Hledat

Ubytování

Ubytování město Mazotos

Ve městě Mazotos (Kypr) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mazotos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mazotos

Villa Waves

9,8

Villa Waves

Ubytování (Vila) Villa Waves. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Waves is located in Mazotos. Ubytování Villa Waves se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazotos Hilltop Apartment-FREE Welcome Package

9,6

Mazotos Hilltop Apartment-FREE Welcome Package

Ubytování (Apartmán) Mazotos Hilltop Apartment-FREE Welcome Package. Located in the highest spot of Mazotos, Mazotos Hilltop Apartment-FREE Welcome Package offers a communal outdoor pool. Ubytování Mazotos Hilltop Apartment-FREE Welcome Package se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Mazotos Cyprus

9,6

Apartment in Mazotos Cyprus

Ubytování (Apartmán) Apartment in Mazotos Cyprus. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Apartment in Mazotos Cyprus is set in Mazotos. Situated 2. Ubytování Apartment in Mazotos Cyprus se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atlantis Gardens

9,5

Atlantis Gardens

Ubytování (Apartmány) Atlantis Gardens. Atlantis Gardens se nachází v letovisku Mazotos a nabízí ubytování s výhledem na venkovní bazén, který je součástí ubytování, fitness centrem, barem,... Ubytování Atlantis Gardens se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sunshine

9,5

Villa Sunshine

Ubytování (Vila) Villa Sunshine. Offering a private outdoor pool and a sea-view sun terrace, Villa Sunshine is set 1.3 km from Camel park in Mazotos. Ubytování Villa Sunshine se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment A01 Mazatos Hills 1st April street

9,5

Apartment A01 Mazatos Hills 1st April street

Ubytování (Apartmán) Apartment A01 Mazatos Hills 1st April street. Apartment A01 Mazatos Hills 1st April street is situated in Mazotos, 3. Ubytování Apartment A01 Mazatos Hills 1st April street se nachází ve městě Mazotos (Kypr).

Mazotos Hills 4 Apt C202

9,5

Mazotos Hills 4 Apt C202

Ubytování (Apartmán) Mazotos Hills 4 Apt C202. Boasting pool views, Mazotos Hills 4 Apt C202 features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.6 km from Camel park. Set 2. Ubytování Mazotos Hills 4 Apt C202 se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazotos Hills 3

9,4

Mazotos Hills 3

Ubytování (Apartmán) Mazotos Hills 3. Situated in Mazotos, 2.9 km from Petuntas Mazotos Beach and 2. Ubytování Mazotos Hills 3 se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazotos Hills Modern Apartments

9,2

Mazotos Hills Modern Apartments

Ubytování (Apartmán) Mazotos Hills Modern Apartments. Featuring pool views, Mazotos Hills Modern Apartments provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.8 km from Mazotos Beach. Ubytování Mazotos Hills Modern Apartments se nachází ve městě Mazotos (Kypr).

Dreamy 2 Bedroom Maisonette in Mazotos

9,1

Dreamy 2 Bedroom Maisonette in Mazotos

Ubytování (Prázdninový dům) Dreamy 2 Bedroom Maisonette in Mazotos. Situated in Mazotos, 1.6 km from Petuntas Mazotos Beach and 2. Ubytování Dreamy 2 Bedroom Maisonette in Mazotos se nachází ve městě Mazotos (Kypr).

Mazotos Panoramic Village

8,6

Mazotos Panoramic Village

Ubytování (Apartmány) Mazotos Panoramic Village. Mazotos Panoramic Village se nachází ve vesnici Mazotos a nabízí 3 venkovní bazény, ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mazotos Panoramic Village se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Iris

6,8

Villa Iris

Ubytování (Vila) Villa Iris. Villa Iris nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi v obci Mazotos. Ubytování Villa Iris se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Larnaca

Villa Larnaca

Ubytování (Vila) Villa Larnaca. Situated in Mazotos, 1.9 km from Petuntas Mazotos Beach and 3.6 km from Camel park, Villa Larnaca offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Larnaca se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazotos 54m2 One Bedroom Flat, "Panoramic Village"

Mazotos 54m2 One Bedroom Flat, "Panoramic Village"

Ubytování (Apartmán) Mazotos 54m2 One Bedroom Flat, "Panoramic Village". Mazotos 54m2 One Bedroom Flat, "Panoramic Village", a property with a garden and a terrace, is located in Mazotos, 2.7 km from Mazotos Beach, 2. Ubytování Mazotos 54m2 One Bedroom Flat, "Panoramic Village" se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Larnaca Village Garden Apts 2

Larnaca Village Garden Apts 2

Ubytování (Apartmán) Larnaca Village Garden Apts 2. Situated in Mazotos, 1.4 km from Mazotos Beach and less than 1 km from Fatsa Wax Museum, Larnaca Village Garden Apts 2 features accommodation with free... Ubytování Larnaca Village Garden Apts 2 se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mazotos Beach

Villa Mazotos Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mazotos Beach. Villa Mazotos Beach is a beachfront property set in Mazotos, 600 metres from Petuntas Mazotos Beach and 1.5 km from Mazotos Beach. Ubytování Villa Mazotos Beach se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K.A.House Mazotos

K.A.House Mazotos

Ubytování (Prázdninový dům) K.A.House Mazotos. Set in Mazotos, 700 metres from Mazotos Beach and 1.5 km from Petuntas Mazotos Beach, K.A.House Mazotos offers a garden and air conditioning. Ubytování K.A.House Mazotos se nachází ve městě Mazotos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mazotos

Město Mazotos se nachází na území země Kypr. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Mazotos.