Hledat

Ubytování

Ubytování město Chlorakas

Ve městě Chlorakas (Kypr) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Chlorakas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chlorakas

St. George Gardens

10

St. George Gardens

Ubytování (Hotel) St. George Gardens. Situated in Chlorakas, St. George Gardens features a garden and free WiFi. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování St. George Gardens se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ikaria village-ground floor No 4

9,6

Ikaria village-ground floor No 4

Ubytování (Apartmán) Ikaria village-ground floor No 4. Located in Chlorakas, within 1 km of Venus Beach and 1.8 km of St. Ubytování Ikaria village-ground floor No 4 se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heart For Art Studio Apartment

9,6

Heart For Art Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Heart For Art Studio Apartment. Boasting garden views, Heart For Art Studio Apartment offers accommodation with a terrace and a kettle, around 700 metres from St. George Beach. Ubytování Heart For Art Studio Apartment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamond Townhouse 17

9,3

Diamond Townhouse 17

Ubytování (Prázdninový dům) Diamond Townhouse 17. Featuring sea views, Diamond Townhouse 17 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.9 km from St. George Beach. Ubytování Diamond Townhouse 17 se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natalys Apartment

9,2

Natalys Apartment

Ubytování (Apartmán) Natalys Apartment. Natalys Apartment se nachází v obci Chloraka v distriktu Pafos, jen 2,5 km od divadla Markideio a 2,8 km od Hrobek králů. Ubytování Natalys Apartment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melanos Residence 2 bdrm townhouse with private pool

9,2

Melanos Residence 2 bdrm townhouse with private pool

Ubytování (Prázdninový dům) Melanos Residence 2 bdrm townhouse with private pool. Located in Khlorakas, Melanos Residence 2 bdrm townhouse with private pool provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Melanos Residence 2 bdrm townhouse with private pool se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amelita Sunset House

9,2

Amelita Sunset House

Ubytování (Prázdninový dům) Amelita Sunset House. Located in Paphos City, within 1.2 km of Venus Beach and 1.9 km of St. Ubytování Amelita Sunset House se nachází ve městě Chlorakas (Kypr).

Katerinas Apartment

9

Katerinas Apartment

Ubytování (Apartmán) Katerinas Apartment. Offering free WiFi and mountain views, Katerinas Apartment is an accommodation set 4 km from Paphos. This property offers access to a terrace. Ubytování Katerinas Apartment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr).

anastasia holiday apartments

9

anastasia holiday apartments

Ubytování (Apartmány) anastasia holiday apartments. Prázdninové apartmány Anastasia se nachází v Pafosu a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování anastasia holiday apartments se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yiota's Cute Studio

9

Yiota's Cute Studio

Ubytování (Apartmán) Yiota's Cute Studio. Featuring garden views, Yiota's Cute Studio provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from St. George Beach. Ubytování Yiota's Cute Studio se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Villa Margo by the Sea

8,9

Cozy Villa Margo by the Sea

Ubytování (Vila) Cozy Villa Margo by the Sea. Situated in Paphos City, just a few steps from St. George Beach, Cozy Villa Margo by the Sea features beachfront accommodation with an outdoor swimming... Ubytování Cozy Villa Margo by the Sea se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun Love Apartment

8,3

Sun Love Apartment

Ubytování (Apartmán) Sun Love Apartment. In the Chloraka district of Paphos City, close to Venus Beach, Sun Love Apartment has an outdoor swimming pool and a washing machine. Ubytování Sun Love Apartment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eden Apartment

8,3

Eden Apartment

Ubytování (Apartmán) Eden Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Eden Apartment is located in Paphos City. Ubytování Eden Apartment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Studio

8,1

Cozy Studio

Ubytování (Apartmán) Cozy Studio. Cozy Studio se nachází v oblasti Chlorakas, 700 metrů od pláže. Nabízí ubytování s vlastním stravováním a patiem s výhledem na hory a do zahrady. Ubytování Cozy Studio se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melanos Village C1

7,8

Melanos Village C1

Ubytování (Vila) Melanos Village C1. Featuring a shared outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Melanos Village C1 provides accommodation in Khlorakas with free WiFi and sea... Ubytování Melanos Village C1 se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lili's flat, Chloraka, 5min beach and bus

7,8

Lili's flat, Chloraka, 5min beach and bus

Ubytování (Apartmán) Lili's flat, Chloraka, 5min beach and bus. Boasting garden views, Lili's flat, Chloraka, 5min beach and bus offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from Venus Beach. Ubytování Lili's flat, Chloraka, 5min beach and bus se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

By the sea

6,3

By the sea

Ubytování (Apartmán) By the sea. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge and a garden, By the sea is set in the Chloraka district of Paphos City, only 1. Ubytování By the sea se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melanos townhouse with sea view

Melanos townhouse with sea view

Ubytování (Prázdninový dům) Melanos townhouse with sea view. Boasting accommodation with a terrace, Melanos townhouse with sea view is set in Chlorakas. Situated 2. Ubytování Melanos townhouse with sea view se nachází ve městě Chlorakas (Kypr).

Bella Vista-2 bedroom

Bella Vista-2 bedroom

Ubytování (Apartmán) Bella Vista-2 bedroom. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Bella Vista-2 bedroom is set in Chlorakas. Ubytování Bella Vista-2 bedroom se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plutos mezonet

Plutos mezonet

Ubytování (Vila) Plutos mezonet. Located in Paphos City, within 1.9 km of Venus Beach and 2.2 km of St. Ubytování Plutos mezonet se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Simone

Villa Simone

Ubytování (Vila) Villa Simone. Boasting sea views, Villa Simone features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.1 km from Venus Beach. The air-conditioned accommodation is... Ubytování Villa Simone se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elpis Maisonette

Elpis Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Elpis Maisonette. Located in Chlorakas, just 2 km from Venus Beach, Elpis Maisonette provides accommodation with a terrace and free WiFi. Situated 1.3 km from St. Ubytování Elpis Maisonette se nachází ve městě Chlorakas (Kypr).

Avalon 1 Villa 4

Avalon 1 Villa 4

Ubytování (Vila) Avalon 1 Villa 4. Avalon 1 Villa 4 se nachází v Chlorakas a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 3 km od města Paphos. Ubytování Avalon 1 Villa 4 se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivia villa 63

Olivia villa 63

Ubytování (Vila) Olivia villa 63. Located in Paphos City, 1.2 km from St. George Beach and 1.7 km from Venus Beach, Olivia villa 63 offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Olivia villa 63 se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse with Sea Views

Penthouse with Sea Views

Ubytování (Apartmán) Penthouse with Sea Views. Situated in Chlorakas, Penthouse with Sea Views features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Penthouse with Sea Views se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eden Heights - Sea View Luxury Apartment

Eden Heights - Sea View Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Eden Heights - Sea View Luxury Apartment. Eden Heights - Sea View Luxury Apartment is located in Chlorakas, 2.1 km from St. George Beach and 2. Ubytování Eden Heights - Sea View Luxury Apartment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TRIMTHIA GARDENS BLOCF 24

TRIMTHIA GARDENS BLOCF 24

Ubytování (Apartmán) TRIMTHIA GARDENS BLOCF 24. TRIMTHIA GARDENS BLOCF 24 provides accommodation with a kitchen, located in Limassol. Ubytování TRIMTHIA GARDENS BLOCF 24 se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea and mountain views...

Sea and mountain views...

Ubytování (Prázdninový dům) Sea and mountain views.... Sea and mountain views... Is set in the Chloraka district of Paphos City, 2.6 km from Lighthouse Beach, 2.3 km from Markideio Theatre and 2. Ubytování Sea and mountain views... se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

T Gardens Seaview Villa

T Gardens Seaview Villa

Ubytování (Vila) T Gardens Seaview Villa. Ubytování v Chlorakas, T Gardens Seaview Villa nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování T Gardens Seaview Villa se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natasha No2

Natasha No2

Ubytování (Apartmán) Natasha No2. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden, Natasha No2 is situated in the Chloraka district of Paphos City, only 400... Ubytování Natasha No2 se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vista Blu Holiday House with stunning sea views!

Vista Blu Holiday House with stunning sea views!

Ubytování (Prázdninový dům) Vista Blu Holiday House with stunning sea views!. Situated in Paphos City, 1 km from Venus Beach and 1.9 km from St. George Beach, Vista Blu Holiday House with stunning sea views! Ubytování Vista Blu Holiday House with stunning sea views! se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thalasa view apartment

Thalasa view apartment

Ubytování (Apartmán) Thalasa view apartment. Located in Chlorakas, within 1.5 km of Venus Beach and 2.5 km of St. Ubytování Thalasa view apartment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Chlorakas

Three-Bedroom Holiday Home in Chlorakas

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Chlorakas. Situated in Chlorakas, less than 1 km from St. George Beach and 1. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Chlorakas se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHLORAKA SEA view

CHLORAKA SEA view

Ubytování (Apartmán) CHLORAKA SEA view. In the Chloraka district of Paphos City, close to St. George Beach, CHLORAKA SEA view has a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi and a washing... Ubytování CHLORAKA SEA view se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ammos, walking distance to the sea!

Villa Ammos, walking distance to the sea!

Ubytování (Vila) Villa Ammos, walking distance to the sea!. Situated in Chlorakas, 500 metres from St. George Beach and 2.2 km from Venus Beach, Villa Ammos, walking distance to the sea! Ubytování Villa Ammos, walking distance to the sea! se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St Nicholas Villa

St Nicholas Villa

Ubytování (Vila) St Nicholas Villa. St. Nicholas Residence 8 se nachází v Chlorakas a nabízí zahradu a terasu. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování St Nicholas Villa se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Apparment

Sea View Apparment

Ubytování (Apartmán) Sea View Apparment. Set in Chlorakas, Sea View Apparment offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 8 km from Tala. Ubytování Sea View Apparment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chlorakas Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Chlorakas Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Chlorakas Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Chlorakas Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is set in Chlorakas. Ubytování Chlorakas Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Chlorakas (Kypr).

Квартира с чудесным видом

Квартира с чудесным видом

Ubytování (Apartmán) Квартира с чудесным видом. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Квартира с чудесным видом is situated in Chlorakas. Ubytování Квартира с чудесным видом se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea view Townhouse in Chlorakas

Sea view Townhouse in Chlorakas

Ubytování (Prázdninový dům) Sea view Townhouse in Chlorakas. Set in Chlorakas, Sea view Townhouse in Chlorakas provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Sea view Townhouse in Chlorakas se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with privat pool. Chloraka

Villa with privat pool. Chloraka

Ubytování (Vila) Villa with privat pool. Chloraka. Set just 3.6 km from Tombs of the Kings, Villa with privat pool. Ubytování Villa with privat pool. Chloraka se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cleopatra

Villa Cleopatra

Ubytování (Vila) Villa Cleopatra. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Cleopatra is located in Chlorakas. Ubytování Villa Cleopatra se nachází ve městě Chlorakas (Kypr).

Villa Cleopatra

Villa Cleopatra

Ubytování (Vila) Villa Cleopatra. Located in Paphos City, 1.4 km from Venus Beach and 1.4 km from St. George Beach, Villa Cleopatra offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Cleopatra se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aphrodite Villa

Aphrodite Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Aphrodite Villa. Featuring sea views, Aphrodite Villa offers accommodation with a bar, a garden and barbecue facilities, around 400 metres from St. George Beach. Ubytování Aphrodite Villa se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Villas in Cyprus (Philippos villa 5)

Holiday Villas in Cyprus (Philippos villa 5)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Villas in Cyprus (Philippos villa 5). Situated in Chlorakas, 600 metres from St. George Beach and 2. Ubytování Holiday Villas in Cyprus (Philippos villa 5) se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Simon Sunset Apartment

Simon Sunset Apartment

Ubytování (Apartmán) Simon Sunset Apartment. Simon Sunset Apartment is situated in Chlorakas, 2.3 km from St. George Beach, and features a balcony, garden, and free WiFi. Located 1. Ubytování Simon Sunset Apartment se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia Luxury Villa

Mia Luxury Villa

Ubytování (Vila) Mia Luxury Villa. Situated in Paphos City, 300 metres from St. George Beach and 2. Ubytování Mia Luxury Villa se nachází ve městě Chlorakas (Kypr).

SEA BREEZE VILLAs ANASSA VILLA 6

SEA BREEZE VILLAs ANASSA VILLA 6

Ubytování (Vila) SEA BREEZE VILLAs ANASSA VILLA 6. Located in Paphos City, 700 metres from St. George Beach and 2. Ubytování SEA BREEZE VILLAs ANASSA VILLA 6 se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest room

Guest room

Ubytování (Privát) Guest room. Set in Chlorakas, just 2.1 km from Venus Beach, Guest room offers accommodation with a terrace and free WiFi. Situated 700 metres from St. Ubytování Guest room se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rosalie

Villa Rosalie

Ubytování (Vila) Villa Rosalie. Situated in Chlorakas, 1.3 km from St. George Beach and 1. Ubytování Villa Rosalie se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trimithea Gardens, 3 bedroom House

Trimithea Gardens, 3 bedroom House

Ubytování (Prázdninový dům) Trimithea Gardens, 3 bedroom House. Featuring an outdoor pool and sea views, Trimithea Gardens, 3 bedroom House is set in Chlorakas. The air-conditioned accommodation is 43 km from Platres. Ubytování Trimithea Gardens, 3 bedroom House se nachází ve městě Chlorakas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Chlorakas

Město Chlorakas se nachází na území země Kypr. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Chlorakas.