Hledat

Ubytování

Ubytování město Rizokarpaso

Ve městě Rizokarpaso (Kypr) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rizokarpaso

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rizokarpaso

Revaklı Ev Guest House

9,5

Revaklı Ev Guest House

Ubytování (Penzion) Revaklı Ev Guest House. Located in Rizokarpaso, Revaklı Ev Guest House features a shared lounge, garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Revaklı Ev Guest House se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glaro Garden Hotel

9,2

Glaro Garden Hotel

Ubytování (Hotel) Glaro Garden Hotel. Glaro Garden Hotel se nachází na nábřeží v Ayia Trias. Ubytování Glaro Garden Hotel se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lembos

8,9

Villa Lembos

Ubytování (Penzion) Villa Lembos. Villa Lembos features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Rizokarpaso. Ubytování Villa Lembos se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karpaz Stone House

8,3

Karpaz Stone House

Ubytování (Bed and breakfast) Karpaz Stone House. Offering garden views, Karpaz Stone House in Rizokarpaso offers accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Karpaz Stone House se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castle Karpasia at Rizokarpasso

8,2

Castle Karpasia at Rizokarpasso

Ubytování (Penzion) Castle Karpasia at Rizokarpasso. Boasting a garden, Castle Karpasia at Rizokarpasso is situated in Rizokarpaso. Ubytování Castle Karpasia at Rizokarpasso se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elausa Hotel & Restaurant

8,2

Elausa Hotel & Restaurant

Ubytování (Rezort) Elausa Hotel & Restaurant. Elausa Hotel & Restaurant se nachází přímo u moře ve městě Rizokarpasu a nabízí zahradu, restauraci, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Elausa Hotel & Restaurant se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradise Beachfront Mini Boutique and Restaurant

8,1

Paradise Beachfront Mini Boutique and Restaurant

Ubytování (Penzion) Paradise Beachfront Mini Boutique and Restaurant. Paradise Beachfront Mini Boutique and Restaurant has a restaurant, bar, a garden and private beach area in Rizokarpaso. Ubytování Paradise Beachfront Mini Boutique and Restaurant se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Beachfront Guest Rooms and Restaurant

6,9

Oasis Beachfront Guest Rooms and Restaurant

Ubytování (Penzion) Oasis Beachfront Guest Rooms and Restaurant. Facing the beachfront in Rizokarpaso, Oasis Beachfront Guest Rooms and Restaurant has a restaurant and a garden. Ubytování Oasis Beachfront Guest Rooms and Restaurant se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burhans Place Hotel on the Beach & Restaurant & Pool

Burhans Place Hotel on the Beach & Restaurant & Pool

Ubytování (Bed and breakfast) Burhans Place Hotel on the Beach & Restaurant & Pool. Burhans Place Hotel on the Beach & Restaurant & Pool is located in Rizokarpaso and offers a private beach area and a terrace. Ubytování Burhans Place Hotel on the Beach & Restaurant & Pool se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Nitovikla Eco-Agro Boutique & Pool & Restaurant & Winehouse

The Nitovikla Eco-Agro Boutique & Pool & Restaurant & Winehouse

Ubytování (Penzion) The Nitovikla Eco-Agro Boutique & Pool & Restaurant & Winehouse. Providing free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, restaurant and shared lounge, The Nitovikla Eco-Agro Boutique & Pool &... Ubytování The Nitovikla Eco-Agro Boutique & Pool & Restaurant & Winehouse se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karpaz Wooden houses

Karpaz Wooden houses

Ubytování (Penzion) Karpaz Wooden houses. Set in Rizokarpaso, Karpaz Wooden houses features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Karpaz Wooden houses se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dipkarpaz Hotel Pansiyon

Dipkarpaz Hotel Pansiyon

Ubytování (Bed and breakfast) Dipkarpaz Hotel Pansiyon. Dipkarpaz Hotel Pansiyon is located in Rizokarpaso. Situated on the beachfront, this property has a bar, a shared lounge and free WiFi. Ubytování Dipkarpaz Hotel Pansiyon se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BURHAN'S HOTEL

BURHAN'S HOTEL

Ubytování (Hotel) BURHAN'S HOTEL. Set in Rizokarpaso, BURHAN'S HOTEL offers free WiFi. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk. There is a restaurant. Ubytování BURHAN'S HOTEL se nachází ve městě Rizokarpaso (Kypr - Northern Cyprus).

Ubytování ve městě Rizokarpaso

Město Rizokarpaso se nachází na území země Kypr. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Rizokarpaso.