Hledat

Ubytování

Ubytování město Pissouri

Ve městě Pissouri (Kypr) máme celkem 102 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pissouri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pissouri

Eve Pissouri Xιnisteri Villa

9,9

Eve Pissouri Xιnisteri Villa

Ubytování (Vila) Eve Pissouri Xιnisteri Villa. Featuring a private pool, Eve Pissouri Xinisteri Villa is a 2-bedroom villa with views to the Mediterranean Sea, pool and garden. Ubytování Eve Pissouri Xιnisteri Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katikies 20

9,7

Katikies 20

Ubytování (Vila) Katikies 20. Located just 150 metres from Pissouri Beach, the modern Katikies 20 features a private swimming pool with a sun terrace. Ubytování Katikies 20 se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eve Pissouri Soultanina Villa

9,7

Eve Pissouri Soultanina Villa

Ubytování (Vila) Eve Pissouri Soultanina Villa. Located 2 km from Pissouri Bay, Eve Pissouri Soultanina Villa has a private outdoor pool with sun terrace. Ubytování Eve Pissouri Soultanina Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Wood 'N' Stone house

9,6

Luxurious Wood 'N' Stone house

Ubytování (Prázdninový dům) Luxurious Wood 'N' Stone house. Featuring a bar, a garden, and barbecue facilities, Luxurious Wood 'N' Stone house provides accommodation in Pissouri with free WiFi and sea views. Ubytování Luxurious Wood 'N' Stone house se nachází ve městě Pissouri (Kypr).

Eve Pissouri Rozaki Villa

9,6

Eve Pissouri Rozaki Villa

Ubytování (Vila) Eve Pissouri Rozaki Villa. Set in Pissouri, 2.4 km from Pissouri Beach and 16 km from Happy Valley, Eve Pissouri Rozaki Villa offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Eve Pissouri Rozaki Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zenovia Garden House

9,6

Zenovia Garden House

Ubytování (Prázdninový dům) Zenovia Garden House. Boasting accommodation with a private pool, sea view and a balcony, Zenovia Garden House is situated in Pissouri. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Zenovia Garden House se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Villa

9,6

Panorama Villa

Ubytování (Vila) Panorama Villa. Boasting sea views, Panorama Villa is set around 2 km from Pissouri Bay. This self-catered villa features a private pool and a garden. Ubytování Panorama Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Santorini

9,6

Villa Santorini

Ubytování (Vila) Villa Santorini. Set 800 metres from Pissouri Bay, Villa Santorini features accommodation comes with a terrace, garden and outdoor pool. Ubytování Villa Santorini se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zena Holiday Villa

9,6

Zena Holiday Villa

Ubytování (Vily) Zena Holiday Villa. Boasting an outdoor swimming pool and peaceful surroundings, Zena Holiday Villa is perched on a hill in Pissouri village, 1 km from Pissouri Beach. Ubytování Zena Holiday Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katikies 19

9,5

Katikies 19

Ubytování (Vila) Katikies 19. Set amidst a well-tended garden, just 150 metres from Pissouri Beach in Limassol, Katikies 19 offers self-catering accommodation with private pool and a... Ubytování Katikies 19 se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful "Aggos Cliff" House in Pissouri Cyprus

9,5

Beautiful "Aggos Cliff" House in Pissouri Cyprus

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful "Aggos Cliff" House in Pissouri Cyprus. Set in Pissouri, within 2.1 km of Pissouri Beach and 16 km of Happy Valley, Beautiful "Aggos Cliff" House in Pissouri Cyprus offers accommodation with free... Ubytování Beautiful "Aggos Cliff" House in Pissouri Cyprus se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pissouri Beach Front Apartments

9,5

Pissouri Beach Front Apartments

Ubytování (Apartmány) Pissouri Beach Front Apartments. Pissouri Beach Front Apartments has sea views, free WiFi and free private parking, set in Pissouri, a few steps from Pissouri Beach. Ubytování Pissouri Beach Front Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hill View Hotel Apartments

9,5

Hill View Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Hill View Hotel Apartments. Enjoying views of Pissouri village, Hill View Hotel Apartments offers a free-form pool with sun loungers and umbrellas. Ubytování Hill View Hotel Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antonaros Villa

9,5

Antonaros Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Antonaros Villa. Set just 15 km from Happy Valley, Antonaros Villa offers accommodation in Pissouri with access to a seasonal outdoor swimming pool, a bar, as well as an... Ubytování Antonaros Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Odysseus 27

9,4

Villa Odysseus 27

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Odysseus 27. Situated in Pissouri, 300 metres from Pissouri Beach and 14 km from Happy Valley, Villa Odysseus 27 offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Villa Odysseus 27 se nachází ve městě Pissouri (Kypr).

113 Pissouri Vines

9,4

113 Pissouri Vines

Ubytování (Apartmán) 113 Pissouri Vines. 113 Pissouri Vines, a property with a garden and a terrace, is set in Pissouri, 11 km from Happy Valley. Ubytování 113 Pissouri Vines se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vikla

9,4

Villa Vikla

Ubytování (Vila) Villa Vikla. Featuring a private swimming pool with a sun terrace, the modern Villa Vikla in Pissouri enjoys Mediterranean Sea views from its balcony and patio. Ubytování Villa Vikla se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chariandry Court

9,4

Chariandry Court

Ubytování (Apartmán) Chariandry Court. Chariandry Court nabízí ubytování v Pissouri, 2 km od pláže oceněné modrou vlajkou. Závodiště Happy Valley leží 10 km daleko. Ubytování Chariandry Court se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ambelones Apartments

9,4

Ambelones Apartments

Ubytování (Apartmány) Ambelones Apartments. Apartmány Pissouri Bay Ambelonon se nacházejí v obci Pissouri, 9 km od údolí Epi Fete, a nabízejí terasu a výhled na moře. Ubytování Ambelones Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pissuri

9,3

Villa Pissuri

Ubytování (Vila) Villa Pissuri. Featuring pool views, Villa Pissuri provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 15 km from Happy Valley. Ubytování Villa Pissuri se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eve Pissouri Veriko Villa

9,3

Eve Pissouri Veriko Villa

Ubytování (Vila) Eve Pissouri Veriko Villa. Located in Pissouri, 2.3 km from Pissouri Beach and 16 km from Happy Valley, Eve Pissouri Veriko Villa offers an outdoor swimming pool and air... Ubytování Eve Pissouri Veriko Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Michaella

9,3

Villa Michaella

Ubytování (Vila) Villa Michaella. Located in Pissouri, 400 metres from Pissouri Beach and 15 km from Happy Valley, Villa Michaella provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Villa Michaella se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skeleas Pissouri Apartments

9,3

Skeleas Pissouri Apartments

Ubytování (Apartmány) Skeleas Pissouri Apartments. Offering a seasonal shared pool and a restaurant, the family-run Skeleas Pissouri Apartments are part of a complex located in Pissouri Village. Ubytování Skeleas Pissouri Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fabulous seafront villa for your family vacation

9,3

Fabulous seafront villa for your family vacation

Ubytování (Vila) Fabulous seafront villa for your family vacation. Set in Pissouri, within 500 metres of Pissouri Beach and 15 km of Happy Valley, Fabulous seafront villa for your family vacation offers accommodation with... Ubytování Fabulous seafront villa for your family vacation se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giorgio Vacation House

9,3

Giorgio Vacation House

Ubytování (Vila) Giorgio Vacation House. Located in Pissouri, 2.1 km from Pissouri Beach and 17 km from Happy Valley, Giorgio Vacation House offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Giorgio Vacation House se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anastasia

9,3

Anastasia

Ubytování (Vila) Anastasia. Within 300 metres from Pissouri Bay, Anastasia offers a private swimming pool with a sun terrace. Ubytování Anastasia se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thalassa Villa

9,2

Thalassa Villa

Ubytování (Vila) Thalassa Villa. Set on a green hill, the fully equipped Thalassa Villa features a swimming pool and furnished sun terrace overlooking Pissouri village, Mountain Troodos... Ubytování Thalassa Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perigiali Villa

9,2

Perigiali Villa

Ubytování (Vila) Perigiali Villa. Just a few metres from Pissouri Beach, Perigiali Villa offers self-catering accommodation with a private pool and a furnished sun terrace surrounded by... Ubytování Perigiali Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katikies 22

9,2

Katikies 22

Ubytování (Vila) Katikies 22. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Katikies 22 is set in Pissouri. Ubytování Katikies 22 se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fteroma Villa

9,2

Fteroma Villa

Ubytování (Vila) Fteroma Villa. Boasting pool views, Fteroma Villa features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 16 km from Happy Valley. Ubytování Fteroma Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Marco Villa

9,2

El Marco Villa

Ubytování (Vila) El Marco Villa. Located in Pissouri, less than 1 km from Pissouri Beach and 14 km from Happy Valley, El Marco Villa offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování El Marco Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Himonas Apartments

9,2

Himonas Apartments

Ubytování (Apartmány) Himonas Apartments. Himonas Apartments se nachází v zálivu Pissouri, necelých 10 minut chůze od pláže. Ubytování Himonas Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vineland Sheromyli Villas

9,1

Vineland Sheromyli Villas

Ubytování (Vily) Vineland Sheromyli Villas. Vily Vineland Holidays Villas (Sheromyli) se nacházejí v obci Pissouri na jihozápadě Kypru a nabízejí soukromé bazény. Ubytování Vineland Sheromyli Villas se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patriko Village Home

9,1

Patriko Village Home

Ubytování (Prázdninový dům) Patriko Village Home. Located 200 metres away from the central square of Pissouri village, Patriko Village Home offers accommodation with a fully equipped kitchen. Ubytování Patriko Village Home se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

213 Pissouri Vines

9

213 Pissouri Vines

Ubytování (Apartmán) 213 Pissouri Vines. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, 213 Pissouri Vines is located in Pissouri. Ubytování 213 Pissouri Vines se nachází ve městě Pissouri (Kypr).

Villa Valandrea

9

Villa Valandrea

Ubytování (Vila) Villa Valandrea. Situated in Pissouri, within 16 km of Happy Valley, Villa Valandrea offers accommodation with free WiFi, air conditioning and an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Valandrea se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holidays Villas

9

Holidays Villas

Ubytování (Vily) Holidays Villas. Rezort Vineland Holiday Villas se nachází 200 metrů od pláže Pissouri Bay. Ubytování Holidays Villas se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hilltop Villa

8,9

Hilltop Villa

Ubytování (Vila) Hilltop Villa. Featuring a private pool, a furnished sun terrace and a well-tended garden, Hilltop Villa is centrally located in Pissouri of Limassol. Ubytování Hilltop Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Cottage

8,8

The Cottage

Ubytování (Vila) The Cottage. Located in Pissouri, The Cottage offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. The property is 900 metres from Pissouri... Ubytování The Cottage se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SeaView Villas

8,8

SeaView Villas

Ubytování (Vila) SeaView Villas. SeaView Villas offers accommodation in Pissouri, 1 km from the nearest beach. Ubytování SeaView Villas se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilavakis Villa

8,8

Pilavakis Villa

Ubytování (Vila) Pilavakis Villa. Quietly situated just a 3-minute walk from the village square, the fully equipped Pilavakis Villa offers a private swimming pool and sun terrace. Ubytování Pilavakis Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yialos Apartments

8,8

Yialos Apartments

Ubytování (Apartmány) Yialos Apartments. Yialos Apartments se nachází v letovisku Pissouri a nabízí výhled do zahrady, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování Yialos Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

demetrakis house

8,7

demetrakis house

Ubytování (Prázdninový dům) demetrakis house. Demetrakis house, a property with a terrace, is situated in Pissouri, 15 km from Happy Valley. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování demetrakis house se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rantzo Holiday Apartments

8,7

Rantzo Holiday Apartments

Ubytování (Aparthotel) Rantzo Holiday Apartments. Rantzo Holiday Apartments se nachází uprostřed dobře udržované zahrady v obci Pissouri a hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Rantzo Holiday Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hylatio Tourist Village

8,6

Hylatio Tourist Village

Ubytování (Aparthotel) Hylatio Tourist Village. Komplex Hylatio Tourist Village se nachází v pěší vzdálenosti od pláže Pisouri označené modrou vlajkou, je obklopené upravenými zahradami a nabízí... Ubytování Hylatio Tourist Village se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ampelokipi Holiday Apartments

8,6

Ampelokipi Holiday Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ampelokipi Holiday Apartments. Rodinné ubytování Ampelokipi Holiday se nachází na klidném místě v údolí s vinicemi, 400 metrů od pláže v zálivu Pissouru s tavernami a obchody, a nabízí... Ubytování Ampelokipi Holiday Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Bunch Of Grapes Inn

8,5

The Bunch Of Grapes Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) The Bunch Of Grapes Inn. Tradičně postavená parta hroznů se nachází uprostřed svěžích zahrad ve vesnici Pissouri v Limassolu. Ubytování The Bunch Of Grapes Inn se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapsalia Holiday Villas

8,4

Kapsalia Holiday Villas

Ubytování (Vila) Kapsalia Holiday Villas. Located in scenic Pissouri, Kapsalia Holiday features fully equipped villas with a private pool, outdoor shower and furnished terrace overlooking the... Ubytování Kapsalia Holiday Villas se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Love Nest

8,3

The Love Nest

Ubytování (Apartmán) The Love Nest. Situated in Pissouri, 600 metres from Pissouri Beach and 14 km from Happy Valley, The Love Nest features accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování The Love Nest se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kotzias Beach Apartments

8,2

Kotzias Beach Apartments

Ubytování (Aparthotel) Kotzias Beach Apartments. Kotzias Beach Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bazén se slunnou terasou a snack bar uprostřed krásné zahrady. Ubytování Kotzias Beach Apartments se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Villa

8,1

Maria Villa

Ubytování (Vila) Maria Villa. Maria Villa se nachází v Pissouri, 200 metrů od pláže u zátoky. Ubytování Maria Villa se nachází ve městě Pissouri (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pissouri

Město Pissouri se nachází na území země Kypr. Momentálně pro vás evidujeme celkem 102 hotelů a ubytování ve městě Pissouri.