Hledat

Ubytování

Ubytování město Boghaz

Ve městě Boghaz (Kypr) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Boghaz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Boghaz

Caesar Beach Complex Tatyana

8,6

Caesar Beach Complex Tatyana

Ubytování (Apartmán) Caesar Beach Complex Tatyana. Situated in Boghaz, Caesar Beach Complex Tatyana offers a patio with pool and sea views, as well as an outdoor pool, fitness centre and hammam. Ubytování Caesar Beach Complex Tatyana se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Апартаменты 3 комнаты на море

8,6

Апартаменты 3 комнаты на море

Ubytování (Vila) Апартаменты 3 комнаты на море. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Апартаменты 3 комнаты на море is situated in Boghaz. Ubytování Апартаменты 3 комнаты на море se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exotic Hotel & SPA

8,2

Exotic Hotel & SPA

Ubytování (Hotel) Exotic Hotel & SPA. Exotic Hotel & SPA has a bar, shared lounge, a garden and private beach area in Boghaz. Ubytování Exotic Hotel & SPA se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lilach, Caesar Beach

Villa Lilach, Caesar Beach

Ubytování (Vila) Villa Lilach, Caesar Beach. Recently-built Villa Lilach, Caesar Beach is located in Boghaz at a beachfront location. Ubytování Villa Lilach, Caesar Beach se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caesar Beach Apartment

Caesar Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Caesar Beach Apartment. Boasting a restaurant, an outdoor swimming pool, and a fitness centre, Caesar Beach Apartment features accommodation in Boghaz with free WiFi and pool... Ubytování Caesar Beach Apartment se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ceasar Apartment in Iskele

Ceasar Apartment in Iskele

Ubytování (Apartmány) Ceasar Apartment in Iskele. Offering pool views, Ceasar Apartment in Iskele in Boghaz offers accommodation, a restaurant, an outdoor swimming pool, a bar, a garden and a private beach... Ubytování Ceasar Apartment in Iskele se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jade F BL. Zemin D - 6

Jade F BL. Zemin D - 6

Ubytování (Apartmán) Jade F BL. Zemin D - 6. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Jade F BL. Zemin D - 6 is located in Boghaz. Ubytování Jade F BL. Zemin D - 6 se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Irna

Villa Irna

Ubytování (Vila) Villa Irna. Villa Irna se nachází v Iskele a nabízí zahradu a terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Villa Irna se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Апартаменты в Safakoy

Апартаменты в Safakoy

Ubytování (Apartmán) Апартаменты в Safakoy. Апартаменты в Safakoy is located in Boghaz and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Апартаменты в Safakoy se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus).

Большая квартира на Северном Кипре недалеко от моря!

Большая квартира на Северном Кипре недалеко от моря!

Ubytování (Apartmán) Большая квартира на Северном Кипре недалеко от моря!. Большая квартира на Северном Кипре недалеко от моря! is set in Boghaz and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Большая квартира на Северном Кипре недалеко от моря! se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus).

Люксовая вилла на море

Люксовая вилла на море

Ubytování (Vila) Люксовая вилла на море. Люксовая вилла на море is situated in Boghaz and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Люксовая вилла на море se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 63R, Caesar Beach

Villa 63R, Caesar Beach

Ubytování (Vila) Villa 63R, Caesar Beach. Villa 63R, Caesar Beach is located in Boghaz and offers a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa 63R, Caesar Beach se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Caesar Beach

Apartment Caesar Beach

Ubytování (Apartmán) Apartment Caesar Beach. Apartment Caesar Beach is situated in Boghaz and offers a bar, a private beach area and a terrace. Ubytování Apartment Caesar Beach se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caesar Beach apartament

Caesar Beach apartament

Ubytování (Apartmán) Caesar Beach apartament. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Caesar Beach apartament is located in Boghaz. Ubytování Caesar Beach apartament se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus).

Caesar Beach Apartment

Caesar Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Caesar Beach Apartment. Featuring a bar and a terrace, Caesar Beach Apartment provides accommodation in Boghaz with free WiFi and pool views. Ubytování Caesar Beach Apartment se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caesar Beach Apartment Jurate

Caesar Beach Apartment Jurate

Ubytování (Apartmán) Caesar Beach Apartment Jurate. Caesar Beach Apartment Jurate is situated in Boghaz and offers a terrace. Featuring free WiFi, the property also has a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Caesar Beach Apartment Jurate se nachází ve městě Boghaz (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Boghaz

Město Boghaz se nachází na území země Kypr. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Boghaz.