Hledat

Ubytování

Ubytování město Coral Bay

Ve městě Coral Bay (Kypr) máme celkem 232 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Coral Bay

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Coral Bay

Villa Sunset Coral

10

Villa Sunset Coral

Ubytování (Vila) Villa Sunset Coral. Set in Coral Bay, Villa Sunset Coral offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Sunset Coral se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adonis Villa

9,9

Adonis Villa

Ubytování (Vila) Adonis Villa. Adonis Villa is a 5-minute drive to Coral Bay beach. It features an outdoor seasonal swimming pool equipped with sunbeds and umbrellas. Ubytování Adonis Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Point Villas

9,9

Sea Point Villas

Ubytování (Vily) Sea Point Villas. Sea Point Villas is a complex of 3 bedroom and 5 bedroom villas in Coral Bay in Paphos and offers outdoor swimming pool. Ubytování Sea Point Villas se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koumasia Seaview

9,8

Koumasia Seaview

Ubytování (Vila) Koumasia Seaview. Peacefully located in a rural setting within 3 km from Coral Bay, Koumasia Dream Villa offers spacious accommodation with a fully equipped kitchen and... Ubytování Koumasia Seaview se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean Bay Villa

9,8

Ocean Bay Villa

Ubytování (Vila) Ocean Bay Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Ocean Bay Villa is located in Coral Bay. Ubytování Ocean Bay Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House on the Hill B&B

9,8

House on the Hill B&B

Ubytování (Bed and breakfast) House on the Hill B&B. Boasting an seasonal outdoor pool, House on the Hill B&B in Coral Bay offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování House on the Hill B&B se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tequila Sunrise

9,7

Tequila Sunrise

Ubytování (Vila) Tequila Sunrise. Situated in Coral Bay, within 500 metres of Coral Bay and 1. Ubytování Tequila Sunrise se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oniros 2 Villa

9,7

Oniros 2 Villa

Ubytování (Vila) Oniros 2 Villa. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Oniros 2 Villa is located in Coral Bay. Ubytování Oniros 2 Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hermes Villa

9,7

Hermes Villa

Ubytování (Vila) Hermes Villa. Just a 5-minute drive of Coral Bay Beach, Hermes Villa offers spacious, fully equipped accommodation overlooking the Mediterranean Sea. Ubytování Hermes Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LINA Coral Bay Suite

9,7

LINA Coral Bay Suite

Ubytování (Apartmán) LINA Coral Bay Suite. Offering free WiFi and garden views, LINA Coral Bay Suite is an accommodation situated in Coral Bay, just 600 metres from Coral Bay and 1. Ubytování LINA Coral Bay Suite se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Bay Sunlove Villa

9,7

Coral Bay Sunlove Villa

Ubytování (Penzion) Coral Bay Sunlove Villa. Set in Coral Bay, Coral Bay Sunlove Villa features an outdoor swimming pool and BBQ facilities. The property has a garden, as well as a terrace. Ubytování Coral Bay Sunlove Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zebrina Properties-Coral Sunset Villas

9,7

Zebrina Properties-Coral Sunset Villas

Ubytování (Vily) Zebrina Properties-Coral Sunset Villas. Zebrina Properties-Coral Sunset Villas offers air-conditioned accommodation with free WiFi in the centre of Coral Bay. Ubytování Zebrina Properties-Coral Sunset Villas se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Silverline

9,7

Villa Silverline

Ubytování (Vila) Villa Silverline. Featuring an outdoor pool and sea views, Villa Silverline is located in Coral Bay. Ubytování Villa Silverline se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elite

9,7

Villa Elite

Ubytování (Vila) Villa Elite. Villa Elite se nachází v Coral Bay, pouhých 150 metrů od centra města, a nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a ubytování ve vile s možností vlastního... Ubytování Villa Elite se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Savvelen

9,7

Savvelen

Ubytování (Prázdninový dům) Savvelen. Set in Peyia, 8 km from Paphos Zoo and 15 km from Lara Beach, Savvelen offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and a garden. Ubytování Savvelen se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Margarita

9,7

Villa Margarita

Ubytování (Vila) Villa Margarita. Set in Coral Bay, within 200 metres of Laourou Beach and 700 metres of Coral Bay, Villa Margarita offers accommodation with free WiFi, air conditioning, an... Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ludmila Coral Bay Suite

9,6

Ludmila Coral Bay Suite

Ubytování (Apartmán) Ludmila Coral Bay Suite. Situated in Coral Bay, 600 metres from Coral Bay and 1.5 km from Laourou Beach, Ludmila Coral Bay Suite offers air conditioning. Ubytování Ludmila Coral Bay Suite se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolderen Coral Bay 3

9,6

Kolderen Coral Bay 3

Ubytování (Apartmán) Kolderen Coral Bay 3. Located in Coral Bay, within 300 metres of Laourou Beach and 600 metres of Coral Bay, Kolderen Coral Bay 3 offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Kolderen Coral Bay 3 se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolderen Coral Bay 6

9,6

Kolderen Coral Bay 6

Ubytování (Apartmán) Kolderen Coral Bay 6. Situated in Coral Bay, within 200 metres of Laourou Beach and 500 metres of Coral Bay, Kolderen Coral Bay 6 offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Kolderen Coral Bay 6 se nachází ve městě Coral Bay (Kypr).

Coralli Villas

9,6

Coralli Villas

Ubytování (Vila) Coralli Villas. Coralli Villas se nacházejí uprostřed svěží zeleně v pafoské zátoce Coral Bay. Ubytování Coralli Villas se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oniros Villa

9,5

Oniros Villa

Ubytování (Vila) Oniros Villa. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Oniros Villa is set in Coral Bay. Ubytování Oniros Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Blue Bay Villa

9,5

Coral Blue Bay Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Coral Blue Bay Villa. Set in Coral Bay, 200 metres from Coral Bay and 500 metres from Laourou Beach, Coral Blue Bay Villa offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Coral Blue Bay Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chronas Villa

9,5

Chronas Villa

Ubytování (Vila) Chronas Villa. Set in Coral Bay, this detached villa features a garden with an outdoor pool and a barbecue. Guests benefit from terrace. The unit is fitted with a... Ubytování Chronas Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MILA Coral Bay Suite

9,4

MILA Coral Bay Suite

Ubytování (Apartmán) MILA Coral Bay Suite. Mila Coral Bay suite je apartmán s celoročním venkovním bazénem v letovisku Coral Bay. Nabízí výhled na moře a stojí 11 km od města Paphos. Ubytování MILA Coral Bay Suite se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bella Katerina

9,4

Villa Bella Katerina

Ubytování (Vila) Villa Bella Katerina. Featuring a private pool with sun loungers, Villa Bella Katerina is a self-standing unit, 1.5 km from the beach of Coral Bay. Ubytování Villa Bella Katerina se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Castle Rock

9,4

Villa Castle Rock

Ubytování (Vily) Villa Castle Rock. Quietly set above the Coral Bay, the fully equipped Villa Castle Rock is surrounded by sheltered gardens cut out of the rock and offers private pool. Ubytování Villa Castle Rock se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral maizonette

9,4

Coral maizonette

Ubytování (Venkovský dům) Coral maizonette. Featuring pool views, Coral maizonette provides accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Laourou Beach. Ubytování Coral maizonette se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luxor

9,4

Villa Luxor

Ubytování (Vila) Villa Luxor. Situated in Coral Bay, Villa Luxor features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Luxor se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Bay Sunlove Villa

9,3

Coral Bay Sunlove Villa

Ubytování (Vila) Coral Bay Sunlove Villa. Set in Coral Bay, 1.4 km from Coral Bay and 1.6 km from Laourou Beach, Coral Bay Sunlove Villa offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Coral Bay Sunlove Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nichola

9,3

Villa Nichola

Ubytování (Vila) Villa Nichola. Within 2.5 km of the famous Coral Bay Beach, Villa Nichola is set amidst a blossomed, palm-tree garden and features a private pool with a sun terrace. Ubytování Villa Nichola se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Agios Ilias 1

9,3

Villa Agios Ilias 1

Ubytování (Vila) Villa Agios Ilias 1. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Agios Ilias 1 is set in Coral Bay. Ubytování Villa Agios Ilias 1 se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Bay Sunkiss Villa

9,2

Coral Bay Sunkiss Villa

Ubytování (Vila) Coral Bay Sunkiss Villa. Situated in Coral Bay, within 1.5 km of Coral Bay and 1. Ubytování Coral Bay Sunkiss Villa se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Natalia Coral Bay

9,2

Villa Natalia Coral Bay

Ubytování (Vily) Villa Natalia Coral Bay. Located in Coral Bay of Paphos, Villa Natalia Coral Bay offers spacious, split-level villas with outdoor pools surrounded by furnished terraces. Ubytování Villa Natalia Coral Bay se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Bungalow in Coral Bay

9,1

Cozy Bungalow in Coral Bay

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Bungalow in Coral Bay. An outdoor swimming pool and a terrace are featured at Cozy Bungalow in Coral Bay, which is located in Coral Bay, 400 metres away from Coral Bay and 800... Ubytování Cozy Bungalow in Coral Bay se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neptune Hotel Apartments

9,1

Neptune Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Neptune Hotel Apartments. Rodinný Hotel Neptune Apartments je situován jen 500 metrů od pláže Coral Bay a nabízí venkovní bazén, restauraci, bar u bazénu a apartmány s možností... Ubytování Neptune Hotel Apartments se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sunrise 11

9,1

Villa Sunrise 11

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sunrise 11. Set about 1.7 km from Laourou Beach, Villa Sunrise 11 offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Villa Sunrise 11 se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Daniella

9,1

Villa Daniella

Ubytování (Vila) Villa Daniella. Featuring a private swimming pool, Villa Daniella is located in Coral Bay. It offers a garden and free WiFi throughout. Ubytování Villa Daniella se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Sunrise

9,1

Marina Sunrise

Ubytování (Vila) Marina Sunrise. Situated just 500 metres from Coral Bay in Coral Bay, Marina Sunrise features a getaway with a garden, outdoor pool, free WiFi, and a 24-hour front desk. Ubytování Marina Sunrise se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Haven

9

Villa Haven

Ubytování (Vila) Villa Haven. Located in Coral Bay, within less than 1 km of Coral Bay and 1. Ubytování Villa Haven se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Georgia

9

Villa Georgia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Georgia. Villa Georgia offers accommodation in Coral Bay within 12 km of Paphos City. Ubytování Villa Georgia se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Agios Ilias 2

9

Villa Agios Ilias 2

Ubytování (Vila) Villa Agios Ilias 2. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Agios Ilias 2 is located in Coral Bay. Ubytování Villa Agios Ilias 2 se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 13 Coral Bay

8,9

Apartment 13 Coral Bay

Ubytování (Apartmán) Apartment 13 Coral Bay. Just 800 metres from Coral Bay and 1.7 km from Laourou Beach, Apartment 13 Coral Bay features accommodation in Coral Bay, with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Apartment 13 Coral Bay se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexa Coral Bay Suite

8,9

Alexa Coral Bay Suite

Ubytování (Apartmán) Alexa Coral Bay Suite. Alexa Coral Bay Suite is an apartment situated in Coral Bay, 11 km from Paphos City. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytování Alexa Coral Bay Suite se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kapistris Dyo

8,9

Villa Kapistris Dyo

Ubytování (Vila) Villa Kapistris Dyo. Within 500 metres from the famous Coral Bay Beach in Paphos, Kapistris Villa is surrounded by lush greenery and features a private pool and a stone-paved... Ubytování Villa Kapistris Dyo se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Camelot

8,8

Villa Camelot

Ubytování (Vila) Villa Camelot. Situated in Coral Bay, within 400 metres of Laourou Beach and 1. Ubytování Villa Camelot se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow Mikaella

8,8

Bungalow Mikaella

Ubytování (Vila) Bungalow Mikaella. Situated in Coral Bay, 500 metres from Coral Bay and 700 metres from Laourou Beach, Bungalow Mikaella features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Bungalow Mikaella se nachází ve městě Coral Bay (Kypr).

Villa Estia

8,7

Villa Estia

Ubytování (Vila) Villa Estia. Situated in Coral Bay, just 350 metres from the beach, this villa features a balcony and a garden. Guests benefit from patio. Ubytování Villa Estia se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petsas Apartments

8,7

Petsas Apartments

Ubytování (Aparthotel) Petsas Apartments. Petsas Apartments stojí 1 km od známé pláže Coral Bay ve městě Peyia. Ubytování Petsas Apartments se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Coral Bay Village

8,7

Apartment Coral Bay Village

Ubytování (Apartmán) Apartment Coral Bay Village. This air-conditioned apartment is located 100 metres from Coral Bay and the nearest beach, and 500 metres from the Blue Flag beaches of Coral Bay. Ubytování Apartment Coral Bay Village se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow Summerside

8,6

Bungalow Summerside

Ubytování (Vila) Bungalow Summerside. Situated in Coral Bay, 700 metres from Coral Bay and 1. Ubytování Bungalow Summerside se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Bay Apartment 102

8,6

Coral Bay Apartment 102

Ubytování (Apartmán) Coral Bay Apartment 102. Boasting sea views, Coral Bay Apartment 102 features accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Coral Bay. Ubytování Coral Bay Apartment 102 se nachází ve městě Coral Bay (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Coral Bay

Město Coral Bay se nachází na území země Kypr. Momentálně pro vás evidujeme celkem 232 hotelů a ubytování ve městě Coral Bay.