Hledat

Ubytování

Ubytování město Perivolia

Ve městě Perivolia (Kypr) máme celkem 85 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perivolia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perivolia

Periyiali Beach Sunset Suite A7

9,9

Periyiali Beach Sunset Suite A7

Ubytování (Apartmán) Periyiali Beach Sunset Suite A7. Located in Pervolia, 1.6 km from Faros Beach and 5 km from Mazotos Beach, Periyiali Beach Sunset Suite A7 offers a terrace and air conditioning. Ubytování Periyiali Beach Sunset Suite A7 se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Happiness

9,9

Villa Happiness

Ubytování (Vila) Villa Happiness. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Happiness is set in Pervolia. Ubytování Villa Happiness se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AAA SEAVIEW PANORAMA

9,9

AAA SEAVIEW PANORAMA

Ubytování (Vila) AAA SEAVIEW PANORAMA. Situated in Pervolia, less than 1 km from Meneou Beach and an 18-minute walk from Faros Beach, AAA SEAVIEW PANORAMA features air-conditioned accommodation... Ubytování AAA SEAVIEW PANORAMA se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mariliz

9,8

Mariliz

Ubytování (Apartmán) Mariliz. Set in Larnaka, within 1.6 km of Faros Beach and 11 km of Hala Sultan Tekke, Mariliz offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and a... Ubytování Mariliz se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrise Villa

9,8

Sunrise Villa

Ubytování (Vila) Sunrise Villa. Located 300 metres from Faros Beach in Perivolia Village, Sunrise Villa features a communal swimming pool with a sun terrace. Ubytování Sunrise Villa se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy beach house

9,8

Cozy beach house

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy beach house. Set just 1.3 km from Faros Beach, Cozy beach house offers accommodation in Pervolia with access to a garden, barbecue facilities, as well as room service. Ubytování Cozy beach house se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tico Court Apartments

9,6

Tico Court Apartments

Ubytování (Apartmány) Tico Court Apartments. Tico Court Apartments se nachází v obci Pervolia, 5 km od pláže Mazotos. Apartmány mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, pračku a rychlovarnou... Ubytování Tico Court Apartments se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Merika Complex II

9,4

Merika Complex II

Ubytování (Apartmán) Merika Complex II. Featuring garden views, Merika Complex II offers accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Mazotos Beach. Located 1. Ubytování Merika Complex II se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Garden Villa

9,4

Sunset Garden Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Sunset Garden Villa. Sunset Garden Villa se nachází v blízkosti centra obce Pervolia a pouhých 100 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, velkým... Ubytování Sunset Garden Villa se nachází ve městě Perivolia (Kypr).

Wonderful penthouse with stunning sea views

9,3

Wonderful penthouse with stunning sea views

Ubytování (Apartmán) Wonderful penthouse with stunning sea views. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Wonderful penthouse with stunning sea views is located in Pervolia. Ubytování Wonderful penthouse with stunning sea views se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe First Line Villa

9,3

Deluxe First Line Villa

Ubytování (Vila) Deluxe First Line Villa. Located just 1.2 km from Meneou Beach, Deluxe First Line Villa provides accommodation in Pervolia with access to an outdoor swimming pool, a garden, as... Ubytování Deluxe First Line Villa se nachází ve městě Perivolia (Kypr).

Pervolia Gardens

9,3

Pervolia Gardens

Ubytování (Apartmán) Pervolia Gardens. Set in Pervolia, within 2.1 km of Faros Beach and 5 km of Mazotos Beach, Pervolia Gardens offers accommodation with free WiFi, air conditioning, an outdoor... Ubytování Pervolia Gardens se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Faros BeachFront Villa

9,2

Faros BeachFront Villa

Ubytování (Vila) Faros BeachFront Villa. Situated in Pervolia, 100 metres from Faros Beach and 2. Ubytování Faros BeachFront Villa se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Colonial Beach Villa

9,1

Colonial Beach Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Colonial Beach Villa. Colonial Beach Villa se nachází v letovisku Perivolia, 3,8 km od pláže Mazotos. Nabízí zahradu s venkovním bazénem a výhled na moře. Ubytování Colonial Beach Villa se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Merika Complex 1

9,1

Merika Complex 1

Ubytování (Prázdninový dům) Merika Complex 1. Boasting garden views, Merika Complex 1 features accommodation with a garden and a balcony, around 6 km from Mazotos Beach. Ubytování Merika Complex 1 se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Petros Beach Houses

9,1

Maria Petros Beach Houses

Ubytování (Prázdninový dům) Maria Petros Beach Houses. Offering a garden, Maria Petros Beach Houses is set in Perivolia, 6 km from Mazotos Beach. Free private parking is available on site. Ubytování Maria Petros Beach Houses se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marios Apartments

9

Marios Apartments

Ubytování (Aparthotel) Marios Apartments. Komplex Marios Apartments se nachází ve vesnici Perivolia, jen 3 minuty autem a 15 minut chůze od pláže. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Marios Apartments se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Galleria

9

Villa Galleria

Ubytování (Vila) Villa Galleria. Set in Perivolia, this detached villa features a terrace and a garden with an outdoor pool and a seasonal outdoor pool. Ubytování Villa Galleria se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustic Garden House

8,9

Rustic Garden House

Ubytování (Prázdninový dům) Rustic Garden House. Featuring a terrace with garden views, and a garden and barbecue facilities, Rustic Garden House can be found in Pervolia, close to Faros Beach and an... Ubytování Rustic Garden House se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pervolia beach houses

8,9

Pervolia beach houses

Ubytování (Prázdninový dům) Pervolia beach houses. Pervolia beach houses se nachází v letovisku Perivolia a nabízí venkovní bazén, jízdní kola k zapůjčení zdarma, bezplatné Wi-Fi a ubytování s výhledem na... Ubytování Pervolia beach houses se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Escape Villa

8,8

The Escape Villa

Ubytování (Vila) The Escape Villa. Located in Pervolia, 400 metres from Faros Beach and 6 km from Mazotos Beach, The Escape Villa provides air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování The Escape Villa se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pervolia Seaview Suite

8,8

Pervolia Seaview Suite

Ubytování (Apartmán) Pervolia Seaview Suite. Pervolia Seaview Suite se nachází v Perivolii, 5 km od pláže Mazotos. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Pervolia Seaview Suite se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aphrodite Apartment

8,7

Aphrodite Apartment

Ubytování (Apartmán) Aphrodite Apartment. Featuring pool views, Aphrodite Apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.3 km from Meneou Beach. Ubytování Aphrodite Apartment se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Colonial Beach Villas 33 & 13

8,7

Colonial Beach Villas 33 & 13

Ubytování (Vily) Colonial Beach Villas 33 & 13. Set in Perivolia, this detached villa features a garden with an outdoor pool, a barbecue and boasts views of the pool. The nearest beach is 80 meters away. Ubytování Colonial Beach Villas 33 & 13 se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Med View Bungalows

8,6

Med View Bungalows

Ubytování (Prázdninový dům) Med View Bungalows. Featuring a patio with garden views, Med View Bungalows is situated on the outskirts of traditional Pervolia village. Ubytování Med View Bungalows se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

''The Yellow in Pervolia''

8,6

''The Yellow in Pervolia''

Ubytování (Apartmán) ''The Yellow in Pervolia''. Featuring accommodation with a balcony, ''The Yellow in Pervolia'' is set in Pervolia. Ubytování ''The Yellow in Pervolia'' se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pervolia Villa

8,6

Pervolia Villa

Ubytování (Vila) Pervolia Villa. Surrounded by a garden only 50 metres from the beach, the fully equipped Pervolia Villa features a garden with BBQ facilities and furnished sun terrace. Ubytování Pervolia Villa se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandy Beach Complex

8,6

Sandy Beach Complex

Ubytování (Prázdninový dům) Sandy Beach Complex. Featuring sea views, Sandy Beach Complex provides accommodation in Pervolia area, around 4.2 km from Mazotos Beach. Ubytování Sandy Beach Complex se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandy Beach House No.Z2

8,5

Sandy Beach House No.Z2

Ubytování (Prázdninový dům) Sandy Beach House No.Z2. Set in Pervolia, 1.3 km from Faros Beach and 5 km from Mazotos Beach, Sandy Beach House No. Ubytování Sandy Beach House No.Z2 se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mediterranea

8,4

Villa Mediterranea

Ubytování (Vila) Villa Mediterranea. Offering a private pool and a garden, Villa Mediterranea is a 10-minute drive from Larnaca City Centre. Ubytování Villa Mediterranea se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Regina

8,4

Villa Regina

Ubytování (Vila) Villa Regina. Located 1 km from the centre of Perivolia, the air-conditioned Villa Regina is 400 metres from Faros Beach and 6 km from Mazotos Beach. Ubytování Villa Regina se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Beach House

8,4

Sunset Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Sunset Beach House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Sunset Beach House is situated in Pervolia. Ubytování Sunset Beach House se nachází ve městě Perivolia (Kypr).

Savva Complex

8

Savva Complex

Ubytování (Apartmány) Savva Complex. Apartmány Savva Complex se nacházejí v obci Perivolia, 2,5 km (5 minut jízdy autem) od pláže obce Faros oceněné modrou vlajkou, a nabízejí kompletně... Ubytování Savva Complex se nachází ve městě Perivolia (Kypr).

Sunny Seaside Apartments

8

Sunny Seaside Apartments

Ubytování (Apartmán) Sunny Seaside Apartments. Located in Pervolia, just 1.3 km from Faros Beach, Sunny Seaside Apartments provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Sunny Seaside Apartments se nachází ve městě Perivolia (Kypr).

E-Hotel Spa & Resort

7,7

E-Hotel Spa & Resort

Ubytování (Rezort) E-Hotel Spa & Resort. Tento 4hvězdičkový, ekologický hotel se nachází v Perivolia v Larnace a nabízí 2 bazény, wellness s hammam a výhled na Středozemní moře vzdálené pouhých... Ubytování E-Hotel Spa & Resort se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meneou Beachfront Villa Sunset

7,4

Meneou Beachfront Villa Sunset

Ubytování (Prázdninový dům) Meneou Beachfront Villa Sunset. Situated in Pervolia, Meneou Beachfront Villa Sunset features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Meneou Beachfront Villa Sunset se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa by the Sea Coral

7,3

Villa by the Sea Coral

Ubytování (Prázdninový dům) Villa by the Sea Coral. Featuring garden views, Villa by the Sea Coral offers accommodation with a garden and a balcony, around 3.7 km from Mazotos Beach. Ubytování Villa by the Sea Coral se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michael' s Nest

Michael' s Nest

Ubytování (Vila) Michael' s Nest. Set in Pervolia, Michael' s Nest offers a garden and air conditioning. Ubytování Michael' s Nest se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House in Larnaca

Beach House in Larnaca

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House in Larnaca. Located in Pervolia, 600 metres from Meneou Beach and 1.8 km from Faros Beach, Beach House in Larnaca offers air conditioning. Ubytování Beach House in Larnaca se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy studio in Faros beach Pervolia !

Cozy studio in Faros beach Pervolia !

Ubytování (Apartmán) Cozy studio in Faros beach Pervolia !. Located in Pervolia, just 200 metres from Faros Beach, Cozy studio in Faros beach Pervolia! Ubytování Cozy studio in Faros beach Pervolia ! se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1 Bedroom Apartment (Sleeps 4) Close To The Beach Pervolia

1 Bedroom Apartment (Sleeps 4) Close To The Beach Pervolia

Ubytování (Apartmán) 1 Bedroom Apartment (Sleeps 4) Close To The Beach Pervolia. Featuring garden views, 1 Bedroom Apartment (Sleeps 4) Close To The Beach Pervolia provides accommodation with a garden and a patio, around 5 km from... Ubytování 1 Bedroom Apartment (Sleeps 4) Close To The Beach Pervolia se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

☆ Purple adventure ☆ with swimming pool

☆ Purple adventure ☆ with swimming pool

Ubytování (Apartmán) ☆ Purple adventure ☆ with swimming pool. Boasting pool views, ☆ Purple adventure ☆ with swimming pool features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 5 km from Mazotos... Ubytování ☆ Purple adventure ☆ with swimming pool se nachází ve městě Perivolia (Kypr).

Melsavandy

Melsavandy

Ubytování (Prázdninový dům) Melsavandy. Set in Faros, near Pervolia Village, Melsavandy provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi just 100 metres from the beach. Ubytování Melsavandy se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

'Pervolia Sea Brezze'

'Pervolia Sea Brezze'

Ubytování (Apartmán) 'Pervolia Sea Brezze'. Boasting accommodation with a balcony, 'Pervolia Sea Brezze' is situated in Pervolia. Ubytování 'Pervolia Sea Brezze' se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing High-end Penthouse , mountain castle & sea view

Amazing High-end Penthouse , mountain castle & sea view

Ubytování (Apartmán) Amazing High-end Penthouse , mountain castle & sea view. Situated in Pervolia, 300 metres from Faros Beach and 2. Ubytování Amazing High-end Penthouse , mountain castle & sea view se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spiros Seaside Villa no. 12

Spiros Seaside Villa no. 12

Ubytování (Vila) Spiros Seaside Villa no. 12. This air-conditioned villa features a barbecue. Guests benefit from terrace. Free WiFi is provided and free private parking is available on site. Ubytování Spiros Seaside Villa no. 12 se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella Luxury Residence

Stella Luxury Residence

Ubytování (Privát) Stella Luxury Residence. Offering a terrace and views of the garden, the family-run Stella Luxury Residence is set in Perivolia. Ubytování Stella Luxury Residence se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michaels Boathouse

Michaels Boathouse

Ubytování (Prázdninový dům) Michaels Boathouse. Michaels Boathouse is a beachfront property set in Pervolia, 1.1 km from Faros Beach and 1.3 km from Meneou Beach. Ubytování Michaels Boathouse se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pervolia gardens

Pervolia gardens

Ubytování (Apartmán) Pervolia gardens. Pervolia gardens is located in Pervolia, 5 km from Mazotos Beach, and a garden, a private beach area and barbecue facilities are accessible in-house. Ubytování Pervolia gardens se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront Villa

Seafront Villa

Ubytování (Vila) Seafront Villa. Seafront Villa Perivolia offers accommodation in Pervolia, 4.2 km from Mazotos Beach. Ubytování Seafront Villa se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BEACH FRONT APARTMENT D4

BEACH FRONT APARTMENT D4

Ubytování (Apartmán) BEACH FRONT APARTMENT D4. Offering free WiFi and sea views, BEACH FRONT APARTMENT D4 is an accommodation set in Pervolia. Ubytování BEACH FRONT APARTMENT D4 se nachází ve městě Perivolia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Perivolia

Město Perivolia se nachází na území země Kypr. Momentálně pro vás evidujeme celkem 85 hotelů a ubytování ve městě Perivolia.