Hledat

Ubytování

Ubytování město Pomos

Ve městě Pomos (Kypr) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pomos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pomos

Fata Morgana

9,9

Fata Morgana

Ubytování (Vila) Fata Morgana. Featuring an over-flowing infinity pool and a private beach area, Fata Morgana is a seafront villa set 2.4 km from St Raphaels Church in Pomos. Ubytování Fata Morgana se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalli Villa

9,8

Kalli Villa

Ubytování (Vila) Kalli Villa. Located in Pomos, Kalli Villa offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. The property is 4 km from St Raphaels Church. Ubytování Kalli Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Votsalo villa

9,8

Votsalo villa

Ubytování (Vila) Votsalo villa. Set in Pomos, just 3.7 km from St Raphaels Church, Votsalo villa offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden... Ubytování Votsalo villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Venetia Beach House

9,8

Venetia Beach House

Ubytování (Prázdninové domy) Venetia Beach House. Located 4.3 km from St Raphaels Church, Venetia Beach House offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Venetia Beach House se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pomos Idol Exceptional Beach Villa

9,7

Pomos Idol Exceptional Beach Villa

Ubytování (Vila) Pomos Idol Exceptional Beach Villa. Pomos Idol Exceptional Beach Villa features accommodation with a private pool. Ubytování Pomos Idol Exceptional Beach Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diana Seaside Villas

9,6

Diana Seaside Villas

Ubytování (Vily) Diana Seaside Villas. Boasting a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Diana Villa features accommodation in Pomos with access to free WiFi and sea views. Ubytování Diana Seaside Villas se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astrofegia Beach Villa

9,6

Astrofegia Beach Villa

Ubytování (Vila) Astrofegia Beach Villa. Situated right on the beach of Pomos, the fully equipped, 3-bedroom Astrofegia Beach Villa features a private heated pool with hydromassage facilities. Ubytování Astrofegia Beach Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kallinousa Beach Villa

9,6

Kallinousa Beach Villa

Ubytování (Vila) Kallinousa Beach Villa. Offering a private pool and a hot tub, Kallinousa Beach Villa enjoys a beachfront location in Pomos Village. Ubytování Kallinousa Beach Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mourayio Apartments

9,5

Mourayio Apartments

Ubytování (Apartmány) Mourayio Apartments. Apartmány Mourayio se nacházejí jen pár kroků od Středozemního moře ve vesnici Pomos a mohou se pochlubit výhledem do zahrady a slunnou terasou. Ubytování Mourayio Apartments se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun Camero Apartments

9,5

Sun Camero Apartments

Ubytování (Apartmány) Sun Camero Apartments. Sun Camero Apartments se nachází pouhých 10 metrů od pláže v letovisku Pomos a nabízí bazén i snack bar. Ubytování Sun Camero Apartments se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maistrali Apartment

9,4

Maistrali Apartment

Ubytování (Apartmány) Maistrali Apartment. Maistrali Apartment nabízí výhled na Středozemní moře ve vesnici Pomos na Kypru. Poskytuje ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maistrali Apartment se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elite Sea View Villa

9,4

Elite Sea View Villa

Ubytování (Vila) Elite Sea View Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Elite Sea View Villa is located in Pomos. Ubytování Elite Sea View Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Joanna Sunset Apartments

9,3

Joanna Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Joanna Sunset Apartments. Located 3.9 km from St Raphaels Church, Joanna Sunset Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Joanna Sunset Apartments se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petros Seashore Villa

9,3

Petros Seashore Villa

Ubytování (Vila) Petros Seashore Villa. Vila Petros Seashore se nachází u moře v obci Pomos, jen pár metrů od oblázkové pláže, v docházkové vzdálenosti od přístavu s restauracemi a kavárnami, a... Ubytování Petros Seashore Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr).

Kanalli Apartments

9

Kanalli Apartments

Ubytování (Apartmány) Kanalli Apartments. Kanalli Apartments jsou studia a apartmány s možností vlastního stravování, balkonem a Wi-Fi zdarma situované ve svěží zahradě v Pomosu. Ubytování Kanalli Apartments se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Villa Pantheon

9

Beach Villa Pantheon

Ubytování (Vila) Beach Villa Pantheon. Boasting a private beach area and a private, infinity pool, Beach Villa Pantheon is a split-level villa located in Pomos village. Ubytování Beach Villa Pantheon se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pomos Harbourbiew Villa

9

Pomos Harbourbiew Villa

Ubytování (Vila) Pomos Harbourbiew Villa. Pomos Harbourbiew Villa se nachází ve vesnici Pomos a nabízí klimatizované pokoje s vlastním bazénem, výhledem na jezero a terasou. Ubytování Pomos Harbourbiew Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maritsa's Roses Apartments

8,9

Maritsa's Roses Apartments

Ubytování (Apartmány) Maritsa's Roses Apartments. Maritsa's Roses Apartments se nachází jen 5 minut pěšky od pláže Paradise v Pomosu. Ubytování Maritsa's Roses Apartments se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Trails Pomos Panoramic Villa

8,8

Happy Trails Pomos Panoramic Villa

Ubytování (Vila) Happy Trails Pomos Panoramic Villa. Located in the area of Pomos, Pomos Panoramic Villa offers an outdoor pool with straight views of the Mediterranean Sea. Ubytování Happy Trails Pomos Panoramic Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pomos Villa

8,6

Pomos Villa

Ubytování (Vila) Pomos Villa. Located in Nea Dimmata among lush greenery, Pomos Villa offers an outdoor pool and a tennis court. Ubytování Pomos Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mermaid Villa

8,4

Mermaid Villa

Ubytování (Vila) Mermaid Villa. Just 100 metres from Pomos Beach in Paphos, Mermaid Villa is a split-level accommodation featuring an outdoor pool and a garden. Ubytování Mermaid Villa se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalina Complex

8,1

Kalina Complex

Ubytování (Vily) Kalina Complex. Kalina Complex se nachází v Pomosu, 450 metrů od pláže. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kalina Complex se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pomos Sunset Apartments

7,8

Pomos Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Pomos Sunset Apartments. Pomos Sunset Apartments features accommodation with a garden and free WiFi. The accommodation is air conditioned. Ubytování Pomos Sunset Apartments se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dalia

6,5

Villa Dalia

Ubytování (Vila) Villa Dalia. Located in Pomos, 2.9 km from Mavralis Beach and 16 km from St Raphaels Church, Villa Dalia provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Villa Dalia se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pomos View

Pomos View

Ubytování (Vila) Pomos View. Featuring accommodation with a balcony, Pomos View is located in Pomos. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Pomos View se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Pomos

Two-Bedroom Holiday Home in Pomos

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Pomos. Boasting an outdoor pool and sea views, Two-Bedroom Holiday Home in Pomos is set in Pomos. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Pomos se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serena

Serena

Ubytování (Vila) Serena. Serena is situated in Nea Dimmata and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Serena se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lianti

Lianti

Ubytování (Vila) Lianti. Lianti, a property with barbecue facilities and a terrace, is set in Pomos, 5 km from St Raphaels Church. Ubytování Lianti se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pomos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Pomos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Pomos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Pomos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi is located in Pomos, 5 km from St Raphaels Church, and an outdoor swimming pool, a garden and barbecue... Ubytování Pomos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Venus Beach

Venus Beach

Ubytování (Vila) Venus Beach. Boasting accommodation with a balcony, Venus Beach is situated in Pomos. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Venus Beach se nachází ve městě Pomos (Kypr).

Villa Paradiso Sunset

Villa Paradiso Sunset

Ubytování (Vila) Villa Paradiso Sunset. Located in Pomos, Villa Paradiso Sunset provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Villa Paradiso Sunset se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pomos Small Sunny House

Pomos Small Sunny House

Ubytování (Prázdninový dům) Pomos Small Sunny House. Pomos Small Sunny House is set in Pomos and offers a terrace. Situated 4. Ubytování Pomos Small Sunny House se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Altea

Villa Altea

Ubytování (Vila) Villa Altea. Located in Pomos, 2.9 km from Mavralis Beach and 16 km from St Raphaels Church, Villa Altea provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Villa Altea se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Pomos

Three-Bedroom Holiday Home in Pomos

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Pomos. Boasting an outdoor pool and sea views, Three-Bedroom Holiday Home in Pomos is situated in Pomos. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Pomos se nachází ve městě Pomos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cleopatra Beach

Cleopatra Beach

Ubytování (Vila) Cleopatra Beach. Featuring accommodation with a balcony, Cleopatra Beach is located in Pomos. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Cleopatra Beach se nachází ve městě Pomos (Kypr).

Villa Karavi

Villa Karavi

Ubytování (Vila) Villa Karavi. Situated in Pomos, within 3.6 km of St Raphaels Church, Villa Karavi offers accommodation with air conditioning. This villa features a garden. Ubytování Villa Karavi se nachází ve městě Pomos (Kypr).

Ubytování ve městě Pomos

Město Pomos se nachází na území země Kypr. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Pomos.