Hledat

Ubytování

Ústecký kraj

V regionu Ústecký kraj (Česká republika) máme celkem 785 hotelů a ubytování.

Pro region Ústecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Teplice (86), Loučná pod Klínovcem (54), Děčín (43), Litoměřice (34), Krásná Lípa (33), Ústí nad Labem (30), Chomutov (25), Chřibská (24), Česká Kamenice (23), Kovářská (23). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ústecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ústecký kraj

Chaloupka Anna

10

Chaloupka Anna

Ubytování (Chata) Chaloupka Anna. Chaloupka Anna se nachází v Dolní Chřibské a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaloupka Anna se nachází ve městě Dolní Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaloupka Anna má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chaloupka Anna momentálně evidujeme 6 recenzí.

U svaté Ludmily

10

U svaté Ludmily

Ubytování (Apartmán) U svaté Ludmily. Apartmán U svaté Ludmily se nachází v Litoměřicích, 38 km od Teplic, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování U svaté Ludmily se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U svaté Ludmily má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán U svaté Ludmily momentálně evidujeme 17 recenzí.

Ubytování u Amálie

9,9

Ubytování u Amálie

Ubytování (Vila) Ubytování u Amálie. Ubytování u Amálie se nachází v obci Růžová v Ústeckém kraji. Jedná se o vilu se zahradou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Ubytování u Amálie se nachází ve městě Děčín (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Amálie má celkové hodnocení 9,9. Pro Vila Ubytování u Amálie momentálně evidujeme 5 recenzí.

Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments

9,9

Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments

Ubytování (Venkovský dům) Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments. Apartmány Bohemian Switzerland COTTAGE se nachází v Krásné Lípě a nabízí soukromou pláž a ubytování s kuchyní. Na místě je k dispozici sauna. Ubytování Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupa pod lípou

9,9

Chalupa pod lípou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa pod lípou. Chalupa pod lípou se nachází v Dolní Polici a nabízí sezónní venkovní bazén, společný obývací prostor, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa pod lípou se nachází ve městě Starý Šachov (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bilin apartment

9,9

Bilin apartment

Ubytování (Apartmán) Bilin apartment. Apartmán Bílin se nachází v Bílině v Ústeckém kraji. Nabízí balkon, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bilin apartment se nachází ve městě Bílina (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bilin apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Bilin apartment momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chata "Na pohodu"

9,9

Chata "Na pohodu"

Ubytování (Chata) Chata "Na pohodu". Chata "Na pohodu" se nachází v Chřibské v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chata "Na pohodu" se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata "Na pohodu" má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata "Na pohodu" momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán Borůvka

9,8

Apartmán Borůvka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Borůvka. Apartmán Borůvka se nachází v České Kamenici, 47 km od obce Kirschau. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Borůvka se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Čtyřlístek

9,8

Pension Čtyřlístek

Ubytování (Penzion) Pension Čtyřlístek. Malý rodinný Pension Čtyřlístek se těší klidné poloze na venkově v obci Tisá, 1,5 km od sjezdovek v Tisé. Nabízí masážní služby. Ubytování Pension Čtyřlístek se nachází ve městě Tisá (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Čtyřlístek má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Pension Čtyřlístek momentálně evidujeme 140 recenzí.

U Salonu VIRGINIA

9,8

U Salonu VIRGINIA

Ubytování (Apartmán) U Salonu VIRGINIA. U Salonu VIRGINIA se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji. Nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování U Salonu VIRGINIA se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Dolni Chribska

9,8

Apartmany Dolni Chribska

Ubytování (Apartmán) Apartmany Dolni Chribska. Apartmány Dolní Chřibská se nacházejí v budově z roku 2018 v Chřibské. Nabízejí výhled na řeku a Wi-Fi zdarma. V okolí se lze věnovat cyklistice a... Ubytování Apartmany Dolni Chribska se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Dolni Chribska má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmany Dolni Chribska momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment Jakubske Namesti

9,8

Apartment Jakubske Namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakubske Namesti. Apartmán Jakubské náměstí se nachází v České Kamenici. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Jakubske Namesti se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jakubske Namesti má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Jakubske Namesti momentálně evidujeme 107 recenzí.

Podkrovi na Kralovo Vysine

9,8

Podkrovi na Kralovo Vysine

Ubytování (Apartmán) Podkrovi na Kralovo Vysine. Podkroví na Králově Výšině se nachází v Ústí nad Labem, 47 km od Drážďan a 90 km od Prahy. Do lázeňského města Bad Schandau je to odtud 29 km. Ubytování Podkrovi na Kralovo Vysine se nachází ve městě Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Podkrovi na Kralovo Vysine má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Podkrovi na Kralovo Vysine momentálně evidujeme 186 recenzí.

Pension Mencl

9,8

Pension Mencl

Ubytování (Penzion) Pension Mencl. Pension Mencl se nachází v klidné části Horní Chřibské v krásné krajině Českého Švýcarska a provozuje restauraci s typickou českou kuchyní. Ubytování Pension Mencl se nachází ve městě Chřibská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Židovice

9,8

Apartmán Židovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Židovice. Apartmán Židovice se nachází v Židovicích v Ústeckém kraji, 46 km od německého Altenbergu. Ubytování Apartmán Židovice se nachází ve městě Louny (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Brtníky

9,8

Vila Brtníky

Ubytování (Vila) Vila Brtníky. Vila Brtníky se nachází v Brtníkách a nabízí Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyň i salónek a výhled na hory a řeku. Ubytování Vila Brtníky se nachází ve městě Staré Křečany (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Brtníky má celkové hodnocení 9,8. Pro Vila Vila Brtníky momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata Luční

9,8

Chata Luční

Ubytování (Chata) Chata Luční. Chata Luční se nachází v obci Klíny a nabízí možnost lyžování až k budově. Ubytování Chata Luční se nachází ve městě Klíny (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Luční má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Luční momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chalupa Hela

9,8

Chalupa Hela

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hela. Chalupa Hela nabízí nekuřácké ubytování v osadě Háj v blízkosti Loučné pod Klínovcem, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Klínovec a 22 km od Karlových... Ubytování Chalupa Hela se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Hela má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Hela momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán U Gotického dvojčete

9,8

Apartmán U Gotického dvojčete

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Gotického dvojčete. Apartmán U Gotického dvojčete se nachází v Litoměřicích. Apartmán je umístěný v budově z 15. století a má zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Gotického dvojčete se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Gotického dvojčete má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán U Gotického dvojčete momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Blehovi

9,8

Apartment Blehovi

Ubytování (Apartmán) Apartment Blehovi. Apartmán Blehovi se nachází v Soutěskách, v oblasti sousedící s Národním parkem České Švýcarsko, 3 km od centra Děčína. Ubytování Apartment Blehovi se nachází ve městě Malá Veleň (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Blehovi má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Blehovi momentálně evidujeme 61 recenzí.

Tisá 488

9,8

Tisá 488

Ubytování (Apartmán) Tisá 488. Apartmány Tisá 488 byly postaveny v roce 2010 v klidné části obce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Tisá 488 se nachází ve městě Tisá (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tisá 488 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Tisá 488 momentálně evidujeme 51 recenzí.

U Zlaté hvězdy

9,8

U Zlaté hvězdy

Ubytování (Apartmán) U Zlaté hvězdy. Apartmán U Zlaté hvězdy se nachází v Litoměřicích. V apartmánu lze využívat bezplatné Wi-Fi a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování U Zlaté hvězdy se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Zlaté hvězdy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán U Zlaté hvězdy momentálně evidujeme 5 recenzí.

TRIXI´S GUESTHOUSE

9,8

TRIXI´S GUESTHOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) TRIXI´S GUESTHOUSE. TRIXI'S GUESTHOUSE se nachází v Hřensku a nabízí gril, zahradu, vlastní bankomat a bezplatné Wi-Fi. Ubytování TRIXI´S GUESTHOUSE se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování TRIXI´S GUESTHOUSE má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům TRIXI´S GUESTHOUSE momentálně evidujeme 29 recenzí.

U Sylwii

9,8

U Sylwii

Ubytování (Apartmán) U Sylwii. U Sylwii se nachází v Mikulášovicích, 23 km od Bad Schandau. Nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Apartmán má ložnici, kuchyni, koupelnu a TV s plochou... Ubytování U Sylwii se nachází ve městě Mikulášovice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Sylwii má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán U Sylwii momentálně evidujeme 5 recenzí.

Brazdova chata

9,8

Brazdova chata

Ubytování (Chata) Brazdova chata. Brázdova chata se nachází v obci Hora Svaté Kateřiny a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Brazdova chata se nachází ve městě Hora Svaté Kateřiny (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Brazdova chata má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Brazdova chata momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Pod Klášterem

9,8

Apartmán Pod Klášterem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Klášterem. Apartmán Pod Klášterem se nachází v Rumburku, 1 km od lyžařského areálu. Nabízí ubytování se zahradou, Wi-Fi zdarma a sdílený lounge. Ubytování Apartmán Pod Klášterem se nachází ve městě Rumburk (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pod Klášterem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Pod Klášterem momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán na zámku

9,8

Apartmán na zámku

Ubytování (Apartmán) Apartmán na zámku. Ubytování na zámku se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau. V apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, obývací pokoj a koupelna. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán na zámku se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Kapra

9,7

Penzion U Kapra

Ubytování (Penzion) Penzion U Kapra. Penzion U Kapra se nachází v Roudnici nad Labem a nabízí bezplatné Wi-Fi a placenou dopravu na letiště. Ubytování Penzion U Kapra se nachází ve městě Roudnice nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kapra má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion U Kapra momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytování Kovárna

9,7

Ubytování Kovárna

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Kovárna. Ubytování Kovárna se nachází v obci Arnoltice u Děčína a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Labské pískovcové hory jsou vzdálené 1,5 km. Ubytování Ubytování Kovárna se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

hřensko 114

9,7

hřensko 114

Ubytování (Prázdninový dům) hřensko 114. Prázdninový dům Hřensko 114 se nachází v Hřensku a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na město, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování hřensko 114 se nachází ve městě Hřensko (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování hřensko 114 má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům hřensko 114 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartment České Švýcarsko.1

9,7

Apartment České Švýcarsko.1

Ubytování (Apartmán) Apartment České Švýcarsko.1. Apartment České Švýcarsko.1 se nachází v obci Filipov v Ústeckém kraji a nabízí patio. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment České Švýcarsko.1 se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment České Švýcarsko.1 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment České Švýcarsko.1 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment Pistany

9,7

Apartment Pistany

Ubytování (Apartmán) Apartment Pistany. Apartmán Píšťany se nachází v Píšťanech a nabízí posezení, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Pistany se nachází ve městě Píšťany (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Pistany má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Pistany momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Dvořákova

9,7

Apartmán Dvořákova

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dvořákova. Apartmán Dvořákova se nachází v Ústí nad Labem. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Německý Altenberg je vzdálený 35 km. Ubytování Apartmán Dvořákova se nachází ve městě Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oparno 38

9,7

Oparno 38

Ubytování (Apartmán) Oparno 38. Oparno 38 se nachází v Oparnu, 26 km od Ústí nad Labem. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oparno 38 se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Stará hračkárna

9,7

Penzion Stará hračkárna

Ubytování (Apartmán) Penzion Stará hračkárna. Penzion Stará hračkárna stojí v klidné části Českého Jiřetína, 1 km od hranice s Německem. Ubytování Penzion Stará hračkárna se nachází ve městě Český Jiřetín (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Stará hračkárna má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Stará hračkárna momentálně evidujeme 30 recenzí.

Pension Residenz Iva

9,7

Pension Residenz Iva

Ubytování (Penzion) Pension Residenz Iva. Rodinný Pension Residenz Iva v Růžové nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Pension Residenz Iva se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Residenz Iva má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Residenz Iva momentálně evidujeme 23 recenzí.

Guest House LUFT Sněžník

9,7

Guest House LUFT Sněžník

Ubytování (Prázdninový dům) Guest House LUFT Sněžník. Guest House LUFT Sněžník se nachází ve Sněžníku v Ústeckém kraji, 8 km od Děčína a 39 km od Drážďan, a nabízí zázemí pro grilování a výhledy na hory. Ubytování Guest House LUFT Sněžník se nachází ve městě Jílové (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House LUFT Sněžník má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Guest House LUFT Sněžník momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chalupa Podhradí

9,7

Chalupa Podhradí

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Podhradí. Prázdninový dům Chalupa Podhradí se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou v Ústeckém kraji a nabízí terasu, výhled na hory, bezplatné wi-Fi a přímý přístup na... Ubytování Chalupa Podhradí se nachází ve městě Jiřetín pod Jedlovou (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Podhradí má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Chalupa Podhradí momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Filipov

9,7

Apartmány Filipov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Filipov. Apartmány Filipov se nachází v České Kamenici a nabízí zahradu, terasu, společný salonek, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Filipov se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Filipov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Filipov momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány u komína

9,7

Apartmány u komína

Ubytování (Apartmán) Apartmány u komína. Apartmány u komína se nacházejí v Terezíně, 29 km od Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmány u komína se nachází ve městě Terezín (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u komína má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány u komína momentálně evidujeme 144 recenzí.

U Pekárků

9,7

U Pekárků

Ubytování (Prázdninový dům) U Pekárků. U Pekárků se nachází ve Vysoké Lípě v Ústeckém kraji a má balkon. Nabízí také bezplatné Wi-Fi, zahradu, společný salonek a gril. Ubytování U Pekárků se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Apartman Labe

9,7

Apartman Labe

Ubytování (Apartmán) Apartman Labe. Apartmán Labe se nachází v Ústí nad Labem. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartman Labe se nachází ve městě Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Labe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Labe momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartments Mirror

9,7

Apartments Mirror

Ubytování (Apartmán) Apartments Mirror. Apartmány Mirror jsou plně vybavené apartmány se 2 pokoji situované v Krásné Lípě u Národního parku České Švýcarsko, 44 km od německého Zhořelce. Ubytování Apartments Mirror se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Mirror má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartments Mirror momentálně evidujeme 111 recenzí.

Apartman Centrum I

9,7

Apartman Centrum I

Ubytování (Apartmán) Apartman Centrum I. Bytovy dum is situated in Ústí nad Labem. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartman Centrum I se nachází ve městě Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ubytování v centru města Kadaně

9,7

ubytování v centru města Kadaně

Ubytování (Penzion) ubytování v centru města Kadaně. Ubytování v centru města Kadaně se nachází v Kadani. Nabízí sdílenou kuchyň, společný lounge a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování ubytování v centru města Kadaně se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Zlate Pisky

9,7

Chalupa Zlate Pisky

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zlate Pisky. Chalupa Zlaté Pisky se nachází v obci Nové Křečany a nabízí zázemí pro vodní sporty, zdarma dostupné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Ubytování Chalupa Zlate Pisky se nachází ve městě Staré Křečany (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Zlate Pisky má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Chalupa Zlate Pisky momentálně evidujeme 22 recenzí.

K Zastavce 557

9,7

K Zastavce 557

Ubytování (Prázdninový dům) K Zastavce 557. K Zastávce 557 je prázdninový dům stojící na okraji obce Kovářská, 6 km od přehrady Přísečnice a 9 km od hranic s Německem. Ubytování K Zastavce 557 se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování K Zastavce 557 má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům K Zastavce 557 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Tollendorf Lužické hory

9,7

Apartmány Tollendorf Lužické hory

Ubytování (Apartmán) Apartmány Tollendorf Lužické hory. Apartmány Tollendorf Lužické hory se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a ubytování s TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Apartmány Tollendorf Lužické hory se nachází ve městě Jiřetín pod Jedlovou (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Tollendorf Lužické hory má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Tollendorf Lužické hory momentálně evidujeme 116 recenzí.

Mobilheim

9,6

Mobilheim

Ubytování (Prázdninový dům) Mobilheim. Mobilheim se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. K dispozici je zahrada, gril a terasa. Ubytování Mobilheim se nachází ve městě Jiřetín pod Jedlovou (Česko - Ústecký kraj).

Romanza 1877

9,6

Romanza 1877

Ubytování (Prázdninový dům) Romanza 1877. Chalupa Romanza 1877 se nachází v Chřibské v Lužických horách. Pochází z 19. století a v roce 2016 prošla rekonstrukcí. Ubytování Romanza 1877 se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Romanza 1877 má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Romanza 1877 momentálně evidujeme 37 recenzí.

Růžový palouček

9,6

Růžový palouček

Ubytování (Privát) Růžový palouček. Ubytování v soukromí Růžový palouček se nachází v Ústí nad Labem. Do Teplic je to 21 km. Ubytování Růžový palouček se nachází ve městě Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Růžový palouček má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Růžový palouček momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytování v městech regionu Ústecký kraj

Ubytování v městech regionu Ústecký kraj

Ubytování v regionu Ústecký kraj - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 785 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Ústecký kraj.

Pro region Ústecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Teplice (86), Loučná pod Klínovcem (54), Děčín (43), Litoměřice (34), Krásná Lípa (33), Ústí nad Labem (30), Chomutov (25), Chřibská (24), Česká Kamenice (23), Kovářská (23). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Ústecký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Chaloupka Anna (10*), U svaté Ludmily (10*), Ubytování u Amálie (9,9*), Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments (9,9*), Chalupa pod lípou (9,9*), Bilin apartment (9,9*), Chata "Na pohodu" (9,9*), Apartmán Borůvka (9,8*), Pension Čtyřlístek (9,8*), U Salonu VIRGINIA (9,8*).

Region Ústecký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.