Hledat

Ubytování

Ústecký kraj

V regionu Ústecký kraj (Česká republika) máme celkem 785 hotelů a ubytování.

Pro region Ústecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Teplice (86), Loučná pod Klínovcem (54), Děčín (43), Litoměřice (34), Krásná Lípa (33), Ústí nad Labem (30), Chomutov (25), Chřibská (24), Česká Kamenice (23), Kovářská (23). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ústecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ústecký kraj

Apartman Nautical

10

Apartman Nautical

Ubytování (Apartmán) Apartman Nautical. Apartmán Nautical se nachází ve Vysoké Peci v Ústeckém kraji. Nabízí terasu, výhled na hory, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Nautical se nachází ve městě Vysoká Pec (Česko - Ústecký kraj).

Chaloupka Anna

10

Chaloupka Anna

Ubytování (Chata) Chaloupka Anna. Chaloupka Anna se nachází v Dolní Chřibské a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaloupka Anna se nachází ve městě Dolní Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chaloupka Anna má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chaloupka Anna momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa U Slunce 2

10

Chalupa U Slunce 2

UbytováníChalupa U Slunce 2. Chalupa U Slunce 2 se nachází v Jetřichovicích a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 24 km od národního parku Saské Švýcarsko. Ubytování Chalupa U Slunce 2 se nachází ve městě Jetřichovice (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa u Markéty

10

Chalupa u Markéty

UbytováníChalupa u Markéty. Chalupa u Markéty se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, pouhých 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Chalupa u Markéty se nachází ve městě Jiřetín pod Jedlovou (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán U Barona

10

Apartmán U Barona

UbytováníApartmán U Barona. Apartmán U Barona se nachází v Děčíně, 23 km od národního parku Saské Švýcarsko a 32 km od pevnosti Königstein, a nabízí výhled na hory. Ubytování Apartmán U Barona se nachází ve městě Děčín (Česko - Ústecký kraj).

U svaté Ludmily

10

U svaté Ludmily

Ubytování (Apartmán) U svaté Ludmily. Apartmán U svaté Ludmily se nachází v Litoměřicích, 38 km od Teplic, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování U svaté Ludmily se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování U svaté Ludmily má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán U svaté Ludmily momentálně evidujeme 17 recenzí.

Holiday Home Moldava

10

Holiday Home Moldava

UbytováníHoliday Home Moldava. Holiday Home Moldava se nachází v Moldavě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Moldava se nachází ve městě Moldava (Česko - Ústecký kraj).

log cabin in Czech-Saxon Switzerland

10

log cabin in Czech-Saxon Switzerland

Ubytovánílog cabin in Czech-Saxon Switzerland. Chata se nachází v Česko-saském Švýcarsku, asi 32 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz. Ubytování log cabin in Czech-Saxon Switzerland se nachází ve městě Šluknov (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa Krásný Buk, České Švýcarsko

10

Chalupa Krásný Buk, České Švýcarsko

UbytováníChalupa Krásný Buk, České Švýcarsko. Chalupa Krásný Buk, České Švýcarsko se nachází v Krásné Lípě, 28 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 36 km od národního parku Saské... Ubytování Chalupa Krásný Buk, České Švýcarsko se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Ubytování na statku Račice

10

Ubytování na statku Račice

Ubytování (Apartmány) Ubytování na statku Račice. Ubytování na statku Račice se nachází v Račicích, 15 km od Mělníka, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování na statku Račice se nachází ve městě Račice (Česko - Ústecký kraj).

Srbská Kamenice 22

10

Srbská Kamenice 22

UbytováníSrbská Kamenice 22. Srbská Kamenice 22 se nachází v Srbské Kamenici, 22 km od národního parku Saské Švýcarsko, 31 km od pevnosti Königstein a 48 km od univerzity aplikovaných... Ubytování Srbská Kamenice 22 se nachází ve městě Srbská Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Horský apartmán Temari 11 Klínovec

10

Horský apartmán Temari 11 Klínovec

UbytováníHorský apartmán Temari 11 Klínovec. Horský apartmán Temari 11 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem, 8,2 km od Fichtelbergu a 35 km od Mlýnské kolonády. Ubytování Horský apartmán Temari 11 Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Kyjovská Stodola

10

Kyjovská Stodola

UbytováníKyjovská Stodola. Kyjovská Stodola se nachází asi 38 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Kyjovská Stodola se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands

10

Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands

Ubytování (Prázdninový dům) Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands. Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands se nachází v Bořislavi v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 45 km od Kurort Rathen. Ubytování Bílka 33 - Village home in the Czech Central Highlands se nachází ve městě Bořislav (Česko - Ústecký kraj).

Mobilheim Hájovna Svahová

10

Mobilheim Hájovna Svahová

UbytováníMobilheim Hájovna Svahová. Mobilheim Hájovna Svahová se nachází v Boleboři, 41 km od hradu Scharfenstein a 44 km od hradu Wildeck. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Mobilheim Hájovna Svahová se nachází ve městě Boleboř (Česko - Ústecký kraj).

Garsoniera DUKLA 289

10

Garsoniera DUKLA 289

UbytováníGarsoniera DUKLA 289. Set in Děčín, 26 km from Saxon Switzerland National Park and 35 km from Königstein Fortress, Garsoniera DUKLA 289 offers air conditioning. Ubytování Garsoniera DUKLA 289 se nachází ve městě Děčín (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa Lichtenberg/ Světlík

10

Chalupa Lichtenberg/ Světlík

UbytováníChalupa Lichtenberg/ Světlík. Chalupa Lichtenberg/Světlík se nachází v Horním Podluží, 23 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 39 km od národního parku Saské Švýcarsko. Ubytování Chalupa Lichtenberg/ Světlík se nachází ve městě Horní Podluží (Česko - Ústecký kraj).

Vlčihorská chaloupka

10

Vlčihorská chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Vlčihorská chaloupka. Vlčihorská chaloupka se nachází v Krásné Lípě a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 38 km od Pirny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vlčihorská chaloupka se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány u Dlouhána

10

Apartmány u Dlouhána

UbytováníApartmány u Dlouhána. Apartmány u Dlouhána se nacházejí v Kadani v Ústeckém kraji, 47 km od Fichtelbergu, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné... Ubytování Apartmány u Dlouhána se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Pod svahem

10

Apartmán Pod svahem

UbytováníApartmán Pod svahem. Apartmán Pod svahem se nachází v Loučné pod Klínovcem, 34 km od Mlýnské kolonády, 34 km od Tržní kolonády a 35 km od Vřídla. Ubytování Apartmán Pod svahem se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

CHATA VÁCLAV ÚDOLÍČKO

10

CHATA VÁCLAV ÚDOLÍČKO

UbytováníCHATA VÁCLAV ÚDOLÍČKO. CHATA VÁCLAV ÚDOLÍČKO se nachází asi 23 km od Fichtelbergu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování CHATA VÁCLAV ÚDOLÍČKO se nachází ve městě Perštejn (Česko - Ústecký kraj).

Holiday Haus

10

Holiday Haus

UbytováníHoliday Haus. Holiday Haus se nachází v Děčíně, 23 km od národního parku Saské Švýcarsko a 32 km od pevnosti Königstein. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Holiday Haus se nachází ve městě Děčín (Česko - Ústecký kraj).

Bohemian Homes - Buddha

10

Bohemian Homes - Buddha

UbytováníBohemian Homes - Buddha. Bohemian Homes - Buddha se nachází asi 23 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Bohemian Homes - Buddha se nachází ve městě Horní Podluží (Česko - Ústecký kraj).

Chata Beruška

10

Chata Beruška

UbytováníChata Beruška. Chata Beruška se nachází v Kytlicích, 30 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz a 39 km od národního parku Saské Švýcarsko. Ubytování Chata Beruška se nachází ve městě Kytlice (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa Abecha

10

Chalupa Abecha

UbytováníChalupa Abecha. Chalupa Abecha se nachází 18 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Chalupa Abecha se nachází ve městě Dolní Poustevna (Česko - Ústecký kraj).

U Suchánků

10

U Suchánků

UbytováníU Suchánků. U Suchánků se nachází asi 26 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování U Suchánků se nachází ve městě Jetřichovice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány PARK

10

Apartmány PARK

UbytováníApartmány PARK. Apartmány PARK se nachází v Klášterci nad Ohří, 29 km od Fichtelbergu, 37 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády. Ubytování Apartmány PARK se nachází ve městě Klášterec nad Ohří (Česko - Ústecký kraj).

Na jelení stezce

10

Na jelení stezce

UbytováníNa jelení stezce. Na jelení stezce se nachází v Chřibské a nabízí saunu. Ubytování Na jelení stezce se nachází ve městě Chřibská (Česko - Ústecký kraj).

Mezonetový apartmán se dvéma balkóny a výhledem

10

Mezonetový apartmán se dvéma balkóny a výhledem

UbytováníMezonetový apartmán se dvéma balkóny a výhledem. Mezonetový apartmán s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. a výhledem se nachází v Loučné pod Klínovcem. Ubytování Mezonetový apartmán se dvéma balkóny a výhledem se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Chata Modesta

9,9

Chata Modesta

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Modesta. Chata Modesta se nachází v Děčíně a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 25 km od Pirny. Ubytování Chata Modesta se nachází ve městě Janov (Česko - Ústecký kraj).

Ubytování u Amálie

9,9

Ubytování u Amálie

Ubytování (Vila) Ubytování u Amálie. Ubytování u Amálie se nachází v obci Růžová v Ústeckém kraji. Jedná se o vilu se zahradou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Ubytování u Amálie se nachází ve městě Děčín (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Ubytování u Amálie má celkové hodnocení 9,9. Pro Vila Ubytování u Amálie momentálně evidujeme 5 recenzí.

Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments

9,9

Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments

Ubytování (Venkovský dům) Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments. Apartmány Bohemian Switzerland COTTAGE se nachází v Krásné Lípě a nabízí soukromou pláž a ubytování s kuchyní. Na místě je k dispozici sauna. Ubytování Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartman s bazénem a saunou

9,9

Apartman s bazénem a saunou

UbytováníApartman s bazénem a saunou. Apartmán s bazénem a saunou se nachází v Kadani a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. Ubytování Apartman s bazénem a saunou se nachází ve městě Kadaň (Česko - Ústecký kraj).

Chata Zvoneček

9,9

Chata Zvoneček

UbytováníChata Zvoneček. Chata Zvoneček se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chata Zvoneček se nachází ve městě Jiřetín pod Jedlovou (Česko - Ústecký kraj).

SWEET HOME

9,9

SWEET HOME

UbytováníSWEET HOME. SWEET HOME se nachází v Krásné Lípě, 26 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, přepážkou s... Ubytování SWEET HOME se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Glamping pod hradem

9,9

Glamping pod hradem

UbytováníGlamping pod hradem. Glamping pod hradem se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Glamping pod hradem se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Chata Alšovka

9,9

Chata Alšovka

UbytováníChata Alšovka. Chata Alšovka se nachází asi 22 km od Fichtelbergu a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Chata Alšovka se nachází ve městě Měděnec (Česko - Ústecký kraj).

Podkrovní apartman Tereza

9,9

Podkrovní apartman Tereza

UbytováníPodkrovní apartman Tereza. Podkrovní apartmán Tereza se nachází v Rumburku, pouhých 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady,... Ubytování Podkrovní apartman Tereza se nachází ve městě Rumburk (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa pod lípou

9,9

Chalupa pod lípou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa pod lípou. Chalupa pod lípou se nachází v Dolní Polici a nabízí sezónní venkovní bazén, společný obývací prostor, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa pod lípou se nachází ve městě Starý Šachov (Česko - Ústecký kraj).

Bilin apartment

9,9

Bilin apartment

Ubytování (Apartmán) Bilin apartment. Apartmán Bílin se nachází v Bílině v Ústeckém kraji. Nabízí balkon, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bilin apartment se nachází ve městě Bílina (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Bilin apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Bilin apartment momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Lukov

9,9

Apartmán Lukov

UbytováníApartmán Lukov. Apartmán Lukov se nachází v Lukově, 24 km od stadionu Na Stínadlech a 32 km od Hrobské Kotvy, a nabízí tenisový kurt a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Lukov se nachází ve městě Lukov (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Na Palouku Povrly

9,9

Apartmán Na Palouku Povrly

UbytováníApartmán Na Palouku Povrly. Ubytování v obci Povrly v Ústeckém kraji, Apartmán Na Palouku Povrly má také terasu. Ubytování Apartmán Na Palouku Povrly se nachází ve městě Povrly (Česko - Ústecký kraj).

Penzion a hostinec Kyjovská terasa

9,9

Penzion a hostinec Kyjovská terasa

Ubytování (Penzion) Penzion a hostinec Kyjovská terasa. Penzion a hostinec se nachází v Krásné Lípě. Kyjovská terasa nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion a hostinec Kyjovská terasa se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Chata "Na pohodu"

9,9

Chata "Na pohodu"

Ubytování (Chata) Chata "Na pohodu". Chata "Na pohodu" se nachází v Chřibské v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chata "Na pohodu" se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chata "Na pohodu" má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata "Na pohodu" momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán Borůvka

9,8

Apartmán Borůvka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Borůvka. Apartmán Borůvka se nachází v České Kamenici, 47 km od obce Kirschau. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Borůvka se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

U Salonu VIRGINIA

9,8

U Salonu VIRGINIA

Ubytování (Apartmán) U Salonu VIRGINIA. U Salonu VIRGINIA se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji. Nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování U Salonu VIRGINIA se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Pension Čtyřlístek

9,8

Pension Čtyřlístek

Ubytování (Penzion) Pension Čtyřlístek. Malý rodinný Pension Čtyřlístek se těší klidné poloze na venkově v obci Tisá, 1,5 km od sjezdovek v Tisé. Nabízí masážní služby. Ubytování Pension Čtyřlístek se nachází ve městě Tisá (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Čtyřlístek má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Pension Čtyřlístek momentálně evidujeme 140 recenzí.

Apartmány Boule

9,8

Apartmány Boule

UbytováníApartmány Boule. Apartmány Boule se nacházejí v obci Kovářská v Ústeckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Boule se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj).

Pension Mencl

9,8

Pension Mencl

Ubytování (Penzion) Pension Mencl. Pension Mencl se nachází v klidné části Horní Chřibské v krásné krajině Českého Švýcarska a provozuje restauraci s typickou českou kuchyní. Ubytování Pension Mencl se nachází ve městě Chřibská (Česko - Ústecký kraj).

Apartment Jakubske Namesti

9,8

Apartment Jakubske Namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakubske Namesti. Apartmán Jakubské náměstí se nachází v České Kamenici. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Jakubske Namesti se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment Jakubske Namesti má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Jakubske Namesti momentálně evidujeme 107 recenzí.

Apartmany Dolni Chribska

9,8

Apartmany Dolni Chribska

Ubytování (Apartmán) Apartmany Dolni Chribska. Apartmány Dolní Chřibská se nacházejí v budově z roku 2018 v Chřibské. Nabízejí výhled na řeku a Wi-Fi zdarma. V okolí se lze věnovat cyklistice a... Ubytování Apartmany Dolni Chribska se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmany Dolni Chribska má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmany Dolni Chribska momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytování v městech regionu Ústecký kraj

Ubytování v městech regionu Ústecký kraj

Ubytování v regionu Ústecký kraj - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 785 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Ústecký kraj.

Pro region Ústecký kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Teplice (86), Loučná pod Klínovcem (54), Děčín (43), Litoměřice (34), Krásná Lípa (33), Ústí nad Labem (30), Chomutov (25), Chřibská (24), Česká Kamenice (23), Kovářská (23). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Ústecký kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Chaloupka Anna (10*), U svaté Ludmily (10*), Ubytování u Amálie (9,9*), Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments (9,9*), Chalupa pod lípou (9,9*), Bilin apartment (9,9*), Chata "Na pohodu" (9,9*), Apartmán Borůvka (9,8*), Pension Čtyřlístek (9,8*), U Salonu VIRGINIA (9,8*).

Region Ústecký kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.