Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Krásná Lípa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krásná Lípa

Chalupa Krásný Buk, České Švýcarsko

10

Chalupa Krásný Buk, České Švýcarsko

UbytováníChalupa Krásný Buk, České Švýcarsko. Chalupa Krásný Buk, České Švýcarsko se nachází v Krásné Lípě, 28 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 36 km od národního parku Saské... Ubytování Chalupa Krásný Buk, České Švýcarsko se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Kyjovská Stodola

10

Kyjovská Stodola

UbytováníKyjovská Stodola. Kyjovská Stodola se nachází asi 38 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Kyjovská Stodola se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Vlčihorská chaloupka

10

Vlčihorská chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Vlčihorská chaloupka. Vlčihorská chaloupka se nachází v Krásné Lípě a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 38 km od Pirny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vlčihorská chaloupka se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments

9,9

Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments

Ubytování (Venkovský dům) Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments. Apartmány Bohemian Switzerland COTTAGE se nachází v Krásné Lípě a nabízí soukromou pláž a ubytování s kuchyní. Na místě je k dispozici sauna. Ubytování Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments momentálně evidujeme 7 recenzí.

SWEET HOME

9,9

SWEET HOME

UbytováníSWEET HOME. SWEET HOME se nachází v Krásné Lípě, 26 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, přepážkou s... Ubytování SWEET HOME se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Penzion a hostinec Kyjovská terasa

9,9

Penzion a hostinec Kyjovská terasa

Ubytování (Penzion) Penzion a hostinec Kyjovská terasa. Penzion a hostinec se nachází v Krásné Lípě. Kyjovská terasa nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion a hostinec Kyjovská terasa se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Apartments Mirror

9,7

Apartments Mirror

Ubytování (Apartmán) Apartments Mirror. Apartmány Mirror jsou plně vybavené apartmány se 2 pokoji situované v Krásné Lípě u Národního parku České Švýcarsko, 44 km od německého Zhořelce. Ubytování Apartments Mirror se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartments Mirror má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartments Mirror momentálně evidujeme 111 recenzí.

Vila Věrka

9,7

Vila Věrka

UbytováníVila Věrka. Vila Věrka se nachází v Krásné Lípě, 26 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Vila Věrka se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa Dlouhý Důl 19

9,6

Chalupa Dlouhý Důl 19

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Dlouhý Důl 19. Chalupa Dlouhý Důl 19 se nachází v Krásné Lípě v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Dlouhý Důl 19 se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa Dlouhý Důl 19 má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Dlouhý Důl 19 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmány Stará Škola

9,6

Apartmány Stará Škola

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stará Škola. Apartmány Stará Škola se nacházejí v Krásné Lípě a nabízejí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stará Škola se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Stará Škola má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Stará Škola momentálně evidujeme 5 recenzí.

Venkovský domek

9,5

Venkovský domek

Ubytování (Prázdninový dům) Venkovský domek. Venkovský domek se nachází v Krásné Lípě. V okolí prázdninového domu se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. Ubytování Venkovský domek se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Venkovský domek má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Venkovský domek momentálně evidujeme 7 recenzí.

Domek U rybníčku

9,5

Domek U rybníčku

Ubytování (Prázdninový dům) Domek U rybníčku. Domek U rybníčku se nachází v Krásné Lípě. Tento prázdninový dům nabízí saunu a terasu. Ubytování Domek U rybníčku se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Domek U rybníčku má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Domek U rybníčku momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmán U školy

9,4

Apartmán U školy

Ubytování (Apartmán) Apartmán U školy. Apartmán U školy se nachází v Krásné Lípě v Ústeckém kraji, 29 km od města Kirschau a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán U školy se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Krásná Lípa

9,4

Apartmány Krásná Lípa

Ubytování (Apartmány) Apartmány Krásná Lípa. Apartmány Krásná Lípa se nachází v Krásné Lípě v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Ubytování Apartmány Krásná Lípa se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Ubytování Goliáš

9,4

Ubytování Goliáš

Ubytování (Privát) Ubytování Goliáš. Ubytování Goliáš je ubytování v Krásné Lípě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 43 km od města Görlitz. Ubytování najdete přímo na břehu... Ubytování Ubytování Goliáš se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Ubytování Goliáš má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Ubytování Goliáš momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartment Šedivý

9,3

Apartment Šedivý

Ubytování (Apartmán) Apartment Šedivý. Apartmán Šedivý se nachází v Krásné Lípě, 38 km od německého Bad Schandau. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Šedivý se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment Šedivý má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Šedivý momentálně evidujeme 50 recenzí.

Cafe Nostalgie dvoulůžkový romantický pokoj

9,3

Cafe Nostalgie dvoulůžkový romantický pokoj

Ubytování (Venkovský dům) Cafe Nostalgie dvoulůžkový romantický pokoj. Cafe Nostalgie romantický pokoj se nachází v Krásné Lípě a nabízí bar, zahradu a terasu. Nabízí výhled na město a 40 km od Pirny. Ubytování Cafe Nostalgie dvoulůžkový romantický pokoj se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Aparthotel Lípa

9,3

Aparthotel Lípa

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Lípa. Aparthotel Lípa s bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm se nachází přímo na hlavním náměstí v Krásné Lípě v Českém Švýcarsku. Ubytování Aparthotel Lípa se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Aparthotel Lípa má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Aparthotel Lípa momentálně evidujeme 997 recenzí.

Chalupa U rybníčku

9,2

Chalupa U rybníčku

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U rybníčku. Chalupa U rybníčku se nachází v Krásné Lípě a nabízí zahradu a soukromý bazén. Ubytování Chalupa U rybníčku se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa U rybníčku má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chalupa U rybníčku momentálně evidujeme 12 recenzí.

BIGTRIP.CZ apartments

9,2

BIGTRIP.CZ apartments

Ubytování (Apartmán) BIGTRIP.CZ apartments. Apartmán BIGTRIP.CZ se zahradou se nachází v Krásné Lípě, 38 km od Bad Schandau. Nabízí výhledy do zahrady. Ubytování BIGTRIP.CZ apartments se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování BIGTRIP.CZ apartments má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán BIGTRIP.CZ apartments momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Goliáš

9,2

Apartmány Goliáš

UbytováníApartmány Goliáš. Apartmány Goliáš se nacházejí v Krásné Lípě v Ústeckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Goliáš se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa Kamenná Horka

9,1

Chalupa Kamenná Horka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kamenná Horka. Krásná Lípa Hůrka se nachází v Krásné Lípě. Součástí rekreačního domu je terasa s výhledem do zahrady, posezení, kompletně vybavená kuchyň s jídelní částí... Ubytování Chalupa Kamenná Horka se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa Kamenná Horka má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Chalupa Kamenná Horka momentálně evidujeme 29 recenzí.

Chalupa na Kopečku

9,1

Chalupa na Kopečku

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na Kopečku. Chalupa na Kopečku se nachází v Krásné Lípě a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Chalupa na Kopečku se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa na Kopečku má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Chalupa na Kopečku momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion Lípa

9,1

Penzion Lípa

Ubytování (Penzion) Penzion Lípa. Penzion Lípa se nachází v chráněné budově v Krásné Lípě v Českém Švýcarsku. Ubytování Penzion Lípa se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Lípa má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Lípa momentálně evidujeme 551 recenzí.

Penzion Na Bělidle

9,1

Penzion Na Bělidle

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Na Bělidle. Penzion Na Bělidle se nachází v Krásné Lípě. Nabízí zahradu a terasu. Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Na Bělidle se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Krásná Lípa č. 1

9,1

Apartmán Krásná Lípa č. 1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Krásná Lípa č. 1. Apartmán Krásná Lípa č. 1 se nachází v Krásné Lípě a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, dětské hřiště a výhled na město. Ubytování Apartmán Krásná Lípa č. 1 se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán Krásná Lípa č. 1 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Krásná Lípa č. 1 momentálně evidujeme 33 recenzí.

Cafe Nostalgie čtyřlůžkový apartmán

9

Cafe Nostalgie čtyřlůžkový apartmán

Ubytování (Apartmán) Cafe Nostalgie čtyřlůžkový apartmán. Cafe Nostalgie čtyřlůžkový apartmán se nachází v Krásné Lípě a nabízí bar, zahradu a terasu. 40 km od Pirny. Ubytování Cafe Nostalgie čtyřlůžkový apartmán se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Ubytování v Krásné Lípě

9

Ubytování v Krásné Lípě

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování v Krásné Lípě. Prázdninový dům - Ubytování v Krásné Lípě nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyň, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování v Krásné Lípě se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Ubytování v Krásné Lípě má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Ubytování v Krásné Lípě momentálně evidujeme 22 recenzí.

Guest House U Lamy

8,9

Guest House U Lamy

Ubytování (Penzion) Guest House U Lamy. Penzion U Lamy se nachází v Krásné Lípě. Nabízí turistické informace a bezplatné Wi-Fi připojení. Pokoje jsou vybaveny rychlovarnou konvicí a mají... Ubytování Guest House U Lamy se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Guest House U Lamy má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Guest House U Lamy momentálně evidujeme 147 recenzí.

Apartmán - Dům Českého Švýcarska

8,8

Apartmán - Dům Českého Švýcarska

Ubytování (Apartmán) Apartmán - Dům Českého Švýcarska. Apartmán - Dům Českého Švýcarska se nachází na náměstí v Krásné Lípě, 43 km od města Görlitz a 300 metrů od sportovního areálu, který nabízí tenis,... Ubytování Apartmán - Dům Českého Švýcarska se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán - Dům Českého Švýcarska má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán - Dům Českého Švýcarska momentálně evidujeme 100 recenzí.

Chalupa Medium

8,8

Chalupa Medium

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Medium. Chalupa Medium se nachází v Krásné Lípě. Nabízí ubytování s bazénem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa Medium se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa Medium má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Medium momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový

8,8

Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový

Ubytování (Penzion) Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový. Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový se nachází nedaleko náměstí Krásné Lípy v oblasti České Švýcarsko. Ubytování Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový momentálně evidujeme 196 recenzí.

Chata u Parku

8,7

Chata u Parku

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Parku. Chata u Parku v Krásné Lípě nabízí zázemí pro grilování. Od této chaty s výhledem do zahrady to je 39 km do Bad Schandau. Ubytování Chata u Parku se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chata u Parku má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chata u Parku momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion a Hostinec Kyjovská terasa

8,7

Penzion a Hostinec Kyjovská terasa

Ubytování (Penzion) Penzion a Hostinec Kyjovská terasa. Penzion a hostinec Kyjovská terasa se nachází v Krásné Lípě. Nabízí terasu, turistické informace a restauraci. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion a Hostinec Kyjovská terasa se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion a Hostinec Kyjovská terasa má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion a Hostinec Kyjovská terasa momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán České Švýcarsko

8,6

Apartmán České Švýcarsko

Ubytování (Apartmán) Apartmán České Švýcarsko. Apartmán České Švýcarsko se nachází v Krásné Lípě a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také soukromý bazén a zahrada. Ubytování Apartmán České Švýcarsko se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán České Švýcarsko má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmán České Švýcarsko momentálně evidujeme 8 recenzí.

Pivovar Falkenštejn

8,3

Pivovar Falkenštejn

Ubytování (Penzion) Pivovar Falkenštejn. Penzion - Pivovar Falkenštejn se nachází v Krásné Lípě. Nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. Ubytování Pivovar Falkenštejn se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pivovar Falkenštejn má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pivovar Falkenštejn momentálně evidujeme 78 recenzí.

Romantic Chateau Krasna Lipa

8,2

Romantic Chateau Krasna Lipa

Ubytování (Penzion) Romantic Chateau Krasna Lipa. Tento jedinečný zámecký hotel z roku 1886 se nachází v severních Čechách, jen 5 minut chůze od centra Krásné Lípy. Ubytování Romantic Chateau Krasna Lipa se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Romantic Chateau Krasna Lipa má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Romantic Chateau Krasna Lipa momentálně evidujeme 78 recenzí.

Penzion Vlčárna

8

Penzion Vlčárna

Ubytování (Penzion) Penzion Vlčárna. Penzion Vlčárna se nachází v Krásné Lípě. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu, zahradu a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Vlčárna se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Vlčárna má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Vlčárna momentálně evidujeme 58 recenzí.

Domek u Bělidla

7

Domek u Bělidla

UbytováníDomek u Bělidla. Domek u Bělidla se nachází v Krásné Lípě, 38 km od národního parku Saské Švýcarsko, 45 km od pevnosti Königstein a 27 km od hradu Oybin. Ubytování Domek u Bělidla se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Rekreační středisko Matýsek

6,2

Rekreační středisko Matýsek

Ubytování (Apartmány) Rekreační středisko Matýsek. Rekreační středisko Matýsek se nachází v Krásné Lípě v Ústeckém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Rekreační středisko Matýsek se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Rekreační dům Na severu

Rekreační dům Na severu

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům Na severu. Located in Krásná Lípa in the Usti nad Labem region, Rekreační dům Na severu features a balcony and garden views. Ubytování Rekreační dům Na severu se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka

Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka. Featuring accommodation with a balcony, Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka is situated in Krásná Lípa. Guests have a private terrace. Ubytování Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Hejdukovi

Apartmány Hejdukovi

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hejdukovi. Apartmány Hejdukovi is located in Krásná Lípa. Free WiFi is provided. Görlitz is 43 km from the apartment, while Bad Schandau is 25 km from the property. Ubytování Apartmány Hejdukovi se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Domeček uprostřed přírody

Domeček uprostřed přírody

Ubytování (Chata) Domeček uprostřed přírody. Domeček uprostřed přírody se nachází v Krásné Lípě a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 39 km od Pirny. Ubytování Domeček uprostřed přírody se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Villa Sunshine / Slunečna Vila

Villa Sunshine / Slunečna Vila

Ubytování (Hotel) Villa Sunshine / Slunečna Vila. Located in Krásná Lípa, Villa Sunshine / Slunečna Vila offers a restaurant, bar and garden. Ubytování Villa Sunshine / Slunečna Vila se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Katerina

Katerina

Ubytování (Prázdninový dům) Katerina. Katerina is situated in Krásná Lípa and offers barbecue facilities and a garden. Ubytování Katerina se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Katerina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bungalov v Krásné Lípě

Bungalov v Krásné Lípě

Ubytování (Apartmán) Bungalov v Krásné Lípě. Bungalov v Krásné Lípě is located in Krásná Lípa and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Bungalov v Krásné Lípě se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Roubenka Vlčí Hora

Roubenka Vlčí Hora

Ubytování (Prázdninový dům) Roubenka Vlčí Hora. Roubenka Vlčí Hora is located in Krásná Lípa and offers a shared lounge and a garden. Ubytování Roubenka Vlčí Hora se nachází ve městě Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Holiday home Studanecka

Holiday home Studanecka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Studanecka. Prázdninový dům Studánečka se nachází v Krásné Lípě a nabízí plně vybavenou kuchyň. K zázemí patří sauna a venkovní bazén. Ubytování Holiday home Studanecka se nachází ve městě Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Studanecka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.