Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chřibská

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chřibská

Chata "Na pohodu"

9,9

Chata "Na pohodu"

Ubytování (Chata) Chata "Na pohodu". Chata "Na pohodu" se nachází v Chřibské v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chata "Na pohodu" se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata "Na pohodu" má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata "Na pohodu" momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmany Dolni Chribska

9,8

Apartmany Dolni Chribska

Ubytování (Apartmán) Apartmany Dolni Chribska. Apartmány Dolní Chřibská se nacházejí v budově z roku 2018 v Chřibské. Nabízejí výhled na řeku a Wi-Fi zdarma. V okolí se lze věnovat cyklistice a... Ubytování Apartmany Dolni Chribska se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Dolni Chribska má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmany Dolni Chribska momentálně evidujeme 8 recenzí.

Pension Mencl

9,8

Pension Mencl

Ubytování (Penzion) Pension Mencl. Pension Mencl se nachází v klidné části Horní Chřibské v krásné krajině Českého Švýcarska a provozuje restauraci s typickou českou kuchyní. Ubytování Pension Mencl se nachází ve městě Chřibská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romanza 1877

9,6

Romanza 1877

Ubytování (Prázdninový dům) Romanza 1877. Chalupa Romanza 1877 se nachází v Chřibské v Lužických horách. Pochází z 19. století a v roce 2016 prošla rekonstrukcí. Ubytování Romanza 1877 se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Romanza 1877 má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Romanza 1877 momentálně evidujeme 37 recenzí.

Chalupy Dolní Chřibská

9,6

Chalupy Dolní Chřibská

Ubytování (Chata) Chalupy Dolní Chřibská. Chalupy Dolní Chřibská se nachází v Chřibské. Nabízí zahradu, společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupy Dolní Chřibská se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupy Dolní Chřibská má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalupy Dolní Chřibská momentálně evidujeme 43 recenzí.

Jozan

9,5

Jozan

Ubytování (Prázdninový dům) Jozan. Prázdninový dům Jozan se nachází v obci Chřibská v Ústeckém kraji. Nabízí zahradu, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jozan se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jozan má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Jozan momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pension Laura

9,5

Pension Laura

Ubytování (Penzion) Pension Laura. Pension Laura se nachází v obci Chřibská stojící uprostřed Lužických hor, vyznačuje se venkovským šarmem a nabízí apartmány s kompletně vybavenou kuchyní i... Ubytování Pension Laura se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Laura má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Laura momentálně evidujeme 236 recenzí.

Penzion U kozy

9,5

Penzion U kozy

Ubytování (Penzion) Penzion U kozy. Penzion U Kozy se nachází ve městě Chřibská a nabízí gril i lyžárnu. Nemovitost si je možné pronajmout jako celek nebo po jednotlivých apartmánech. Ubytování Penzion U kozy se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U kozy má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U kozy momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartmany Chribska

9,4

Apartmany Chribska

Ubytování (Apartmán) Apartmany Chribska. Apartmány Chřibská jsou apartmány a studia situované mezi lesy, 8 km od lyžařských areálů Dolní Podluží a Jiřetín pod Jedlovou. Ubytování Apartmany Chribska se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Chribska má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany Chribska momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion Bamako

9,3

Penzion Bamako

Ubytování (Penzion) Penzion Bamako. Penzion Bamako se nachází v Chřibské. Nabízí společný lounge, zázemí pro grilování, terasu a zahradu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Bamako se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bamako má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Bamako momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartman Pod Prehradou

9,2

Apartman Pod Prehradou

Ubytování (Apartmán) Apartman Pod Prehradou. Apartmán Pod přehradou jsou pokoje s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s grilem situované v Chřibské. Ubytování Apartman Pod Prehradou se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Pod Prehradou má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Pod Prehradou momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartment u Marušky

9,1

Apartment u Marušky

Ubytování (Apartmán) Apartment u Marušky. Apartmán U Marušky se nachází v Chřibské a nabízí zahradu, terasu a restauraci. Ubytování Apartment u Marušky se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment u Marušky má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment u Marušky momentálně evidujeme 91 recenzí.

Penzion Nostalgie 1876

9,1

Penzion Nostalgie 1876

Ubytování (Penzion) Penzion Nostalgie 1876. Penzion Nostalgie 1876 je situovaný v historické budově z roku 1876 v národním parku České Švýcarsko a nabízí elegantní interiér a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Nostalgie 1876 se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Nostalgie 1876 má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Nostalgie 1876 momentálně evidujeme 223 recenzí.

Penzion pod Železným Vrchem

9

Penzion pod Železným Vrchem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Železným Vrchem. Chalupa pod Železným vrchem se nachází v Chřibské, 48 km od města Zhořelec. Ubytování Penzion pod Železným Vrchem se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Železným Vrchem má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion pod Železným Vrchem momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán 141

9

Apartmán 141

Ubytování (Apartmán) Apartmán 141. Apartmán 141 se nachází v Chřibské, 47 km od Zhořelce a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartmán 141 se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 141 má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán 141 momentálně evidujeme 73 recenzí.

Pension U Vyhlídky

8,7

Pension U Vyhlídky

Ubytování (Penzion) Pension U Vyhlídky. Penzion U Vyhlídky se nachází v Chřibské. Nabízí zahradu, terasu, gril, restauraci a sdílený lounge. Ubytování Pension U Vyhlídky se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Vyhlídky má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension U Vyhlídky momentálně evidujeme 227 recenzí.

Penzion SKLAŘSKÁ HOSPODA

8,3

Penzion SKLAŘSKÁ HOSPODA

Ubytování (Privát) Penzion SKLAŘSKÁ HOSPODA. Penzion SKLÁŘSKÁ HOSPODA se nachází v Chřibské a nabízí posezení, TV s plochou obrazovkou, kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion SKLAŘSKÁ HOSPODA se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion SKLAŘSKÁ HOSPODA má celkové hodnocení 8,3. Pro Privát Penzion SKLAŘSKÁ HOSPODA momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartmány Adri Schönfeld

8,2

Apartmány Adri Schönfeld

Ubytování (Apartmán) Apartmány Adri Schönfeld. Apartmány Adri Schönfeld se nachází v Chřibské mezi pohořím Českosaské Švýcarsko a Lužickými horami a nabízí sezónní venkovní bazén a sdílenou část se... Ubytování Apartmány Adri Schönfeld se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Adri Schönfeld má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartmány Adri Schönfeld momentálně evidujeme 41 recenzí.

Chalupa Janička

8,2

Chalupa Janička

Ubytování (Chata) Chalupa Janička. Chata Chalupa Janička se nachází ve městě Chřibská a nabízí ubytování s terasou a zdarma dostupným Wi-Fi. K dispozici je také zahrada a sdílený lounge. Ubytování Chalupa Janička se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Janička má celkové hodnocení 8,2. Pro Chata Chalupa Janička momentálně evidujeme 8 recenzí.

Dům s verandou

Dům s verandou

Ubytování (Prázdninový dům) Dům s verandou. Dům s verandou se nachází v Chřibské v Ústeckém kraji, 34 km od Kirschau. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dům s verandou se nachází ve městě Chřibská (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa v soukromí Chřibská

Chalupa v soukromí Chřibská

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa v soukromí Chřibská. Chalupa Chřibská stojí na vyvýšeném místě v obci Chřibská, na okraji Národního parku České Švýcarsko. Ubytování Chalupa v soukromí Chřibská se nachází ve městě Chřibská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u koupaliště

Chata u koupaliště

Ubytování (Chata) Chata u koupaliště. Chata U koupaliště se nachází v Chřibské a nabízí výhled do vlastní zahrady, terasu a sdílený obývací prostor. Ubytování Chata u koupaliště se nachází ve městě Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata u koupaliště nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Krasna Samota

Krasna Samota

Ubytování (Bed and breakfast) Krasna Samota. Bed & breakfast Krásná Samota se nachází v Chřibské, 34 km od města Kirschau, a nabízí sdílenou společenskou místnost, zahradu, bezplatné soukromé... Ubytování Krasna Samota se nachází ve městě Chřibská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u kostela

Chalupa u kostela

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u kostela. Chalupa u kostela is set in Chřibská. The accommodation is 48 km from Görlitz. The holiday home offers a terrace. Ubytování Chalupa u kostela se nachází ve městě Chřibská (Česko - Ústecký kraj).