Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chomutov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chomutov

ne-doma

9,6

ne-doma

Ubytováníne-doma. Apartmán ne-doma se nachází v Chomutově v Ústeckém kraji a nabízí balkon. Nachází se 47 km od Fichtelbergu a má výtah. Ubytování ne-doma se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Apartment Šárka

9,5

Apartment Šárka

Ubytování (Apartmán) Apartment Šárka. Apartmán Šárka se nachází v obci Strupčice a nabízí Wi-Fi zdarma, plně vybavený kuchyňský kout a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Šárka se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment Šárka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Šárka momentálně evidujeme 56 recenzí.

Školní Chomutov-Apartmány

9,2

Školní Chomutov-Apartmány

Ubytování (Apartmány) Školní Chomutov-Apartmány. Školní Chomutov-Apartmány is set in Chomutov. All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. Ubytování Školní Chomutov-Apartmány se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Spessart

9,2

Apartmány Spessart

UbytováníApartmány Spessart. Apartmány Spessart se nachází v Chomutově v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Spessart se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

The Gusto apartmán

9,1

The Gusto apartmán

Ubytování (Apartmán) The Gusto apartmán. Apartmán Gusto se nachází v Chomutově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Apartmán je vybaven TV s plochou obrazovkou a má koupelnu. Ubytování The Gusto apartmán se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování The Gusto apartmán má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán The Gusto apartmán momentálně evidujeme 19 recenzí.

Aparthotel Areál DKS

9

Aparthotel Areál DKS

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Areál DKS. Aparthotel Areál DKS se nachází v Chomutově. Nabízí apartmány s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Aparthotel Areál DKS se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Aparthotel Areál DKS má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Aparthotel Areál DKS momentálně evidujeme 146 recenzí.

Hotel Arena

8,8

Hotel Arena

Ubytování (Hotel) Hotel Arena. Hotel Arena, postavený v roce 2012, je součástí sportovně-relaxačního centra a svým hostům nabízí klimatizované pokoje a restauraci s barem. Ubytování Hotel Arena se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Arena má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Arena momentálně evidujeme 721 recenzí.

Hotel U Dvou medvídků

8,8

Hotel U Dvou medvídků

Ubytování (Hotel) Hotel U Dvou medvídků. Hotel U Dvou medvídků se nachází v srdci královského města Chomutov a sídlí v renesanční památce z 16. století. Ubytování Hotel U Dvou medvídků se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel U Dvou medvídků má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel U Dvou medvídků momentálně evidujeme 130 recenzí.

Hotel Mertin

8,7

Hotel Mertin

Ubytování (Hotel) Hotel Mertin. Nekuřácký hotel Mertin se nachází v historické části Chomutova a hosté zde mohou využít infračervenou saunu a malou posilovnu. Ubytování Hotel Mertin se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Hotel 99

8,6

Hotel 99

Ubytování (Hotel) Hotel 99. Hotel 99 je elegantní hotel v centru Chomoutova vedle jeho historické části a městkého parku. Ubytování Hotel 99 se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel 99 má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel 99 momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Partyzan

8,6

Hotel Partyzan

Ubytování (Hotel) Hotel Partyzan. Partyzan Hotel se nachází 4 km od centra Chomutova a nabízí soukromé i sdílené terasy a balkony s výhledem na okolní lesy. Ubytování Hotel Partyzan se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Partyzan má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Partyzan momentálně evidujeme 39 recenzí.

Penzion Spořická Chomutov

8,6

Penzion Spořická Chomutov

UbytováníPenzion Spořická Chomutov. Penzion Spořická Chomutov se nachází v Chomutově, 49 km od Fichtelbergu a 42 km od zámku Wolkenstein, a nabízí ubytování s přímým přístupem na sjezdovku a... Ubytování Penzion Spořická Chomutov se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Hotel*** Český Dům

8,6

Hotel*** Český Dům

Ubytování (Hotel) Hotel*** Český Dům. Hotel*** Český Dům se nachází v Chomutově a nabízí bar, zahradu a restauraci s nabídkou místní kuchyně. Ubytování Hotel*** Český Dům se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel*** Český Dům má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel*** Český Dům momentálně evidujeme 24 recenzí.

Pension Spessart Vila E. Landisch

8,5

Pension Spessart Vila E. Landisch

Ubytování (Hotel) Pension Spessart Vila E. Landisch. Pension Spessart Vila E. Landisch se nachází v Chomutově. Nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, terasu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Spessart Vila E. Landisch se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Restaurace a Pension Hřebíkárna

8,5

Restaurace a Pension Hřebíkárna

Ubytování (Penzion) Restaurace a Pension Hřebíkárna. Restaurace a penzion Hřebíkárna se nachází v Chomutově. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Restaurace a Pension Hřebíkárna se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Restaurace a Pension Hřebíkárna má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Restaurace a Pension Hřebíkárna momentálně evidujeme 91 recenzí.

Hotel Český Dům

8,5

Hotel Český Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Český Dům. Hotel Český Dům se nachází v Chomutově a nabízí restauraci, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Český Dům se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Royal

8,5

Hotel Royal

Ubytování (Hotel) Hotel Royal. Hotel Royal sídlí v historické budově na hlavním náměstí v Chomutově. Nabízí Wi-Fi zdarma a pokoje s TV a posezením. Ubytování Hotel Royal se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Royal má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Royal momentálně evidujeme 392 recenzí.

Penzion Kamenčák

8,4

Penzion Kamenčák

Ubytování (Penzion) Penzion Kamenčák. Penzion Kamenčák se nachází v Chomutově a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Penzion Kamenčák se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Wellness Hotel Beethoven

8,3

Wellness Hotel Beethoven

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Beethoven. Wellness Hotel Beethoven se nachází v centru Chomutova a nabízí útulné pokoje, wellness s vířivkou, parní lázeň, infračervenou saunu, solárium a solnou... Ubytování Wellness Hotel Beethoven se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Wellness Hotel Beethoven má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Wellness Hotel Beethoven momentálně evidujeme 201 recenzí.

Hotel Chicago

8,3

Hotel Chicago

Ubytování (Hotel) Hotel Chicago. Hotel Chicago se nachází v Chomutově a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, bezplatné parkoviště i restauraci s americkým menu a barem. Ubytování Hotel Chicago se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Chicago má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Chicago momentálně evidujeme 231 recenzí.

COZY ART STUDIO IN THE CENTRE

8,2

COZY ART STUDIO IN THE CENTRE

Ubytování (Apartmán) COZY ART STUDIO IN THE CENTRE. COZY ART STUDIO IN CENTRE se nachází v Chomutově v Ústeckém kraji, 44 km od Annaberg-Buchholz. Nabízí balkon a výhled na město. Ubytování COZY ART STUDIO IN THE CENTRE se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Pasáž Trend Chomutov

8,1

Pasáž Trend Chomutov

Ubytování (Penzion) Pasáž Trend Chomutov. Pasáž Trend Chomutov je penzion situovaný v Chomutově. Nabízí Wi-Fi zdarma, sdílený obývací prostor, gril a restauraci. Ubytování Pasáž Trend Chomutov se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pasáž Trend Chomutov má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Pasáž Trend Chomutov momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pension Kůlna

8

Pension Kůlna

Ubytování (Penzion) Pension Kůlna. Penzion Kůlna se nachází v Chomutově. Nabízí terasu, bar a restauraci, která podává pokrmy místní kuchyně. Ubytování Pension Kůlna se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Kůlna má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Pension Kůlna momentálně evidujeme 95 recenzí.

Restaurace a pension První Mlýn Chomutov

7,7

Restaurace a pension První Mlýn Chomutov

Ubytování (Penzion) Restaurace a pension První Mlýn Chomutov. Restaurace a penzion První Mlýn Chomutov se nachází v Chomutově, 5 km od lyžařského areálu Mezihoří, a nabízí restauraci à la carte. Ubytování Restaurace a pension První Mlýn Chomutov se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Restaurace a pension První Mlýn Chomutov má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Restaurace a pension První Mlýn Chomutov momentálně evidujeme 185 recenzí.

Hotel Clochard

7,6

Hotel Clochard

Ubytování (Hotel) Hotel Clochard. Hotel Clochard stojí 5 minut chůze od hlavního chomutovského náměstí a nabízí bezplatné Wi-Fi. Má také restauraci, která servíruje česká jídla. Ubytování Hotel Clochard se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Clochard má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Clochard momentálně evidujeme 349 recenzí.

Hotel Sudety

7,3

Hotel Sudety

Ubytování (Hotel) Hotel Sudety. Hotel Sudety se nachází v klidné části v centru Chomutova, v těsné blízkosti městského parku a pouhých 5 minut chůze od rekreační zóny Kamencové jezero a... Ubytování Hotel Sudety se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Sudety má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Sudety momentálně evidujeme 206 recenzí.

COZY ROSE APARTMENT

3,5

COZY ROSE APARTMENT

Ubytování (Apartmán) COZY ROSE APARTMENT. APARTMÁN COZY ROSE se nachází v Chomutově, 49 km od Karlových Varů. Apartmán má 1 ložnici, balkon, plně vybavenou kuchyň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování COZY ROSE APARTMENT se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

modrý byt v Chomutově

modrý byt v Chomutově

Ubytování (Aparthotel) modrý byt v Chomutově. Modrý byt se nachází v Chomutově. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování modrý byt v Chomutově se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Žlutý apartmán v Chomutově

Žlutý apartmán v Chomutově

Ubytování (Apartmány) Žlutý apartmán v Chomutově. Set in Chomutov, Žlutý apartmán v Chomutově features accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Žlutý apartmán v Chomutově se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Vingage v Chomutově

Apartmán Vingage v Chomutově

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vingage v Chomutově. Offering free WiFi and garden views, Apartmán Vingage v Chomutově is an accommodation set in Chomutov. Ubytování Apartmán Vingage v Chomutově se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Mezonetový byt s výhledem na Kamencové jezero

Mezonetový byt s výhledem na Kamencové jezero

Ubytování (Apartmán) Mezonetový byt s výhledem na Kamencové jezero. Featuring accommodation with a balcony, Mezonetový byt s výhledem na Kamencové jezero is set in Chomutov. Ubytování Mezonetový byt s výhledem na Kamencové jezero se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Chata ubytování

Chata ubytování

Ubytování (Prázdninový dům) Chata ubytování. Chata ubytování is situated in Chomutov. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home also includes 1 bathroom. The holiday home offers a terrace. Ubytování Chata ubytování se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Meděnec Slanda

Meděnec Slanda

Ubytování (Privát) Meděnec Slanda. Set in Chomutov, Meděnec Slanda features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Karlovy Vary is 45 km from the homestay. Ubytování Meděnec Slanda se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Palackého 4258, Chomutoc- Apartmán

Palackého 4258, Chomutoc- Apartmán

Ubytování (Apartmán) Palackého 4258, Chomutoc- Apartmán. Palackého 4258, Chomutoc- Apartmán is situated in Chomutov. The accommodation is 49 km from Kurort Oberwiesenthal. Ubytování Palackého 4258, Chomutoc- Apartmán se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Palackého 4258, Chomutoc- Apartmán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Nám. Dr. Beneše 1279

Nám. Dr. Beneše 1279

Ubytování (Apartmán) Nám. Dr. Beneše 1279. Apartmán Nám. Dr. Beneše 1279 se nachází v Chomutově a nabízí zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nám. Dr. Beneše 1279 se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Nám. Dr. Beneše 1279 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Školní Chomutov

Školní Chomutov

Ubytování (Penzion) Školní Chomutov. Boasting a garden and free WiFi, Školní Chomutov is situated in Chomutov. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Školní Chomutov se nachází ve městě Chomutov (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Penzion Školní Chomutov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán u Terezky v Chomutově

Apartmán u Terezky v Chomutově

Ubytování (Apartmány) Apartmán u Terezky v Chomutově. Apartmán u Terezky v Chomutově se nachází v Chomutově v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán u Terezky v Chomutově se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Chata Merka

Chata Merka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Merka. Chata Merka is located in Chomutov and offers a bar and a garden. Free WiFi is available. The holiday home offers a terrace. Ubytování Chata Merka se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Vinohrady Chomutov

Apartmány Vinohrady Chomutov

Ubytování (Privát) Apartmány Vinohrady Chomutov. Apartmány Vinohrady Chomutov se nachází v Chomutově, 46 km od Teplic. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Vinohrady Chomutov se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Monika

Apartmány Monika

Ubytování (Apartmány) Apartmány Monika. Set in Chomutov in the Usti nad Labem region, Apartmány Monika offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmány Monika se nachází ve městě Chomutov (Česko - Ústecký kraj).