Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Litoměřice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Litoměřice

U svaté Ludmily

10

U svaté Ludmily

Ubytování (Apartmán) U svaté Ludmily. Apartmán U svaté Ludmily se nachází v Litoměřicích, 38 km od Teplic, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování U svaté Ludmily se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování U svaté Ludmily má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán U svaté Ludmily momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán U Gotického dvojčete

9,8

Apartmán U Gotického dvojčete

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Gotického dvojčete. Apartmán U Gotického dvojčete se nachází v Litoměřicích. Apartmán je umístěný v budově z 15. století a má zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Gotického dvojčete se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán U Gotického dvojčete má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán U Gotického dvojčete momentálně evidujeme 11 recenzí.

U Zlaté hvězdy

9,8

U Zlaté hvězdy

Ubytování (Apartmán) U Zlaté hvězdy. Apartmán U Zlaté hvězdy se nachází v Litoměřicích. V apartmánu lze využívat bezplatné Wi-Fi a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování U Zlaté hvězdy se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování U Zlaté hvězdy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán U Zlaté hvězdy momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Dlouhá 207

9,6

Apartmán Dlouhá 207

UbytováníApartmán Dlouhá 207. Apartmán Dlouhá 207 se nachází v Litoměřicích v Ústeckém kraji a nabízí balkon. Nabízí zahradu, sdílený lounge, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Dlouhá 207 se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Mary

9,6

Apartmány Mary

Ubytování (Apartmán) Apartmány Mary. Apartmány Mary se nachází v Litoměřicích a nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. K vybavení patří myčka nádobí, sporák a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány Mary se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Mary má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Mary momentálně evidujeme 98 recenzí.

Na vyhlidce

9,6

Na vyhlidce

Ubytování (Chata) Na vyhlidce. Na Vyhlídce je chata v Litoměřicích, která stojí 42 km od Bad Schandau. Nabízí klimatizované ubytování 27 km od Teplic. Ubytování Na vyhlidce se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Na vyhlidce má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Na vyhlidce momentálně evidujeme 10 recenzí.

Jüstel apartment

9,3

Jüstel apartment

Ubytování (Apartmán) Jüstel apartment. Apartmán Jüstel se nachází v Litoměřicích a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Apartmán má ložnici, kuchyň se sporákem a koupelnu se sprchou. Ubytování Jüstel apartment se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Jüstel apartment má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Jüstel apartment momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Dubina

9,3

Penzion Dubina

Ubytování (Penzion) Penzion Dubina. Penzion Dubina se nachází v Litoměřicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Dubina se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Dubina má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Dubina momentálně evidujeme 352 recenzí.

Bungalov Silvie

9,2

Bungalov Silvie

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalov Silvie. Bungalov Silvie se nachází v Litoměřicích a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bungalov Silvie se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Grandhotel Salva

9,2

Grandhotel Salva

Ubytování (Hotel) Grandhotel Salva. Grand Hotel Salva se nachází v historické budově ze 14. století v centru Litoměřic. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Grandhotel Salva se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Grandhotel Salva má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Grandhotel Salva momentálně evidujeme 556 recenzí.

U Zlaté hvězdy V

9,2

U Zlaté hvězdy V

Ubytování (Apartmán) U Zlaté hvězdy V. U Zlaté hvězdy V se nachází v Litoměřicích, 43 km od Bad Schandau. Nabízí klimatizované ubytování. Ubytování U Zlaté hvězdy V se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Dalimilka

9,1

Dalimilka

Ubytování (Apartmán) Dalimilka. Dalimilka se nachází v Litoměřicích. Tento apartmán nabízí terasu a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Dalimilka se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Dalimilka má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Dalimilka momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion U Borovičků

9

Penzion U Borovičků

Ubytování (Penzion) Penzion U Borovičků. Penzion U Borovičků se nachází v historickém centru Litoměřic a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Borovičků se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion U Borovičků má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion U Borovičků momentálně evidujeme 121 recenzí.

Penzion Veget

9

Penzion Veget

Ubytování (Penzion) Penzion Veget. Penzion Veget se nachází v Litoměřicích a má terasu a zázemí pro grilování. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Veget se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Veget má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Veget momentálně evidujeme 189 recenzí.

Pension Relax

8,8

Pension Relax

Ubytování (Penzion) Pension Relax. Penzion Relax se nachází v Litoměřicích. Nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, Wi-Fi zdarma, terasu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Relax se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Relax má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Relax momentálně evidujeme 146 recenzí.

Hotel Apollon

8,7

Hotel Apollon

Ubytování (Hotel) Hotel Apollon. Hotel Apollon se nachází v Litoměřicích, 200 metrů od hlavního náměstí s množstvím restaurací. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, minibarem a TV. Ubytování Hotel Apollon se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Apollon má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Apollon momentálně evidujeme 153 recenzí.

Vinárna Vikárka

8,5

Vinárna Vikárka

Ubytování (Penzion – hostinec) Vinárna Vikárka. Ubytování Vinárna Vikárka se nachází v Litoměřicích a nabízí zahradu i terasu. K dispozici je také pokojová služba a restaurace. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Vinárna Vikárka se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Vinárna Vikárka má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion – hostinec Vinárna Vikárka momentálně evidujeme 32 recenzí.

U Vinařství

8,5

U Vinařství

Ubytování (Apartmán) U Vinařství. Apartmán U Vinařství se nachází v Litoměřicích. Nabízí soukromý bazén a výhled na hory a na jezero. Ubytování U Vinařství se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování U Vinařství má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán U Vinařství momentálně evidujeme 30 recenzí.

U Zlaté hvězdy apartmán Jungmann

8,4

U Zlaté hvězdy apartmán Jungmann

UbytováníU Zlaté hvězdy apartmán Jungmann. U Zlaté hvězdy apartmán Jungmann se nachází v Litoměřicích, 44 km od aquaparku Staré Splavy. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Zlaté hvězdy apartmán Jungmann se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Hostel U Sv. Štěpána

8,2

Hostel U Sv. Štěpána

Ubytování (Hostel) Hostel U Sv. Štěpána. Hostel U Sv. Štěpána se nachází v Litoměřicích, 500 metrů od historického náměstí a vyhlídkové věže a 200 metrů od autobusové zastávky Vojtěšské Náměstí. Ubytování Hostel U Sv. Štěpána se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hostel U Sv. Štěpána má celkové hodnocení 8,2. Pro Hostel Hostel U Sv. Štěpána momentálně evidujeme 517 recenzí.

Theresa Apartments

8,2

Theresa Apartments

Ubytování (Apartmán) Theresa Apartments. Apartmány Theresa se nachází v historickém centru Litoměřic a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a výhled do zahrady. Ubytování Theresa Apartments se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Theresa Apartments má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Theresa Apartments momentálně evidujeme 12 recenzí.

Pension Relax-Hvězdička

8,2

Pension Relax-Hvězdička

UbytováníPension Relax-Hvězdička. Ubytování se nachází v Litoměřicích, 44 km od aquaparku Staré Splavy. Pension Relax-Hvězdička nabízí ubytování s lázeňským zařízením. Ubytování Pension Relax-Hvězdička se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Apartman SOFIE

8

Apartman SOFIE

UbytováníApartman SOFIE. Apartman SOFIE se nachází v Litoměřicích. Ubytování je vzdálené 45 km od aquaparku Staré Splavy a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman SOFIE se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Pension Prislin

8

Pension Prislin

Ubytování (Penzion) Pension Prislin. Pension Prislin se nachází v historické budově, 800 metrů od centra Litoměřic, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, balkonem, starožitným... Ubytování Pension Prislin se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Prislin má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Pension Prislin momentálně evidujeme 83 recenzí.

Hotel Dejmalik

7,9

Hotel Dejmalik

Ubytování (Hotel) Hotel Dejmalik. Tříhvězdičkový Hotel Dejmalik je situovaný v Litoměřicích. Poskytuje ubytování v pokojích s kabelovou TV a koupelnou. Ubytování Hotel Dejmalik se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Dejmalik má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Dejmalik momentálně evidujeme 162 recenzí.

Hotel Koliba

7,8

Hotel Koliba

Ubytování (Hotel) Hotel Koliba. Hotel Koliba najdete v Litoměřicích, 600 metrů od břehu Labe. Těšit se sem můžete na bezplatné Wi-Fi, vířivku, restauraci a zahradu s terasou. Ubytování Hotel Koliba se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Koliba má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Koliba momentálně evidujeme 313 recenzí.

Apartmán SOFIE1

7,8

Apartmán SOFIE1

UbytováníApartmán SOFIE1. Apartmán SOFIE1 se nachází v Litoměřicích. Ubytování je vzdálené 45 km od aquaparku Staré Splavy a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán SOFIE1 se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Pivovarský sál ubytovna

7,7

Pivovarský sál ubytovna

Ubytování (Hostel) Pivovarský sál ubytovna. Pivovarský sál ubytovna se nachází v Litoměřicích a nabízí restauraci, bezplatná jízdní kola, bar a sdílený lounge. Ubytování Pivovarský sál ubytovna se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Roosevelt

7,7

Hotel Roosevelt

Ubytování (Hotel) Hotel Roosevelt. Hotel Roosevelt se nachází v historickém centru Litoměřic, pouhých 300 metrů od místního vlakového nádraží. Ubytování Hotel Roosevelt se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Roosevelt má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Roosevelt momentálně evidujeme 636 recenzí.

Penzion Zahrada Čech

7,5

Penzion Zahrada Čech

UbytováníPenzion Zahrada Čech. Penzion Zahrada Čech se nachází v Litoměřicích, 43 km od aquaparku Staré Splavy, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Zahrada Čech se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Labe

6,9

Hotel Labe

Ubytování (Hotel) Hotel Labe. Hotel Labe nabízí v historických Litoměřicích bezplatné snídaně formou bufetu a restauraci s letní zahrádkou, která podává česká a mezinárodní jídla. Ubytování Hotel Labe se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Labe má celkové hodnocení 6,9. Pro Hotel Hotel Labe momentálně evidujeme 113 recenzí.

levne ubytovani Litomerice

6,8

levne ubytovani Litomerice

Ubytování (Penzion) levne ubytovani Litomerice. Penzion Levné ubytování Litoměřice se nachází v Litoměřicích a nabízí zázemí pro grilování, sdílenou kuchyň, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování levne ubytovani Litomerice se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování levne ubytovani Litomerice má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion levne ubytovani Litomerice momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Koupaliště

Penzion Koupaliště

Ubytování (Penzion) Penzion Koupaliště. Located in Litoměřice, Penzion Koupaliště offers free WiFi. Guests can enjoy river views. At the guest house, all rooms are equipped with a wardrobe. Ubytování Penzion Koupaliště se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Ubytovna Koupaliště

Ubytovna Koupaliště

Ubytování (Hostel) Ubytovna Koupaliště. Located in Litoměřice, Ubytovna Koupaliště features free WiFi. Guests can make use of a shared lounge. Ubytování Ubytovna Koupaliště se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Mostná hora Legenda

Mostná hora Legenda

Ubytování (Bed and breakfast) Mostná hora Legenda. Mostná hora Legenda se nachází v Litoměřicích. Nabízí výhled do zahrady, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mostná hora Legenda se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Bed and breakfast Mostná hora Legenda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Florentina boat

Florentina boat

Ubytování (Hotel) Florentina boat. Located in Litoměřice, Florentina boat features a restaurant, bar and terrace. This 4-star hotel offers free WiFi. Ubytování Florentina boat se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Vila Singles Apartmán

Vila Singles Apartmán

Ubytování (Apartmán) Vila Singles Apartmán. Vila Singles Apartmán se nachází v Litoměřicích. Některé apartmány mají kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou. Apartmán je vzdálen 39 km od Teplic. Ubytování Vila Singles Apartmán se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Vila Singles Apartmán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Zlaté hvězdy VI

U Zlaté hvězdy VI

Ubytování (Apartmán) U Zlaté hvězdy VI. U Zlaté hvězdy VI se nachází v Litoměřicích, 43 km od Bad Schandau. Ubytování U Zlaté hvězdy VI se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

U Zlaté hvězdy II.

U Zlaté hvězdy II.

Ubytování (Apartmán) U Zlaté hvězdy II.. Apartmán U Zlaté hvězdy II. se nachází v Litoměřicích. Nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování U Zlaté hvězdy II. se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán U Zlaté hvězdy II. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Portál apartmán

Portál apartmán

Ubytování (Apartmán) Portál apartmán. Portál apartmán is situated in Litoměřice. The accommodation has free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. Seiffen is 50 km from the apartment. Ubytování Portál apartmán se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Penzion Mácha

Penzion Mácha

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Mácha. Penzion Mácha provides a terrace, as well as accommodation with a kitchenette in Litoměřice. Free WiFi is featured. Ubytování Penzion Mácha se nachází ve městě Litoměřice (Česko - Ústecký kraj).

Srubové apartmány

Srubové apartmány

Ubytování (Apartmán) Srubové apartmány. Srubové apartmány se nachází v Litoměřicích v Ústeckém kraji a nabízí terasu, výhled na hory a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Srubové apartmány se nachází ve městě Litoměřice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Srubové apartmány nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.