Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Teplice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Teplice

Jenys Apartment

9,6

Jenys Apartment

Ubytování (Apartmán) Jenys Apartment. Jenys Apartment se nachází v Teplicích, 400 metrů od stadionu Na Stínadlech. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jenys Apartment se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jenys Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Jenys Apartment momentálně evidujeme 43 recenzí.

Villa Rosa Residence

9,6

Villa Rosa Residence

Ubytování (Apartmán) Villa Rosa Residence. Villa Rosa Residence je zasazená do zrekonstruované vily z 19. století nacházející se v Dubí, 7 km od Teplic. Ubytování Villa Rosa Residence se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Rosa Residence má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Villa Rosa Residence momentálně evidujeme 112 recenzí.

SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence

9,5

SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence

Ubytování (Apartmán) SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence. Apartmány SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence se nacházejí v Teplicích, 7 km od stadionu Na Stinadlech, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence momentálně evidujeme 27 recenzí.

Dům na návsi

9,5

Dům na návsi

Ubytování (Apartmán) Dům na návsi. Dům na návsi se nachází v Teplicích a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Dům na návsi se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dům na návsi má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Dům na návsi momentálně evidujeme 9 recenzí.

Lázeňský dům Florentini

9,5

Lázeňský dům Florentini

Ubytování (Penzion) Lázeňský dům Florentini. Lázeňský dům Florentini se nachází v Teplicích, 2,4 km od stadionu Na Stínadlech. Nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lázeňský dům Florentini se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lázeňský dům Florentini má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Lázeňský dům Florentini momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmány Kamenky

9,5

Apartmány Kamenky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kamenky. Pension Kamenky se nachází pouhých 200 metrů od léčebného domu Kamenné Lázně a svým hostům nabízí vkusně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní, Wi-Fi... Ubytování Apartmány Kamenky se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kamenky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Kamenky momentálně evidujeme 67 recenzí.

Pension Villa Astoria

9,4

Pension Villa Astoria

Ubytování (Apartmán) Pension Villa Astoria. Pension Villa Astoria se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji. Nabízí ubytování v apartmánu, zahradu a terasu. Ubytování Pension Villa Astoria se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Villa Astoria má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Pension Villa Astoria momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartment in the center of Teplice

9,3

Apartment in the center of Teplice

Ubytování (Apartmán) Apartment in the center of Teplice. Apartment in the center of Teplice se nachází v Teplicích, 700 metrů od stadionu Na Stínadlech. Ubytování Apartment in the center of Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment in the center of Teplice má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment in the center of Teplice momentálně evidujeme 12 recenzí.

Family Luxury Apartment

9,2

Family Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Family Luxury Apartment. Tento klimatizovaný mezonetový apartmán se nachází v Teplicích, 47 km od Drážďan, a má střešní terasu s výhledem na hory. Ubytování Family Luxury Apartment se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family Luxury Apartment má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Family Luxury Apartment momentálně evidujeme 20 recenzí.

Best apartments Teplice

9,1

Best apartments Teplice

Ubytování (Apartmán) Best apartments Teplice. Best apartments Teplice se nachází v Teplicích, necelý 1 km od stadionu Na Stínadlech, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Best apartments Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Best apartments Teplice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Best apartments Teplice momentálně evidujeme 24 recenzí.

Teplice Apartment

9,1

Teplice Apartment

Ubytování (Apartmán) Teplice Apartment. Teplice Apartment se nachází v Teplicích, přibližně 2,6 km od stadionu Na Stínadlech. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Teplice Apartment se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Teplice Apartment má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Teplice Apartment momentálně evidujeme 32 recenzí.

MVAhouse

9

MVAhouse

Ubytování (Aparthotel) MVAhouse. MVAhouse se nachází v Teplicích, 2,1 km od stadionu Na Stínadlech, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování MVAhouse se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování MVAhouse má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel MVAhouse momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Alejní

9

Apartment Alejní

Ubytování (Apartmán) Apartment Alejní. Apartmán Alejní se nachází v Teplicích, 600 metrů od stadionu Na Stínadlech. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartment Alejní se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Alejní má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Alejní momentálně evidujeme 101 recenzí.

Pivovar Monopol

9

Pivovar Monopol

Ubytování (Hotel) Pivovar Monopol. Pivovar Monopol se nachází v Teplicích, 46 km od Drážďan. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pivovar Monopol se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pivovar Monopol má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Pivovar Monopol momentálně evidujeme 468 recenzí.

Hotel Paradies

9

Hotel Paradies

Ubytování (Hotel) Hotel Paradies. Hotel Paradies sídlí v historické budově z 18. století, 100 metrů od centra lázeňského města Teplice, a nabízí pokoje se satelitní TV, trezorem a vlastní... Ubytování Hotel Paradies se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Paradies má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Paradies momentálně evidujeme 479 recenzí.

Hotel U Kozicky

8,9

Hotel U Kozicky

Ubytování (Hotel) Hotel U Kozicky. Hotel U Kozičky se nachází vedle zámeckého parku v Teplicích, 300 metrů od centra města. Ubytování Hotel U Kozicky se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Kozicky má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel U Kozicky momentálně evidujeme 496 recenzí.

Apartmán Octavion

8,8

Apartmán Octavion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Octavion. Apartmán Octavion se nachází v Teplicích, 1,6 km od stadionu Na Stinadlech, a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Octavion se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Octavion má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Octavion momentálně evidujeme 55 recenzí.

Avenida Park Hotel

8,8

Avenida Park Hotel

Ubytování (Hotel) Avenida Park Hotel. Featuring a terrace and views of spa park, Avenida Park Hotel is set in Teplice. Free WiFi is available. Ubytování Avenida Park Hotel se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Avenida Park Hotel má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Avenida Park Hotel momentálně evidujeme 16 recenzí.

Teplice Plaza

8,7

Teplice Plaza

Ubytování (Aparthotel) Teplice Plaza. Tento hotel se nachází 50 metrů od teplického aquaparku a nabízí prostorné apartmány s dobře vybavenou kuchyní. Ubytování Teplice Plaza se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Teplice Plaza má celkové hodnocení 8,7. Pro Aparthotel Teplice Plaza momentálně evidujeme 104 recenzí.

Apartment in the Heart of Teplice

8,7

Apartment in the Heart of Teplice

Ubytování (Apartmán) Apartment in the Heart of Teplice. Apartment in the Heart of Teplice se nachází v Teplicích, 700 metrů od stadionu Na Stínadlech. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartment in the Heart of Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment in the Heart of Teplice má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartment in the Heart of Teplice momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartments České Středohoří

8,7

Apartments České Středohoří

Ubytování (Apartmán) Apartments České Středohoří. Apartments České Středohoří se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji, 30 km od Seiffenu a 41 km od Bad Schandau. Ubytování Apartments České Středohoří se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments České Středohoří má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartments České Středohoří momentálně evidujeme 52 recenzí.

penzion Císař

8,7

penzion Císař

Ubytování (Penzion) penzion Císař. Penzion Císař se nachází přímo v centru lázeňského města Teplice, 200 metrů od zámku Teplice. Ubytování penzion Císař se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování penzion Císař má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion penzion Císař momentálně evidujeme 65 recenzí.

Dexter

8,7

Dexter

Ubytování (Penzion) Dexter. Dexter se nachází na poklidném místě v centru lázeňského města Teplice nedaleko místní botanické zahrady, je obklopený četnými parky a nabízí zdarma... Ubytování Dexter se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dexter má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dexter momentálně evidujeme 193 recenzí.

Penzion Aladdin

8,7

Penzion Aladdin

Ubytování (Penzion) Penzion Aladdin. Penzion Aladdin se nachází v centru Teplic, 5 minut chůze od lázeňské kolonády. Nabízí ubytování s restaurací a dětským hřištěm. Ubytování Penzion Aladdin se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Aladdin má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Aladdin momentálně evidujeme 253 recenzí.

Apartment in the City Centr

8,6

Apartment in the City Centr

Ubytování (Apartmán) Apartment in the City Centr. Apartment in the City Centr se nachází v Teplicích. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici i plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartment in the City Centr se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment in the City Centr má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartment in the City Centr momentálně evidujeme 15 recenzí.

Saraya Wellness & Penzion

8,5

Saraya Wellness & Penzion

Ubytování (Penzion) Saraya Wellness & Penzion. Saraya Penzion leží pouhých 200 metrů od centra Teplic a nabízí lázeňské centrum, restauraci podávající českou kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Saraya Wellness & Penzion se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Saraya Wellness & Penzion má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Saraya Wellness & Penzion momentálně evidujeme 546 recenzí.

Hotel Giovanni Giacomo

8,4

Hotel Giovanni Giacomo

Ubytování (Hotel) Hotel Giovanni Giacomo. Hotel Giovanni Giacomo se nachází v centru lázeňského města Teplice a nabízí elegantní pokoje, bezplatné Wi-Fi a bezpečné parkoviště. Ubytování Hotel Giovanni Giacomo se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Giovanni Giacomo má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Giovanni Giacomo momentálně evidujeme 240 recenzí.

Rezidence Fontána

8,4

Rezidence Fontána

Ubytování (Apartmán) Rezidence Fontána. Rezidence Fontána se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidence Fontána se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Fontána má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Rezidence Fontána momentálně evidujeme 57 recenzí.

Villa Anna

8,4

Villa Anna

Ubytování (Apartmán) Villa Anna. Vila Anna se nachází v Teplicích, 46 km od Drážďan a 28 km od Seiffenu. Nabízí gril a saunu. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Anna má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Villa Anna momentálně evidujeme 53 recenzí.

Hotel Prince de Ligne

8,4

Hotel Prince de Ligne

Ubytování (Hotel) Hotel Prince de Ligne. Hotel Prince de Ligne se nachází na Zámeckém náměstí v centru Teplic. Nabízí elegantní ubytování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Prince de Ligne se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Prince de Ligne má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Prince de Ligne momentálně evidujeme 118 recenzí.

Lipova apartments

8,3

Lipova apartments

Ubytování (Apartmán) Lipova apartments. Lipova apartments nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Teplicích, 2,4 km od fotbalového stadionu Na Stínadlech. K dispozici je zde zahrada a kuchyně. Ubytování Lipova apartments se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lipova apartments má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Lipova apartments momentálně evidujeme 15 recenzí.

Hotel Antonietta

8,3

Hotel Antonietta

Ubytování (Hotel) Hotel Antonietta. Hotel Antonietta se nachází pouhých 100 metrů od lázeňského centra v zelené části Teplic, druhého největšího lázeňského města v České republice. Ubytování Hotel Antonietta se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Antonietta má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Antonietta momentálně evidujeme 282 recenzí.

Hotel Sportovní hala Teplice

8,3

Hotel Sportovní hala Teplice

Ubytování (Hotel) Hotel Sportovní hala Teplice. Hotel Sportovní hala Teplice se nachází v Teplicích, 10 minut chůze od centra. Nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a restauraci na místě. Ubytování Hotel Sportovní hala Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sportovní hala Teplice má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Sportovní hala Teplice momentálně evidujeme 216 recenzí.

Grand apartments Teplice

8,2

Grand apartments Teplice

Ubytování (Apartmán) Grand apartments Teplice. Grand apartments Teplice se nachází v Teplicích a nabízí výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Apartmány mají kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Ubytování Grand apartments Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grand apartments Teplice má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Grand apartments Teplice momentálně evidujeme 18 recenzí.

VIlla Slávka

8,1

VIlla Slávka

Ubytování (Apartmán) VIlla Slávka. VIlla Slávka se nachází v Teplicích, 1,9 km od stadionu Na Stinadlech, a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování VIlla Slávka se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VIlla Slávka má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán VIlla Slávka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Hotel Richmond Teplice

8,1

Hotel Richmond Teplice

Ubytování (Hotel) Hotel Richmond Teplice. Hotel Richmond Teplice se nachází přímo u parků v centru Teplic a nabízí ubytování se satelitní TV, lednicí a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Richmond Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Richmond Teplice má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Richmond Teplice momentálně evidujeme 285 recenzí.

Hotel Payer II

8

Hotel Payer II

Ubytování (Hotel) Hotel Payer II. Hotel Payer II s bezplatným Wi-Fi je situován v blízkosti několika parků a lázeňských zařízení v centru Teplic, 700 metrů od botanické zahrady a 15 minut... Ubytování Hotel Payer II se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Payer II má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Payer II momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hotel Green House

7,9

Hotel Green House

Ubytování (Hotel) Hotel Green House. Elegantní hotel Green House nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou a apartmánech s možností vlastního stravování. Ubytování Hotel Green House se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Green House má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Green House momentálně evidujeme 182 recenzí.

Ubytování Teplice Duchcovská

7,9

Ubytování Teplice Duchcovská

Ubytování (Apartmán) Ubytování Teplice Duchcovská. Ubytování Teplice Duchcovská se nachází v Teplicích, necelý 1 km od stadionu Na Stínadlech, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Ubytování Teplice Duchcovská se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Teplice Duchcovská má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmán Ubytování Teplice Duchcovská momentálně evidujeme 22 recenzí.

Sarkis Apartment Teplice

7,8

Sarkis Apartment Teplice

Ubytování (Apartmán) Sarkis Apartment Teplice. Sarkis Apartment Teplice se nachází v Teplicích, 2,1 km od stadionu Na Stínadlech a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sarkis Apartment Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Sarkis Apartment Teplice má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Sarkis Apartment Teplice momentálně evidujeme 26 recenzí.

Hotel Payer

7,8

Hotel Payer

Ubytování (Hotel) Hotel Payer. Hotel Payer stojí v kouzelné čtvrti lázeňského města Teplice. Ubytování Hotel Payer se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Payer má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Payer momentálně evidujeme 96 recenzí.

Hotel Zlatý Kříž

7,6

Hotel Zlatý Kříž

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Kříž. Hotel Zlatý Kříž se nachází v Teplicích. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci, terasu, zahradu a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Zlatý Kříž se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatý Kříž má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Zlatý Kříž momentálně evidujeme 365 recenzí.

Hotel Panorama

7,5

Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama. Tříhvězdičkový Hotel Panorama se nachází 1 km od centra Teplic a 2 km od hradu Dobravka. Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Panorama má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Panorama momentálně evidujeme 361 recenzí.

Almond

7,4

Almond

Ubytování (Penzion) Almond. Hotel ALMOND Teplice se nachází v poklidné části města, přibližně 10 minut chůze od jeho centra, a nabízí ty nejlepší ubytovací služby. Ubytování Almond se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Almond má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Almond momentálně evidujeme 190 recenzí.

Manhattan

6,2

Manhattan

Ubytování (Privát) Manhattan. Manhattan se nachází v Teplicích, 2,8 km od stadionu Na Stínadlech a nabízí terasu, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Manhattan se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Manhattan má celkové hodnocení 6,2. Pro Privát Manhattan momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán 5

Apartmán 5

Ubytování (Apartmán) Apartmán 5. Apartmán 5 nabízí ubytování s výhledem na hory v Teplicích, asi 2,5 km od stadionu Na Stínadlech. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 5 se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán 5 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment in resort area of Teplice

Apartment in resort area of Teplice

Ubytování (Apartmán) Apartment in resort area of Teplice. Located 2.3 km from Na Stinadlech Stadium in Teplice, Apartment in resort area of Teplice offers accommodation with a kitchen. Ubytování Apartment in resort area of Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment in resort area of Teplice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Nových lázní

U Nových lázní

Ubytování (Apartmán) U Nových lázní. Apartmán U Nových lázní se nachází v Teplicích, pouze 2,5 km od stadionu Na Stínadlech, a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a přístup do plně... Ubytování U Nových lázní se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán U Nových lázní nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Family apartment, Teplice, SPA area

Family apartment, Teplice, SPA area

Ubytování (Apartmán) Family apartment, Teplice, SPA area. Situated 2.7 km from Na Stinadlech Stadium in Teplice, Family apartment, Teplice, SPA area offers accommodation with a kitchen. Ubytování Family apartment, Teplice, SPA area se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Family apartment, Teplice, SPA area nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán 2

Apartmán 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán 2. Apartmán 2 se nachází v Teplicích, 2,8 km od stadionu Na Stínadlech. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartmán 2 se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Romantic apartment in Teplice

Romantic apartment in Teplice

Ubytování (Apartmán) Romantic apartment in Teplice. Romantic apartment in Teplice in Teplice offers accommodation with free WiFi, 700 metres from Na Stinadlech Stadium. Ubytování Romantic apartment in Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Romantic apartment in Teplice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.