Hledat

Ubytování

Chaloupka Anna Chata

Dolní Chřibská 108, Dolní Chřibská, 407 44, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chaloupka Anna. Chaloupka Anna se nachází v Dolní Chřibské a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaloupka Anna se nachází ve městě Dolní Chřibská (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chaloupka Anna má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chaloupka Anna momentálně evidujeme 6 recenzí.

Popis ubytování Chaloupka Anna

Chaloupka Anna se nachází v Dolní Chřibské a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Využít lze zahradu. Ubytování stojí 30 km od Bad Schandau a 47 km od Bautzenu. Chaloupka má plně vybavený kuchyňský kout s jídelní částí, mikrovlnnou troubou, kávovarem a toustovačem. K dispozici je také lednice a rychlovarná konvice.

Vybavení ubytování Chaloupka Anna

  • Venkovní nábytek
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Teplice

Oparno 38

9,7

Oparno 38

Ubytování (Apartmán) Oparno 38. Oparno 38 se nachází v Oparnu, 26 km od Ústí nad Labem. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oparno 38 se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Jenys Apartment

9,6

Jenys Apartment

Ubytování (Apartmán) Jenys Apartment. Jenys Apartment se nachází v Teplicích, 400 metrů od stadionu Na Stínadlech. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jenys Apartment se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Jenys Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Jenys Apartment momentálně evidujeme 43 recenzí.

Villa Rosa Residence

9,6

Villa Rosa Residence

Ubytování (Apartmán) Villa Rosa Residence. Villa Rosa Residence je zasazená do zrekonstruované vily z 19. století nacházející se v Dubí, 7 km od Teplic. Ubytování Villa Rosa Residence se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Villa Rosa Residence má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Villa Rosa Residence momentálně evidujeme 112 recenzí.

Comfy&Elegance, Apartment in Teplice Centre

9,6

Comfy&Elegance, Apartment in Teplice Centre

Ubytování (Apartmán) Comfy&Elegance, Apartment in Teplice Centre. Apartmán Comfy & Elegance se nachází v Teplicích, 700 metrů od stadionu Na Stinadlech. Nabízí ubytování výhledem do zahrady a na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Comfy&Elegance, Apartment in Teplice Centre se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence

9,5

SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence

Ubytování (Apartmán) SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence. Apartmány SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence se nacházejí v Teplicích, 7 km od stadionu Na Stinadlech, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán SPA Villa Residence by Villa Rosa Residence momentálně evidujeme 27 recenzí.

Dům na návsi

9,5

Dům na návsi

Ubytování (Apartmán) Dům na návsi. Dům na návsi se nachází v Teplicích a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Dům na návsi se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Dům na návsi má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Dům na návsi momentálně evidujeme 9 recenzí.

Lázeňský dům Florentini

9,5

Lázeňský dům Florentini

Ubytování (Penzion) Lázeňský dům Florentini. Lázeňský dům Florentini se nachází v Teplicích, 2,4 km od stadionu Na Stínadlech. Nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lázeňský dům Florentini se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Lázeňský dům Florentini má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Lázeňský dům Florentini momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmány Kamenky

9,5

Apartmány Kamenky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kamenky. Pension Kamenky se nachází pouhých 200 metrů od léčebného domu Kamenné Lázně a svým hostům nabízí vkusně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní, Wi-Fi... Ubytování Apartmány Kamenky se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Kamenky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Kamenky momentálně evidujeme 67 recenzí.

Royal Apartment

9,4

Royal Apartment

Ubytování (Apartmán) Royal Apartment. Hotel Royal Apartment se nachází pouhých 100 metrů od historického centra města a nabízí výhled na park a zámek. Ubytování Royal Apartment se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Penzion U Pivovaru

9,3

Penzion U Pivovaru

Ubytování (Penzion) Penzion U Pivovaru. Located in Podmokly, Penzion U Pivovaru provides a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Penzion U Pivovaru se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Luxury Three-Bedroom Apartment

9,3

Luxury Three-Bedroom Apartment

UbytováníLuxury Three-Bedroom Apartment. Luxury Three-Bedroom Apartment se nachází v Teplicích. Ubytování Luxury Three-Bedroom Apartment se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Salve Teplice

9,3

Salve Teplice

Ubytování (Apartmány) Salve Teplice. Salve Teplice se nachází 1,8 km od stadionu Na Stínadlech a nabízí zahradu, terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Salve Teplice se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Apartment in the center of Teplice

9,3

Apartment in the center of Teplice

Ubytování (Apartmán) Apartment in the center of Teplice. Apartment in the center of Teplice se nachází v Teplicích, 700 metrů od stadionu Na Stínadlech. Ubytování Apartment in the center of Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment in the center of Teplice má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment in the center of Teplice momentálně evidujeme 12 recenzí.

TEPLA

9,3

TEPLA

UbytováníTEPLA. TEPLA se nachází v Teplicích. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také kuchyň. Na letiště Drážďany je to 79 km. Ubytování TEPLA se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Family Luxury Apartment

9,2

Family Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Family Luxury Apartment. Tento klimatizovaný mezonetový apartmán se nachází v Teplicích, 47 km od Drážďan, a má střešní terasu s výhledem na hory. Ubytování Family Luxury Apartment se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Family Luxury Apartment má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Family Luxury Apartment momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment Ptačí Dům

9,2

Apartment Ptačí Dům

Ubytování (Apartmány) Apartment Ptačí Dům. Tento apartmán se nachází v Jílové a má zahradu s venkovním bazénem. Hosté mají k dispozici terasu a sluneční terasu. Ubytování Apartment Ptačí Dům se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Penzion Horská

9,1

Penzion Horská

Ubytování (Penzion) Penzion Horská. Penzion Horská se nachází v Mikulově v Krušných Horách, 100 metrů od lanovky Doppelmayr Mikulov. Ubytování Penzion Horská se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Best apartments Teplice

9,1

Best apartments Teplice

Ubytování (Apartmán) Best apartments Teplice. Best apartments Teplice se nachází v Teplicích, necelý 1 km od stadionu Na Stínadlech, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Best apartments Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Best apartments Teplice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Best apartments Teplice momentálně evidujeme 24 recenzí.

Teplice Apartment

9,1

Teplice Apartment

Ubytování (Apartmán) Teplice Apartment. Teplice Apartment se nachází v Teplicích, přibližně 2,6 km od stadionu Na Stínadlech. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Teplice Apartment se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Teplice Apartment má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Teplice Apartment momentálně evidujeme 32 recenzí.

MVAhouse

9

MVAhouse

Ubytování (Aparthotel) MVAhouse. MVAhouse se nachází v Teplicích, 2,1 km od stadionu Na Stínadlech, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování MVAhouse se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování MVAhouse má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel MVAhouse momentálně evidujeme 9 recenzí.

Pivovar Monopol

9

Pivovar Monopol

Ubytování (Hotel) Pivovar Monopol. Pivovar Monopol se nachází v Teplicích, 46 km od Drážďan. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pivovar Monopol se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pivovar Monopol má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Pivovar Monopol momentálně evidujeme 468 recenzí.

Apartment Alejní

9

Apartment Alejní

Ubytování (Apartmán) Apartment Alejní. Apartmán Alejní se nachází v Teplicích, 600 metrů od stadionu Na Stínadlech. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartment Alejní se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment Alejní má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Alejní momentálně evidujeme 101 recenzí.

Hotel Paradies

9

Hotel Paradies

Ubytování (Hotel) Hotel Paradies. Hotel Paradies sídlí v historické budově z 18. století, 100 metrů od centra lázeňského města Teplice, a nabízí pokoje se satelitní TV, trezorem a vlastní... Ubytování Hotel Paradies se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Paradies má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Paradies momentálně evidujeme 479 recenzí.

Vila Fidelio v Teplicích

9

Vila Fidelio v Teplicích

Ubytování (Vila) Vila Fidelio v Teplicích. Vila Fidelio v Teplicích se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji, 3,3 km od stadionu Na Stínadlech. Nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Fidelio v Teplicích se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Grand apartments in the centre of Teplice

8,9

Grand apartments in the centre of Teplice

UbytováníGrand apartments in the centre of Teplice. Grand apartments in the centre of Teplice se nachází v Teplicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Grand apartments in the centre of Teplice se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Hotel U Kozicky

8,9

Hotel U Kozicky

Ubytování (Hotel) Hotel U Kozicky. Hotel U Kozičky se nachází vedle zámeckého parku v Teplicích, 300 metrů od centra města. Ubytování Hotel U Kozicky se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel U Kozicky má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel U Kozicky momentálně evidujeme 496 recenzí.

Apartmán Octavion

8,8

Apartmán Octavion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Octavion. Apartmán Octavion se nachází v Teplicích, 1,6 km od stadionu Na Stinadlech, a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Octavion se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán Octavion má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Octavion momentálně evidujeme 55 recenzí.

Avenida Park Hotel

8,8

Avenida Park Hotel

Ubytování (Hotel) Avenida Park Hotel. Featuring a terrace and views of spa park, Avenida Park Hotel is set in Teplice. Free WiFi is available. Ubytování Avenida Park Hotel se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Avenida Park Hotel má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Avenida Park Hotel momentálně evidujeme 16 recenzí.

Teplice Plaza

8,7

Teplice Plaza

Ubytování (Aparthotel) Teplice Plaza. Tento hotel se nachází 50 metrů od teplického aquaparku a nabízí prostorné apartmány s dobře vybavenou kuchyní. Ubytování Teplice Plaza se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Teplice Plaza má celkové hodnocení 8,7. Pro Aparthotel Teplice Plaza momentálně evidujeme 104 recenzí.

Apartment in the Heart of Teplice

8,7

Apartment in the Heart of Teplice

Ubytování (Apartmán) Apartment in the Heart of Teplice. Apartment in the Heart of Teplice se nachází v Teplicích, 700 metrů od stadionu Na Stínadlech. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartment in the Heart of Teplice se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment in the Heart of Teplice má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartment in the Heart of Teplice momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartments České Středohoří

8,7

Apartments České Středohoří

Ubytování (Apartmán) Apartments České Středohoří. Apartments České Středohoří se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji, 30 km od Seiffenu a 41 km od Bad Schandau. Ubytování Apartments České Středohoří se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartments České Středohoří má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartments České Středohoří momentálně evidujeme 52 recenzí.

penzion Císař

8,7

penzion Císař

Ubytování (Penzion) penzion Císař. Penzion Císař se nachází přímo v centru lázeňského města Teplice, 200 metrů od zámku Teplice. Ubytování penzion Císař se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování penzion Císař má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion penzion Císař momentálně evidujeme 65 recenzí.

Penzion Aladdin

8,7

Penzion Aladdin

Ubytování (Penzion) Penzion Aladdin. Penzion Aladdin se nachází v centru Teplic, 5 minut chůze od lázeňské kolonády. Nabízí ubytování s restaurací a dětským hřištěm. Ubytování Penzion Aladdin se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Aladdin má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Aladdin momentálně evidujeme 253 recenzí.

Dexter

8,7

Dexter

Ubytování (Penzion) Dexter. Dexter se nachází na poklidném místě v centru lázeňského města Teplice nedaleko místní botanické zahrady, je obklopený četnými parky a nabízí zdarma... Ubytování Dexter se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Dexter má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dexter momentálně evidujeme 193 recenzí.

Kael Apartment

8,7

Kael Apartment

UbytováníKael Apartment. Kael Apartment se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled na město. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kael Apartment se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

OASIS Teplice

8,6

OASIS Teplice

Ubytování (Penzion) OASIS Teplice. OASIS Teplice se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji, 2,8 km od stadionu Na Stínadlech a nabízí zahradu. Ubytování OASIS Teplice se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Big house

8,6

Big house

Ubytování (Apartmány) Big house. Big house má výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování v Teplicích, 3,5 km od stadionu Na Stinadlech. Ubytování Big house se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Diana

8,6

Diana

Ubytování (Penzion) Diana. Penzion Diana se nachází v Cínovci. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Diana se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Apartment in the City Centr

8,6

Apartment in the City Centr

Ubytování (Apartmán) Apartment in the City Centr. Apartment in the City Centr se nachází v Teplicích. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici i plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartment in the City Centr se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment in the City Centr má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartment in the City Centr momentálně evidujeme 15 recenzí.

Saraya Wellness & Penzion

8,5

Saraya Wellness & Penzion

Ubytování (Penzion) Saraya Wellness & Penzion. Saraya Penzion leží pouhých 200 metrů od centra Teplic a nabízí lázeňské centrum, restauraci podávající českou kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Saraya Wellness & Penzion se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Saraya Wellness & Penzion má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Saraya Wellness & Penzion momentálně evidujeme 546 recenzí.

Thermal Apartments

8,5

Thermal Apartments

UbytováníThermal Apartments. Thermal Apartments nabízí ubytování se zahradou v Teplicích. Ubytování Thermal Apartments se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Penzion "U Krkovičky"

8,5

Penzion "U Krkovičky"

Ubytování (Penzion) Penzion "U Krkovičky". Restaurace a penzion "U Krkovičky" v Brtnících má terasu a společný obývací pokoj. Ubytování Penzion "U Krkovičky" se nachází ve městě Teplice (Česko - Ústecký kraj).

Rezidence Fontána

8,4

Rezidence Fontána

Ubytování (Apartmán) Rezidence Fontána. Rezidence Fontána se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidence Fontána se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Rezidence Fontána má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Rezidence Fontána momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Giovanni Giacomo

8,4

Hotel Giovanni Giacomo

Ubytování (Hotel) Hotel Giovanni Giacomo. Hotel Giovanni Giacomo se nachází v centru lázeňského města Teplice a nabízí elegantní pokoje, bezplatné Wi-Fi a bezpečné parkoviště. Ubytování Hotel Giovanni Giacomo se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Giovanni Giacomo má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Giovanni Giacomo momentálně evidujeme 240 recenzí.

Villa Anna

8,4

Villa Anna

Ubytování (Apartmán) Villa Anna. Vila Anna se nachází v Teplicích, 46 km od Drážďan a 28 km od Seiffenu. Nabízí gril a saunu. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Villa Anna má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Villa Anna momentálně evidujeme 53 recenzí.

Hotel Prince de Ligne

8,4

Hotel Prince de Ligne

Ubytování (Hotel) Hotel Prince de Ligne. Hotel Prince de Ligne se nachází na Zámeckém náměstí v centru Teplic. Nabízí elegantní ubytování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Prince de Ligne se nachází ve městě Teplice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Prince de Ligne má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Prince de Ligne momentálně evidujeme 118 recenzí.