Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žatec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žatec

Penzion Žatec

9,6

Penzion Žatec

Ubytování (Apartmán) Penzion Žatec. Penzion Žatec se nachází v Žatci. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Žatec se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Žatec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Žatec momentálně evidujeme 6 recenzí.

NICE APARTMENT in historical center

9,4

NICE APARTMENT in historical center

Ubytování (Apartmán) NICE APARTMENT in historical center. Apartmán NICE APARTMENT in historical center se nachází v Žatci a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování NICE APARTMENT in historical center se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování NICE APARTMENT in historical center má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán NICE APARTMENT in historical center momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel U Hada Žatec

9,2

Hotel U Hada Žatec

Ubytování (Hotel) Hotel U Hada Žatec. Hotel U Hada Žatec se nachází v historickém centru Žatce, 85 km od Prahy a 69 km od Karlových Varů. Ubytování Hotel U Hada Žatec se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Hada Žatec má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel U Hada Žatec momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartment in the historical town center of Zatec

9,1

Apartment in the historical town center of Zatec

Ubytování (Apartmán) Apartment in the historical town center of Zatec. Apartmán v historickém centru Žatce se nachází v Žatci. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment in the historical town center of Zatec se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment in the historical town center of Zatec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment in the historical town center of Zatec momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmany Žatec

9,1

Apartmany Žatec

Ubytování (Apartmán) Apartmany Žatec. Apartmány Žatec se nacházejí v centru Žatce, 49 km od Karlových Varů, a jsou umístěné v historické budově stojící v blízkosti městských hradeb. Ubytování Apartmany Žatec se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Žatec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmany Žatec momentálně evidujeme 38 recenzí.

Hotel Zlatý Anděl

8,5

Hotel Zlatý Anděl

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Anděl. Hotel Zlatý Anděl se nachází v Žatci a nabízí terasu, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají také kuchyňský kout s lednicí. Ubytování Hotel Zlatý Anděl se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatý Anděl má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Zlatý Anděl momentálně evidujeme 49 recenzí.

Krásný Dvůr Restaurace a Penzion

8,1

Krásný Dvůr Restaurace a Penzion

Ubytování (Penzion) Krásný Dvůr Restaurace a Penzion. Restaurace a Penzion Pod Zámkem Krásný Dvůr se nachází 6 minut pěšky od zámku Krásný Dvůr. Ubytování Krásný Dvůr Restaurace a Penzion se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Krásný Dvůr Restaurace a Penzion má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Krásný Dvůr Restaurace a Penzion momentálně evidujeme 122 recenzí.

Zlatý Lev Žatec

8,1

Zlatý Lev Žatec

Ubytování (Hotel) Zlatý Lev Žatec. Čtyřhvězdičkový hotel Zlatý Lev Žatec se nachází přímo v historickém centru Žatce a nabízí tiché pokoje se satelitní TV, internetem a parkováním ve dvoře. Ubytování Zlatý Lev Žatec se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zlatý Lev Žatec má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Zlatý Lev Žatec momentálně evidujeme 151 recenzí.

Hotel Černý Orel Žatec

7,8

Hotel Černý Orel Žatec

Ubytování (Hotel) Hotel Černý Orel Žatec. Hotel Černý Orel se nachází v centru Žatce a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci s terasou, pokoje s vlastní koupelnou a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Hotel Černý Orel Žatec se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Černý Orel Žatec má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Černý Orel Žatec momentálně evidujeme 189 recenzí.

Holiday Centrum

7,8

Holiday Centrum

Ubytování (Penzion) Holiday Centrum. Holiday Centrum se nachází jen 50 metrů od Nechranické přehrady, kde se můžete věnovat různým vodním sportům. Ubytování Holiday Centrum se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Centrum má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Holiday Centrum momentálně evidujeme 85 recenzí.

Penzion Aranka 2

Penzion Aranka 2

Ubytování (Apartmán) Penzion Aranka 2. Penzion Aranka 2 se nachází v Žatci v Ústeckém kraji, 49 km od Marienbergu, a nabízí terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Aranka 2 se nachází ve městě Žatec (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Purkyněho Žatec

Purkyněho Žatec

Ubytování (Apartmán) Purkyněho Žatec. Purkyněho Žatec is located in Žatec. The accommodation is 48 km from Seiffen. Ubytování Purkyněho Žatec se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Purkyněho Žatec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování v centru

Ubytování v centru

Ubytování (Apartmány) Ubytování v centru. Ubytování v centru is located in Žatec. The apartment offers a terrace. Ubytování Ubytování v centru se nachází ve městě Žatec (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion

Penzion

Ubytování (Apartmán) Penzion. Penzion se nachází v Žatci, 50 km od Teplic. Apartmán má ložnici, kuchyň s lednicí i mikrovlnnou troubou a také koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Ubytování Penzion se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Penzion nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

byt s balkonem

byt s balkonem

Ubytování (Apartmán) byt s balkonem. Featuring accommodation with a balcony, byt s balkonem is set in Žatec. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování byt s balkonem se nachází ve městě Žatec (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Žatec 2

Apartmán Žatec 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Žatec 2. Apartmán Žatec 2 is located in Žatec. The accommodation has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartmán Žatec 2 se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Žatec 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Aranka

Penzion Aranka

Ubytování (Apartmány) Penzion Aranka. Set in Žatec, Penzion Aranka offers accommodation with an outdoor pool, a restaurant and a shared lounge. The apartment offers a sun terrace. Ubytování Penzion Aranka se nachází ve městě Žatec (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 3

Apartman 3

Ubytování (Apartmán) Apartman 3. Apartmán 3 se nachází v Žatci. Ubytování je vzdálené 49 km od Teplic i obce Seiffen. Od mezinárodního letiště Karlovy Vary dělí Apartmán 3 přibližně 65 km. Ubytování Apartman 3 se nachází ve městě Žatec (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Žatec

Apartmány Žatec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Žatec. Apartmány Žatec se nachází v Žatci a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na město a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmány Žatec se nachází ve městě Žatec (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmány Žatec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion U Parku

Penzion U Parku

Ubytování (Penzion) Penzion U Parku. Penzion U Parku se nachází v Žatci a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, společný lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion U Parku se nachází ve městě Žatec (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)