Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Česká Kamenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Česká Kamenice

Glamping pod hradem

9,9

Glamping pod hradem

UbytováníGlamping pod hradem. Glamping pod hradem se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Glamping pod hradem se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Borůvka

9,8

Apartmán Borůvka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Borůvka. Apartmán Borůvka se nachází v České Kamenici, 47 km od obce Kirschau. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Borůvka se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

U Salonu VIRGINIA

9,8

U Salonu VIRGINIA

Ubytování (Apartmán) U Salonu VIRGINIA. U Salonu VIRGINIA se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji. Nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování U Salonu VIRGINIA se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartment Jakubske Namesti

9,8

Apartment Jakubske Namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakubske Namesti. Apartmán Jakubské náměstí se nachází v České Kamenici. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Jakubske Namesti se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment Jakubske Namesti má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Jakubske Namesti momentálně evidujeme 107 recenzí.

Apartmán na zámku

9,8

Apartmán na zámku

Ubytování (Apartmán) Apartmán na zámku. Ubytování na zámku se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau. V apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, obývací pokoj a koupelna. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán na zámku se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartment České Švýcarsko.1

9,7

Apartment České Švýcarsko.1

Ubytování (Apartmán) Apartment České Švýcarsko.1. Apartment České Švýcarsko.1 se nachází v obci Filipov v Ústeckém kraji a nabízí patio. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment České Švýcarsko.1 se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment České Švýcarsko.1 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment České Švýcarsko.1 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Pod věží II

9,7

Apartmán Pod věží II

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod věží II. Apartmán Pod věží II se nachází v České Kamenici, 23 km od obce Kurort Oybin. Tento apartmán zahrnuje 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Apartmán Pod věží II se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Filipov

9,7

Apartmány Filipov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Filipov. Apartmány Filipov se nachází v České Kamenici a nabízí zahradu, terasu, společný salonek, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Filipov se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Filipov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Filipov momentálně evidujeme 5 recenzí.

Dům u koupaliště

9,7

Dům u koupaliště

UbytováníDům u koupaliště. Dům u koupaliště se nachází v České Kamenici, 28 km od národního parku Saské Švýcarsko a 37 km od pevnosti Königstein. Ubytování Dům u koupaliště se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány U Mariánské kaple

9,5

Apartmány U Mariánské kaple

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Mariánské kaple. Apartmány U Mariánské kaple se nachází v České Kamenici, 47 km od obce Kirschau. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Mariánské kaple se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Vila Heide

9,5

Vila Heide

Ubytování (Apartmán) Vila Heide. Vila Heide se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau. Nabízí gril a lyžárnu. Ubytování Vila Heide se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Vila Heide má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Vila Heide momentálně evidujeme 85 recenzí.

Dům V Centru

9,4

Dům V Centru

Ubytování (Penzion) Dům V Centru. Dům V Centru se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau. Ubytování Dům V Centru se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Dům V Centru má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Dům V Centru momentálně evidujeme 126 recenzí.

Penzion Koudela

9,3

Penzion Koudela

Ubytování (Penzion) Penzion Koudela. Penzion Koudela se nachází v budově z 15. století v historickém centru České Kamenice, 400 metrů od vlakového nádraží Česká Kamenice. Ubytování Penzion Koudela se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Koudela má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Koudela momentálně evidujeme 112 recenzí.

Vila na Skalce

9,3

Vila na Skalce

Ubytování (Apartmán) Vila na Skalce. Apartmán Vila na Skalce se nachází v České Kamenici a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do fitness centra. Ubytování Vila na Skalce se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Vila na Skalce má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Vila na Skalce momentálně evidujeme 78 recenzí.

chata Líska Česká Kamenice

9,2

chata Líska Česká Kamenice

Ubytování (Chata) chata Líska Česká Kamenice. Chata Líska Česká Kamenice se nachází v České Kamenici a nabízí výhled do zahrady a kuchyňský kout. Ubytování chata Líska Česká Kamenice se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování chata Líska Česká Kamenice má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata chata Líska Česká Kamenice momentálně evidujeme 19 recenzí.

Kamélie

9,1

Kamélie

Ubytování (Penzion) Kamélie. Kamélie se nachází 5 minut chůze od centra České Kamenice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, společnou jídelnu s TV a sdílenou kuchyni. Ubytování Kamélie se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Kamélie má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Kamélie momentálně evidujeme 81 recenzí.

Freya´s room

9,1

Freya´s room

UbytováníFreya´s room. Freya ́s room se nachází v České Kamenici, 29 km od národního parku Saské Švýcarsko a 38 km od pevnosti Königstein. Ubytování Freya´s room se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán pod hradem

9

Apartmán pod hradem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod hradem. Apartmán pod hradem se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Bad Schandau je 23 km daleko. Ubytování Apartmán pod hradem se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Sunny Adam na zámku

8,8

Apartmán Sunny Adam na zámku

UbytováníApartmán Sunny Adam na zámku. Apartmán Sunny Adam na zámku se nachází v České Kamenici, 28 km od národního parku Saské Švýcarsko a 37 km od pevnosti Königstein. Ubytování Apartmán Sunny Adam na zámku se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Slávie

8,6

Apartmány Slávie

Ubytování (Hotel) Apartmány Slávie. Apartmány Slávie se nachází v České Kamenici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmány a pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány Slávie se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Pension Kristýna

8,5

Pension Kristýna

Ubytování (Prázdninový dům) Pension Kristýna. Located in Česká Kamenice, Pension Kristýna offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Pension Kristýna se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Kristýna má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový dům Pension Kristýna momentálně evidujeme 45 recenzí.

Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku

8,4

Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku

Ubytování (Privát) Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku. Dvoulůžkový pokoj Blue Grace se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Penzion U Kašny

8,2

Penzion U Kašny

Ubytování (Penzion) Penzion U Kašny. Penzion U Kašny se nachází v České Kamenici. Nabízí terasu, turistické informace, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Kašny se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion U Kašny má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion U Kašny momentálně evidujeme 19 recenzí.

Vila Jehla

8,1

Vila Jehla

Ubytování (Penzion) Vila Jehla. Stylová secesní Vila Jehla, zrekonstruovaná v roce 2014, se nachází 5 minut pěšky od centra České Kamenice a v blízkosti chráněných krajinných oblastí... Ubytování Vila Jehla se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Vila Jehla má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Vila Jehla momentálně evidujeme 252 recenzí.

Apartmá u Baštů

7,9

Apartmá u Baštů

Ubytování (Apartmán) Apartmá u Baštů. Apartmá u Baštů se nachází v České Kamenici a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmá u Baštů se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmá u Baštů má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmán Apartmá u Baštů momentálně evidujeme 123 recenzí.

Rafaella

7,8

Rafaella

Ubytování (Privát) Rafaella. Rafaella se nachází v České Kamenici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a grilem. Ubytování Rafaella se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Rafaella má celkové hodnocení 7,8. Pro Privát Rafaella momentálně evidujeme 182 recenzí.

chalupa U Barunky

7,7

chalupa U Barunky

Ubytováníchalupa U Barunky. Chalupa U Barunky se nachází asi 29 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí výhled na hory, zahradu, bar a gril. Ubytování chalupa U Barunky se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Penzion Kamzik

7,4

Penzion Kamzik

Ubytování (Penzion) Penzion Kamzik. Tento tradiční penzion se nachází ve vesničce Studený na okraji Národního parku České Švýcarsko. Nabízí saunu, venkovní bazén a tenisový kurt. Ubytování Penzion Kamzik se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Kamzik má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzion Kamzik momentálně evidujeme 126 recenzí.

Sportcetrum s ubytováním

Sportcetrum s ubytováním

Ubytování (Hostel) Sportcetrum s ubytováním. Set in Česká Kamenice, Sportcetrum s ubytováním offers a shared lounge. Free WiFi and a shared kitchen are provided. Ubytování Sportcetrum s ubytováním se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Podhanská roubenka (farma)

Podhanská roubenka (farma)

Ubytování (Aparthotel) Podhanská roubenka (farma). Podhanská roubenka (farma) se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Podhanská roubenka (farma) se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány Filipov

Apartmány Filipov

Ubytování (Apartmány) Apartmány Filipov. Apartmány Filipov se nachází v České Kamenici a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Apartmány Filipov se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Byt Havlíčkova Česká Kamenice

Byt Havlíčkova Česká Kamenice

Ubytování (Apartmán) Byt Havlíčkova Česká Kamenice. Byt Havlíčkova Česká Kamenice se nachází v České Kamenici, 46 km od obce Kirschau. Ubytování Byt Havlíčkova Česká Kamenice se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Daja

Apartmán Daja

Ubytování (Apartmán) Apartmán Daja. Apartmán Daja se nachází v České Kamenici a nabízí terasu a přístup na balkon. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu s vanou, posezení a kuchyň s toustovačem. Ubytování Apartmán Daja se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Daja nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Emma

Apartmány Emma

Ubytování (Apartmány) Apartmány Emma. Apartmány Emma se nacházejí v České Kamenici. Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV s plochou obrazovkou... Ubytování Apartmány Emma se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Apartment České Švýcarsko.3

Apartment České Švýcarsko.3

Ubytování (Apartmán) Apartment České Švýcarsko.3. Apartmán České Švýcarsko.3 se nachází v České Kamenici. Nabízí zahradu. Apartmán má satelitní TV, 2 ložnice a kuchyni se sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartment České Švýcarsko.3 se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Apartment České Švýcarsko.3 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kristýna

Kristýna

Ubytování (Vila) Kristýna. Set in Česká Kamenice in the Usti nad Labem region, Kristýna has a garden. This villa also features a restaurant. Ubytování Kristýna se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Vila Kristýna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Pod Věží I.

Apartmán Pod Věží I.

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Věží I.. Apartmán Pod věží I. se nachází v České Kamenici, 47 km od německého Kirschau. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Pod Věží I. se nachází ve městě Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj).

Summer House

Summer House

Ubytování (Apartmán) Summer House. Summer House se nachází v České Kamenici a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a terasa. Ubytování Summer House se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Summer House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.