Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Loučná pod Klínovcem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Loučná pod Klínovcem

Chalupa Hela

9,8

Chalupa Hela

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hela. Chalupa Hela nabízí nekuřácké ubytování v osadě Háj v blízkosti Loučné pod Klínovcem, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Klínovec a 22 km od Karlových... Ubytování Chalupa Hela se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Hela má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Hela momentálně evidujeme 6 recenzí.

Nela

9,7

Nela

Ubytování (Apartmán) Nela. Nela 6 se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí ubytování s balkonem a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Nela se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 5 Klínovec

9,6

Apartmán 5 Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán 5 Klínovec. Apartmán 5 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem, 1,4 km od lyžařského areálu Elza Ski - Vejprty. Ubytování Apartmán 5 Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 5 Klínovec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán 5 Klínovec momentálně evidujeme 14 recenzí.

Medvědí boudy

9,5

Medvědí boudy

Ubytování (Prázdninový dům) Medvědí boudy. Medvědí Boudy se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí ubytování s TV, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Medvědí boudy se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Medvědí boudy má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Medvědí boudy momentálně evidujeme 13 recenzí.

Horský Apartmán Klínovec I

9,5

Horský Apartmán Klínovec I

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Klínovec I. Horský Apartmán Klínovec I se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí ubytování s bezplatným připojením k Wi-Fi. Ubytování Horský Apartmán Klínovec I se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Apartmán Klínovec I má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Horský Apartmán Klínovec I momentálně evidujeme 25 recenzí.

Horský apartmán Temari 3 Klínovec

9,5

Horský apartmán Temari 3 Klínovec

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Temari 3 Klínovec. Horský apartmán Temari 3 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji a nabízí balkon, zahradu, vybavení pro grilování, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Horský apartmán Temari 3 Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2

9,4

Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2

Ubytování (Apartmán) Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2. Apartmán Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2 se nachází v Loučné pod Klínovcem, 1,8 km od lyžařského střediska Elza Ski – Vejprty. Ubytování Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment Klínovec

9,4

Apartment Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Klínovec. Apartmán Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Klínovec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Klínovec momentálně evidujeme 57 recenzí.

Aparthotel Klínovec Views

9,4

Aparthotel Klínovec Views

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Klínovec Views. Aparthotel Klínovec Views se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Aparthotel Klínovec Views se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparthotel Klínovec Views má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Aparthotel Klínovec Views momentálně evidujeme 63 recenzí.

Chaloupka Slaměnka

9,4

Chaloupka Slaměnka

Ubytování (Chata) Chaloupka Slaměnka. Chaloupka Slaměnka se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí kuchyňský kout. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chaloupka Slaměnka se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaloupka Slaměnka má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaloupka Slaměnka momentálně evidujeme 15 recenzí.

Klinovec Výhledy

9,3

Klinovec Výhledy

Ubytování (Apartmán) Klinovec Výhledy. Apartmán Klínovec Výhledy se nachází v budově z roku 2017 v Loučné pod Klínovcem a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Klinovec Výhledy se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Klinovec Výhledy má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Klinovec Výhledy momentálně evidujeme 9 recenzí.

Dream

9,3

Dream

Ubytování (Aparthotel) Dream. Apartmán Dream se nachází v apartmánovém domě "Views", 1,8 km od lyžařského areálu Elza Ski - Vejprty. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dream se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dream má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Dream momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalupa Na Skalce - Haj

9,2

Chalupa Na Skalce - Haj

Ubytování (Chata) Chalupa Na Skalce - Haj. Chalupa Na Skalce - Háj se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji. Nabízí zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Na Skalce - Haj se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Na Skalce - Haj má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chalupa Na Skalce - Haj momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány IVA - Klínovec

9,2

Apartmány IVA - Klínovec

Ubytování (Aparthotel) Apartmány IVA - Klínovec. Apartmány IVA - Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí posezení a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány IVA - Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány IVA - Klínovec má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Apartmány IVA - Klínovec momentálně evidujeme 36 recenzí.

Horská chata Pod Klínovcem

9,1

Horská chata Pod Klínovcem

Ubytování (Penzion) Horská chata Pod Klínovcem. Horská chata Pod Klínovcem se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí terasu, prodej skipasů, lyžárnu, společný obývací prostor a zahradu. Ubytování Horská chata Pod Klínovcem se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány VOST Klínovec

9,1

Apartmány VOST Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmány VOST Klínovec. Apartmány VOST Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí ubytování s kuchyní, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Apartmány VOST Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány VOST Klínovec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány VOST Klínovec momentálně evidujeme 89 recenzí.

Studio Krušné Hory Klínovec

9,1

Studio Krušné Hory Klínovec

Ubytování (Apartmán) Studio Krušné Hory Klínovec. Studio Krušné Hory Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí přímý přístup ke sjezdovkám, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Krušné Hory Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Krušné Hory Klínovec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Studio Krušné Hory Klínovec momentálně evidujeme 45 recenzí.

Horská bouda Šubišák

9

Horská bouda Šubišák

Ubytování (Chata) Horská bouda Šubišák. Horská bouda Šubišák se nachází v Loučné pod Klínovcem, 400 metrů od lyžařského střediska Elza Ski - Vejprty, a nabízí zahradu, terasu, společný obývací... Ubytování Horská bouda Šubišák se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horská bouda Šubišák má celkové hodnocení 9. Pro Chata Horská bouda Šubišák momentálně evidujeme 5 recenzí.

Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk

8,9

Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk. Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk se nachází v Loučné pod Klínovcem, 2,3 km od lyžařského střediska Elza Ski - Vejprty, a nabízí turistické informace,... Ubytování Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk momentálně evidujeme 12 recenzí.

Rezidence Klínovec

8,8

Rezidence Klínovec

Ubytování (Apartmány) Rezidence Klínovec. Rezidence Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji, nedaleko lyžařského areálu Klínovec. Ubytování Rezidence Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Klínovec 365

8,5

Apartmán Klínovec 365

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klínovec 365. Apartmán Klínovec 365 se nachází v Loučné pod Klínovcem, 150 metrů od skiareálu Klínovec. Ubytování Apartmán Klínovec 365 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Klínovec 365 má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmán Klínovec 365 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Horský Apartmán Výhledy Klínovec I

8,4

Horský Apartmán Výhledy Klínovec I

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Výhledy Klínovec I. Horský Apartmán Výhledy Klínovec I se nachází v loučné pod Klínovcem a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na louku a přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Horský Apartmán Výhledy Klínovec I se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Apartmán Výhledy Klínovec I má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Horský Apartmán Výhledy Klínovec I momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ski apartman Klinovec

8,4

Ski apartman Klinovec

Ubytování (Apartmán) Ski apartman Klinovec. Tento apartmán s možností vlastního stravování, garážovým stáním, úschovnou lyží a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Loučná pod Klínovcem, 5 minut chůze... Ubytování Ski apartman Klinovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ski apartman Klinovec má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Ski apartman Klinovec momentálně evidujeme 46 recenzí.

Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1

8,3

Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1

Ubytování (Chata) Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1. Klinak – horske domy 2+1, 3+1 a 4+1 se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1 má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1 momentálně evidujeme 19 recenzí.

KEILBERG RESORT

8,3

KEILBERG RESORT

Ubytování (Hotel) KEILBERG RESORT. Čtyřhvězdičkový hotel KEILBERG RESORT se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, lyžárnu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování KEILBERG RESORT se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klinovec

8,2

Apartments Klinovec

Ubytování (Apartmán) Apartments Klinovec. Apartments Klinovec je apartmánový dům situovaný v Loučné pod Klínovcem, pouhých 20 metrů od půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy. Ubytování Apartments Klinovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Klinovec má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartments Klinovec momentálně evidujeme 256 recenzí.

Nelis Apartmán Klínovec

8,1

Nelis Apartmán Klínovec

Ubytování (Apartmán) Nelis Apartmán Klínovec. Nelis Apartmán Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí přímý přístup na sjezdovku. Hosté mají v apartmánu k dispozici plně vybavenou kuchyni. Ubytování Nelis Apartmán Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nelis Apartmán Klínovec má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Nelis Apartmán Klínovec momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Klínovec

8,1

Apartmány Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Klínovec. Apartmány Klínovec se nacházejí 500 metrů od lyžařského areálu Klínovec a nabízejí bohaté zázemí včetně lyžařské školy, lyžárny nebo půjčovny lyžařského... Ubytování Apartmány Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Klínovec má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmány Klínovec momentálně evidujeme 76 recenzí.

Penzion Hraničář

7,9

Penzion Hraničář

Ubytování (Penzion) Penzion Hraničář. Penzion Hraničář se nachází na klidném místě u Loučné pod Klínovcem uprostřed Krušných hor, 2 km od lyžařského střediska Klínovec a obce Oberwiesental v... Ubytování Penzion Hraničář se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hraničář má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Hraničář momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion Škola

7,9

Penzion Škola

Ubytování (Penzion) Penzion Škola. Penzion Škola v Loučné pod Klínovcem nabízí ubytování s terasou a barem. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Každé ráno je připravená snídaně formou bufetu. Ubytování Penzion Škola se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Škola má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Škola momentálně evidujeme 124 recenzí.

Apartmán Klínovec 1+1

7,8

Apartmán Klínovec 1+1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klínovec 1+1. Apartmán Klínovec 1+1 se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Klínovec 1+1 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Klínovec 1+1 má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Apartmán Klínovec 1+1 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Alfa

7,8

Apartmán Alfa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alfa. Apartmán ALFA se nachází v Loučné pod Klínovcem, 200 metrů od lyžařského areálu Klínovec, a nabízí ubytování s kompletně vybaveným kuchyňským koutem,... Ubytování Apartmán Alfa se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Alfa má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Apartmán Alfa momentálně evidujeme 12 recenzí.

Klinovec Apartments

7,8

Klinovec Apartments

Ubytování (Apartmán) Klinovec Apartments. Klinovec Apartments se nachází v Loučné pod Klínovcem, 1,8 km od lyžařského střediska Elza Ski - Vejprty, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost dojet až před... Ubytování Klinovec Apartments se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Klinovec Apartments má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Klinovec Apartments momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán Klínovec

7,8

Apartmán Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klínovec. Apartmán Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Klínovec má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Apartmán Klínovec momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion a restaurace V Háji

7,7

Penzion a restaurace V Háji

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace V Háji. Penzion a restaurace V Háji se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí zázemí pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílený obývací prostor, lyžárnu a... Ubytování Penzion a restaurace V Háji se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a restaurace V Háji má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion a restaurace V Háji momentálně evidujeme 67 recenzí.

Hotel Star 4,5

7,4

Hotel Star 4,5

Ubytování (Hotel) Hotel Star 4,5. Hotel Star 4,5 se skládá ze 2 přilehlých budov a nachází se v lyžařském letovisku Klínovec, 50 metrů od nejbližších vleků a sjezdovek. Ubytování Hotel Star 4,5 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Háj 155

7,2

Háj 155

Ubytování (Horské chaty) Háj 155. Prázdninový dům Háj 155 se nachází v Loučné pod Klínovcem, 23 km od Karlových Varů, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky i ve všech prostorách... Ubytování Háj 155 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Medvidek

6,6

Pension Medvidek

Ubytování (Penzion) Pension Medvidek. Tento penzion se nachází v Loučné pod Klínovcem, pouhých 50 metrů od nejbližších sjezdovek i lyžařské školy a 1,5 km od lyžařského areálu Klínovec, a... Ubytování Pension Medvidek se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Medvidek má celkové hodnocení 6,6. Pro Penzion Pension Medvidek momentálně evidujeme 45 recenzí.

Horský Hotel Arnika

6,2

Horský Hotel Arnika

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Arnika. Horský Hotel Arnika se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí zahradu i společný lounge. Hotel má výhled na hory, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horský Hotel Arnika se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Hotel Arnika má celkové hodnocení 6,2. Pro Hotel Horský Hotel Arnika momentálně evidujeme 46 recenzí.

Family Apartmán Klínovec

Family Apartmán Klínovec

Ubytování (Apartmán) Family Apartmán Klínovec. Family Apartmán Klínovec is located in Loučná pod Klínovcem. The property is 22 km from Annaberg-Buchholz and free private parking is provided. Ubytování Family Apartmán Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skichom D

Skichom D

Ubytování (Apartmán) Skichom D. Skichom D is located in Loučná pod Klínovcem. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Skichom D se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Skichom D nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Miky Apartmán Klínovec

Miky Apartmán Klínovec

Ubytování (Apartmán) Miky Apartmán Klínovec. Miky Apartmán Klínovec is situated in Loučná pod Klínovcem and offers ski-to-door access. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytování Miky Apartmán Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Miky Apartmán Klínovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horský Apartmán Klínovec 4

Horský Apartmán Klínovec 4

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Klínovec 4. Situated in Loučná pod Klínovcem, Horský Apartmán Klínovec 4 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Horský Apartmán Klínovec 4 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Apartments Klínovec Hexagon

Mountain Apartments Klínovec Hexagon

Ubytování (Apartmány) Mountain Apartments Klínovec Hexagon. Mountain Apartments Klínovec Hexagon se nachází v Loučné pod Klínovcem, 22 km od města Annaberg-Buchholz a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné... Ubytování Mountain Apartments Klínovec Hexagon se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal apartments Klínovec

Royal apartments Klínovec

Ubytování (Aparthotel) Royal apartments Klínovec. Situated in Loučná pod Klínovcem in the Usti nad Labem region, Royal apartments Klínovec features accommodation with free private parking. Ubytování Royal apartments Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusní vila s výhledem na hory

Luxusní vila s výhledem na hory

Ubytování (Vila) Luxusní vila s výhledem na hory. Situated in Loučná pod Klínovcem, 1.5 km from Skiareal Klinovec, Luxusní vila s výhledem na hory provides a living room with a flat-screen TV, and free... Ubytování Luxusní vila s výhledem na hory se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Comfortable studio in the Ore Mountains

Comfortable studio in the Ore Mountains

Ubytování (Apartmán) Comfortable studio in the Ore Mountains. Comfortable studio in the Ore Mountains is situated in Loučná pod Klínovcem, 600 metres from Skiareal Klinovec, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Comfortable studio in the Ore Mountains se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helena

Helena

Ubytování (Prázdninový dům) Helena. Helena je samostatný prázdninový dům s terasou v Loučné pod Klínovcem, 22 km od Karlových Varů. Ubytování Helena se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Helena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Klínovec s velkou terasou NOVINKA

Apartmán Klínovec s velkou terasou NOVINKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klínovec s velkou terasou NOVINKA. Apartmán s velkou terasou NOVINKA is set in Loučná pod Klínovcem. The accommodation is 43 km from Seiffen. Ubytování Apartmán Klínovec s velkou terasou NOVINKA se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Studio Apartment Klinovec Meadows 2

Cozy Studio Apartment Klinovec Meadows 2

Ubytování (Apartmán) Cozy Studio Apartment Klinovec Meadows 2. Cozy Studio Apartment Klínovec Meadows 2 se nachází v Loučné pod Klínovcem. Annaberg-Buchholz leží 21 km od apartmánu. Ubytování Cozy Studio Apartment Klinovec Meadows 2 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Severka

Penzion Severka

Ubytování (Penzion) Penzion Severka. Penzion Severka has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Loučná pod Klínovcem. Ubytování Penzion Severka se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)