Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Boží Dar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Boží Dar

Chata Marta

9,8

Chata Marta

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Marta. Chata Marta je prázdninový dům, který se nachází v Božím Daru, 500 metrů od lyžařských areálů Novako a Neklid. Ubytování Chata Marta se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Marta má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chata Marta momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány BD Boží Dar

9,8

Apartmány BD Boží Dar

Ubytování (Apartmán) Apartmány BD Boží Dar. Apartmány BD Boží Dar s bezplatným Wi-Fi se nacházejí v obci Boží Dar, pouhých 400 metrů od lyžařského areálu Novako, Skiareál Neklid je vzdálený 800 metrů... Ubytování Apartmány BD Boží Dar se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány BD Boží Dar má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány BD Boží Dar momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Na náměstí

9,8

Apartmány Na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na náměstí. Apartmány Na náměstí se nacházejí v Božím Daru. Nabízí kuchyň, posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Na náměstí se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Na náměstí má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Na náměstí momentálně evidujeme 103 recenzí.

Aura III

9,7

Aura III

Ubytování (Apartmán) Aura III. Aura 3 se nachází v Božím Daru, 47 km od Chemnitzu, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Aura III se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aura VI

9,7

Aura VI

Ubytování (Apartmán) Aura VI. Aura VI se nachází v Božím Daru. 3,4 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aura VI se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Na handě

9,6

Apartmány Na handě

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Na handě. Apartmány Na handě se nachází v Božím Daru, 3,6 km od lázeňského města Oberwiesenthal, a nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Na handě se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Tří smrků

9,5

U Tří smrků

Ubytování (Apartmán) U Tří smrků. U Tří smrků jsou plně vybavené apartmány s Wi-Fi zdarma situované v domě v Božím Daru, přímo u Ježíškovy cesty, jen 50 metrů od hlavního náměstí a 200... Ubytování U Tří smrků se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Tří smrků má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán U Tří smrků momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Chajdovka

9,5

Apartmány Chajdovka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Chajdovka. Apartmány Chajdovka se nachází 600 metrů od lyžařského areálu Novako a 2,7 km od lanovky Klement. Ubytování Apartmány Chajdovka se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Chajdovka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Chajdovka momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartments Stein

9,4

Apartments Stein

Ubytování (Apartmán) Apartments Stein. Apartmány Stein se nachází v Božím Daru a nabízí výhled na hory. Skiareál Neklid je 400 metrů daleko. Ubytování Apartments Stein se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Stein má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartments Stein momentálně evidujeme 161 recenzí.

Casas Confort

9,4

Casas Confort

Ubytování (Apartmán) Casas Confort. Casas Confort se nachází v centru obce Boží Dar a nabízí moderní pokoje s možností vlastního stravování a panoramatickým výhledem na horu Špičák, zdarma... Ubytování Casas Confort se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Casas Confort má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Casas Confort momentálně evidujeme 34 recenzí.

Ubytování Edita

9,3

Ubytování Edita

Ubytování (Penzion) Ubytování Edita. Penzion Edita se nachází v centru Božího daru, pouhých 250 metrů od lyžařských vleků a běžkařských tratí. Ubytování Ubytování Edita se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Edita má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytování Edita momentálně evidujeme 66 recenzí.

Casas Confort 256

9,3

Casas Confort 256

Ubytování (Apartmán) Casas Confort 256. Casas Confort 256 se nachází v Božím Daru, 3.6 km od Oberwiesenthalu, a nabízí saunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casas Confort 256 se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMÁNY 91 Boží Dar

9,2

APARTMÁNY 91 Boží Dar

Ubytování (Aparthotel) APARTMÁNY 91 Boží Dar. Apartmány 91 Boží Dar se nachází v Božím Daru, 90 metrů od lyžařského areálu Novako a 700 metrů od Skiareálu Neklid. Ubytování APARTMÁNY 91 Boží Dar se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APARTMÁNY 91 Boží Dar má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel APARTMÁNY 91 Boží Dar momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmány Cestář Boží Dar

9,2

Apartmány Cestář Boží Dar

Ubytování (Apartmán) Apartmány Cestář Boží Dar. Apartmány Cestář Boží Dar se nachází na klidném místě uprostřed lesů a zelených pastvin, 50 metrů od lyžařského vleku Praha. Ubytování Apartmány Cestář Boží Dar se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Cestář Boží Dar má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Cestář Boží Dar momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmány Engadin

9,2

Apartmány Engadin

Ubytování (Apartmán) Apartmány Engadin. Apartmány Engadin se nacházejí v poklidné části města Boží Dar, 250 metrů od lyžařského areálu Boží Dar i dětského parku a nedaleko běžkařských tratí či... Ubytování Apartmány Engadin se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Engadin má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Engadin momentálně evidujeme 119 recenzí.

U Svatého Prokopa

9,2

U Svatého Prokopa

Ubytování (Penzion) U Svatého Prokopa. U Svatého Prokopa se nachází na okraji obce Boží Dar, v bezprostřední blízkosti státní silnice č. Ubytování U Svatého Prokopa se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Svatého Prokopa má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion U Svatého Prokopa momentálně evidujeme 24 recenzí.

Prokop Luxury Apartments

9

Prokop Luxury Apartments

Ubytování (Vila) Prokop Luxury Apartments. Luxusní apartmány Prokop se nachází ve vile z roku 2018 v Božím Daru, pouhých 400 metrů od skiareálu Novako, 2,5 km od lanovky Klement, 5 km od skiareálu... Ubytování Prokop Luxury Apartments se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prokop Luxury Apartments má celkové hodnocení 9. Pro Vila Prokop Luxury Apartments momentálně evidujeme 6 recenzí.

Pension Čáda

9

Pension Čáda

Ubytování (Penzion) Pension Čáda. Pension Čáda se nachází v Božím Daru, 100 metrů od skiareálu Neklid, 700 metrů a areálu Klínovec sever 4,4 km a 5 km od vleku TJ Klínovec. Ubytování Pension Čáda se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Čáda má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Čáda momentálně evidujeme 54 recenzí.

Sporthotel Rudolf

8,9

Sporthotel Rudolf

Ubytování (Hotel) Sporthotel Rudolf. Nekuřácký Sporthotel Rudolf se nachází na Klínovci, nejvyšší hoře Krušných hor, pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Klínovec, a nabízí vlastní... Ubytování Sporthotel Rudolf se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sporthotel Rudolf má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Sporthotel Rudolf momentálně evidujeme 61 recenzí.

Schneeberg Apartmany

8,9

Schneeberg Apartmany

Ubytování (Penzion) Schneeberg Apartmany. Nově postavený Pension Schneeberg se nachází v klidné, ale centrální části Božího Daru, asi 200 metrů od lyžařského areálu Neklid a 300 metrů od Ski areálu... Ubytování Schneeberg Apartmany se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Klínovce

8,9

Apartmán u Klínovce

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Klínovce. Apartmány u Klínovce se nacházejí v Božím Daru, 9 km od skiareálů Novako a Neklid. Hosté se tu mohou ubytovat s domácími mazlíčky a využívat zdarma Wi-Fi. Ubytování Apartmán u Klínovce se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Klínovce má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán u Klínovce momentálně evidujeme 40 recenzí.

Skiapartmány Boží Dar

8,8

Skiapartmány Boží Dar

Ubytování (Apartmány) Skiapartmány Boží Dar. Skiapartmány Boží Dar se nachází v Božím Daru v Karlovarském kraji, nedaleko lyžařského areálu Novako, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené... Ubytování Skiapartmány Boží Dar se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion a Apartmány Daro

8,8

Penzion a Apartmány Daro

Ubytování (Penzion) Penzion a Apartmány Daro. Penzion a Apartmány Daro se nachází v Božím Daru, 60 metrů od lyžařského areálu Novako, 700 metrů od areálu Neklid a 5 km od areálu Klínovec sever. Ubytování Penzion a Apartmány Daro se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Apartmány Daro má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion a Apartmány Daro momentálně evidujeme 106 recenzí.

Boží Dar 96

8,7

Boží Dar 96

Ubytování (Privát) Boží Dar 96. Boží Dar 96 se nachází v Božím Daru v Karlovarském kraji, nedaleko města Novako. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a bezplatné soukromé parkování. Ubytování Boží Dar 96 se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány 47

8,6

Apartmány 47

Ubytování (Apartmány) Apartmány 47. Apartmány 47 v Božím Daru nabízí přímý přístup na sjezdovky a jsou vzdálené 500 metrů od lyžařských areálů Neklid a Novako. Ubytování Apartmány 47 se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány AURA

8,5

Apartmány AURA

Ubytování (Aparthotel) Apartmány AURA. Apartmány AURA se nachází v Božím Daru, 26 km od města Annaberg-Buchholz, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány AURA se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Sněhulaka

8,4

Penzion U Sněhulaka

Ubytování (Penzion) Penzion U Sněhulaka. Penzion U Sněhuláka se nachází pouhých 100 metrů od centra Božího Daru i od sjezdovek a 1 km od hranic s Německem u Oberwiesenthalu. Ubytování Penzion U Sněhulaka se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Sněhulaka má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion U Sněhulaka momentálně evidujeme 64 recenzí.

U Pivovaru - Apartments Boží Dar

8,4

U Pivovaru - Apartments Boží Dar

Ubytování (Aparthotel) U Pivovaru - Apartments Boží Dar. U Pivovaru - Apartments Boží Dar se nachází v Božím Daru, 3,2 km od lázeňského města Oberwiesenthal, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Pivovaru - Apartments Boží Dar se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Houda Bouda - Penzion & Apartmány

8,3

Houda Bouda - Penzion & Apartmány

Ubytování (Penzion) Houda Bouda - Penzion & Apartmány. Penzion Houda Bouda s bezplatným Wi-Fi, lyžárnou a soukromým parkovištěm je situován v Božím Daru, pouhých 100 metrů od nejbližší sjezdovky a 4 minuty... Ubytování Houda Bouda - Penzion & Apartmány se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Houda Bouda - Penzion & Apartmány má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Houda Bouda - Penzion & Apartmány momentálně evidujeme 287 recenzí.

Penzion Bernard

8,3

Penzion Bernard

Ubytování (Penzion) Penzion Bernard. Penzion Bernard se nachází v Božím Daru, 250 metrů od lyžařského areálu Neklid a přímo u běžkařských tratí, a nabízí à la carte restauraci, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Penzion Bernard se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bernard má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Bernard momentálně evidujeme 143 recenzí.

Hotel St. Anna

8,2

Hotel St. Anna

Ubytování (Hotel) Hotel St. Anna. Hotel St. Anna se nachází v centru Božího Daru. Nabízí restauraci a terasu s výhledem na kostel sv. Anny. Wi-Fi a hotelové parkoviště lze využívat zdarma. Ubytování Hotel St. Anna se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zelený Dům

8,1

Hotel Zelený Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Zelený Dům. Hotel Zelený Dům se nachází v historické budově z roku 1542 v centru malebné krušnohorské obce Boží Dar, pouhých 150 metrů od sjezdovek. Ubytování Hotel Zelený Dům se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zelený Dům má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Zelený Dům momentálně evidujeme 224 recenzí.

Boží Apartmány V

8

Boží Apartmány V

Ubytování (Apartmán) Boží Apartmány V. Boží Apartmány V se nacházejí v Božím Daru. Hosté tohoto apartmánu mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Boží Apartmány V se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Slunečná - Günther Hof

8

Hotel Slunečná - Günther Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Slunečná - Günther Hof. Hotel Slunečná - Günther Hof se nachází v Božím Daru, 500 metrů od skiareálu Neklid. Ubytování Hotel Slunečná - Günther Hof se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slunečná - Günther Hof má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Slunečná - Günther Hof momentálně evidujeme 186 recenzí.

Penzion Erika

7,8

Penzion Erika

Ubytování (Penzion) Penzion Erika. Penzion Erika se nachází v Božím Daru, 300 metrů od Skiareálu Neklid. Na místě můžete také využívat pizzerii. Ubytování Penzion Erika se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Erika má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion Erika momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hotel Bozi Dar - Excalibur

7,6

Hotel Bozi Dar - Excalibur

Ubytování (Hotel) Hotel Bozi Dar - Excalibur. Tento hotel v Krušných horách nabízí bezplatné Wi-Fi a moderně zařízené pokoje s kabelovou TV, ledničkou a koupelnou s toaletními potřebami. Ubytování Hotel Bozi Dar - Excalibur se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bozi Dar - Excalibur má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Bozi Dar - Excalibur momentálně evidujeme 169 recenzí.

Penzion Svatý Petr

7,5

Penzion Svatý Petr

Ubytování (Penzion) Penzion Svatý Petr. Penzion Svatý Petr se nachází v Božím Daru, 100 metrů od lyžařského areálu Novako, 800 km od lyžařského areálu Neklid a 5 km od lyžařského areálu Klínovec... Ubytování Penzion Svatý Petr se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Svatý Petr má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Penzion Svatý Petr momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hotel Praha

7,4

Hotel Praha

Ubytování (Hotel) Hotel Praha. Hotel Praha se nachází v centru města Boží Dar přímo vedle lyžařského vleku a nabízí bezplatné Wi-Fi, krytý bazén, parní saunu, klasickou saunu a širokou... Ubytování Hotel Praha se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Praha má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Praha momentálně evidujeme 164 recenzí.

Hotel Svaty Hubert

7,3

Hotel Svaty Hubert

Ubytování (Penzion) Hotel Svaty Hubert. Tento hotel se nachází v nadmořské výšce 1028 metrů, na Božím Daru v Krušných horách, 8 km od lázeňského centra Jáchymov a 25 km od Karlových Varů. Ubytování Hotel Svaty Hubert se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Svaty Hubert má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Hotel Svaty Hubert momentálně evidujeme 234 recenzí.

Penzion Pinokio

6,8

Penzion Pinokio

Ubytování (Penzion) Penzion Pinokio. Penzion Pinokio se nachází v Božím Daru, 100 metrů od lyžařského reálu Novako. Nabízí lyžárnu, společný salonek, sdílenou kuchyň a službu organizace... Ubytování Penzion Pinokio se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Pinokio má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion Penzion Pinokio momentálně evidujeme 26 recenzí.

Hotel Slunečná

6,6

Hotel Slunečná

Ubytování (Hotel) Hotel Slunečná. Hotel Slunečná nabízí ubytování v Božím Daru. Ubytování je přístupné na lyžích a nabízí lyžárnu, restauraci a bar. Ubytování Hotel Slunečná se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Medard

6,1

Pension Medard

Ubytování (Penzion) Pension Medard. Pension Medard je přístupný na lyžích a nachází se v Božím Daru. Hosté se zde mohou ubytovat s domácími mazlíčky. Ubytování Pension Medard se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Medard má celkové hodnocení 6,1. Pro Penzion Pension Medard momentálně evidujeme 98 recenzí.

Penzion Erika

Penzion Erika

Ubytování (Penzion) Penzion Erika. Located in Boží Dar, 90 metres from Novako, Penzion Erika provides accommodation with free WiFi and free private parking. 3. Ubytování Penzion Erika se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment U Ježíska

Apartment U Ježíska

Ubytování (Apartmán) Apartment U Ježíska. U Ježíska se nachází v Božím Daru a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má TV s plochou obrazovkou, 1 ložnici a kuchyň. Ubytování Apartment U Ježíska se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinný apartmán Boží Dar pro 7 osob

Rodinný apartmán Boží Dar pro 7 osob

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán Boží Dar pro 7 osob. Rodinný apartmán Boží Dar pro 7 osob se nachází v městečku Boží Dar, 300 metrů od lyžařského vleku Novako a 700 metrů od lyžařského areálu Neklid, a nabízí... Ubytování Rodinný apartmán Boží Dar pro 7 osob se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Rodinný apartmán Boží Dar pro 7 osob nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Boží Apartmány I

Boží Apartmány I

Ubytování (Apartmán) Boží Apartmány I. Boží Apartmány I is situated in Boží Dar. The accommodation is 21 km from Karlovy Vary. Ubytování Boží Apartmány I se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aura V

Aura V

Ubytování (Apartmán) Aura V. Aura 5 se nachází v Božím Daru. Hosté tohoto apartmánu mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Apartmán má obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Aura V se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Tří smrků

Apartmán U Tří smrků

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Tří smrků. Apartmán U Tří smrků se nachází v Božím Daru. 3,4 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Tří smrků se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Namesti Csa

Holiday home Namesti Csa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Namesti Csa. Holiday home Náměstí Csa se nachází v Božím Daru, 200 metrů od lyžařského areálu Novako, 5 minut chůze od lyžařského areálu Neklid a 17 minut chůze od... Ubytování Holiday home Namesti Csa se nachází ve městě Boží Dar (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Namesti Csa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman 275 - Boží Dar

Apartman 275 - Boží Dar

Ubytování (Apartmán) Apartman 275 - Boží Dar. Apartman275 - Boží Dar is located in Boží Dar and offers a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Apartman 275 - Boží Dar se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Hacienda Boží dar

Apartmány Hacienda Boží dar

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hacienda Boží dar. Hacienda apartmány Boží Dar is set in Boží Dar. Hiking and skiing can be enjoyed nearby, while a ski equipment rental service, ski-to-door access and ski... Ubytování Apartmány Hacienda Boží dar se nachází ve městě Boží Dar (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)