Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jáchymov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jáchymov

Apartmán Jáchymov

9,8

Apartmán Jáchymov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jáchymov. Tento penzion se nachází jen 700 metrů od lázeňského centra v Jáchymově a nabízí apartmán a velkou zahradu s bazénem a soukromým rybníkem. Ubytování Apartmán Jáchymov se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmán Jáchymov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Jáchymov momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán Albreit 2

9,8

Apartmán Albreit 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Albreit 2. Apartmán Albreit 2 se nachází v Jáchymově, 47 km od Mariánských Lázní, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Albreit 2 se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

B&B À la montagne

9,7

B&B À la montagne

Ubytování (Bed and breakfast) B&B À la montagne. B&B À la montagne se nachází v Jáchymově, 5 km od Zadního vleku, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B À la montagne se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování B&B À la montagne má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast B&B À la montagne momentálně evidujeme 19 recenzí.

Jáchymoff

9,6

Jáchymoff

Ubytování (Bed and breakfast) Jáchymoff. Jáchymoff se nachází v Jáchymově a nabízí bezplatné Wi-Fi a bezplatné půjčení jízdních kol, bar a zahradu. Ubytování Jáchymoff se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmány Carmen

9,6

Apartmány Carmen

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Carmen. Aparthotel Apartmány Carmen se nachází v Jáchymově, 2,3 km od lyžařských vleků Zadní a Nový, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Carmen se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány Carmen má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Apartmány Carmen momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Jezirko

9,5

Penzion Jezirko

Ubytování (Penzion) Penzion Jezirko. Penzion Jezírko se zahradou se nachází v Jáchymově, 2,8 km od vleků Zadní a Nový a 3,9 km od vleku Školní. Ubytování Penzion Jezirko se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Jezirko má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Jezirko momentálně evidujeme 67 recenzí.

Villa Maximus

9,5

Villa Maximus

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Maximus. Prázdninový dům Villa Maximus se nachází v kopcích v Jáchymově, 11 km od německého Oberwiesenthalu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Villa Maximus se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Villa Maximus má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Villa Maximus momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán pod Klínovcem

9,5

Apartmán pod Klínovcem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Klínovcem. Apartmán pod Klínovcem nabízí ubytování s balkonem v Jáchymově v Karlovarském kraji, 3 km od lanové dráhy Klínovec. Ubytování Apartmán pod Klínovcem se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmán pod Klínovcem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán pod Klínovcem momentálně evidujeme 55 recenzí.

Apartmány U Pošty

9,4

Apartmány U Pošty

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Pošty. Apartmány U Pošty se nachází v Jáchymově a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Apartmány U Pošty se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány U Pošty má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány U Pošty momentálně evidujeme 68 recenzí.

Waldhaus

9,4

Waldhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Waldhaus. Prázdninový dům Waldhaus se nachází v Jáchymově, 4,2 km od vleků Zadní i Nový, a nabízí bezplatné Wi-Fi, saunu a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Waldhaus se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Waldhaus má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Waldhaus momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Jáchymov Klínovec

9,3

Apartmán Jáchymov Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jáchymov Klínovec. Apartmán Jáchymov Klínovec se nachází v budově z 19. století v Jáchymově, 2 km od Zadního i Nového vleku. Nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Jáchymov Klínovec se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmán Jáchymov Klínovec má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Jáchymov Klínovec momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmany Ingeborg

9,3

Apartmany Ingeborg

Ubytování (Apartmán) Apartmany Ingeborg. Apartmány Ingeborg se nachází v lázeňském městě Jáchymov, 100 metrů od autobusové zastávky Jáchymov Lázně ve směru na Karlovy Vary. Ubytování Apartmany Ingeborg se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmany Ingeborg má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany Ingeborg momentálně evidujeme 44 recenzí.

Appartement Mathis

9,2

Appartement Mathis

Ubytování (Apartmán) Appartement Mathis. Apartment Mathis je situovaný v centru lázeňského města Jáchymov, v blízkosti supermarketu, restaurace, aquaparku a wellness centra, 3 km od lyžařského... Ubytování Appartement Mathis se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Appartement Mathis má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Appartement Mathis momentálně evidujeme 37 recenzí.

Hotel Vera

9,2

Hotel Vera

Ubytování (Hotel) Hotel Vera. Čtyřhvězdičkový Hotel Vera se nachází v Jáchymově, 3 km od lanové dráhy Klínovec, 3,5 km od Zadního vleku a Nového vleku a 5 km od Školního vleku. Ubytování Hotel Vera se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Vera má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Vera momentálně evidujeme 558 recenzí.

Apartment U Panorámy

9,1

Apartment U Panorámy

Ubytování (Apartmán) Apartment U Panorámy. Apartment U Panorámy se nachází v Jáchymově, 2,3 km od lyžařského vleku Zadní Vlek. Nabízí ubytování s kuchyní a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment U Panorámy se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartment U Panorámy má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment U Panorámy momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion U Štoly Jáchymov

9,1

Penzion U Štoly Jáchymov

Ubytování (Penzion) Penzion U Štoly Jáchymov. Penzion U Štoly Jáchymov se nachází v Jáchymově, 200 metrů od sjezdovky. Ubytování Penzion U Štoly Jáchymov se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion U Štoly Jáchymov má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion U Štoly Jáchymov momentálně evidujeme 219 recenzí.

Jáchymoff

9

Jáchymoff

Ubytování (Bed and breakfast) Jáchymoff. Jáchymoff se nachází v Jáchymově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je zahrada a bar. K dispozici je také terasa s výhledem do zahrady. Ubytování Jáchymoff se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmánek mezi kopci

9

Apartmánek mezi kopci

Ubytování (Apartmán) Apartmánek mezi kopci. Apartmánek mezi kopci se nachází v Jáchymově. 48 km od Seiffenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmánek mezi kopci se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion a Restaurace Belveder

9

Penzion a Restaurace Belveder

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Belveder. Penzion a Restaurace Belveder se nachází v Jáchymově a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion a Restaurace Belveder se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartman 21

8,9

Apartman 21

Ubytování (Apartmán) Apartman 21. Tříhvězdičkový Apartman 21 se nachází v Jáchymově, 3 km od lanové dráhy Klínovec, 3,5 km od Zadního vleku a od Nového vleku a 5 km od Školního vleku. Ubytování Apartman 21 se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartman 21 má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartman 21 momentálně evidujeme 18 recenzí.

Chalupa Pomněnka

8,9

Chalupa Pomněnka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pomněnka. Chalupa Pomněnka se nachází v Jáchymově, 1,6 km od Zadního Vleku i od Nového Vleku a 2,7 km od Školního Vleku. Ubytování Chalupa Pomněnka se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Chalupa Pomněnka má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Pomněnka momentálně evidujeme 14 recenzí.

Krušné hory - Klínovec 2 km- Jáchymov 2-4 osoby

8,8

Krušné hory - Klínovec 2 km- Jáchymov 2-4 osoby

Ubytování (Apartmán) Krušné hory - Klínovec 2 km- Jáchymov 2-4 osoby. Krušné hory - Klínovec 2 se nachází v Jáchymově. km Jáchymov 2-4 osoby nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a turistické informace. Ubytování Krušné hory - Klínovec 2 km- Jáchymov 2-4 osoby se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Chalupa u Šlikovky

8,8

Chalupa u Šlikovky

Ubytování (Chata) Chalupa u Šlikovky. Chalupa u Šlikovky se nachází v Jáchymově a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 49 km od Zwickau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa u Šlikovky se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Orix

8,8

Hotel Orix

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Orix. Hotel Orix se nachází v Jáchymově v Karlovarském kraji. Na místě najdete také aquapark, restauraci a bar. Ubytování Hotel Orix se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Orix má celkové hodnocení 8,8. Pro Bed and breakfast Hotel Orix momentálně evidujeme 254 recenzí.

Apartments Jáchymák

8,8

Apartments Jáchymák

Ubytování (Apartmán) Apartments Jáchymák. Apartmány Jáchymák se nachází v Jáchymově, 3 km od lanové dráhy Klínovec a 3,5 km od Zadního vleku, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Jáchymák se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartments Jáchymák má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartments Jáchymák momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Pegas

8,8

Penzion Pegas

Ubytování (Penzion) Penzion Pegas. Penzion Pegas se nachází v Jáchymově, 1,3 km od skiareálu Jáchymov Střed, 3 km od lyžařských vleků Zadní a Nový, 3,6 km od lanové dráhy Klínovec a 4,1 km... Ubytování Penzion Pegas se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Pegas má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Pegas momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion Cavalletta

8,7

Penzion Cavalletta

Ubytování (Penzion) Penzion Cavalletta. Penzion Cavalletta se nachází na klidném místě 200 metrů od centra Jáchymova a nabízí prakticky zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a... Ubytování Penzion Cavalletta se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Cavalletta má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Cavalletta momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartmány TIME

8,6

Apartmány TIME

Ubytování (Apartmány) Apartmány TIME. Apartmány TIME se nacházejí v Jáchymově, 46 km od Mariánských Lázní. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány TIME se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartment Jachymov

8,6

Apartment Jachymov

Ubytování (Apartmán) Apartment Jachymov. Apartmán Jáchymov se nachází v Jáchymově v budově z roku 1975, 3,2 km od Školního Vleku. Zadní Vlek a Nový Vlek jsou vzdálené 2,1 km. Ubytování Apartment Jachymov se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartment Jachymov má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartment Jachymov momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartments Střed Jáchymov

8,5

Apartments Střed Jáchymov

Ubytování (Apartmán) Apartments Střed Jáchymov. Apartments Střed Jáchymov se nachází 2,2 km od Zadního vleku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Střed Jáchymov se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartments Střed Jáchymov má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartments Střed Jáchymov momentálně evidujeme 62 recenzí.

Prázdninový dům Na Panorámě

8,5

Prázdninový dům Na Panorámě

Ubytování (Penzion) Prázdninový dům Na Panorámě. Prázdninový dům Na Panorámě se nachází v Jáchymově, 1,5 km od lyžařského vleku Školní a 2,7 km od lyžařského vleku Zadní, a nabízí Wi-Fi zdarma, přístup na... Ubytování Prázdninový dům Na Panorámě se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Prázdninový dům Na Panorámě má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Prázdninový dům Na Panorámě momentálně evidujeme 12 recenzí.

Pension H

8,5

Pension H

Ubytování (Penzion) Pension H. Penzion H se nachází v Jáchymově, jen 2 km od skiareálu Plešivec. Nabízí krytý bazén, posilovnu a wellness centrum s finskou saunou a vířivkou. Ubytování Pension H se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension H má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Pension H momentálně evidujeme 50 recenzí.

Restaurant Pension-Anton

8,5

Restaurant Pension-Anton

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurant Pension-Anton. Restaurant Pension-Anton se nachází v Novém Městě. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Restaurant Pension-Anton se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Restaurant Pension-Anton má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion – hostinec Restaurant Pension-Anton momentálně evidujeme 166 recenzí.

Ski Bike Hike Apartment

8,4

Ski Bike Hike Apartment

Ubytování (Apartmán) Ski Bike Hike Apartment. Apartmán Ski Bike Hike se nachází v Jáchymově. Nabízí výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. V okolí se můžete věnovat cyklistice a lyžování. Ubytování Ski Bike Hike Apartment se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Ski Bike Hike Apartment má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Ski Bike Hike Apartment momentálně evidujeme 41 recenzí.

Horský domek v Krušných horách

8,3

Horský domek v Krušných horách

Ubytování (Chata) Horský domek v Krušných horách. Chata Horský domek v Krušných horách se nachází v Jáchymově, 1,5 km od lyžařských vleků Zadní a Nový, a nabízí bezplatná jízdní kola i gril. Ubytování Horský domek v Krušných horách se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Horský domek v Krušných horách má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Horský domek v Krušných horách momentálně evidujeme 13 recenzí.

Chalupa Jáchymov - ubytování v srdci Krušných hor

8,3

Chalupa Jáchymov - ubytování v srdci Krušných hor

Ubytování (Apartmány) Chalupa Jáchymov - ubytování v srdci Krušných hor. Chalupa Jáchymov - ubytování v srdci Krušných hor se nachází v Jáchymově, 49 km od Zwickau, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Jáchymov - ubytování v srdci Krušných hor se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

LANOVKA

8,3

LANOVKA

Ubytování (Apartmán) LANOVKA. Apartmány LANOVKA se nacházejí v Jáchymově, 3 km od stanice lanovky Klínovec, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování LANOVKA se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování LANOVKA má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán LANOVKA momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Monte

8,3

Apartmán Monte

Ubytování (Apartmán) Apartmán Monte. Apartmán Monte se nachází v Jáchymově. Mariánské Lázně jsou odsud 47 km. Ubytování Apartmán Monte se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Lukas Apartments

8,2

Lukas Apartments

Ubytování (Privát) Lukas Apartments. Lukas Apartments se nachází v Jáchymově v Karlovarském kraji a nabízí zahradu. 49 km od Seiffenu. Ubytování Lukas Apartments se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Panorama

8,2

Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama se nachází na kraji lesa, s výhledem do údolí Jáchymova. Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Panorama má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Panorama momentálně evidujeme 291 recenzí.

Pension Vzhuru nohama

8,1

Pension Vzhuru nohama

Ubytování (Penzion) Pension Vzhuru nohama. Pension Vzhůru nohama se nachází na konci pěší zóny v Jáchymově a nabízí zastíněnou letní terasu a tradiční českou kuchyni. Ubytování Pension Vzhuru nohama se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Radium Palace

7,9

Hotel Radium Palace

Ubytování (Hotel) Hotel Radium Palace. Tento hotel se nachází v parku a nabízí krytý bazén, saunu, Kneippovu cestu a prostornou terasu s panoramatickým výhledem na krajinu u Jáchymova. Ubytování Hotel Radium Palace se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Radium Palace má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Radium Palace momentálně evidujeme 121 recenzí.

Pension Robin

7,7

Pension Robin

Ubytování (Penzion) Pension Robin. Pension Robin se nachází uprostřed Krušných hor v obci Jáchymov. Ubytování Pension Robin se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Robin má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Pension Robin momentálně evidujeme 107 recenzí.

Chata Lesanka

7,7

Chata Lesanka

Ubytování (Prázdninové domy) Chata Lesanka. Chata Lesanka se nachází v Krušných horách, jen 50 metrů od sjezdovek, a nabízí venkovní bazén, relaxační část, vlastní bezplatné parkoviště a bezplatné... Ubytování Chata Lesanka se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Astoria

7,6

Hotel Astoria

Ubytování (Hotel) Hotel Astoria. Hotel Astoria se nachází v lázních Jáchymov, pouhých 50 metrů od lázeňské budovy Aquacentrum Agricola, která nabízí úžasný výběr léčebných procedur,... Ubytování Hotel Astoria se nachází ve městě Jáchymov (Česko - Karlovarský kraj).

Appartement Jachymov

7,6

Appartement Jachymov

Ubytování (Apartmán) Appartement Jachymov. Apartmán Jáchymov se nachází v Jáchymově, městě radonových lázní. Ubytování Appartement Jachymov se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Appartement Jachymov má celkové hodnocení 7,6. Pro Apartmán Appartement Jachymov momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel Regrus

7,5

Hotel Regrus

Ubytování (Hotel) Hotel Regrus. Hotel Regrus se nachází v centru lázeňského města Jáchymov, 100 metrů od autobusové zastávky Jáchymov Lázně, a nabízí pokoje s vlastní koupenou, satelitní... Ubytování Hotel Regrus se nachází ve městě Jáchymov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Regrus má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Regrus momentálně evidujeme 109 recenzí.