Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kovářská

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kovářská

Chalupa pod stromy

9,7

Chalupa pod stromy

Ubytování (Vila) Chalupa pod stromy. Chalupa pod stromy se nachází v Kovářské v Ústeckém kraji a nabízí zahradu. 7 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Ubytování Chalupa pod stromy se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K Zastavce 557

9,7

K Zastavce 557

Ubytování (Prázdninový dům) K Zastavce 557. K Zastávce 557 je prázdninový dům stojící na okraji obce Kovářská, 6 km od přehrady Přísečnice a 9 km od hranic s Německem. Ubytování K Zastavce 557 se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování K Zastavce 557 má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům K Zastavce 557 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalupa Kovářská

9,5

Chalupa Kovářská

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kovářská. Chalupa Kovářská v Kovářské nabízí zahradu a kuchyň. V chalupě jsou 2 ložnice a koupelna s toaletními potřebami zdarma. Ubytování Chalupa Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Kovářská má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chalupa Kovářská momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Marie Kovářská

9,3

Chata Marie Kovářská

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Marie Kovářská. Chata Marie se nachází 600 metrů od obce Kovářská. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Chata Marie Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Marie Kovářská má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Chata Marie Kovářská momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán DAJO

9,2

Apartmán DAJO

Ubytování (Apartmán) Apartmán DAJO. Apartmán DAJO se nachází v obci Kovářská a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán DAJO se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán DAJO má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán DAJO momentálně evidujeme 12 recenzí.

apartmány 2+1 u Klínovce

9,2

apartmány 2+1 u Klínovce

Ubytování (Apartmán) apartmány 2+1 u Klínovce. Apartmány 2+1 u Klínovce se nachází v Kovářské a nabízí výhled do zahrady. Ubytování apartmány 2+1 u Klínovce se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartmány 2+1 u Klínovce má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán apartmány 2+1 u Klínovce momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartments Viktoria Klinovec

9,2

Apartments Viktoria Klinovec

Ubytování (Apartmán) Apartments Viktoria Klinovec. Apartmány Viktoria Klínovec se nachází v obci Kovářská. Nabízí výhled na jezero, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Viktoria Klinovec se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Viktoria Klinovec má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartments Viktoria Klinovec momentálně evidujeme 138 recenzí.

Apartmán Kovářská u Klínovce

9

Apartmán Kovářská u Klínovce

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kovářská u Klínovce. Apartmán Kovářská u Klínovce se nachází v Kovářské. Kurort Oberwiesenthal je vzdálený 6 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Kovářská u Klínovce se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U kočky

9

Chalupa U kočky

Ubytování (Chata) Chalupa U kočky. Chalupa U kočky se nachází v Kovářské a nabízí gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U kočky se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kovářská u Klínovce

9

Apartmán Kovářská u Klínovce

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kovářská u Klínovce. Apartmán Kovářská u Klínovce se nachází v Kovářské. Hosté zde mohou využít kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Kovářská u Klínovce se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Kovářská u Klínovce má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Kovářská u Klínovce momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Nela Klínovec

9

Apartmán Nela Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nela Klínovec. Apartmán Nela Klínovec se nachází v Kovářské. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Kurort Oberwiesenthal je vzdálený 6 km. Ubytování Apartmán Nela Klínovec se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klínovec Apartment

8,9

Klínovec Apartment

Ubytování (Apartmán) Klínovec Apartment. Apartmán Klínovec se nachází v městysu Kovářská a nabízí balkon s výhledem na hory i Wi-Fi zdarma. Ubytování Klínovec Apartment se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Klínovec Apartment má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Klínovec Apartment momentálně evidujeme 10 recenzí.

Kovarska Apartment

8,7

Kovarska Apartment

Ubytování (Apartmán) Kovarska Apartment. Apartmán Kovářská je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v Kovářské. Apartmán má ložnici, kuchyň a koupelnu. Ubytování Kovarska Apartment se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kovarska Apartment má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Kovarska Apartment momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartments Villa Viola

8,7

Apartments Villa Viola

Ubytování (Penzion) Apartments Villa Viola. Apartmánová vila Viola se nachází v Kovářské. Nabízí nápoj na uvítanou, gril a zahradu. Ve vile je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Villa Viola se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Villa Viola má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Apartments Villa Viola momentálně evidujeme 38 recenzí.

Chalupa Denis & Marek

8,4

Chalupa Denis & Marek

Ubytování (Chata) Chalupa Denis & Marek. Chalupa Denis & Marek se nachází v obci Kovářská. Nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným připojením k Wi-Fi. Na místě najdete také saunu. Ubytování Chalupa Denis & Marek se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Denis & Marek má celkové hodnocení 8,4. Pro Chata Chalupa Denis & Marek momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Kovářská

8,4

Penzion Kovářská

Ubytování (Penzion) Penzion Kovářská. Penzion Kovářská v obci Kovářská nabízí restauraci s krbem, terasu s grilem, Wi-Fi zdarma, tenisový kurt, malý venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování Penzion Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kovářská má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Kovářská momentálně evidujeme 181 recenzí.

U Pohody

7,9

U Pohody

Ubytování (Penzion) U Pohody. Penzion U Pohody se nachází v Kovářské, méně než 1 km od sjezdovky Kovářská. Ubytování U Pohody se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování U Pohody má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion U Pohody momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Kryštof

Penzion Kryštof

Ubytování (Penzion) Penzion Kryštof. Penzion Kryštof se nachází v Kovářské. Nabízí zahradu, gril, terasu, sdílenou kuchyň, sdílený lounge a ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion Kryštof se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Kovářská 500

Chalupa Kovářská 500

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kovářská 500. Chalupa Kovářská 500 is set in Kovářská and offers ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytování Chalupa Kovářská 500 se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roman

Roman

Ubytování (Prázdninový dům) Roman. Roman is set in Kovářská and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi, a fully equipped kitchen, and a terrace. Ubytování Roman se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Roman nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalet Adla-SAUNA Klínovec

Chalet Adla-SAUNA Klínovec

Ubytování (Chata) Chalet Adla-SAUNA Klínovec. Chalet Adla-SAUNA Klínovec se nachází v obci Kovářská, 1,4 km od centra Kovářské. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Adla-SAUNA Klínovec se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalet Adla-SAUNA Klínovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalet Chata

Chalet Chata

Ubytování (Chata) Chalet Chata. Chalet Chata se zahradou se nachází v obci Kovářská v Ústeckém kraji, 1,7 km od sjezdovky Kovářská. Ubytování Chalet Chata se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalet Chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Krušnohorka

Chata Krušnohorka

Ubytování (Chata) Chata Krušnohorka. Chata Krušnohorka se nachází 1,6 km od obce Kovářská a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Chata Krušnohorka se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Krušnohorka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home V Koutech

Holiday home V Koutech

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home V Koutech. Prázdninový dům V Koutech se nachází v obci Kovářská, nedaleko sjezdovky Kovářská, a nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home V Koutech se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home V Koutech nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Kovářská

Chata Kovářská

Ubytování (Chata) Chata Kovářská. Featuring a hot tub, Chata Kovářská is located in Kovářská. Ubytování Chata Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Kovárny

U Kovárny

Ubytování (Apartmán) U Kovárny. U Kovárny is situated in Kovářská. The accommodation is 17 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování U Kovárny se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Kocoura

Apartmány U Kocoura

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Kocoura. Apartmány U Kocoura se nachází v Kovářské, 19 km od Annaberg-Buchholzu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. V blízkém okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmány U Kocoura se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ubytování Martina

ubytování Martina

Ubytování (Apartmán) ubytování Martina. Ubytování Martina is located in Kovářská and offers a restaurant, a shared lounge and ski-to-door access. Ubytování ubytování Martina se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj).

Chata Hefaistos

Chata Hefaistos

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hefaistos. Chata Hefaistos is situated in Kovářská and offers a shared lounge and a terrace. The holiday home has garden views and is 16 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Chata Hefaistos se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Měděnecká

Chalupa Měděnecká

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Měděnecká. Chalupa Měděnecká is set in Kovářská. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Chalupa Měděnecká se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Trip Kovářská

Family Trip Kovářská

Ubytování (Apartmán) Family Trip Kovářská. Featuring accommodation with a balcony, Family Trip Kovářská is set in Kovářská. The accommodation is 45 km from Chemnitz. Ubytování Family Trip Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment near O2 Arena

Cozy apartment near O2 Arena

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment near O2 Arena. Offering free WiFi and garden views, Cozy apartment near O2 Arena provides accommodation set in Prague, just 1.2 km from O2 Arena Prague. Ubytování Cozy apartment near O2 Arena se nachází ve městě Kovářská (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bendovi Kovářská

Bendovi Kovářská

Ubytování (Apartmán) Bendovi Kovářská. Situated in Kovářská in the Usti nad Labem region, Bendovi Kovářská features a balcony and mountain views. Ubytování Bendovi Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj).

Chata Kovářská

Chata Kovářská

Ubytování (Chata) Chata Kovářská. Chata Kovářská se nachází v Kovářské, 18 km od německého města Annaberg-Buchholz. Nabízí vlastní bazén a balkon. Ubytování Chata Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 38 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Forest

Apartmány Forest

Ubytování (Apartmány) Apartmány Forest. Apartmány Forest se nachází v Kovářské, 36 km od Seiffenu, a nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Forest se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa U přátel

Chalupa U přátel

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U přátel. Located in Kovářská in the Usti nad Labem region, Chalupa U přátel features a garden. Ubytování Chalupa U přátel se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kovářská Klínovec

Kovářská Klínovec

Ubytování (Apartmán) Kovářská Klínovec. Kovářská Klínovec is set in Kovářská. The accommodation is 20 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Kovářská Klínovec se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kovářská

Apartmán Kovářská

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kovářská. Apartmán Kovářská se nachází v městysi Kovářská, 42 km od Karlových Varů. Apartmán má výhled na hory, 2 ložnice a 1 koupelnu a toaletními potřebami zdarma. Ubytování Apartmán Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Kovářská nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Family apartmán Kovářská

Family apartmán Kovářská

Ubytování (Apartmán) Family apartmán Kovářská. Family apartmán Kovářská se nachází v Kovářské a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Family apartmán Kovářská se nachází ve městě Kovářská (Česko - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)