Hledat

Ubytování

Rab ostrov

Ubytování na ostrově Rab ostrov, Chorvatsko

Ostrov Rab ostrov, Chorvatsko se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2562 hotelů a ubytování na ostrově Rab ostrov, Chorvatsko.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Rab ostrov

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Rab ostrov

Apartments Mare

10

Apartments Mare

Ubytování (Aparthotel) Apartments Mare. Situated in Banjol, 13 km from Lopar, Apartments Mare features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Mare se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Bella

10

Villa Bella

Ubytování (Vila) Villa Bella. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Bella is set in Banjol. Ubytování Villa Bella se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Petiva House

9,9

Petiva House

Ubytování (Apartmány) Petiva House. Situated in Rab, 13 km from Lopar, Petiva House features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Petiva House se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Feel Good Apartment

9,9

Feel Good Apartment

Ubytování (Apartmán) Feel Good Apartment. Set in Mundanije in the Rab Island region, Feel Good Apartment features a balcony. Ubytování Feel Good Apartment se nachází ve městě Mundanije (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday Home Lija Center

9,9

Holiday Home Lija Center

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lija Center. Featuring free WiFi, Holiday Home Lija Center is situated on the beachfront in Rab. The air-conditioned accommodation is 14 km from Lopar. Ubytování Holiday Home Lija Center se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday Home Hodak

9,9

Holiday Home Hodak

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hodak. Prázdninový dům Hodak se nachází na ostrově Rab a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň a patio. Ubytování Holiday Home Hodak se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Burin Dvor

9,9

Apartment Burin Dvor

Ubytování (Apartmán) Apartment Burin Dvor. Apartmán Burin Dvor se nachází ve městě Rab na stejnojmenném ostrově. Nabízí zázemí pro grilování, terasu a zahradu. Ubytování Apartment Burin Dvor se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Mira (RAB131)

9,9

Apartment Mira (RAB131)

Ubytování (Apartmán) Apartment Mira (RAB131). Providing free WiFi, Apartment Mira (RAB131) is located on the beachfront in Barbat na Rabu. The property has sea views and is 18 km from Lopar. Ubytování Apartment Mira (RAB131) se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Sandra

9,9

Sandra

Ubytování (Apartmány) Sandra. Located in Rab, 8 km from Lopar, Sandra provides a garden and free WiFi. Ubytování Sandra se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tonka.3

9,9

Apartment Tonka.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonka.3. Situated in Supetarska Draga in the Rab Island region, Apartment Tonka.3 has a terrace. Ubytování Apartment Tonka.3 se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

APP Rab Banjol 217

9,9

APP Rab Banjol 217

Ubytování (Prázdninový dům) APP Rab Banjol 217. Providing a garden and a terrace, APP Rab Banjol 217 is located in the Banjol district in Banjol. Ubytování APP Rab Banjol 217 se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Flora 1

9,9

Apartments Flora 1

Ubytování (Apartmány) Apartments Flora 1. Apartmány Flora 1 se nachází v Rabu, 25 km od Bašky. Nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartments Flora 1 se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563

9,9

Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563

Ubytování (Apartmány) Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563. Located in Mundanije in the Rab Island region, Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 se nachází ve městě Mundanije (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Jungic, Rab

9,9

Apartment Jungic, Rab

Ubytování (Apartmány) Apartment Jungic, Rab. Situated in Banjol, 15 km from Lopar, Apartment Jungic, Rab features a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Jungic, Rab se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Vita

9,8

Apartment Vita

Ubytování (Apartmán) Apartment Vita. Located in Rab in the Rab Island region, Apartment Vita has a balcony and city views. Ubytování Apartment Vita se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Sunset House

9,8

Sunset House

Ubytování (Apartmány) Sunset House. Sunset House se nachází ve městě Rab a nabízí ubytování s terasou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Sunset House se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mora

9,8

Villa Mora

Ubytování (Vila) Villa Mora. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Mora is set in Banjol. Ubytování Villa Mora se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Sanja

9,8

apartman Sanja

Ubytování (Apartmán) apartman Sanja. In a prime location in Kampor district of Rab, apartman Sanja has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování apartman Sanja se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rab City Apartment Greeny

9,8

Rab City Apartment Greeny

Ubytování (Apartmán) Rab City Apartment Greeny. Apartmány Rab City Apartment Greeny se nacházejí v městečku Rab, 200 metrů od jeho historického centra, a nabízejí klimatizaci. Ubytování Rab City Apartment Greeny se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Vladimir 2836

9,8

Apartments Vladimir 2836

Ubytování (Apartmány) Apartments Vladimir 2836. Set in Rab, 14 km from Lopar, Apartments Vladimir 2836 offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Vladimir 2836 se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kuća za odmor Pende

9,8

Kuća za odmor Pende

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Pende. Featuring a shared lounge and a terrace, Kuća za odmor Pende is situated in the Banjol district in Banjol. Ubytování Kuća za odmor Pende se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytování (Apartmány) Apartment Branko. Apartmány Branko se nachází v obci Lopar. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Dijana

9,8

Apartmani Dijana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dijana. Located in Rab, 14 km from Lopar, Apartmani Dijana provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmani Dijana se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Manuela Lopar

9,8

Apartmani Manuela Lopar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Manuela Lopar. Apartmani Manuela Lopar se nachází v Loparu na ostrově Rab a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Manuela Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Aria

9,8

Apartment Aria

Ubytování (Apartmán) Apartment Aria. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Aria provides accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Captain's Apartment

9,8

Captain's Apartment

Ubytování (Apartmán) Captain's Apartment. Captain's Apartment s nachází na ostrově Rab, 27 km od Bašky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, výhled na moře a bezplatné... Ubytování Captain's Apartment se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman NiKi

9,8

Apartman NiKi

Ubytování (Apartmány) Apartman NiKi. Set in Rab, 1.2 km from Lopar, Apartman NiKi offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartman NiKi se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Santino

9,8

Villa Santino

Ubytování (Vila) Villa Santino. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Villa Santino features accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Santino se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Rosana

9,8

Villa Rosana

Ubytování (Apartmány) Villa Rosana. Located in Barbat on the Rab Island, Villa Rosana offers an outdoor pool and apartments with a sea-view terrace. Ubytování Villa Rosana se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070

9,8

Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070. Tento klimatizovaný apartmán s balkonem se nachází v Loparu, 15 km od Bašky. Apartmán má jídelní kout, kuchyni s lednicí a koupelnu se sprchou. Ubytování Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070 se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Ruža Mikelić

9,8

Apartments Ruža Mikelić

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruža Mikelić. Apartments Ruža Mikelić se nachází v obci Banjol, 2,6 km od města Rab, a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ruža Mikelić se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Haus Lupić

9,8

Haus Lupić

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Lupić. Bed & Breakfast Lupic je situován 27 km od Rabu. Nabízí gril a sluneční terasu. Ubytování Haus Lupić se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Jaška

9,8

Apartment Jaška

Ubytování (Apartmány) Apartment Jaška. Apartmán Jaška s bezplatným Wi-Fi v celém objektu se nachází v Rabu, 19 km od Bašky. Do Crikvenice je to 42 km. Ubytování Apartment Jaška se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Picolo Paradiso

9,8

Apartments Picolo Paradiso

Ubytování (Apartmány) Apartments Picolo Paradiso. Apartments Picolo Paradiso v Rabu nabízí ubytování s výhledem na moře, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Picolo Paradiso se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Trlika

9,8

Apartments Trlika

Ubytování (Apartmány) Apartments Trlika. Offering a terrace with sea views, Apartments Trlika is situated in Kampor, just a short walk from a sandy beach. Ubytování Apartments Trlika se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Makaus

9,8

Apartments Makaus

Ubytování (Apartmány) Apartments Makaus. Apartments Makaus se nachází v obci Kampor 2,5 km od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Makaus se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Petra

9,8

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Situated in Rab, less than 1 km from Sveti Ivan Beach and a 19-minute walk from Banjol Beach, Apartman Petra offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Pohižek

9,7

Apartment Pohižek

Ubytování (Apartmány) Apartment Pohižek. Apartmán Pohižek nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Pohižek se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Car

9,7

Apartments Car

Ubytování (Apartmány) Apartments Car. Situated in Rab, 18 km from Lopar, Apartments Car features free bikes and free WiFi. Ubytování Apartments Car se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jola

9,7

Apartments Jola

Ubytování (Apartmány) Apartments Jola. Apartmány Jola se nacházejí v Rabu a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány vybavené kuchyní, terasou a posezením. Ubytování Apartments Jola se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Peric

9,7

Apartments Peric

Ubytování (Apartmány) Apartments Peric. Apartments Peric has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kampor. Ubytování Apartments Peric se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Haus Sonja 111S

9,7

Haus Sonja 111S

Ubytování (Apartmán) Haus Sonja 111S. Offering free WiFi, Haus Sonja 111S is set on the beachfront in Rab. The air-conditioned accommodation is 18 km from Lopar. Ubytování Haus Sonja 111S se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Ivaana

9,7

Ivaana

Ubytování (Apartmány) Ivaana. Set in Rab, 13 km from Lopar, Ivaana offers a garden and free WiFi. Ubytování Ivaana se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Happy island Rab apartment

9,7

Happy island Rab apartment

Ubytování (Apartmán) Happy island Rab apartment. Located in Rab in the Rab Island region, Happy island Rab apartment features a patio and garden views. Ubytování Happy island Rab apartment se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Joy 4 ever

9,7

Villa Joy 4 ever

Ubytování (Penzion) Villa Joy 4 ever. Set in Banjol, Villa Joy 4 ever offers 4-star accommodation with private balconies. Ubytování Villa Joy 4 ever se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Villa Kristina

9,7

Apartment Villa Kristina

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Kristina. Situated in Supetarska Draga, on the island of Rab, Apartment Villa Kristina features a terrace with sea views. Ubytování Apartment Villa Kristina se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Old Town Haus Rab

9,7

Old Town Haus Rab

Ubytování (Apartmán) Old Town Haus Rab. Providing free WiFi, Old Town Haus Rab is located on the beachfront in Rab. The air-conditioned accommodation is 14 km from Lopar. Ubytování Old Town Haus Rab se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Biserka

9,7

Apartment Biserka

Ubytování (Apartmány) Apartment Biserka. Located in Barbat na Rabu, 16 km from Lopar, Apartment Biserka provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Biserka se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Petrina

9,7

Apartment Petrina

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrina. Apartment Petrina se nachází v Rabu, 7 km od Loparu, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má kuchyň, posezení a satelitní TV. Ubytování Apartment Petrina se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Palit

9,7

Apartments Palit

Ubytování (Apartmány) Apartments Palit. Apartmány Palit jsou se nacházejí na kopci na ostrově Rab. Lze se v nich ubytovat s domácími mazlíčky a k dispozici je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Palit se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Tartuga

9,7

Apartments Tartuga

Ubytování (Apartmány) Apartments Tartuga. Apartmán Tartuga se nachází v Rabu a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň s balkonem. Ubytování Apartments Tartuga se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)