Hledat

Ubytování

Ubytování město Kampor

Ve městě Kampor (Chorvatsko) máme celkem 115 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kampor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kampor

Apartman Miljenko - Matovica

9,9

Apartman Miljenko - Matovica

Ubytování (Apartmány) Apartman Miljenko - Matovica. Located in Kampor in the Rab Island region and Matovica Beach reachable within a few steps, Apartman Miljenko - Matovica provides accommodation with free... Ubytování Apartman Miljenko - Matovica se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Studio apartman KONOBA

9,6

Studio apartman KONOBA

Ubytování (Apartmán) Studio apartman KONOBA. Studio apartman KONOBA is situated in Kampor. The air-conditioned accommodation is 20 km from Lopar. Ubytování Studio apartman KONOBA se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Larisa

9,5

Apartman Larisa

Ubytování (Apartmán) Apartman Larisa. Apartmán Larisa má výhodnou polohu v obci Kampor, 18 km od Loparu. Nabízí zahradu, klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Larisa se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Angela

9,4

Apartments Angela

Ubytování (Apartmány) Apartments Angela. Apartments Angela se nachází ve vesničce Kampor na ostrově Rab a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Do Bašky je to odtud 21 km. Ubytování Apartments Angela se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Korina 2866

9,2

Apartments Korina 2866

Ubytování (Apartmány) Apartments Korina 2866. Apartmány Korina 2866 se nachází v obci Kampor, 20 km od Bašky, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Do Crikvenice je to odtud 42 km. Ubytování Apartments Korina 2866 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Anica 3114

9

Rooms Anica 3114

Ubytování (Penzion) Rooms Anica 3114. Rooms Anica 3114 se nachází ve vesnici Kampor a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Rooms Anica 3114 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Casa Leda

8,7

Casa Leda

Ubytování (Apartmány) Casa Leda. Located in Rab, 16 km from Lopar, Casa Leda provides a garden and free WiFi. Ubytování Casa Leda se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Ivans - with parking

Apartments Ivans - with parking

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivans - with parking. Apartments Ivans - with parking se nachází v Kamporu, 1,2 km od pláže Matovica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Ivans - with parking se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments in Kampor - Insel Rab 40180

Apartments in Kampor - Insel Rab 40180

Ubytování (Apartmány) Apartments in Kampor - Insel Rab 40180. Set in Kampor, Apartments in Kampor - Insel Rab 40180 offers accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytování Apartments in Kampor - Insel Rab 40180 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment PUPA

Apartment PUPA

Ubytování (Apartmán) Apartment PUPA. Apartment PUPA is situated in Kampor. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartment PUPA se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1)

Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1). Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1) is set in Kampor. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1) se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments VESNA

Apartments VESNA

Ubytování (Apartmány) Apartments VESNA. Ubytování se nachází v Kamporu na ostrově Rab, u pláží Matovica a Gavranišće. Ubytování Apartments VESNA se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Deluxe Apartman Mirjana

Deluxe Apartman Mirjana

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartman Mirjana. Deluxe Apartman Mirjana se nachází ve čtvrti Kampor, nedaleko pláže Kandarola, a nabízí terasu a pračku. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Deluxe Apartman Mirjana se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Ubytování ve městě Kampor

Město Kampor se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 115 hotelů a ubytování ve městě Kampor.