Hledat

Ubytování

Ubytování město Kampor

Ve městě Kampor (Chorvatsko) máme celkem 115 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kampor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kampor

Apartman Miljenko - Matovica

9,9

Apartman Miljenko - Matovica

Ubytování (Apartmány) Apartman Miljenko - Matovica. Located in Kampor in the Rab Island region and Matovica Beach reachable within a few steps, Apartman Miljenko - Matovica provides accommodation with free... Ubytování Apartman Miljenko - Matovica se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Trlika

9,8

Apartments Trlika

Ubytování (Apartmány) Apartments Trlika. Offering a terrace with sea views, Apartments Trlika is situated in Kampor, just a short walk from a sandy beach. Ubytování Apartments Trlika se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Peric

9,7

Apartments Peric

Ubytování (Apartmány) Apartments Peric. Apartments Peric has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kampor. Ubytování Apartments Peric se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Rab

9,7

Apartment Rab

Ubytování (Apartmán) Apartment Rab. Apartmán Rab se nachází v Kamporu a nabízí klimatizaci, balkon, Wi-Fi zdarma a výhled na moře a do zahrady. Ubytování Apartment Rab se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Papavero

9,6

Apartment Papavero

Ubytování (Apartmán) Apartment Papavero. Featuring a garden and a terrace, Apartment Papavero is situated in the Kampor district in Kampor. Ubytování Apartment Papavero se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Studio apartman KONOBA

9,6

Studio apartman KONOBA

Ubytování (Apartmán) Studio apartman KONOBA. Studio apartman KONOBA is situated in Kampor. The air-conditioned accommodation is 20 km from Lopar. Ubytování Studio apartman KONOBA se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stanka-Rab

9,6

Apartment Stanka-Rab

Ubytování (Apartmán) Apartment Stanka-Rab. Apartment Stanka-Rab se nachází v obci Kampor na ostrově Rab a nabízí terasu, výhled na moře, balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Stanka-Rab se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Neda

9,6

Apartments Neda

Ubytování (Apartmány) Apartments Neda. Apartments Neda se nachází v obci Kampor, 16 km od města Lopar, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Neda se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Guesthouse Raffaello

9,5

Guesthouse Raffaello

Ubytování (Penzion) Guesthouse Raffaello. Guesthouse Raffaello má restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a společný salonek v Kamporu. Ubytování Guesthouse Raffaello se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Larisa

9,5

Apartman Larisa

Ubytování (Apartmán) Apartman Larisa. Apartmán Larisa má výhodnou polohu v obci Kampor, 18 km od Loparu. Nabízí zahradu, klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Larisa se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Villa Subic

9,4

Apartmani Villa Subic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Subic. Apartmani Villa Subic se nachází v Kamporu, 19 km od Loparu, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je klimatizace a vířivka. Ubytování Apartmani Villa Subic se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Angela

9,4

Apartments Angela

Ubytování (Apartmány) Apartments Angela. Apartments Angela se nachází ve vesničce Kampor na ostrově Rab a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Do Bašky je to odtud 21 km. Ubytování Apartments Angela se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Homes Sintija

9,3

Holiday Homes Sintija

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Homes Sintija. Prázdninové domy Sintija se nacházejí ve vesnici Kampor na ostrově Rab, 21 km od Bašky a 44 km od Crikvenice. Ubytování Holiday Homes Sintija se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Sladana

9,3

Apartmani Sladana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sladana. Apartman Sladana se nachází v obci Kampor a nabízí posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Sladana se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Korina 2866

9,2

Apartments Korina 2866

Ubytování (Apartmány) Apartments Korina 2866. Apartmány Korina 2866 se nachází v obci Kampor, 20 km od Bašky, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Do Crikvenice je to odtud 42 km. Ubytování Apartments Korina 2866 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Starčević

9,2

Apartment Starčević

Ubytování (Apartmány) Apartment Starčević. Apartmán Starčević se nachází v Kamporu, 19 km od Loparu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Starčević se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Antonija 2870

9,1

Apartments Antonija 2870

Ubytování (Apartmány) Apartments Antonija 2870. Located in Kampor in the Rab Island region, with Mel Beach nearby, Apartments Antonija 2870 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Antonija 2870 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Adriatic apartmani RAB

9

Adriatic apartmani RAB

Ubytování (Apartmány) Adriatic apartmani RAB. Adriatic apartmani RAB se nachází v Rabu. Nabízí zahradu a terasu. Hotel Adriatic apartmani RAB leží 16 km od Loparu. Ubytování Adriatic apartmani RAB se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Anica 3114

9

Rooms Anica 3114

Ubytování (Penzion) Rooms Anica 3114. Rooms Anica 3114 se nachází ve vesnici Kampor a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Rooms Anica 3114 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Roberto

8,9

Apartments Roberto

Ubytování (Apartmány) Apartments Roberto. Apartmány Roberto se nachází ve vesničce Kampor, 21 km od města Baška. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi a na místě najdete neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Roberto se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Villa Babalonija

8,9

Apartments Villa Babalonija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Babalonija. Apartmány Villa Babalonija se nachází v Kamporu, 18 km od Loparu,. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Babalonija se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Family Friendly Apartments Island RAB

8,8

Family Friendly Apartments Island RAB

Ubytování (Apartmány) Family Friendly Apartments Island RAB. Family Friendly Apartments Island RAB se nachází v Kamporu, 19 km od Loparu a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Family Friendly Apartments Island RAB se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Casa Leda

8,7

Casa Leda

Ubytování (Apartmány) Casa Leda. Located in Rab, 16 km from Lopar, Casa Leda provides a garden and free WiFi. Ubytování Casa Leda se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rab

8,6

Apartmani Rab

Ubytování (Apartmány) Apartmani Rab. Apartmány Rab se nacházejí v Kamporu, 19 km od Loparu. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmani Rab se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Vidas

8,3

Apartment Vidas

Ubytování (Apartmán) Apartment Vidas. Ideally set in Kampor district of Kampor, Apartment Vidas has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Vidas se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Marijana 2846

7,9

Rooms Marijana 2846

Ubytování (Apartmány) Rooms Marijana 2846. Rooms Marijana 2846 je privát situovaný v Kamporu, 19 km od Loparu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ráno si tu mohou hosté pochutnat na snídani à la carte. Ubytování Rooms Marijana 2846 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Zorka

7,5

Apartments Zorka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zorka. Apartments Zorka se nachází v obci Kampor, 21 km od Bašky. Ubytování Apartments Zorka se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kampor. Attractively set in Kampor district of Kampor, Two-Bedroom Apartment in Kampor has barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kampor se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kampor. Offering barbecue facilities, Two-Bedroom Apartment in Kampor is set in the Kampor district in Kampor. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kampor se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Room-4

Room-4

Ubytování (Prázdninový dům) Room-4. Set in Kampor in the Rab Island region, Room-4 features a terrace and sea views. Ubytování Room-4 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Three-Bedroom Holiday Home in Kampor

Three-Bedroom Holiday Home in Kampor

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Kampor. Featuring barbecue facilities, Three-Bedroom Holiday Home in Kampor is situated in the Kampor district in Kampor. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Kampor se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday home Kampor I

Holiday home Kampor I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kampor I. Set in Supetarska Draga, Holiday home Kampor I offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday home Kampor I se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday home Kampor I Cr

Holiday home Kampor I Cr

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kampor I Cr. Ideally situated in Kampor district of Kampor, Holiday home Kampor I Cr has barbecue facilities. Ubytování Holiday home Kampor I Cr se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169

Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169. Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169 is set in Kampor. Ubytování Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kampor Apartments

Kampor Apartments

Ubytování (Apartmány) Kampor Apartments. Located in Kampor, 20 km from Lopar, Kampor Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Kampor Apartments se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kampor Apartment 1

Kampor Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Kampor Apartment 1. Set in Supetarska Draga in the Rab Island region, Kampor Apartment 1 features a balcony. Ubytování Kampor Apartment 1 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kampor Apartment 8

Kampor Apartment 8

Ubytování (Apartmán) Kampor Apartment 8. Kampor Apartment 8 is located in Supetarska Draga. The accommodation is 20 km from Lopar, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Kampor Apartment 8 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Ankica

Apartments Ankica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ankica. Apartments Ankica is situated in Kampor. The apartment provides guests with a balcony, garden views, a seating area, satellite TV, a fully equipped kitchen... Ubytování Apartments Ankica se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Marija

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Located in Kampor in the Rab Island region, Apartments Marija provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Kampor 1

Apartment Kampor 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kampor 1. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region, Apartment Kampor 1 features a balcony. Ubytování Apartment Kampor 1 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi. Offering an outdoor swimming pool and pool view, Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi is set in Kampor, less than 1 km from Gožinka Beach... Ubytování Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday Homes Sintia with Pool

Holiday Homes Sintia with Pool

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Homes Sintia with Pool. Holiday Homes Cinzia with Pool provides accommodation with a kitchen, set in Kampor. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Holiday Homes Sintia with Pool se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1)

Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1). Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1) is set in Kampor. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Apartment in Kampor with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4838-1) se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Kampor - Insel Rab 40180

Apartments in Kampor - Insel Rab 40180

Ubytování (Apartmány) Apartments in Kampor - Insel Rab 40180. Set in Kampor, Apartments in Kampor - Insel Rab 40180 offers accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytování Apartments in Kampor - Insel Rab 40180 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment PUPA

Apartment PUPA

Ubytování (Apartmán) Apartment PUPA. Apartment PUPA is situated in Kampor. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartment PUPA se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivans - with parking

Apartments Ivans - with parking

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivans - with parking. Apartments Ivans - with parking se nachází v Kamporu, 1,2 km od pláže Matovica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Ivans - with parking se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little house Ljubica

Little house Ljubica

Ubytování (Apartmán) Little house Ljubica. Little house Ljubica se nachází v Kamporu, 1,9 km od pláže Uvala Cifnata a pláže Gožinka, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Little house Ljubica se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Anica 2871

Apartments Anica 2871

Ubytování (Apartmán) Apartments Anica 2871. Located in Kampor in the Rab Island region, Apartments Anica 2871 features a terrace and sea views. Ubytování Apartments Anica 2871 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Ren

Apartment Ren

Ubytování (Apartmány) Apartment Ren. Apartment Ren is situated in Kampor. The air-conditioned accommodation is 20 km from Lopar. Ubytování Apartment Ren se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sport II

Apartmani Sport II

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sport II. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Apartmani Sport II is located in Kampor. Ubytování Apartmani Sport II se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ante 2917

Apartment Ante 2917

Ubytování (Apartmán) Apartment Ante 2917. Located in Kampor in the Rab Island region, Apartment Ante 2917 features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Ante 2917 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Ubytování ve městě Kampor

Město Kampor se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 115 hotelů a ubytování ve městě Kampor.