Hledat

Ubytování

Apartments Trlika Apartmány

Kampor 379, 51280 Kampor, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Trlika. Offering a terrace with sea views, Apartments Trlika is situated in Kampor, just a short walk from a sandy beach. Ubytování Apartments Trlika se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Popis ubytování Apartments Trlika

Featuring free WiFi, each unit is fitted with air conditioning. Apartments Trlika also includes a barbecue, as well 2 berths for boats. Towels are available. There is also a kitchen, fitted with a microwave, refrigerator and stovetop. Some units have a terrace and/or balcony with sea views. All units feature a seating area. The historic town of Rab is 6. 5 km from Apartments Trlika. Offering a terrace with sea views, Apartments Trlika is situated in Kampor, just a short walk from a sandy beach. Every unit is fitted with a private bathroom with a shower. Free private parking is available on site.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Trlika

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Aerobic Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Živá hudba / představení Mimo ubytování
 • Prohlídka nebo přednáška o místní kultuře Dodatečný poplatek
 • Šťastná hodinka Dodatečný poplatek
 • Pěší prohlídky Dodatečný poplatek
 • Večerní promítání filmů Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Dočasné umělecké expozice Mimo ubytování
 • Pláž
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Kulečník Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Trezor
 • Televizní programy pro děti
 • Čištění oděvů
 • Služba praní
 • Kadeřnictví/kosmetika
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Kampor

Apartments Peric

9,7

Apartments Peric

Ubytování (Apartmány) Apartments Peric. Apartments Peric has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kampor. Ubytování Apartments Peric se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Rab

9,7

Apartment Rab

Ubytování (Apartmán) Apartment Rab. Apartmán Rab se nachází v Kamporu a nabízí klimatizaci, balkon, Wi-Fi zdarma a výhled na moře a do zahrady. Ubytování Apartment Rab se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Papavero

9,6

Apartment Papavero

Ubytování (Apartmán) Apartment Papavero. Featuring a garden and a terrace, Apartment Papavero is situated in the Kampor district in Kampor. Ubytování Apartment Papavero se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Stanka-Rab

9,6

Apartment Stanka-Rab

Ubytování (Apartmán) Apartment Stanka-Rab. Apartment Stanka-Rab se nachází v obci Kampor na ostrově Rab a nabízí terasu, výhled na moře, balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Stanka-Rab se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Neda

9,6

Apartments Neda

Ubytování (Apartmány) Apartments Neda. Apartments Neda se nachází v obci Kampor, 16 km od města Lopar, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Neda se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Guesthouse Raffaello

9,5

Guesthouse Raffaello

Ubytování (Penzion) Guesthouse Raffaello. Guesthouse Raffaello má restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a společný salonek v Kamporu. Ubytování Guesthouse Raffaello se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Villa Subic

9,4

Apartmani Villa Subic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Subic. Apartmani Villa Subic se nachází v Kamporu, 19 km od Loparu, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je klimatizace a vířivka. Ubytování Apartmani Villa Subic se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday Homes Sintija

9,3

Holiday Homes Sintija

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Homes Sintija. Prázdninové domy Sintija se nacházejí ve vesnici Kampor na ostrově Rab, 21 km od Bašky a 44 km od Crikvenice. Ubytování Holiday Homes Sintija se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Sladana

9,3

Apartmani Sladana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sladana. Apartman Sladana se nachází v obci Kampor a nabízí posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Sladana se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Starčević

9,2

Apartment Starčević

Ubytování (Apartmány) Apartment Starčević. Apartmán Starčević se nachází v Kamporu, 19 km od Loparu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Starčević se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Antonija 2870

9,1

Apartments Antonija 2870

Ubytování (Apartmány) Apartments Antonija 2870. Located in Kampor in the Rab Island region, with Mel Beach nearby, Apartments Antonija 2870 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Antonija 2870 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Adriatic apartmani RAB

9

Adriatic apartmani RAB

Ubytování (Apartmány) Adriatic apartmani RAB. Adriatic apartmani RAB se nachází v Rabu. Nabízí zahradu a terasu. Hotel Adriatic apartmani RAB leží 16 km od Loparu. Ubytování Adriatic apartmani RAB se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Roberto

8,9

Apartments Roberto

Ubytování (Apartmány) Apartments Roberto. Apartmány Roberto se nachází ve vesničce Kampor, 21 km od města Baška. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi a na místě najdete neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Roberto se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Villa Babalonija

8,9

Apartments Villa Babalonija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Babalonija. Apartmány Villa Babalonija se nachází v Kamporu, 18 km od Loparu,. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Babalonija se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Family Friendly Apartments Island RAB

8,8

Family Friendly Apartments Island RAB

Ubytování (Apartmány) Family Friendly Apartments Island RAB. Family Friendly Apartments Island RAB se nachází v Kamporu, 19 km od Loparu a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Family Friendly Apartments Island RAB se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Rab

8,6

Apartmani Rab

Ubytování (Apartmány) Apartmani Rab. Apartmány Rab se nacházejí v Kamporu, 19 km od Loparu. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmani Rab se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Vidas

8,3

Apartment Vidas

Ubytování (Apartmán) Apartment Vidas. Ideally set in Kampor district of Kampor, Apartment Vidas has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Vidas se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Marijana 2846

7,9

Rooms Marijana 2846

Ubytování (Apartmány) Rooms Marijana 2846. Rooms Marijana 2846 je privát situovaný v Kamporu, 19 km od Loparu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ráno si tu mohou hosté pochutnat na snídani à la carte. Ubytování Rooms Marijana 2846 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Zorka

7,5

Apartments Zorka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zorka. Apartments Zorka se nachází v obci Kampor, 21 km od Bašky. Ubytování Apartments Zorka se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kampor. Attractively set in Kampor district of Kampor, Two-Bedroom Apartment in Kampor has barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kampor se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kampor. Offering barbecue facilities, Two-Bedroom Apartment in Kampor is set in the Kampor district in Kampor. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kampor se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Room-4

Room-4

Ubytování (Prázdninový dům) Room-4. Set in Kampor in the Rab Island region, Room-4 features a terrace and sea views. Ubytování Room-4 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Three-Bedroom Holiday Home in Kampor

Three-Bedroom Holiday Home in Kampor

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Kampor. Featuring barbecue facilities, Three-Bedroom Holiday Home in Kampor is situated in the Kampor district in Kampor. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Kampor se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday home Kampor I

Holiday home Kampor I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kampor I. Set in Supetarska Draga, Holiday home Kampor I offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday home Kampor I se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday home Kampor I Cr

Holiday home Kampor I Cr

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kampor I Cr. Ideally situated in Kampor district of Kampor, Holiday home Kampor I Cr has barbecue facilities. Ubytování Holiday home Kampor I Cr se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169

Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169. Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169 is set in Kampor. Ubytování Holiday home in Kampor/Insel Rab 16169 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kampor Apartments

Kampor Apartments

Ubytování (Apartmány) Kampor Apartments. Located in Kampor, 20 km from Lopar, Kampor Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Kampor Apartments se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kampor Apartment 1

Kampor Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Kampor Apartment 1. Set in Supetarska Draga in the Rab Island region, Kampor Apartment 1 features a balcony. Ubytování Kampor Apartment 1 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kampor Apartment 8

Kampor Apartment 8

Ubytování (Apartmán) Kampor Apartment 8. Kampor Apartment 8 is located in Supetarska Draga. The accommodation is 20 km from Lopar, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Kampor Apartment 8 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Ankica

Apartments Ankica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ankica. Apartments Ankica is situated in Kampor. The apartment provides guests with a balcony, garden views, a seating area, satellite TV, a fully equipped kitchen... Ubytování Apartments Ankica se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Marija

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Located in Kampor in the Rab Island region, Apartments Marija provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Kampor 1

Apartment Kampor 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kampor 1. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region, Apartment Kampor 1 features a balcony. Ubytování Apartment Kampor 1 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi. Offering an outdoor swimming pool and pool view, Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi is set in Kampor, less than 1 km from Gožinka Beach... Ubytování Suha Punta Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Anica 2871

Apartments Anica 2871

Ubytování (Apartmán) Apartments Anica 2871. Located in Kampor in the Rab Island region, Apartments Anica 2871 features a terrace and sea views. Ubytování Apartments Anica 2871 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Ren

Apartment Ren

Ubytování (Apartmány) Apartment Ren. Apartment Ren is situated in Kampor. The air-conditioned accommodation is 20 km from Lopar. Ubytování Apartment Ren se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sport II

Apartmani Sport II

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sport II. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Apartmani Sport II is located in Kampor. Ubytování Apartmani Sport II se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ante 2917

Apartment Ante 2917

Ubytování (Apartmán) Apartment Ante 2917. Located in Kampor in the Rab Island region, Apartment Ante 2917 features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Ante 2917 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Anica

Apartment Anica

Ubytování (Apartmán) Apartment Anica. Located in Kampor in the Rab Island region, Apartment Anica has a terrace. The property is 19 km from Lopar and free private parking is featured. Ubytování Apartment Anica se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-4)

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-4)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-4). Featuring a terrace, Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-4) features accommodation in Kampor with free WiFi and sea... Ubytování Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-4) se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-5)

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-5)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-5). Boasting a terrace, Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-5) offers accommodation in Kampor with free WiFi and sea... Ubytování Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-5) se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Kampor/Insel Rab 33789

Apartment in Kampor/Insel Rab 33789

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kampor/Insel Rab 33789. Apartment in Kampor/Insel Rab 33789 is set in Kampor. Ubytování Apartment in Kampor/Insel Rab 33789 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Kampor/Insel Rab 36362

Apartment in Kampor/Insel Rab 36362

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kampor/Insel Rab 36362. Apartment in Kampor/Insel Rab 36362 is situated in Kampor. Ubytování Apartment in Kampor/Insel Rab 36362 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-1)

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-1). Boasting a terrace, Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-1) provides accommodation in Kampor with free WiFi and sea... Ubytování Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-1) se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Kampor 2

Apartment Kampor 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kampor 2. Apartmán Kampor 2 se nachází v Kamporu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán zahrnuje 2 ložnice a kuchyňský kout s myčkou nádobí a kávovarem. Ubytování Apartment Kampor 2 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Kampor 10

Apartment Kampor 10

Ubytování (Apartmán) Apartment Kampor 10. Apartment Kampor 10 offers accommodation in Kampor, 1.6 km from Suha Punta Karolina Beach. Ubytování Apartment Kampor 10 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Kampor 5

Apartment Kampor 5

Ubytování (Apartmán) Apartment Kampor 5. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Kampor 5 is situated in Kampor, within just 1.6 km of Suha Punta Karolina Beach. Ubytování Apartment Kampor 5 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kuca za odmor Vukojevic

Kuca za odmor Vukojevic

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Vukojevic. Boasting garden views, Kuca za odmor Vukojevic features accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Banjol Beach. Ubytování Kuca za odmor Vukojevic se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Halovic

Apartments Halovic

Ubytování (Penzion) Apartments Halovic. Located in Kampor, a few steps from Mel Beach, Apartments Halovic provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Halovic se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Two-Bedroom Apartment in Kampor

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kampor. Providing barbecue facilities, Two-Bedroom Apartment in Kampor is located in the Kampor district in Kampor. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kampor se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kampor Apartment 4

Kampor Apartment 4

Ubytování (Apartmán) Kampor Apartment 4. Set in Supetarska Draga in the Rab Island region, Kampor Apartment 4 features a balcony. Ubytování Kampor Apartment 4 se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-2)

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-2). Boasting a terrace, Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-2) offers accommodation in Kampor with free WiFi and sea... Ubytování Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-2) se nachází ve městě Kampor (Chorvatsko - Rab ostrov).