Hledat

Ubytování

Ubytování město Banjol

Ve městě Banjol (Chorvatsko) máme celkem 182 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Banjol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Banjol

Apartmani Zdenka

10

Apartmani Zdenka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Zdenka. Apartmani Zdenka se nachází v Banjolu, v blízkosti pláže Petrac a 600 metrů od pláže Padova II. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Ubytování Apartmani Zdenka se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Vrtodusic

9,9

Apartmani Vrtodusic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vrtodusic. Apartmani Vrtodusic se nachází v Rabu na ostrově Rab, 100 metrů od pláže Padova II. Ubytování Apartmani Vrtodusic se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Mora

9,8

Villa Mora

Ubytování (Vila) Villa Mora. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Mora is set in Banjol. Ubytování Villa Mora se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Lorenandreja

9,6

Apartments Lorenandreja

Ubytování (Apartmány) Apartments Lorenandreja. Apartments Lorenandreja se nachází 100 metrů od pláže ve vesnici Banjol. Ubytování Apartments Lorenandreja se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Ribarićevi dvori

9,5

Ribarićevi dvori

Ubytování (Apartmány) Ribarićevi dvori. Situated in Banjol, 13 km from Lopar, Ribarićevi dvori features a garden and free WiFi. Ubytování Ribarićevi dvori se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Pende

9,2

Pende

Ubytování (Apartmán) Pende. Situated in Banjol, Pende offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování Pende se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Marija

9,1

Rooms Marija

Ubytování (Penzion) Rooms Marija. Tříhvězdičkový penzion Rooms Marija se nachází v oblasti Banjol na ostrově Rab a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Rooms Marija se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Calm house Opera

9

Calm house Opera

Ubytování (Prázdninový dům) Calm house Opera. In the Barbat district of Banjol, close to Petrac Beach, Calm house Opera features a terrace and a washing machine. Ubytování Calm house Opera se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Daniela

8,9

Apartmani Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Daniela. Located in Rab, 15 km from Lopar, Apartmani Daniela provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Daniela se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Marina

8,7

Apartment Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marina. Apartment Marina se nachází v letovisku Banjol a nabízí zázemí pro grilování, ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Milada

8,7

Apartment Milada

Ubytování (Apartmán) Apartment Milada. Apartment Milada stojí na příhodném místě v letovisku Banjol a nabízí gril i bezplatné Wi-Fi. Hosté zde mohou využívat soukromou terasu. Ubytování Apartment Milada se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Banjol - ARBA

8,6

Banjol - ARBA

Ubytování (Apartmán) Banjol - ARBA. Located within the Banjol district in Banjol, Banjol - ARBA has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytování Banjol - ARBA se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Nautica

8,4

Apartments Nautica

Ubytování (Apartmány) Apartments Nautica. Located in Barbat na Rabu, 16 km from Lopar, Apartments Nautica provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Nautica se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Lidija

7,9

Rooms Lidija

Ubytování (Penzion) Rooms Lidija. Rooms Lidija features air-conditioned accommodation in Banjol. Ideally situated in the Banjol district, this guest house provides a garden. Ubytování Rooms Lidija se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Petar

7,4

Villa Petar

Ubytování (Penzion) Villa Petar. Situated in Banjol, Villa Petar features accommodation with private balconies. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Villa Petar se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Franelić Banjol

Apartman Franelić Banjol

Ubytování (Apartmán) Apartman Franelić Banjol. Set in Banjol in the Rab Island region, Apartman Franelić Banjol has a balcony. Offering complimentary private parking, the apartment is 2. Ubytování Apartman Franelić Banjol se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

BLUE MOON apartment Rab

BLUE MOON apartment Rab

Ubytování (Apartmán) BLUE MOON apartment Rab. BLUE MOON apartment Rab se nachází u pláže Banjol, 700 metrů od pláže Petrac a pláže Padova III. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BLUE MOON apartment Rab se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Ubytování ve městě Banjol

Město Banjol se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 182 hotelů a ubytování ve městě Banjol.