Hledat

Ubytování

Ubytování město Lopar

Ve městě Lopar (Chorvatsko) máme celkem 324 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lopar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lopar

APARTMANI IVAN I RUŽA

9,8

APARTMANI IVAN I RUŽA

Ubytování (Apartmány) APARTMANI IVAN I RUŽA. Set in Lopar, APARTMANI IVAN I RUŽA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování APARTMANI IVAN I RUŽA se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Ferienhaus Rössler

9,7

Ferienhaus Rössler

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rössler. Featuring garden views, Ferienhaus Rössler in Lopar features accommodation, free bikes, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienhaus Rössler se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Arya House

9,7

Arya House

Ubytování (Prázdninový dům) Arya House. Arya House se nachází asi 800 metrů od pláže Dubac a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Arya House se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Mistral Apartments

9,6

Mistral Apartments

Ubytování (Apartmány) Mistral Apartments. Apartmány Mistral se nachází v Loparu a jejich součástí je bar. Ubytování Mistral Apartments se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Sara

9,5

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara features sea views, free WiFi and free private parking, located in Lopar. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Sabbioso

9,5

Apartmani Sabbioso

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sabbioso. Apartmány Sabbioso se nacházejí v Loparu na ostrově Rab, 150 metrů od pláže Rajska, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné... Ubytování Apartmani Sabbioso se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Danijela Lopar

9,4

Apartmani Danijela Lopar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Danijela Lopar. Apartmani Danijela Lopar se nachází v Loparu na ostrově Rab, 16 km od Bašky, a nabízí gril a výhled o zahrady. Crikvenica leží 39 km daleko. Ubytování Apartmani Danijela Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Boza

9,4

Apartments Boza

Ubytování (Apartmány) Apartments Boza. Apartmány Boza nabízí ubytování s TV a kuchyní v Loparu. Wi-Fi je dostupné zdarma. K dispozici je sporák, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Ubytování Apartments Boza se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Pansion Lavanda Lopar

9,3

Pansion Lavanda Lopar

Ubytování (Penzion) Pansion Lavanda Lopar. Pansion Lavanda Lopar se nachází v Loparu. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizované pokoje, zahradu a terasu. Ubytování Pansion Lavanda Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Tomi

9,3

Apartmani Tomi

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tomi. Ubytování se nachází v Loparu na ostrově Rab, u pláží Rajska a Livačina. Apartmani Tomi nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm v blízkosti. Ubytování Apartmani Tomi se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Simona

9,3

Apartments Simona

Ubytování (Apartmány) Apartments Simona. Apartments Simona se nachází v klidné oblasti v obci Lopar a je obklopen přírodou. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Apartments Simona se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Ane

9,3

Apartmani Ane

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ane. Set in Lopar, Apartmani Ane offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a terrace. The apartment features a children's playground. Ubytování Apartmani Ane se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Željko Apartmani

9,2

Željko Apartmani

Ubytování (Apartmány) Željko Apartmani. Željko Apartmani se nachází ve městě Lopar a nabízí 3hvězdičkové ubytování s přístupem do zahrady a grilem. Ubytování Željko Apartmani se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Ubytování ve městě Lopar

Město Lopar se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 324 hotelů a ubytování ve městě Lopar.