Hledat

Ubytování

Ubytování město Lopar

Ve městě Lopar (Chorvatsko) máme celkem 324 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lopar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lopar

Villa Ester

10

Villa Ester

Ubytování (Apartmány) Villa Ester. Villa Ester features garden views, free WiFi and free private parking, set in Lopar. Ubytování Villa Ester se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Mare E Sabbia

9,9

Mare E Sabbia

Ubytování (Apartmány) Mare E Sabbia. Set in Lopar in the Rab Island region, with Rajska Beach and Livačina Beach nearby, Mare E Sabbia offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Mare E Sabbia se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Manuela Lopar

9,8

Apartmani Manuela Lopar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Manuela Lopar. Apartmani Manuela Lopar se nachází v Loparu na ostrově Rab a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Manuela Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytování (Apartmány) Apartment Branko. Apartmány Branko se nachází v obci Lopar. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070

9,8

Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070. Tento klimatizovaný apartmán s balkonem se nachází v Loparu, 15 km od Bašky. Apartmán má jídelní kout, kuchyni s lednicí a koupelnu se sprchou. Ubytování Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070 se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Villa Zora

9,8

Apartmani Villa Zora

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Zora. Apartmani Villa Zora se nachází ve městě Lopar a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s dětským hřištěm. Ubytování Apartmani Villa Zora se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

APARTMANI IVAN I RUŽA

9,8

APARTMANI IVAN I RUŽA

Ubytování (Apartmány) APARTMANI IVAN I RUŽA. Set in Lopar, APARTMANI IVAN I RUŽA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování APARTMANI IVAN I RUŽA se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rössler

9,7

Ferienhaus Rössler

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rössler. Featuring garden views, Ferienhaus Rössler in Lopar features accommodation, free bikes, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienhaus Rössler se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Boric

9,7

Apartments Boric

Ubytování (Apartmány) Apartments Boric. Set in Lopar in the Rab Island region, with Lopar Beach and Crikvena Beach nearby, Apartments Boric offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Boric se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Marija

9,7

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází v Loparu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Arya House

9,7

Arya House

Ubytování (Prázdninový dům) Arya House. Arya House se nachází asi 800 metrů od pláže Dubac a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Arya House se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gael

9,6

Apartments Gael

Ubytování (Apartmány) Apartments Gael. Apartmaji Matahlija se nachází v Loparu, 16 km od Bašky a 38 km od Crikvenice. Ubytování Apartments Gael se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Marusic

9,6

Apartments Marusic

Ubytování (Apartmány) Apartments Marusic. Apartmány Marusic se nachází v Loparu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Marusic se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Marica

9,6

Apartment Marica

Ubytování (Apartmán) Apartment Marica. Apartment Marica poskytuje klimatizované ubytování s terasou v Loparu. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Marica se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Mistral Apartments

9,6

Mistral Apartments

Ubytování (Apartmány) Mistral Apartments. Apartmány Mistral se nachází v Loparu a jejich součástí je bar. Ubytování Mistral Apartments se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lopar

9,6

Apartment Lopar

Ubytování (Apartmány) Apartment Lopar. Apartmány Lopar jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s grilem situované v Loparu. Ubytování Apartment Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Rajska Plaza (129)

9,5

Apartments Rajska Plaza (129)

Ubytování (Apartmány) Apartments Rajska Plaza (129). Apartmány Rajska Plaza (129) se nachází v Loparu a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Všechny apartmány mají klimatizaci, TV, myčku a kávovar. Ubytování Apartments Rajska Plaza (129) se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Sara

9,5

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara features sea views, free WiFi and free private parking, located in Lopar. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dunja Piric

9,5

Apartments Dunja Piric

Ubytování (Apartmány) Apartments Dunja Piric. Apartments Dunja Piric stojí pouhých 300 metrů od pláže v obci Lopar. Nabízí klimatizované pokoje a zdarma Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Dunja Piric se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Sabbioso

9,5

Apartmani Sabbioso

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sabbioso. Apartmány Sabbioso se nacházejí v Loparu na ostrově Rab, 150 metrů od pláže Rajska, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné... Ubytování Apartmani Sabbioso se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Vila Sabbia

9,5

B&B Vila Sabbia

Ubytování (Apartmány) B&B Vila Sabbia. Vila Sabbia se nachází v Loparu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování B&B Vila Sabbia se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Paradise Beach

9,4

Paradise Beach

Ubytování (Apartmány) Paradise Beach. Apartmány Paradise Beach se nachází v Loparu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Všechny apartmány mají TV a plně vybavenou kuchyni s... Ubytování Paradise Beach se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Lopar (4360)

9,4

Apartments Lopar (4360)

Ubytování (Apartmány) Apartments Lopar (4360). Situated in Lopar in the Rab Island region, Apartments Lopar (4360) features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments Lopar (4360) se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Marijana (613)

9,4

Apartments Marijana (613)

Ubytování (Apartmány) Apartments Marijana (613). Apartmány Marijana (613) se nacházejí v Loparu a nabízejí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Apartments Marijana (613) se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Mirakul

9,4

Apartments Mirakul

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirakul. Apartmány Mirakul se nacházejí v Loparu na Rabu, 16 km od Bašky a 39 km od Crikvenice. Ubytování Apartments Mirakul se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Danijela Lopar

9,4

Apartmani Danijela Lopar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Danijela Lopar. Apartmani Danijela Lopar se nachází v Loparu na ostrově Rab, 16 km od Bašky, a nabízí gril a výhled o zahrady. Crikvenica leží 39 km daleko. Ubytování Apartmani Danijela Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Suites Bellevue

9,4

Luxury Suites Bellevue

Ubytování (Penzion) Luxury Suites Bellevue. Luxury Suites Bellevue se nachází na ostrově Rab, na kopci v Loparu, a nabízí bazén a sluneční terasu. Ubytování Luxury Suites Bellevue se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Marin

9,4

Marin

Ubytování (Apartmány) Marin. Set in Lopar, Marin offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Marin se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Boza

9,4

Apartments Boza

Ubytování (Apartmány) Apartments Boza. Apartmány Boza nabízí ubytování s TV a kuchyní v Loparu. Wi-Fi je dostupné zdarma. K dispozici je sporák, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Ubytování Apartments Boza se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Borka

9,4

Apartments Borka

Ubytování (Apartmány) Apartments Borka. Apartments Borka se nachází v Loparu na ostrově Rab a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Borka se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Valeria

9,4

Apartment Valeria

Ubytování (Apartmán) Apartment Valeria. Apartmán Valeria se nachází v obci Lopar, 100 metrů od pláže a 300 metrů od centra obce. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartment Valeria se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Dania

9,3

Apartments Dania

Ubytování (Apartmány) Apartments Dania. Apartmány Dania se nachází v Loparu, 16 km od Bašky. Nabízí bezplatné Wi-Fi a venkovní bazén. Do Crikvenice je to odtud 39 km. Ubytování Apartments Dania se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Pansion Lavanda Lopar

9,3

Pansion Lavanda Lopar

Ubytování (Penzion) Pansion Lavanda Lopar. Pansion Lavanda Lopar se nachází v Loparu. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizované pokoje, zahradu a terasu. Ubytování Pansion Lavanda Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

lopar 239

9,3

lopar 239

Ubytování (Penzion) lopar 239. Set in Lopar, 300 metres from Lopar Beach, lopar 239 offers rooms with air conditioning. Ubytování lopar 239 se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Simona

9,3

Apartments Simona

Ubytování (Apartmány) Apartments Simona. Apartments Simona se nachází v klidné oblasti v obci Lopar a je obklopen přírodou. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Apartments Simona se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tomi

9,3

Apartmani Tomi

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tomi. Ubytování se nachází v Loparu na ostrově Rab, u pláží Rajska a Livačina. Apartmani Tomi nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm v blízkosti. Ubytování Apartmani Tomi se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ivana

9,3

Apartmani Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivana. Apartmani Ivana se nachází v Loparu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmani Ivana se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Albina

9,3

Apartments Albina

Ubytování (Apartmány) Apartments Albina. Apartmány Boric s balkonem se nacházejí v Loparu, 15 km od Bašky. Apartmány mají kuchyni se sporákem, ručníky, ložní prádlo a koupelnu. Ubytování Apartments Albina se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Ane

9,3

Apartmani Ane

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ane. Set in Lopar, Apartmani Ane offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a terrace. The apartment features a children's playground. Ubytování Apartmani Ane se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sindi

9,3

Apartments Sindi

Ubytování (Apartmány) Apartments Sindi. Apartmány Sindi v Loparu nabízí ubytování, restauraci, zahradu, terasu a výhled na okolní hory. Ubytování Apartments Sindi se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Benko-Lopar

9,3

Apartmani Benko-Lopar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Benko-Lopar. Located in Lopar, Apartmani Benko-Lopar provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartmani Benko-Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Roza Lopar

9,2

Apartmani Roza Lopar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Roza Lopar. Apartmani Roza Lopar se nachází v Loparu a nabízí ubytování se zahradou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Roza Lopar se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Mira

9,2

Apartmani Mira

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mira. Apartmani Mira se nachází v Loparu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmani Mira se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Željko Apartmani

9,2

Željko Apartmani

Ubytování (Apartmány) Željko Apartmani. Željko Apartmani se nachází ve městě Lopar a nabízí 3hvězdičkové ubytování s přístupem do zahrady a grilem. Ubytování Željko Apartmani se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Marija

9,2

Guesthouse Marija

Ubytování (Penzion) Guesthouse Marija. Guesthouse Marija se nachází ve městě Lopar a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Guesthouse Marija se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Desanka

9,2

Apartments Desanka

Ubytování (Apartmány) Apartments Desanka. Apartmány Desanka jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Loparu, 10 minut od písečné pláže a 13 km od města Rabu. Ubytování Apartments Desanka se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Mestrovic

9,2

Apartments Mestrovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Mestrovic. Apartments Mestrovic se nachází v Loparu. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma a přístup do zahrady s dětským hřištěm. Ubytování Apartments Mestrovic se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Pičuljan

9,2

Apartments Pičuljan

Ubytování (Apartmány) Apartments Pičuljan. Apartmány Pičuljan se nacházejí v městečku Lopar, 16 km od obce Baška, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartments Pičuljan se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Ivan

9,2

Apartmani Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivan. Located 200 metres from Lopar Beach, Apartmani Ivan offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartmani Ivan se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday Home Matahlija

9,2

Holiday Home Matahlija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Matahlija. Holiday Home Matahlija se nachází v Loparu a nabízí klimatizované ubytování s terasou, výhledem na moře, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Matahlija se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Jenny i Tania

9,1

Apartmani Jenny i Tania

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jenny i Tania. Apartmani Jenny i Tania nabízí ubytování v Loparu, 16 km od Bašky. Všechny apartmány mají jídelní stůl a posezení s TV. Ubytování Apartmani Jenny i Tania se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov).

Ubytování ve městě Lopar

Město Lopar se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 324 hotelů a ubytování ve městě Lopar.