Hledat

Ubytování

Szabolcs-Szatmar-Bereg

V regionu Szabolcs-Szatmar-Bereg (Maďarsko) máme celkem 233 hotelů a ubytování.

Pro region Szabolcs-Szatmar-Bereg doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Nyíregyháza (94), Tokaj (41), Kisvárda (12), Nyírbátor (9), Vásárosnamény (6), Tiszadob (5), Mátészalka (5), Tiszavasvári (4), Panyola (3), Tiszalök (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Szabolcs-Szatmar-Bereg

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Szabolcs-Szatmar-Bereg

Veranda Apartman

10

Veranda Apartman

Ubytování (Apartmán) Veranda Apartman. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Veranda Apartman has a patio and garden views. Located 3. Ubytování Veranda Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabeth Apartman

9,9

Elizabeth Apartman

Ubytování (Apartmán) Elizabeth Apartman. Situated in Tokaj, Elizabeth Apartman offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Elizabeth Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Türkiz Apartman

9,9

Türkiz Apartman

Ubytování (Apartmány) Türkiz Apartman. Situated in Tokaj, Türkiz Apartman offers accommodation with a patio. Ubytování Türkiz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrál Apartman

9,9

Centrál Apartman

Ubytování (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Tokaj and offers a shared lounge. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Centrál Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borálom Apartman Tokaj

9,9

Borálom Apartman Tokaj

Ubytování (Apartmán) Borálom Apartman Tokaj. Borálom Apartman Tokaj is situated in Tokaj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Borálom Apartman Tokaj se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laza panzió

9,9

Laza panzió

Ubytování (Apartmán) Laza panzió. Situated in Nyíregyháza, just 1.8 km from Nyiregyhaza Animal Park, Laza panzió features beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, a casino... Ubytování Laza panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöldbarát Vendégház

9,9

Zöldbarát Vendégház

Ubytování (Penzion) Zöldbarát Vendégház. Set in Nyíregyháza, 1.3 km from Nyiregyhaza Animal Park, Zöldbarát Vendégház offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities... Ubytování Zöldbarát Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BAB-lak

9,9

BAB-lak

Ubytování (Apartmán) BAB-lak. Situated in Kisvárda, BAB-lak features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování BAB-lak se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antalóczy Winery&Apartments

9,8

Antalóczy Winery&Apartments

Ubytování (Apartmány) Antalóczy Winery&Apartments. Situated 5 minutes away from the historical Tokaj centre, Antalóczy Winery&Apartments offers accommodation in Tokaj. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Antalóczy Winery&Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxeapartman

9,8

Deluxeapartman

Ubytování (Apartmán) Deluxeapartman. Deluxeapartman se nachází v tiché rezidenční části Sóstófürdő na předměstí města Nyíregyháza. Nabízí moderní a stylové ubytování a zahradu s altánem. Ubytování Deluxeapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lora Apartman

9,8

Lora Apartman

Ubytování (Apartmán) Lora Apartman. Lora Apartman offers accommodation in Nyíregyháza, 3.5 km from Nyiregyhaza Animal Park. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování Lora Apartman se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matula Üdülőház

9,8

Matula Üdülőház

Ubytování (Apartmán) Matula Üdülőház. Matula Üdülőház is set in Géberjén and offers a private beach area and a terrace. Ubytování Matula Üdülőház se nachází ve městě Géberjén (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Eleven

9,8

Studio Eleven

Ubytování (Apartmán) Studio Eleven. Studio Eleven is located in Kisvárda. The air-conditioned apartment consists of 1 bedroom, a kitchen with dining area, and 1 bathroom with shower. Ubytování Studio Eleven se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viktor Vendégház

9,8

Viktor Vendégház

Ubytování (Apartmán) Viktor Vendégház. Located in a quiet residential area of Tokaj, Viktor Vendégház features free Wi-Fi, free private parking and a garden with barbecue. Ubytování Viktor Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fogadó a Két Kecskéhez

9,8

Fogadó a Két Kecskéhez

Ubytování (Penzion) Fogadó a Két Kecskéhez. Situated in Panyola, Fogadó a Két Kecskéhez features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Fogadó a Két Kecskéhez se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diófa Vendégház

9,7

Diófa Vendégház

Ubytování (Penzion) Diófa Vendégház. Situated in Tiszadob, Diófa Vendégház has free bikes, garden, terrace, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Diófa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

9,7

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

Ubytování (Prázdninový dům) Szőlőfürt Vendégház Tokaj. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Szőlőfürt Vendégház Tokaj has a garden. This holiday home features a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Szőlőfürt Vendégház Tokaj se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tóth Vendégház Újfehértó

9,7

Tóth Vendégház Újfehértó

Ubytování (Penzion) Tóth Vendégház Újfehértó. Featuring free WiFi, a barbecue and a terrace, Tóth Vendégház Újfehértó offers accommodation in Újfehértó, 11 km from Nyíregyháza and 30 km from Debrecen. Ubytování Tóth Vendégház Újfehértó se nachází ve městě Újfehértó (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Center Apartman House

9,7

Center Apartman House

Ubytování (Apartmán) Center Apartman House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Center Apartman House is located in Nyíregyháza. Ubytování Center Apartman House se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rose Garden

9,7

Rose Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Rose Garden. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Rose Garden is located in Kisvárda. Ubytování Rose Garden se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kékszilva Vendégház

9,7

Kékszilva Vendégház

Ubytování (Penzion) Kékszilva Vendégház. Set in Pap, Kékszilva Vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Kékszilva Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nowhere

9,7

Nowhere

Ubytování (Chata) Nowhere. Nowhere is situated in Nyírmihálydi and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Nowhere se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mimi Apartment

9,7

Mimi Apartment

Ubytování (Vila) Mimi Apartment. Mimi Apartment se nachází 600 metrů od termálních lázní Sóstó v Nyíregyháze. Nabízí zdarma přístupný sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Mimi Apartment se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angéla Vendegház

9,7

Angéla Vendegház

Ubytování (Penzion) Angéla Vendegház. Angéla Vendegház se nachází v centru známé vinařské oblasti Tokaj, 200 metrů od řek Tisa a Bodrog. Nabízí upravenou zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Angéla Vendegház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tündérkert

9,7

Tündérkert

Ubytování (Apartmány) Tündérkert. Tranquilly located on the shore of a small lake in Nyírbátor, Tündérkert is a tastefully decorated apartment, equipped with satellite TV. Ubytování Tündérkert se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halvány Vendégház

9,7

Halvány Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Halvány Vendégház. Halvány Vendégház is situated in Vásárosnamény and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Halvány Vendégház se nachází ve městě Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Molnár Vendégház

9,7

Molnár Vendégház

Ubytování (Penzion) Molnár Vendégház. Molnár Vendégház is set in Újfehértó, 47 km from Hajdúszoboszló. Free parking private is available. Every room includes a flat-screen TV. Ubytování Molnár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beáta vendégház

9,7

Beáta vendégház

Ubytování (Penzion) Beáta vendégház. Located in Tokaj, Beáta vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Beáta vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LaBor Kvartély

9,7

LaBor Kvartély

Ubytování (Hotel) LaBor Kvartély. LaBor Kvartély in Tokaj provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování LaBor Kvartély se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő

9,7

Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő

Ubytování (Vila) Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő. Set in Nyíregyháza, this air-conditioned villa features free WiFi, a sauna and a terrace with pool views. Ubytování Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

É-Vaskó Panzió Borpince

9,7

É-Vaskó Panzió Borpince

Ubytování (Bed and breakfast) É-Vaskó Panzió Borpince. Located in Tokaj, É-Vaskó Panzió Borpince provides accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is offered. Ubytování É-Vaskó Panzió Borpince se nachází ve městě Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meggyes Vendégház

9,6

Meggyes Vendégház

Ubytování (Penzion) Meggyes Vendégház. Meggyes Vendégház features air-conditioned accommodation in Nyírmeggyes. Ubytování Meggyes Vendégház se nachází ve městě Nyírmeggyes hotely a ubytování (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aliz Apartman

9,6

Aliz Apartman

Ubytování (Apartmán) Aliz Apartman. Featuring free bikes, a shared lounge, and a garden, Aliz Apartman provides accommodation in Nyíregyháza with free WiFi and city views. Ubytování Aliz Apartman se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farkasverem Vendégház

9,6

Farkasverem Vendégház

Ubytování (Penzion) Farkasverem Vendégház. Situated next to the country road no 4, 13 km from the Lake Sóstó and the town of Nyíregyháza, Farkasverem Vendégház offers a large garden with private... Ubytování Farkasverem Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LillApartman

9,6

LillApartman

Ubytování (Apartmán) LillApartman. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, LillApartman has a terrace and city views. Ubytování LillApartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Milán Apartment

9,6

Milán Apartment

Ubytování (Apartmán) Milán Apartment. Milán Apartment offers pet-friendly accommodation in Nyíregyháza, 27 km from Tokaj. Guests benefit from terrace. Free private parking is available on site. Ubytování Milán Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pangea Hotel

9,6

Pangea Hotel

Ubytování (Hotel) Pangea Hotel. The family-friendly Hotel Pangea is set in the area of Nyíregyháza Sóstó Zoo, directly next to Sóstó Lake and it offers guests free unlimited zoo access, a... Ubytování Pangea Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gajdosi Vendégház

9,6

Gajdosi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Gajdosi Vendégház. Gajdosi Vendégház is located in Mátészalka and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Gajdosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erzsébet Pince

9,6

Erzsébet Pince

Ubytování (Apartmány) Erzsébet Pince. Situated in Tokaj, Erzsébet Pince offers accommodation with a terrace. Ubytování Erzsébet Pince se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature Centrum Vendégház

9,5

Nature Centrum Vendégház

Ubytování (Penzion) Nature Centrum Vendégház. Boasting a garden, Nature Centrum Vendégház is situated in Győrtelek. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Nature Centrum Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Pines Apartment

9,5

4 Pines Apartment

Ubytování (Apartmán) 4 Pines Apartment. Featuring garden views, 4 Pines Apartment features accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytování 4 Pines Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipták Vendégház

9,5

Lipták Vendégház

Ubytování (Penzion) Lipták Vendégház. Lipták Vendégház offers accommodation in Tokaj Wine Region. The town centre can be reached within 750 metres. Free WiFi is available. Ubytování Lipták Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Réka Vendéghàz

9,5

Réka Vendéghàz

Ubytování (Penzion) Réka Vendéghàz. Located in Tokaj, Réka Vendéghàz features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Réka Vendéghàz se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sóstó Gold Vendégház

9,5

Sóstó Gold Vendégház

Ubytování (Penzion) Sóstó Gold Vendégház. Sóstó Gold Vendégház se nachází ve městě Nyíregyháza, 2 minuty chůze od koupacího jezírka i od jezera Sóstó, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k... Ubytování Sóstó Gold Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piroska Vendégház

9,5

Piroska Vendégház

Ubytování (Apartmán) Piroska Vendégház. Situated in Nyíregyháza, 600 metres from a thermal bath, Piroska Vendégház offers a self-catering accommodation with air conditioning, free WiFi and access... Ubytování Piroska Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Böne Vendégház és Borozó

9,5

Böne Vendégház és Borozó

Ubytování (Apartmány) Böne Vendégház és Borozó. Böne Vendégház és Borozó se nachází v Tokaji uprostřed vinařské oblasti Tokaj-Hegyalja a nabízí zahradu s venkovním grilem, stolní tenis a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Böne Vendégház és Borozó se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsindelyes Cottage

9,5

Zsindelyes Cottage

Ubytování (Farma) Zsindelyes Cottage. Located in Érpatak in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Zsindelyes Cottage features a garden. Ubytování Zsindelyes Cottage se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolce Vita Apartman

9,4

Dolce Vita Apartman

Ubytování (Apartmány) Dolce Vita Apartman. Situated in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region and Nyiregyhaza Animal Park reachable within 800 metres, Dolce Vita Apartman features... Ubytování Dolce Vita Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanna Apartman

9,4

Hanna Apartman

Ubytování (Apartmán) Hanna Apartman. Situated just 1.6 km from Nyiregyhaza Animal Park, Hanna Apartman features accommodation in Nyíregyháza with access to a shared lounge, a garden, as well... Ubytování Hanna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RELAX Apartman

9,4

RELAX Apartman

Ubytování (Apartmány) RELAX Apartman. Boasting a swimming pool, a restaurant and a shared lounge and views of the city, RELAX Apartman is set in Nyíregyháza and offers accommodation with free... Ubytování RELAX Apartman se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Farm Vendégház

9,4

Family Farm Vendégház

Ubytování (Penzion) Family Farm Vendégház. Located in Kótaj, Family Farm Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. All units in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Family Farm Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Szabolcs-Szatmar-Bereg

Ubytování v městech regionu Szabolcs-Szatmar-Bereg

Ubytování v regionu Szabolcs-Szatmar-Bereg - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 233 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Szabolcs-Szatmar-Bereg.

Pro region Szabolcs-Szatmar-Bereg doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Nyíregyháza (94), Tokaj (41), Kisvárda (12), Nyírbátor (9), Vásárosnamény (6), Tiszadob (5), Mátészalka (5), Tiszavasvári (4), Panyola (3), Tiszalök (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Szabolcs-Szatmar-Bereg máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Veranda Apartman (10*), Elizabeth Apartman (9,9*), Türkiz Apartman (9,9*), Centrál Apartman (9,9*), Borálom Apartman Tokaj (9,9*), Laza panzió (9,9*), Zöldbarát Vendégház (9,9*), BAB-lak (9,9*), Antalóczy Winery&Apartments (9,8*), Deluxeapartman (9,8*).

Region Szabolcs-Szatmar-Bereg může být skvělým místem pro strávení dovolené.