Hledat

Ubytování

Ubytování město Nyírbátor

Ve městě Nyírbátor (Maďarsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nyírbátor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nyírbátor

Tündérkert

9,7

Tündérkert

Ubytování (Apartmány) Tündérkert. Tranquilly located on the shore of a small lake in Nyírbátor, Tündérkert is a tastefully decorated apartment, equipped with satellite TV. Ubytování Tündérkert se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Panzió

8,9

Napsugár Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Napsugár Panzió. Set in the centre of Nyírbátor and a 15-minute walk from the Thermal Bath, Napsugár Panzió és Kávézó provides free WiFi, free parking and a garden with... Ubytování Napsugár Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivanhoe Apartman

8,8

Ivanhoe Apartman

Ubytování (Apartmány) Ivanhoe Apartman. Situated in Nyírbátor in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Ivanhoe Apartman features accommodation with free private parking. Ubytování Ivanhoe Apartman se nachází ve městě Nyírbátor (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sárkány Apartman, Sárkány Wellness és Gyógyfürdő

8,7

Sárkány Apartman, Sárkány Wellness és Gyógyfürdő

Ubytování (Apartmán) Sárkány Apartman, Sárkány Wellness és Gyógyfürdő. The Sárkány Apartman & Kemping is located on the territory of the Sárkány Thermal and Wellness Bath and features a free indoor and outdoor pools and... Ubytování Sárkány Apartman, Sárkány Wellness és Gyógyfürdő se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pálma

8,5

Hotel Pálma

Ubytování (Aparthotel) Hotel Pálma. Set in the centre of Nyírbátor, a 3-minute drive from the Wellness and Medical Bath, Hotel Pálma offers air-conditioned apartments with cable TV, balcony... Ubytování Hotel Pálma se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kakukk Panzió

8,1

Kakukk Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Kakukk Panzió. Situated in Nyírbátor, 43 km from Nyíregyháza, Kakukk Panzió features a restaurant and free WiFi. Ubytování Kakukk Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bátor Park Panzió

8,1

Bátor Park Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Bátor Park Panzió. Located in Nyírbátor, 43 km from Nyíregyháza, Bátor Park Panzió provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Bátor Park Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abszolút Hotel és Panzió

8

Abszolút Hotel és Panzió

Ubytování (Hotel) Abszolút Hotel és Panzió. Abszolut Hotel és Panzió se nachází ve městě Nyírbátor. Ubytování Abszolút Hotel és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bástya Wellness Hotel - Nyírbátor

7,5

Bástya Wellness Hotel - Nyírbátor

Ubytování (Hotel) Bástya Wellness Hotel - Nyírbátor. Bástya Wellness Hotel se nachází ve městě Nyírbátor, 2,5 km od wellness centra Dragon. Ubytování Bástya Wellness Hotel - Nyírbátor se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Termál Apartman

6,8

Termál Apartman

Ubytování (Apartmány) Termál Apartman. Termál Apartman offers pet-friendly accommodation in Nyírbátor, 450 metres from the Sárkány Wellness and Medicinal Bath. Ubytování Termál Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hardi Hotel

Hardi Hotel

Ubytování (Bed and breakfast) Hardi Hotel. Hardi Hotel is located in Nyírbátor. Free WiFi is offered. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Hardi Hotel se nachází ve městě Nyírbátor (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nyírbátor

Město Nyírbátor se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Nyírbátor.