Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszadob

Ve městě Tiszadob (Maďarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszadob

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszadob

Diófa Vendégház

9,7

Diófa Vendégház

Ubytování (Penzion) Diófa Vendégház. Situated in Tiszadob, Diófa Vendégház has free bikes, garden, terrace, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Diófa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádas Fogadó

8,7

Nádas Fogadó

Ubytování (Penzion) Nádas Fogadó. Penzion Nádas Fogadó se nachází v poklidné částí obce Tiszadob, 800 metrů od řeky Tisy, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu s grilem, který mohou hosté... Ubytování Nádas Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hortenzia üdülőház

Hortenzia üdülőház

Ubytování (Apartmány) Hortenzia üdülőház. Located in Tiszadob in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Hortenzia üdülőház provides accommodation with free private parking. Ubytování Hortenzia üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Csónakház

Csónakház

Ubytování (Vila) Csónakház. Csónakház is situated in Tiszadob and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Csónakház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bárányszeg

Bárányszeg

Ubytování (Apartmán) Bárányszeg. Bárányszeg is located in Tiszadob. The accommodation is 45 km from Nyíregyháza. Miskolctapolca is 43 km from the apartment, while Miskolc is 36 km away. Ubytování Bárányszeg se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tiszadob

Město Tiszadob se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Tiszadob.