Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszavasvári

Ve městě Tiszavasvári (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszavasvári

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszavasvári

Dávid-lak

9

Dávid-lak

Ubytování (Prázdninový dům) Dávid-lak. Dávid-lak is located in Tiszavasvári and offers barbecue facilities, a garden and a terrace. Ubytování Dávid-lak se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Pöttöm nyaraló

Pöttöm nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Pöttöm nyaraló. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Pöttöm nyaraló is located in Tiszavasvári. Ubytování Pöttöm nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Pillangó-Lak

Pillangó-Lak

Ubytování (Apartmán) Pillangó-Lak. Pillangó-Lak is situated in Tiszavasvári. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Pillangó-Lak se nachází ve městě Tiszavasvári (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kifog-Lak vendégház

Kifog-Lak vendégház

Ubytování (Apartmán) Kifog-Lak vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Kifog-Lak vendégház is set in Tiszavasvári. Ubytování Kifog-Lak vendégház se nachází ve městě Tiszavasvári (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytování ve městě Tiszavasvári

Město Tiszavasvári se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Tiszavasvári.