Hledat

Ubytování

Ubytování město Nyíregyháza

Ve městě Nyíregyháza (Maďarsko) máme celkem 94 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nyíregyháza

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nyíregyháza

Veranda Apartman

10

Veranda Apartman

Ubytování (Apartmán) Veranda Apartman. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Veranda Apartman has a patio and garden views. Located 3. Ubytování Veranda Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laza panzió

9,9

Laza panzió

Ubytování (Apartmán) Laza panzió. Situated in Nyíregyháza, just 1.8 km from Nyiregyhaza Animal Park, Laza panzió features beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, a casino... Ubytování Laza panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöldbarát Vendégház

9,9

Zöldbarát Vendégház

Ubytování (Penzion) Zöldbarát Vendégház. Set in Nyíregyháza, 1.3 km from Nyiregyhaza Animal Park, Zöldbarát Vendégház offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities... Ubytování Zöldbarát Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxeapartman

9,8

Deluxeapartman

Ubytování (Apartmán) Deluxeapartman. Deluxeapartman se nachází v tiché rezidenční části Sóstófürdő na předměstí města Nyíregyháza. Nabízí moderní a stylové ubytování a zahradu s altánem. Ubytování Deluxeapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lora Apartman

9,8

Lora Apartman

Ubytování (Apartmán) Lora Apartman. Lora Apartman offers accommodation in Nyíregyháza, 3.5 km from Nyiregyhaza Animal Park. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování Lora Apartman se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Apartman House

9,7

Center Apartman House

Ubytování (Apartmán) Center Apartman House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Center Apartman House is located in Nyíregyháza. Ubytování Center Apartman House se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mimi Apartment

9,7

Mimi Apartment

Ubytování (Vila) Mimi Apartment. Mimi Apartment se nachází 600 metrů od termálních lázní Sóstó v Nyíregyháze. Nabízí zdarma přístupný sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Mimi Apartment se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő

9,7

Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő

Ubytování (Vila) Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő. Set in Nyíregyháza, this air-conditioned villa features free WiFi, a sauna and a terrace with pool views. Ubytování Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aliz Apartman

9,6

Aliz Apartman

Ubytování (Apartmán) Aliz Apartman. Featuring free bikes, a shared lounge, and a garden, Aliz Apartman provides accommodation in Nyíregyháza with free WiFi and city views. Ubytování Aliz Apartman se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Milán Apartment

9,6

Milán Apartment

Ubytování (Apartmán) Milán Apartment. Milán Apartment offers pet-friendly accommodation in Nyíregyháza, 27 km from Tokaj. Guests benefit from terrace. Free private parking is available on site. Ubytování Milán Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pangea Hotel

9,6

Pangea Hotel

Ubytování (Hotel) Pangea Hotel. The family-friendly Hotel Pangea is set in the area of Nyíregyháza Sóstó Zoo, directly next to Sóstó Lake and it offers guests free unlimited zoo access, a... Ubytování Pangea Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Pines Apartment

9,5

4 Pines Apartment

Ubytování (Apartmán) 4 Pines Apartment. Featuring garden views, 4 Pines Apartment features accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytování 4 Pines Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sóstó Gold Vendégház

9,5

Sóstó Gold Vendégház

Ubytování (Penzion) Sóstó Gold Vendégház. Sóstó Gold Vendégház se nachází ve městě Nyíregyháza, 2 minuty chůze od koupacího jezírka i od jezera Sóstó, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k... Ubytování Sóstó Gold Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piroska Vendégház

9,5

Piroska Vendégház

Ubytování (Apartmán) Piroska Vendégház. Situated in Nyíregyháza, 600 metres from a thermal bath, Piroska Vendégház offers a self-catering accommodation with air conditioning, free WiFi and access... Ubytování Piroska Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolce Vita Apartman

9,4

Dolce Vita Apartman

Ubytování (Apartmány) Dolce Vita Apartman. Situated in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region and Nyiregyhaza Animal Park reachable within 800 metres, Dolce Vita Apartman features... Ubytování Dolce Vita Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanna Apartman

9,4

Hanna Apartman

Ubytování (Apartmán) Hanna Apartman. Situated just 1.6 km from Nyiregyhaza Animal Park, Hanna Apartman features accommodation in Nyíregyháza with access to a shared lounge, a garden, as well... Ubytování Hanna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RELAX Apartman

9,4

RELAX Apartman

Ubytování (Apartmány) RELAX Apartman. Boasting a swimming pool, a restaurant and a shared lounge and views of the city, RELAX Apartman is set in Nyíregyháza and offers accommodation with free... Ubytování RELAX Apartman se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szinyó apartman Smaragd

9,4

Szinyó apartman Smaragd

Ubytování (Apartmány) Szinyó apartman Smaragd. Situated in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region and Nyiregyhaza Animal Park reachable within 2. Ubytování Szinyó apartman Smaragd se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irány Colorado Apartman

9,4

Irány Colorado Apartman

Ubytování (Bed and breakfast) Irány Colorado Apartman. Located in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, with Nyiregyhaza Animal Park nearby, Irány Colorado Apartman provides accommodation with free... Ubytování Irány Colorado Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lotusz Apartments in Nyiregyhaza

9,3

Lotusz Apartments in Nyiregyhaza

Ubytování (Apartmány) Lotusz Apartments in Nyiregyhaza. Located in Nyíregyháza, 5 km from Nyiregyhaza Animal Park, Lotusz Apartments in Nyiregyhaza provides accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování Lotusz Apartments in Nyiregyhaza se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiscsere Vendégház

9,3

Kiscsere Vendégház

Ubytování (Penzion) Kiscsere Vendégház. Featuring free WiFi, a barbecue and a children's playground, Kiscsere Vendégház offers accommodation in Kállósemjén, 43 km from Debrecen. Ubytování Kiscsere Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lia Apartman

9,3

Lia Apartman

Ubytování (Apartmán) Lia Apartman. Offering free WiFi and city views, Lia Apartman is an accommodation set in Nyíregyháza. Ubytování Lia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApartmAndi

9,3

ApartmAndi

Ubytování (Apartmán) ApartmAndi. Located in Nyíregyháza, within 3.6 km of Nyiregyhaza Animal Park, ApartmAndi offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a restaurant. Ubytování ApartmAndi se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Váci Vendégház

9,2

Váci Vendégház

Ubytování (Penzion) Váci Vendégház. Situated in Nyíregyháza, 10 km from Nyiregyhaza Animal Park, Váci Vendégház features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Váci Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfrédó Vendégház

9,2

Alfrédó Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Alfrédó Vendégház. Featuring lake views, Alfrédó Vendégház provides accommodation with a patio and a kettle, around 8 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytování Alfrédó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szinyó Apartman Diamond

9,1

Szinyó Apartman Diamond

Ubytování (Apartmány) Szinyó Apartman Diamond. Located in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region and Nyiregyhaza Animal Park reachable within 1. Ubytování Szinyó Apartman Diamond se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Apartman Nyíregyháza

9,1

Levendula Apartman Nyíregyháza

Ubytování (Apartmán) Levendula Apartman Nyíregyháza. Levendula Apartman Nyíregyháza is situated in Nyíregyháza and offers a garden and a terrace. Ubytování Levendula Apartman Nyíregyháza se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pihenj Meg Vendégház

9

Pihenj Meg Vendégház

Ubytování (Penzion) Pihenj Meg Vendégház. Pihenj Meg Vendégház is 12 km from the centre of Nyíregyháza. Free private parking is available on site. Each room has a flat-screen TV. Ubytování Pihenj Meg Vendégház se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Apartman

9

Anna Apartman

Ubytování (Apartmány) Anna Apartman. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region and Nyiregyhaza Animal Park reachable within 2. Ubytování Anna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Apartman

9

Central Apartman

Ubytování (Apartmán) Central Apartman. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Central Apartman features a patio. Ubytování Central Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmatcsepp Apartmanház

8,9

Harmatcsepp Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Harmatcsepp Apartmanház. Set 1.9 km from Nyiregyhaza Animal Park, Harmatcsepp Apartmanház offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Harmatcsepp Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Viktória

8,9

Villa Viktória

Ubytování (Apartmány) Villa Viktória. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region and Nyiregyhaza Animal Park reachable within 1. Ubytování Villa Viktória se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Hotel

8,9

Petra Hotel

Ubytování (Hotel) Petra Hotel. Located 7 km from Nyiregyhaza Animal Park, Petra Hotel offers rooms with air conditioning in Nyíregyháza. Ubytování Petra Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borbányai Rehabilitációs Ház

8,9

Borbányai Rehabilitációs Ház

Ubytování (Bed and breakfast) Borbányai Rehabilitációs Ház. Set 10 km from Nyiregyhaza Animal Park, Borbányai Rehabilitációs Ház offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your... Ubytování Borbányai Rehabilitációs Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fürdőház

8,9

Hotel Fürdőház

Ubytování (Hotel) Hotel Fürdőház. Hotel Fürdőház se nachází přímo u jezera Sóstó v severní části města Nyíregyháza, 3 minuty jízdy od centra města. Ubytování Hotel Fürdőház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Írisz

8,9

Hotel Írisz

Ubytování (Hotel) Hotel Írisz. Situated in Nyíregyháza, 2.4 km from Nyiregyhaza Animal Park, Hotel Írisz features accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge... Ubytování Hotel Írisz se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Barbizon

8,8

Hotel Barbizon

Ubytování (Hotel) Hotel Barbizon. Offering a free outdoor pool all year round, as well as a free sauna, Hotel Barbizon is located in Nyíregyháza, within 300 metres from Lake Sóstó. Ubytování Hotel Barbizon se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thomylee apartman

8,8

Thomylee apartman

Ubytování (Apartmán) Thomylee apartman. Thomylee apartman, a property with a bar, is located in Nyíregyháza, 5 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytování Thomylee apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DéeL apartman

8,8

DéeL apartman

Ubytování (Prázdninový dům) DéeL apartman. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, DéeL apartman provides accommodation in Nyíregyháza with free WiFi and garden views. Ubytování DéeL apartman se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Stella Rose Étterem&Panzió

8,7

Stella Rose Étterem&Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Stella Rose Étterem&Panzió. Situated in Nyíregyháza, Stella Rose Étterem&Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Stella Rose Étterem&Panzió se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M36 Panzió és Apartman

8,7

M36 Panzió és Apartman

Ubytování (Bed and breakfast) M36 Panzió és Apartman. Set in Nyíregyháza, M36 Panzió és Apartman offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a... Ubytování M36 Panzió és Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Victoria Garden Hotel és Étterem

8,7

Victoria Garden Hotel és Étterem

Ubytování (Penzion) Victoria Garden Hotel és Étterem. Right next to Sóstói forest, Victoria Garden Hotel és Étterem is quietly set in Nyíregyháza. Ubytování Victoria Garden Hotel és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luca

8,7

Apartman Luca

Ubytování (Apartmány) Apartman Luca. Set 1.7 km from Nyiregyhaza Animal Park, Apartman Luca offers accommodation with free bikes, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Apartman Luca se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunshine 2.

8,7

Sunshine 2.

Ubytování (Apartmány) Sunshine 2.. Located in Nyíregyháza, Sunshine 2. Features accommodation 1.7 km from Nyiregyhaza Animal Park. Free WiFi is featured. Ubytování Sunshine 2. se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Central

8,6

Hotel Central

Ubytování (Hotel) Hotel Central. Čtyřhvězdičkový Hotel Central se nachází v klidné části centra města Nyíregyháza, 15 minut pěšky od jezera Bujtosi, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou,... Ubytování Hotel Central se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caballus Lovasmajor

8,6

Caballus Lovasmajor

Ubytování (Bed and breakfast) Caballus Lovasmajor. Caballus Lovasmajor se nachází ve městě Nyíregyháza a nabízí zahradu, restauraci, sdílený lounge a bar. Ubytování Caballus Lovasmajor se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aventinus Hotel

8,6

Aventinus Hotel

Ubytování (Hotel) Aventinus Hotel. Aventinus Hotel se nachází na klidném místě na okraji města Nyíregyháza, 5 minut pěšky od termálních lázní Aquarius a zoo Nyíregyháza. Ubytování Aventinus Hotel se nachází ve městě Nyíregyháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brigitta Apartman

8,6

Brigitta Apartman

Ubytování (Apartmán) Brigitta Apartman. Brigitta Apartman is situated in Nyíregyháza. It is located 2.6 km from Nyiregyhaza Animal Park and provides free WiFi and free private parking. Ubytování Brigitta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bíbic ,Tüskevár Panzió és horgásztó

8,5

Hotel Bíbic ,Tüskevár Panzió és horgásztó

Ubytování (Hotel) Hotel Bíbic ,Tüskevár Panzió és horgásztó. Located in Nyíregyháza and featuring a garden, Hotel Bíbic, Tüskevár Panzió és horgásztó has free WiFi. This property also provides guests with a terrace. Ubytování Hotel Bíbic ,Tüskevár Panzió és horgásztó se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sóstó Pipacs Apartman

8,5

Sóstó Pipacs Apartman

Ubytování (Apartmán) Sóstó Pipacs Apartman. Sóstó Pipacs Apartman is situated in Nyíregyháza. Located 2 km from Nyiregyhaza Animal Park, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Sóstó Pipacs Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Lugas Wellness Hotel

8,5

Lugas Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Lugas Wellness Hotel. Lugas Wellness Hotel leží 1,5 km od centra města Nyíregyháza a 600 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Lugas Wellness Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nyíregyháza

Město Nyíregyháza se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 94 hotelů a ubytování ve městě Nyíregyháza.