Hledat

Ubytování

Ubytování město Mátészalka

Ve městě Mátészalka (Maďarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mátészalka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mátészalka

Gajdosi Vendégház

9,6

Gajdosi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Gajdosi Vendégház. Gajdosi Vendégház is located in Mátészalka and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Gajdosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korona Panzió

8,1

Korona Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Korona Panzió. Set in Mátészalka, Korona Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Korona Panzió se nachází ve městě Mátészalka (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kastélyszálló Mátészalka

7,8

Kastélyszálló Mátészalka

Ubytování (Bed and breakfast) Kastélyszálló Mátészalka. With garden views, Kastélyszálló Mátészalka is set in Mátészalka and has a restaurant, a shared lounge, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytování Kastélyszálló Mátészalka se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ramszesz Hotel

6,6

Ramszesz Hotel

Ubytování (Hotel) Ramszesz Hotel. Located in Mátészalka, 500 metres from a train and bus station, Ramszesz Hotel offers free WiFi, air conditioning, a solarium and a bar. Ubytování Ramszesz Hotel se nachází ve městě Mátészalka (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hubertus Panzió

5,8

Hubertus Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Hubertus Panzió. Situated in Mátészalka, Hubertus Panzió features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Hubertus Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák-

KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák-

Ubytování (Bed and breakfast) KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák-. Offering a bar, KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák- offers accommodation in Mátészalka. Ubytování KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák- se nachází ve městě Mátészalka (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Európa Panzió

Európa Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Európa Panzió. Located in Mátészalka, 37 km from Berehove, Európa Panzió provides a terrace and free WiFi. Ubytování Európa Panzió se nachází ve městě Mátészalka (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mátészalka

Město Mátészalka se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Mátészalka.