Hledat

Ubytování

Ubytování město Kisvárda

Ve městě Kisvárda (Maďarsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kisvárda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kisvárda

BAB-lak

9,9

BAB-lak

Ubytování (Apartmán) BAB-lak. Situated in Kisvárda, BAB-lak features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování BAB-lak se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Eleven

9,8

Studio Eleven

Ubytování (Apartmán) Studio Eleven. Studio Eleven is located in Kisvárda. The air-conditioned apartment consists of 1 bedroom, a kitchen with dining area, and 1 bathroom with shower. Ubytování Studio Eleven se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rose Garden

9,7

Rose Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Rose Garden. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Rose Garden is located in Kisvárda. Ubytování Rose Garden se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kristály apartmanok

9,3

Kristály apartmanok

Ubytování (Bed and breakfast) Kristály apartmanok. Kristály apartmanok features garden views, free WiFi and free private parking, set in Kisvárda. Ubytování Kristály apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várda Sport Hotel

9,2

Várda Sport Hotel

Ubytování (Hotel) Várda Sport Hotel. Várda Sport Hotel se nachází v Kisvárdě. Toto sportovně orientované ubytování nabízí wellness centrum a klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a kabelovou TV... Ubytování Várda Sport Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Madison Village

9,2

Madison Village

Ubytování (Bed and breakfast) Madison Village. Situated in Kisvárda, 600 metres from the Castle of Kisvárda, Madison Village features free WiFi access and free private parking. Ubytování Madison Village se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parish Bull Hotel

8,2

Parish Bull Hotel

Ubytování (Hotel) Parish Bull Hotel. Parish Bull Hotel se nachází v obci Kisvádra mezi městem Nyíregyháza a ukrajinskou hranicí. Nabízí saunu, krytý bazén a a la carte restauraci. Ubytování Parish Bull Hotel se nachází ve městě Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melinda Apartman

8,2

Melinda Apartman

Ubytování (Apartmán) Melinda Apartman. Situated in Kisvárda in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Melinda Apartman has a balcony and city views. Ubytování Melinda Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Édenkert Apartmanház

Édenkert Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Édenkert Apartmanház. Featuring a spa bath, Édenkert Apartmanház is located in Kisvárda. The property has garden views. Ubytování Édenkert Apartmanház se nachází ve městě Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lara Apartman

Lara Apartman

Ubytování (Apartmán) Lara Apartman. Set in Kisvárda, Lara Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Lara Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BAB-LAK Apartman

BAB-LAK Apartman

Ubytování (Apartmány) BAB-LAK Apartman. Set in Kisvárda in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, BAB-LAK Apartman features a terrace. The air-conditioned accommodation is 42 km from Berehove. Ubytování BAB-LAK Apartman se nachází ve městě Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csillag Apartman

Csillag Apartman

Ubytování (Apartmán) Csillag Apartman. Csillag Apartman is situated in Kisvárda. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Csillag Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kisvárda

Město Kisvárda se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Kisvárda.