Hledat

Ubytování

Ubytování město Tokaj

Ve městě Tokaj (Maďarsko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tokaj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tokaj

Elizabeth Apartman

9,9

Elizabeth Apartman

Ubytování (Apartmán) Elizabeth Apartman. Situated in Tokaj, Elizabeth Apartman offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Elizabeth Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Türkiz Apartman

9,9

Türkiz Apartman

Ubytování (Apartmány) Türkiz Apartman. Situated in Tokaj, Türkiz Apartman offers accommodation with a patio. Ubytování Türkiz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrál Apartman

9,9

Centrál Apartman

Ubytování (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Tokaj and offers a shared lounge. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Centrál Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borálom Apartman Tokaj

9,9

Borálom Apartman Tokaj

Ubytování (Apartmán) Borálom Apartman Tokaj. Borálom Apartman Tokaj is situated in Tokaj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Borálom Apartman Tokaj se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antalóczy Winery&Apartments

9,8

Antalóczy Winery&Apartments

Ubytování (Apartmány) Antalóczy Winery&Apartments. Situated 5 minutes away from the historical Tokaj centre, Antalóczy Winery&Apartments offers accommodation in Tokaj. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Antalóczy Winery&Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viktor Vendégház

9,8

Viktor Vendégház

Ubytování (Apartmán) Viktor Vendégház. Located in a quiet residential area of Tokaj, Viktor Vendégház features free Wi-Fi, free private parking and a garden with barbecue. Ubytování Viktor Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

9,7

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

Ubytování (Prázdninový dům) Szőlőfürt Vendégház Tokaj. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Szőlőfürt Vendégház Tokaj has a garden. This holiday home features a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Szőlőfürt Vendégház Tokaj se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angéla Vendegház

9,7

Angéla Vendegház

Ubytování (Penzion) Angéla Vendegház. Angéla Vendegház se nachází v centru známé vinařské oblasti Tokaj, 200 metrů od řek Tisa a Bodrog. Nabízí upravenou zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Angéla Vendegház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beáta vendégház

9,7

Beáta vendégház

Ubytování (Penzion) Beáta vendégház. Located in Tokaj, Beáta vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Beáta vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LaBor Kvartély

9,7

LaBor Kvartély

Ubytování (Hotel) LaBor Kvartély. LaBor Kvartély in Tokaj provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování LaBor Kvartély se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LillApartman

9,6

LillApartman

Ubytování (Apartmán) LillApartman. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, LillApartman has a terrace and city views. Ubytování LillApartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erzsébet Pince

9,6

Erzsébet Pince

Ubytování (Apartmány) Erzsébet Pince. Situated in Tokaj, Erzsébet Pince offers accommodation with a terrace. Ubytování Erzsébet Pince se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipták Vendégház

9,5

Lipták Vendégház

Ubytování (Penzion) Lipták Vendégház. Lipták Vendégház offers accommodation in Tokaj Wine Region. The town centre can be reached within 750 metres. Free WiFi is available. Ubytování Lipták Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Réka Vendéghàz

9,5

Réka Vendéghàz

Ubytování (Penzion) Réka Vendéghàz. Located in Tokaj, Réka Vendéghàz features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Réka Vendéghàz se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Böne Vendégház és Borozó

9,5

Böne Vendégház és Borozó

Ubytování (Apartmány) Böne Vendégház és Borozó. Böne Vendégház és Borozó se nachází v Tokaji uprostřed vinařské oblasti Tokaj-Hegyalja a nabízí zahradu s venkovním grilem, stolní tenis a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Böne Vendégház és Borozó se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niki vendégház

9,4

Niki vendégház

Ubytování (Penzion) Niki vendégház. Niki vendégház is located in Tokaj, just 50 metres from the Bodrog River and 200 metres from the confluence of Rivers Bodrog and Tisza. Ubytování Niki vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bogoly Apartman

9,4

Bogoly Apartman

Ubytování (Apartmány) Bogoly Apartman. Bogoly Apartman is located in the centre of Tokaj, in the Tokaj wine region. Ubytování Bogoly Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsa Vendégház

9,4

Rózsa Vendégház

Ubytování (Penzion) Rózsa Vendégház. Located in Tokaj, Rózsa Vendégház offers a garden and BBQ facilities. All rooms feature a kitchenette and a shared bathroom. Ubytování Rózsa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tokajvár Hotel

9,3

Tokajvár Hotel

Ubytování (Hotel) Tokajvár Hotel. Hotel Tokajvár otevřený v roce 2014 se nachází v centru města. Nabízí klimatizované pokoje, půjčovnu kol a terasu vhodnou k relaxaci. Ubytování Tokajvár Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paulay Borház és Vendégház

9,3

Paulay Borház és Vendégház

Ubytování (Penzion) Paulay Borház és Vendégház. Otevřen v roce 2012, Paulay Borház és Vendégház je situován pouhých 200 metrů od řeky Bodrog v centru města Tokaj a nabízí vinný sklípek, zahradu s terasou... Ubytování Paulay Borház és Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vaskó Panzió Borpince

9,2

Vaskó Panzió Borpince

Ubytování (Bed and breakfast) Vaskó Panzió Borpince. Okouzlující rodinný penzion Vaskó Panzió Borpince se nachází v centru známé vinařské obce Tokaj. Nabízí tradiční vinný sklípek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vaskó Panzió Borpince se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borudvar Vendégház II

9,2

Borudvar Vendégház II

Ubytování (Penzion) Borudvar Vendégház II. Located on the beachfront in Tokaj and featuring a garden, Borudvar Vendégház II has free WiFi throughout the property. Ubytování Borudvar Vendégház II se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Makk Marci Panzió

9,2

Makk Marci Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Makk Marci Panzió. Set in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Makk Marci Panzió offers accommodation with free private parking. Ubytování Makk Marci Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Óvár 12 Vendégház

9

Óvár 12 Vendégház

Ubytování (Penzion) Óvár 12 Vendégház. Óvár 12 Vendégház features accommodation in Tokaj. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Óvár 12 Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsuzsa apartman

9

Zsuzsa apartman

Ubytování (Penzion) Zsuzsa apartman. Facing the beachfront in Tokaj, Zsuzsa apartman features a shared lounge and a garden. Ubytování Zsuzsa apartman se nachází ve městě Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borgaléria

8,9

Borgaléria

Ubytování (Bed and breakfast) Borgaléria. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Borgaléria features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Borgaléria se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Torkolat Panzió

8,9

Torkolat Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Torkolat Panzió. Rodinný penzion Torkolat se nachází v centru Tokaje a má pěknou zahradu s grilem a vinný sklep. Ubytování Torkolat Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NO-VI-AT VENDÉGHÁZ

8,8

NO-VI-AT VENDÉGHÁZ

Ubytování (Apartmán) NO-VI-AT VENDÉGHÁZ. NO-VI-AT VENDÉGHÁZ is located in Tokaj. It provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytování NO-VI-AT VENDÉGHÁZ se nachází ve městě Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Toldi Fogadó

8,8

Toldi Fogadó

Ubytování (Hotel) Toldi Fogadó. Toldi Fogadó se nachází v Tokaji, 150 metrů od břehu řeky Tisy, která je vhodná pro rybaření. Ubytování Toldi Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novák Panzió

8,7

Novák Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Novák Panzió. Located in Tokaj, famous for its wine region, Novák Panzió offers a sauna a sun bed, and rooms feature a TV and a private bathroom with shower. Ubytování Novák Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5 Puttonyos Vendégház

8,6

5 Puttonyos Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) 5 Puttonyos Vendégház. Offering free Wi-Fi and a garden with barbecue, 5 Puttonyos Vendégház is peacefully located in a suburban area of Tokaj. Ubytování 5 Puttonyos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magda Vendégház

8,5

Magda Vendégház

Ubytování (Penzion) Magda Vendégház. Only 100 metres from the Bodrog River, Magda Vendégház is located in Tokaj, region famous for its wine and wine cellars. Ubytování Magda Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huli Panzio

8,5

Huli Panzio

Ubytování (Penzion) Huli Panzio. Huli Panzió se nachází v centru Tokaje u řek Tisza a Bodrog a nabízí pokoje s kabelovou TV a lednicí. Ubytování Huli Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Kelep

8,3

Hotel Kelep

Ubytování (Hotel) Hotel Kelep. Hotel Kelep, otevřen v červnu 2012, je obklopen zelení a nachází se 200 metrů od břehu řeky Bodrog a 2 km od centra města Tokaj. Ubytování Hotel Kelep se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Millennium Hotel

7

Millennium Hotel

Ubytování (Hotel) Millennium Hotel. Millennium Hotel se nachází v centru města Tokaj a nabízí vlastní restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Millennium Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hercz Vendégház

Hercz Vendégház

Ubytování (Penzion) Hercz Vendégház. Located in Tokaj, Hercz Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hercz Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antalóczy Vendégház

Antalóczy Vendégház

Ubytování (Apartmán) Antalóczy Vendégház. Antalóczy Vendégház is located in Tokaj. Nyíregyháza is 34 km from the apartment, while Sárospatak is 35 km away. Ubytování Antalóczy Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyfürt Vendégház

Aranyfürt Vendégház

Ubytování (Penzion) Aranyfürt Vendégház. Aranyfürt Vendégház is located in Tokaj and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Aranyfürt Vendégház se nachází ve městě Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipánfa

Tulipánfa

Ubytování (Privát) Tulipánfa. Tulipánfa has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Tokaj. Ubytování Tulipánfa se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tokaj

Město Tokaj se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Tokaj.