Hledat

Ubytování

Ubytování město Vásárosnamény

Ve městě Vásárosnamény (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vásárosnamény

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vásárosnamény

Halvány Vendégház

9,7

Halvány Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Halvány Vendégház. Halvány Vendégház is situated in Vásárosnamény and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Halvány Vendégház se nachází ve městě Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hunor Hotel és Étterem

9

Hunor Hotel és Étterem

Ubytování (Hotel) Hunor Hotel és Étterem. Hunor Hotel és Étterem features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vásárosnamény. Ubytování Hunor Hotel és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kovács Hotel Superior

8,5

Kovács Hotel Superior

Ubytování (Hotel) Kovács Hotel Superior. Hotel Kovács leží na klidném místě v srdci Vásárosnamény, centru kraje Bereg, a nabízí pěkné pokoje a přibližně 120 tradičních pokrmů maďarské kuchyně. Ubytování Kovács Hotel Superior se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Kincsem Vendégház

7,9

3 Kincsem Vendégház

Ubytování (Apartmány) 3 Kincsem Vendégház. Set in Vásárosnamény, 30 km from Berehove, 3 Kincsem Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytování 3 Kincsem Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sarkifény Vendégház

Sarkifény Vendégház

Ubytování (Apartmán) Sarkifény Vendégház. Sarkifény Vendégház is set in Vásárosnamény. Guests have a private balcony. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Sarkifény Vendégház se nachází ve městě Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kékfrankos Faház

Kékfrankos Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Kékfrankos Faház. Set in Vásárosnamény in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Kékfrankos Faház features a balcony and garden views. Ubytování Kékfrankos Faház se nachází ve městě Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytování ve městě Vásárosnamény

Město Vásárosnamény se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Vásárosnamény.