Hledat

Ubytování

Molise

V regionu Molise (Itálie) máme celkem 694 hotelů a ubytování.

Pro region Molise doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Campomarino (31), Montenero di Bisaccia (29), San Massimo (22), Agnone (20), Isernia (18), Petacciato (10), Capracotta (6), Civitanova del Sannio (6), Castelpetroso (6), Rocchetta a Volturno (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Molise

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Molise

Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA

10

Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA

Ubytování (Apartmán) Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA. Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA nabízí klimatizované ubytování v Agnone, 34 km od jezera Bomba a 49 km od... Ubytování Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Bellavista B&B di Charme

10

Bellavista B&B di Charme

Ubytování (Bed and breakfast) Bellavista B&B di Charme. Bellavista B&B di Charme se nachází v Macchiagodeně a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Bellavista B&B di Charme se nachází ve městě Macchiagodena (Itálie - Molise).

Casa rustica in pietra con camino e ampio giardino

10

Casa rustica in pietra con camino e ampio giardino

Ubytování (Prázdninové domy) Casa rustica in pietra con camino e ampio giardino. Casa rustica in pietra con camino e ampio giardino se nachází v Sepinu v regionu Molise a nabízí zahradu. Caserta je vzdálená 46 km. Ubytování Casa rustica in pietra con camino e ampio giardino se nachází ve městě Sepino (Itálie - Molise).

Casa vacanza Colle Renazzo con terrazzo in collina 15 min. dal mare

10

Casa vacanza Colle Renazzo con terrazzo in collina 15 min. dal mare

Ubytování (Apartmány) Casa vacanza Colle Renazzo con terrazzo in collina 15 min. dal mare. Casa vacanza Colle Renazzo con terrazzo in collina 15 min. se může pochlubit výhledem na město. Ubytování Casa vacanza Colle Renazzo con terrazzo in collina 15 min. dal mare se nachází ve městě Mafalda (Itálie - Molise).

Dimora Sogno Suite

10

Dimora Sogno Suite

Ubytování (Prázdninové domy) Dimora Sogno Suite. Dimora Sogno Suite se nachází ve městě Termoli, 400 metrů od pláže Sant'Antonio a 800 metrů od pláže Rio Vivo. Ubytování Dimora Sogno Suite se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

Agriturismo Masseria Testa Ciruglio

10

Agriturismo Masseria Testa Ciruglio

Ubytování (Farma) Agriturismo Masseria Testa Ciruglio. Agriturismo Masseria Testa Ciruglio se nachází v obci Ielsi v regionu Molise a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Agriturismo Masseria Testa Ciruglio se nachází ve městě Ielsi (Itálie - Molise).

La Chiave del Gufo - Bojano

10

La Chiave del Gufo - Bojano

Ubytování (Prázdninový dům) La Chiave del Gufo - Bojano. La Chiave del Gufo - Bojano se nachází v Boianu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 28 km od města Isernia. Ubytování La Chiave del Gufo - Bojano se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

ilpostonascosto

10

ilpostonascosto

Ubytování (Apartmány) ilpostonascosto. ilpostonascosto se nachází v Isernii. 23 km od San Vincenzo al Volturno. Nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ilpostonascosto se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Cascina Cliternia

10

Cascina Cliternia

UbytováníCascina Cliternia. Cascina Cliternia se nachází v Campomarinu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cascina Cliternia se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

La collina degli ulivi

10

La collina degli ulivi

UbytováníLa collina degli ulivi. Located in Conocchia, 26 km from San Vincenzo al Volturno and 45 km from Roccaraso - Rivisondoli, La collina degli ulivi offers air conditioning. Ubytování La collina degli ulivi se nachází ve městě Conocchia (Itálie - Molise).

RANCH34 Villetta indipendente con patio

10

RANCH34 Villetta indipendente con patio

UbytováníRANCH34 Villetta indipendente con patio. RANCH34 Villetta indipendente con patio se nachází v Campomarinu a nabízí sdílený lounge, terasu a gril. Ubytování RANCH34 Villetta indipendente con patio se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

Suite Chevalier Claudio

10

Suite Chevalier Claudio

UbytováníSuite Chevalier Claudio. Suite Chevalier Claudio is situated in Agnone. With free private parking, the property is 29 km from Lake Bomba and 43 km from Roccaraso - Rivisondoli. Ubytování Suite Chevalier Claudio se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Il Riccio home & relax

10

Il Riccio home & relax

UbytováníIl Riccio home & relax. Located in Riccia, Il Riccio home & relax features a garden and a shared lounge. Ubytování Il Riccio home & relax se nachází ve městě Riccia (Itálie - Molise).

B&B da Manuela

10

B&B da Manuela

UbytováníB&B da Manuela. Located in Macchiagodena and only 43 km from San Vincenzo al Volturno, B&B da Manuela provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytování B&B da Manuela se nachází ve městě Macchiagodena (Itálie - Molise).

Arancia Marina

10

Arancia Marina

UbytováníArancia Marina. Featuring inner courtyard views, Arancia Marina is located in Campomarino, around 400 metres from Spiaggia di Campomarino. Ubytování Arancia Marina se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

B&B La Caruscia

10

B&B La Caruscia

UbytováníB&B La Caruscia. B&B La Caruscia has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Trivento. Ubytování B&B La Caruscia se nachází ve městě Trivento (Itálie - Molise).

Beautiful apartment in Termoli with WiFi and 2 Bedrooms

10

Beautiful apartment in Termoli with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Termoli with WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Termoli with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Termoli, jen 1,7 km od pláže Rio Vivo. Ubytování Beautiful apartment in Termoli with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

Beb Il Girasole

10

Beb Il Girasole

Ubytování (Bed and breakfast) Beb Il Girasole. Beb Il Girasole nabízí ubytování s terasou v obci Petacciato. Ve vlastní koupelně najdete bidet, pantofle, fén a bezplatné toaletní potřeby. Ubytování Beb Il Girasole se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

ITALY-HOUSE.COM Brigida 100 UP

10

ITALY-HOUSE.COM Brigida 100 UP

Ubytování (Apartmány) ITALY-HOUSE.COM Brigida 100 UP. ITÁLIE nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem.- HOUSE.COM Brigida 100 UP se nachází v Termoli. Ubytování ITALY-HOUSE.COM Brigida 100 UP se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

Nice home in Filignano with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

10

Nice home in Filignano with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Filignano with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool. Nice home in Filignano with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool se nachází ve Filignanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nice home in Filignano with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Filignano (Itálie - Molise).

Villa Nino

10

Villa Nino

Ubytování (Vila) Villa Nino. Villa Nino se nachází v obci Petacciato a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. Ubytování Villa Nino se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Soggiorno Lucia

10

Soggiorno Lucia

Ubytování (Apartmány) Soggiorno Lucia. Soggiorno Lucia se nachází ve Forlì del Sannio, 19 km od San Vincenzo al Volturno a 34 km od Roccaraso - Rivisondoli. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Soggiorno Lucia se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Lady Mary

10

Lady Mary

UbytováníLady Mary. Lady Mary se nachází v Termoli a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Lady Mary se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

B&B De Sire

10

B&B De Sire

UbytováníB&B De Sire. B&B De Sire se nachází ve městě Agnone. Tento bed and breakfast poskytuje výhled na město a je vzdálen 39 km od San Salva. Ubytování B&B De Sire se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Casarosaria Italie Molise Pietrabbondante

10

Casarosaria Italie Molise Pietrabbondante

UbytováníCasarosaria Italie Molise Pietrabbondante. Casarosaria Italie Molise Pietrabbondante se nachází v Pietrabbondante, 48 km od San Vincenzo al Volturno, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Casarosaria Italie Molise Pietrabbondante se nachází ve městě Pietrabbondante (Itálie - Molise).

Deliziosa Villetta

10

Deliziosa Villetta

UbytováníDeliziosa Villetta. Deliziosa Villetta se nachází v obci Termoli v regionu Molise a nabízí zahradu. Ubytování Deliziosa Villetta se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

ILBE bed & breakfast

10

ILBE bed & breakfast

UbytováníILBE bed & breakfast. ILBE Bed & Breakfast se nachází v Campobasso a nabízí terasu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování ILBE bed & breakfast se nachází ve městě Campobasso (Itálie - Molise).

Casale Fonte Dolfa - Short rent nel bosco del Matese

10

Casale Fonte Dolfa - Short rent nel bosco del Matese

Ubytování (Prázdninové domy) Casale Fonte Dolfa - Short rent nel bosco del Matese. Casale Fonte Dolfa - Short rent nel bosco del Matese se nachází v obci Guardiaregia a nabízí zahradu, gril a terasu. Caserta je vzdálená 46 km. Ubytování Casale Fonte Dolfa - Short rent nel bosco del Matese se nachází ve městě Guardiaregia (Itálie - Molise).

Villa MariaTeresa

10

Villa MariaTeresa

Ubytování (Vila) Villa MariaTeresa. Villa MariaTeresa se nachází v Isernii a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a sdílený lounge. 41 km od Pescasseroli. Ubytování Villa MariaTeresa se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Relax Destinazioni Viaggio-Struttura Abruzzo/Molise

10

Relax Destinazioni Viaggio-Struttura Abruzzo/Molise

UbytováníRelax Destinazioni Viaggio-Struttura Abruzzo/Molise. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Relax Destinazioni Viaggio-Struttura Abruzzo/Molise is situated in... Ubytování Relax Destinazioni Viaggio-Struttura Abruzzo/Molise se nachází ve městě Forlì del Sannio (Itálie - Molise).

Residence Tigli Campomarino

10

Residence Tigli Campomarino

UbytováníResidence Tigli Campomarino. Residence Tigli Campomarino se nachází v Campomarinu v regionu Molise a nabízí balkon. Ubytování Residence Tigli Campomarino se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Residence San Martino

10

Residence San Martino

UbytováníResidence San Martino. Residence San Martino is located in Busso. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Residence San Martino se nachází ve městě Busso (Itálie - Molise).

Dimora Abate

10

Dimora Abate

UbytováníDimora Abate. Dimora Abate se nachází v Campobasso a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento bed and breakfast má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Dimora Abate se nachází ve městě Campobasso (Itálie - Molise).

il faggio

10

il faggio

Ubytováníil faggio. Il faggio se nachází v Capracottě, 48 km od San Vincenzo al Volturno a 37 km od Roccaraso - Rivisondoli, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování il faggio se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

ITALY-HOUSE.COM RIO VIVO 14 Termoli, Molise

10

ITALY-HOUSE.COM RIO VIVO 14 Termoli, Molise

UbytováníITALY-HOUSE.COM RIO VIVO 14 Termoli, Molise. ITALY-HOUSE.COM nabízí klimatizované ubytování s bazénem, výhledem na město a balkonem. RIO VIVO 14 Termoli, Molise se nachází v Termoli. Ubytování ITALY-HOUSE.COM RIO VIVO 14 Termoli, Molise se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

Central Petacciato-Guest House

10

Central Petacciato-Guest House

UbytováníCentral Petacciato-Guest House. Central Petacciato-Guest House is located in Petacciato. It has inner courtyard views and free WiFithroughout the property. Ubytování Central Petacciato-Guest House se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

LUCIA HOME CASA VACANZE

10

LUCIA HOME CASA VACANZE

UbytováníLUCIA HOME CASA VACANZE. LUCIA HOME CASA VACANZE se nachází asi 43 km od města San Vincenzo al Volturno a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování LUCIA HOME CASA VACANZE se nachází ve městě Santa Maria del Molise (Itálie - Molise).

Casa Vacanza Molise

10

Casa Vacanza Molise

UbytováníCasa Vacanza Molise. Casa Vacanza Molise se nachází v Castelpetrosu, asi 38 km od San Vincenzo al Volturno, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Vacanza Molise se nachází ve městě San Pio delle Camere (Itálie - Molise).

Affittacamere Venere

10

Affittacamere Venere

UbytováníAffittacamere Venere. Affittacamere Venere features accommodation in Pietracatella. At the guest house, the rooms come with a wardrobe. Ubytování Affittacamere Venere se nachází ve městě Pietracatella (Itálie - Molise).

Oleandro 1

10

Oleandro 1

Ubytování (Apartmán) Oleandro 1. Oleandro 1 se nachází v Ripabottoni a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 25 km od Campobasso. Ubytování Oleandro 1 se nachází ve městě Ripabottoni (Itálie - Molise).

Casa 28 Suite

10

Casa 28 Suite

Ubytování (Apartmán) Casa 28 Suite. Casa 28 Suite se nachází v Campobasso a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a pokojovou službu. 45 km od Capracotty. Ubytování Casa 28 Suite se nachází ve městě Campobasso (Itálie - Molise).

Casa Chiauci

10

Casa Chiauci

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Chiauci. Casa Chiauci se nachází v Chiauci, 42 km od San Vincenzo al Volturno, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a přepážkou s turistickými... Ubytování Casa Chiauci se nachází ve městě Chiauci (Itálie - Molise).

Residenza Guglielmi in Via Cavour

10

Residenza Guglielmi in Via Cavour

UbytováníResidenza Guglielmi in Via Cavour. Residenza Guglielmi in Via Cavour se nachází v Campobasso v regionu Molise a nabízí terasu a výhled na město. Tento apartmán má balkon. Ubytování Residenza Guglielmi in Via Cavour se nachází ve městě Campobasso (Itálie - Molise).

Casa Catamarino

10

Casa Catamarino

UbytováníCasa Catamarino. Located in Termoli in the Molise region, Casa Catamarino has a balcony. Ubytování Casa Catamarino se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

Casa Cristina

10

Casa Cristina

UbytováníCasa Cristina. Casa Cristina se nachází v Ripabottoni, 28 km od Campobasso, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Cristina se nachází ve městě Guardialfiera (Itálie - Molise).

Il Nido

10

Il Nido

UbytováníIl Nido. Il Nido se nachází v San Giacomo degli Schiavoni. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Il Nido se nachází ve městě San Giacomo degli Schiavoni (Itálie - Molise).

All'ombra della torre

10

All'ombra della torre

Ubytování (Prázdninový dům) All'ombra della torre. All'ombra della torre se nachází v obci Torella del Sannio v regionu Molise a nabízí zahradu. 43 km od Roccaraso. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování All'ombra della torre se nachází ve městě Torella del Sannio (Itálie - Molise).

Casa vacanze la Morgia

10

Casa vacanze la Morgia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze la Morgia. Casa vacanze La Morgia se nachází v obci Pietracupa. Každé ráno se podává italská snídaně. Ubytování Casa vacanze la Morgia se nachází ve městě Pietracupa (Itálie - Molise).

Simpatico appartamento autonomo sul mare

10

Simpatico appartamento autonomo sul mare

UbytováníSimpatico appartamento autonomo sul mare. Nachází se v Termoli v regionu Molise, s pláží Rio Vivo a Sant'Antonio Simpatico appartamento autonomo sul mare se nachází nedaleko a nabízí ubytování s... Ubytování Simpatico appartamento autonomo sul mare se nachází ve městě Termoli (Itálie - Molise).

Appartamento Raf&Ste

10

Appartamento Raf&Ste

UbytováníAppartamento Raf&Ste. Appartamento Raf&Ste se nachází v Campomarinu a nabízí vířivku. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Raf&Ste se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Casa vacanze MaMe’

10

Casa vacanze MaMe’

UbytováníCasa vacanze MaMe’. Casa vacanze MaMe' se nachází ve městě Ferrazzano a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa vacanze MaMe’ se nachází ve městě Ferrazzano (Itálie - Molise).

Ubytování v městech regionu Molise

Ubytování v městech regionu Molise

Ubytování v regionu Molise - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 694 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Molise.

Pro region Molise doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Campomarino (31), Montenero di Bisaccia (29), San Massimo (22), Agnone (20), Isernia (18), Petacciato (10), Capracotta (6), Civitanova del Sannio (6), Castelpetroso (6), Rocchetta a Volturno (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Molise může být skvělým místem pro strávení dovolené.