Hledat

Ubytování

Ubytování město Rocchetta a Volturno

Ve městě Rocchetta a Volturno (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rocchetta a Volturno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rocchetta a Volturno

B&B Gocciaverde

9,7

B&B Gocciaverde

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Gocciaverde. B&B Gocciaverde se nachází v obci Rocchetta a Volturno v regionu Molise, 3,8 km od San Vincenzo al Volturno. Ubytování B&B Gocciaverde se nachází ve městě Rocchetta a Volturno (Itálie - Molise).

B&B Noce Spagnola

9,6

B&B Noce Spagnola

UbytováníB&B Noce Spagnola. B&B Noce Spagnola se nachází 2 km od centra obce Rocchetta a Volturno. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Noce Spagnola se nachází ve městě Rocchetta a Volturno (Itálie - Molise).

Casita1906

9,4

Casita1906

UbytováníCasita1906. Casita1906 nabízí ubytování s výhledem na město v obci Rocchetta a Volturno, 4 km od San Vincenzo al Volturno a 41 km od Roccaraso - Rivisondoli. Ubytování Casita1906 se nachází ve městě Rocchetta a Volturno (Itálie - Molise).

La Sorgente

8,9

La Sorgente

Ubytování (Bed and breakfast) La Sorgente. La Sorgente se nachází v obci Rocchetta a Volturno, která je součástí národního parku Abruzzo. Nabízí pokoje s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Sorgente se nachází ve městě Rocchetta a Volturno (Itálie - Molise).

La Sorgente Alta

8,6

La Sorgente Alta

Ubytování (Prázdninový dům) La Sorgente Alta. La Sorgente Alta se nachází v obci Rocchetta a Volturno v regionu Molise a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování La Sorgente Alta se nachází ve městě Rocchetta a Volturno (Itálie - Molise).

Locanda Belvedere Da Stefano

8,5

Locanda Belvedere Da Stefano

Ubytování (Bed and breakfast) Locanda Belvedere Da Stefano. Locanda Belvedere Da Stefano se nachází 16 minut jízdy od Rocchetta a Volturno a nabízí zahradu a restauraci, která podává typická jídla. Ubytování Locanda Belvedere Da Stefano se nachází ve městě Rocchetta a Volturno (Itálie - Molise).

Residenza Vallefiorita

7,3

Residenza Vallefiorita

Ubytování (Aparthotel) Residenza Vallefiorita. Residenza Vallefiorita se nachází v obci Rocchetta a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Residenza Vallefiorita se nachází ve městě Rocchetta a Volturno (Itálie - Molise).

Ubytování ve městě Rocchetta a Volturno

Město Rocchetta a Volturno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Rocchetta a Volturno.