Hledat

Ubytování

Ubytování město Campomarino

Ve městě Campomarino (Itálie) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campomarino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campomarino

La Chiave del Gufo - Bojano

10

La Chiave del Gufo - Bojano

Ubytování (Prázdninový dům) La Chiave del Gufo - Bojano. La Chiave del Gufo - Bojano se nachází v Boianu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 28 km od města Isernia. Ubytování La Chiave del Gufo - Bojano se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Nina e il mare

9,7

Nina e il mare

Ubytování (Penzion) Nina e il mare. Nina e il mare se nachází v Campomarinu, 2,3 km od Spiaggia di Campomarino a 400 metrů od Campomarino. Nabízí sdílený lounge a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nina e il mare se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Residenza Glave

9,6

Residenza Glave

Ubytování (Bed and breakfast) Residenza Glave. Residenza Glave je penzion, který sídlí ve zrekonstruované historické budově v hezkém historickém centru Campomarina. Ubytování Residenza Glave se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Locazione turistica "Arcobaleno Duplex"

9,4

Locazione turistica "Arcobaleno Duplex"

Ubytování (Apartmán) Locazione turistica "Arcobaleno Duplex". Locazione turistica "Arcobaleno Duplex" se nachází v obci Roccavivara a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 43 km od Roccaraso. Ubytování Locazione turistica "Arcobaleno Duplex" se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Sunrise

9,4

Sunrise

Ubytování (Apartmány) Sunrise. Sunrise se nachází v Campomarinu, 2,8 km od Spiaggia di Campomarino a 8 km od Portocannone. Ubytování Sunrise se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Le Dimore del Borgo - Room & Breakfast

9,2

Le Dimore del Borgo - Room & Breakfast

Ubytování (Penzion) Le Dimore del Borgo - Room & Breakfast. Le Dimore del Borgo - Room & Breakfast se nachází v Campomarinu, 2,4 km od Spiaggia di Campomarino a 400 metrů od Campomarino. Ubytování Le Dimore del Borgo - Room & Breakfast se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

B&B IRIS COTTAGE

9,2

B&B IRIS COTTAGE

Ubytování (Bed and breakfast) B&B IRIS COTTAGE. B&B IRIS COTTAGE se nachází v Campomarinu a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a zahradu. Ubytování B&B IRIS COTTAGE se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Albadido

9,2

Albadido

Ubytování (Bed and breakfast) Albadido. Albadido se nachází v Campomarinu, 8 km od Termoli. Všechny pokoje v tomto bed and breakfast mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Albadido se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Appartamento panoramico vista mare

9,1

Appartamento panoramico vista mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento panoramico vista mare. Appartamento panoramico vista mare se nachází v Campomarinu, 2,4 km od Spiaggia di Campomarino a 500 metrů od Campomarino. Ubytování Appartamento panoramico vista mare se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Condominio Saint Michel

9,1

Condominio Saint Michel

Ubytování (Apartmán) Condominio Saint Michel. Condominio Saint Michel se nachází v Campomarinu v regionu Molise a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Condominio Saint Michel se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Beach apartments

8,7

Beach apartments

Ubytování (Apartmány) Beach apartments. Beach apartments se nachází v Campomarinu, 28 km od San Salva, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beach apartments se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Casa Ester

8,7

Casa Ester

Ubytování (Apartmán) Casa Ester. Casa Ester se nachází v Castelpetrosu. 9 km od Isernie. Nabízí výhled na hory. Ubytování Casa Ester se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Appartamento Ciclamini

8,6

Appartamento Ciclamini

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ciclamini. Appartamento Ciclamini se nachází v Campomarinu, 500 metrů od Spiaggia di Campomarino. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Appartamento Ciclamini se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

la casa di enzo

8,6

la casa di enzo

Ubytování (Prázdninový dům) la casa di enzo. La casa di enzo se nachází v Campomarinu v regionu Molise a nabízí balkon. Do San Salva je to 29 km. Ubytování la casa di enzo se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Bella Italia

8,5

Bella Italia

Ubytování (Prázdninový dům) Bella Italia. Bella Italia se nachází v Campomarinu, 1,2 km od Spiaggia di Campomarino a 1,5 km od Campomarino, a nabízí klimatizaci. Ubytování Bella Italia se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Villa Del Mare

8,5

Villa Del Mare

Ubytování (Penzion) Villa Del Mare. Villa Del Mare se nachází v Campomarinu, 2,8 km od Spiaggia di Campomarino. Nabízí ubytování se sdíleným loungem, soukromým parkovištěm, zahradou a... Ubytování Villa Del Mare se nachází ve městě (Itálie - Molise).

B&B La Dolce Vita

8,3

B&B La Dolce Vita

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Dolce Vita. B&B La Dolce Vita se nachází v Campomarinu, 28 km od San Salva, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B La Dolce Vita se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Appartamento Campomarino

8

Appartamento Campomarino

Ubytování (Apartmán) Appartamento Campomarino. Appartamento Campomarino se nachází v Campomarinu. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 29 km od San Salva. Ubytování Appartamento Campomarino se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Residence Mediterranea

8

Residence Mediterranea

Ubytování (Apartmán) Residence Mediterranea. Residence Mediterranea se nachází v Campomarinu v regionu Molise a nabízí balkon. 29 km od San Salva. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Mediterranea se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Appartamento in Residence Santa Monica

7,8

Appartamento in Residence Santa Monica

Ubytování (Apartmán) Appartamento in Residence Santa Monica. Appartamento in Residence Santa Monica se nachází v Campomarinu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. San Salvo je vzdálené 30 km. Ubytování Appartamento in Residence Santa Monica se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Campomarino Lido ingresso indipendente in pieno centro

7,7

Campomarino Lido ingresso indipendente in pieno centro

Ubytování (Prázdninové domy) Campomarino Lido ingresso indipendente in pieno centro. Campomarino Lido ingresso indipendente in pieno centro se nachází v obci Campomarino v regionu Molise a nabízí balkon. 28 km od San Salva. Ubytování Campomarino Lido ingresso indipendente in pieno centro se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Hotel Acquario

7,2

Hotel Acquario

Ubytování (Hotel) Hotel Acquario. Hotel Acquario se nachází pouhých 300 metrů od pláže v Campomarinu. Ubytování Hotel Acquario se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Blumarine Luxury home

Blumarine Luxury home

Ubytování (Apartmány) Blumarine Luxury home. Blumarine Luxury home se nachází v Campomarinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Blumarine Luxury home se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Il Baglivo - Casa Vacanze

Il Baglivo - Casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) Il Baglivo - Casa Vacanze. Il Baglivo - Casa Vacanze se nachází v Agnone, 34 km od jezera Bomba a 48 km od Roccaraso - Rivisondoli. Ubytování Il Baglivo - Casa Vacanze se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Casa Vacanza Santa Monica Campomarino

Casa Vacanza Santa Monica Campomarino

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanza Santa Monica Campomarino. Casa Vacanza Santa Monica Campomarino se nachází v Campomarinu a nabízí ubytování s terasou. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanza Santa Monica Campomarino se nachází ve městě Campomarino (Itálie - Molise).

Ubytování ve městě Campomarino

Město Campomarino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Campomarino.