Hledat

Ubytování

Ubytování město Isernia

Ve městě Isernia (Itálie) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Isernia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Isernia

ilpostonascosto

10

ilpostonascosto

Ubytování (Apartmány) ilpostonascosto. ilpostonascosto se nachází v Isernii. 23 km od San Vincenzo al Volturno. Nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ilpostonascosto se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Villa MariaTeresa

10

Villa MariaTeresa

Ubytování (Vila) Villa MariaTeresa. Villa MariaTeresa se nachází v Isernii a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a sdílený lounge. 41 km od Pescasseroli. Ubytování Villa MariaTeresa se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Alba B&B

9,7

Alba B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Alba B&B. Alba B&B se nachází v Isernii, 30 km od Roccarasa a 43 km od Pescasseroli. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Alba B&B se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Villa Carlotta

9,7

Villa Carlotta

Ubytování (Vily) Villa Carlotta. Villa Carlotta se nachází v Isernii, 26 km od San Vincenzo al Volturno. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Carlotta se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Casa di Nonno

9,6

Casa di Nonno

Ubytování (Apartmán) Casa di Nonno. Casa di Nonno se nachází v Isernii. 35 km od Cassina. Ubytování Casa di Nonno se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

The Forest House

9,5

The Forest House

Ubytování (Bed and breakfast) The Forest House. The Forest House se nachází v Isernii a nabízí výhled do zahrady, restauraci, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování The Forest House se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Art Of Living - Esclusivo 130 MQ

9,5

Art Of Living - Esclusivo 130 MQ

UbytováníArt Of Living - Esclusivo 130 MQ. Nachází se jen 23 km od San Vincenzo al Volturno, Art Of Living - Esclusivo 130 MQ se nachází v Isernii a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Art Of Living - Esclusivo 130 MQ se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

B&B IN CENTRO

9,5

B&B IN CENTRO

Ubytování (Apartmán) B&B IN CENTRO. B&B IN CENTRO se nachází v Isernii, 24 km od San Vincenzo al Volturno a 48 km od Roccaraso - Rivisondoli, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování B&B IN CENTRO se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

B&B La finestra sulle Mainarde - Isernia

9,4

B&B La finestra sulle Mainarde - Isernia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La finestra sulle Mainarde - Isernia. B&B La finestra sulle Mainarde - Isernia se nachází v Isernii a nabízí výhled na hory a sdílený lounge. Ubytování B&B La finestra sulle Mainarde - Isernia se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Casa Tintilia

9,3

Casa Tintilia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tintilia. Casa Tintilia se nachází v Isernii v regionu Molise a nabízí balkon. Tento prázdninový dům nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Tintilia se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Residence 7° Cielo - Soggiorni Brevi

9,2

Residence 7° Cielo - Soggiorni Brevi

Ubytování (Apartmány) Residence 7° Cielo - Soggiorni Brevi. Residence 7° Cielo - Soggiorni Brevi se nachází v Isernii, 48 km od Roccaraso - Rivisondoli a 400 metrů od Isernie, a nabízí výhled na hory. Ubytování Residence 7° Cielo - Soggiorni Brevi se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

B&B Colleverde

9,1

B&B Colleverde

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Colleverde. B&B Colleverde se nachází v Isernii, 45 km od Roccaraso - Rivisondoli, 2,3 km od Isernie a 3,5 km od Matticoli. 26 km od San Vincenzo al Volturno. Ubytování B&B Colleverde se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Appartamento La Contessa

9,1

Appartamento La Contessa

Ubytování (Apartmán) Appartamento La Contessa. Appartamento La Contessa se nachází v Isernii a nabízí terasu a výhled na hory. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Appartamento La Contessa se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Alloggi Be Deluxe

9,1

Alloggi Be Deluxe

UbytováníAlloggi Be Deluxe. Alloggi Be Deluxe se nachází v Isernii, 21 km od San Vincenzo al Volturno a 50 km od Roccaraso - Rivisondoli. Ubytování Alloggi Be Deluxe se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

LaFuntanella45 Casa Vacanze

9

LaFuntanella45 Casa Vacanze

UbytováníLaFuntanella45 Casa Vacanze. LaFuntanella45 Casa Vacanze se nachází v Isernii, 23 km od San Vincenzo al Volturno, a nabízí vířivku. Tento prázdninový dům má balkon. Ubytování LaFuntanella45 Casa Vacanze se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Residenza Marcelli

8,9

Residenza Marcelli

Ubytování (Bed and breakfast) Residenza Marcelli. Residenza Marcelli se nachází v Isernii, 23 km od San Vincenzo al Volturno a 49 km od Roccaraso - Rivisondoli. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residenza Marcelli se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Artemide residence

8,9

Artemide residence

UbytováníArtemide residence. Artemide residence se nachází 25 km od San Vincenzo al Volturno v Isernii a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Artemide residence se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Sott a 'Sernia

8,9

Sott a 'Sernia

Ubytování (Apartmán) Sott a 'Sernia. Sott a 'Sernia se nachází v Isernii. 35 km od Cassina. Apartmán má samostatnou ložnici, 2 koupelny a obývací pokoj. V okolí se lze věnovat cyklistice. Ubytování Sott a 'Sernia se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Suite in Città residence

8,8

Suite in Città residence

Ubytování (Aparthotel) Suite in Città residence. Suite in Città residence se nachází v Isernii, 24 km od San Vincenzo al Volturno. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Suite in Città residence se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Central Tourist Residence Casa Vacanze

8,8

Central Tourist Residence Casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) Central Tourist Residence Casa Vacanze. Central Tourist Residence Casa Vacanze se nachází v Isernii a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 36 km od Cassina. Ubytování Central Tourist Residence Casa Vacanze se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Casa vacanza GIUSA per le tue vacanze ideali

8,7

Casa vacanza GIUSA per le tue vacanze ideali

Ubytování (Apartmán) Casa vacanza GIUSA per le tue vacanze ideali. Casa vacanza GIUSA per le tue vacanze ideali se nachází v Isernii v regionu Molise a nabízí balkon. Cassino leží 34 km daleko. Ubytování Casa vacanza GIUSA per le tue vacanze ideali se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

La Piazzetta B&B - Mini appartamento con ingresso indipendente

8,7

La Piazzetta B&B - Mini appartamento con ingresso indipendente

Ubytování (Penzion) La Piazzetta B&B - Mini appartamento con ingresso indipendente. La Piazzetta B&B - Mini appartamento con ingresso indipendente se nachází v historickém centru města Isernia a nabízí moderní pokoje s klimatizací a TV s... Ubytování La Piazzetta B&B - Mini appartamento con ingresso indipendente se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Villa Maria Paola Resort - Bed and Breakfast Isernia

8,6

Villa Maria Paola Resort - Bed and Breakfast Isernia

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Maria Paola Resort - Bed and Breakfast Isernia. Villa Maria Paola Resort - Bed and Breakfast Isernia se nachází v Isernii, 24 km od San Vincenzo al Volturno a 48 km od Roccaraso - Rivisondoli. Ubytování Villa Maria Paola Resort - Bed and Breakfast Isernia se nachází ve městě (Itálie - Molise).

B&B Dalì

8,6

B&B Dalì

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Dalì. B&B Dalì se nachází v Isernii a nabízí bar. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování B&B Dalì se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Antica Dimora Isernia

8,6

Antica Dimora Isernia

Ubytování (Aparthotel) Antica Dimora Isernia. Antica Dimora Isernia se nachází v Isernii, 23 km od San Vincenzo al Volturno a 49 km od Roccaraso - Rivisondoli. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Antica Dimora Isernia se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Il Palazzotto

8,4

Il Palazzotto

Ubytování (Penzion) Il Palazzotto. Il Palazzotto se nachází v centru města Isernia a nabízí společnou zahradu a klasické pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Il Palazzotto se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Il Piccolo Principe

8,3

Il Piccolo Principe

Ubytování (Bed and breakfast) Il Piccolo Principe. Il Piccolo Principe se nachází v Isernii, 45 km od Scanna, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Piccolo Principe se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Casa Vacanze Fontana Fraterna

8,3

Casa Vacanze Fontana Fraterna

UbytováníCasa Vacanze Fontana Fraterna. Casa Vacanze Fontana Fraterna se nachází v Isernii v regionu Molise a nabízí balkon. Ubytování Casa Vacanze Fontana Fraterna se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Residenze Portacastello

8,2

Residenze Portacastello

Ubytování (Bed and breakfast) Residenze Portacastello. Residenze Portacastello se nachází v Isernii. Nabízí pokoje s minibarem a vlastní koupelnou. Všechny pokoje mají posezení. fén a psací stůl. Ubytování Residenze Portacastello se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Central Apartment Isernia

7,9

Central Apartment Isernia

Ubytování (Penzion) Central Apartment Isernia. Central Apartment Isernia se nachází ve městě Campobasso. Wi-Fi je dostupné zdarma. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Central Apartment Isernia se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Grand Hotel Europa

7,4

Grand Hotel Europa

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Europa. Grand Hotel Europa se nachází 2 km od centra města Isernia a má venkovní bazén. Zdarma nabízí Wi-Fi a bezplatné parkování na místě. Ubytování Grand Hotel Europa se nachází ve městě Isernia (Itálie - Molise).

Dea Diana

7,4

Dea Diana

UbytováníDea Diana. Dea Diana se nachází v Passo del Tonale nedaleko průsmyku Tonale. Tento apartmán má bezplatné soukromé parkoviště, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dea Diana se nachází ve městě Isernia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Isernia

Město Isernia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Isernia.