Hledat

Ubytování

Ubytování město Capracotta

Ve městě Capracotta (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capracotta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capracotta

il faggio

10

il faggio

Ubytováníil faggio. Il faggio se nachází v Capracottě, 48 km od San Vincenzo al Volturno a 37 km od Roccaraso - Rivisondoli, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování il faggio se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

FINALMENTE A CASA

9,7

FINALMENTE A CASA

Ubytování (Apartmány) FINALMENTE A CASA. ZÁVĚREK A CASA se nachází v Capracottě. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 16 km od Roccaraso. Ubytování FINALMENTE A CASA se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

Hotel Monte Campo

9,2

Hotel Monte Campo

Ubytování (Hotel) Hotel Monte Campo. Hotel Monte Campo se nachází v Capracottě a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Hotel Monte Campo se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

Ti Racconto

9

Ti Racconto

UbytováníTi Racconto. Ti Racconto se nachází v Capracottě, 48 km od San Vincenzo al Volturno, 37 km od Roccaraso - Rivisondoli a 37 km od jezera Bomba. Ubytování Ti Racconto se nachází ve městě (Itálie - Molise).

BiancaNeve B&B

8,8

BiancaNeve B&B

UbytováníBiancaNeve B&B. BiancaNeve B&B se nachází v Capracottě a nabízí výhled na město, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování BiancaNeve B&B se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

guado cannavina

8,5

guado cannavina

Ubytování (Farma) guado cannavina. guado cannavina se nachází v Capracottě, 39 km od San Salva, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování guado cannavina se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

Duplex nuovo e grazioso

Duplex nuovo e grazioso

UbytováníDuplex nuovo e grazioso. Duplex nuovo e grazioso nabízí ubytování v Capracottě, 37 km od jezera Bomba. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Duplex nuovo e grazioso se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

LA CASA IN PIAZZA

LA CASA IN PIAZZA

UbytováníLA CASA IN PIAZZA. Located 49 km from San Vincenzo al Volturno, 37 km from Roccaraso - Rivisondoli and 37 km from Lake Bomba, LA CASA IN PIAZZA provides accommodation... Ubytování LA CASA IN PIAZZA se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

La tana delle coccinelle

La tana delle coccinelle

Ubytování (Prázdninové domy) La tana delle coccinelle. La tana delle coccinelle se nachází v Capracottě, 48 km od San Vincenzo al Volturno a 37 km od Roccaraso - Rivisondoli. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování La tana delle coccinelle se nachází ve městě Capracotta (Itálie - Molise).

Ubytování ve městě Capracotta

Město Capracotta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Capracotta.