Hledat

Ubytování

Ubytování město Castelpetroso

Ve městě Castelpetroso (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castelpetroso

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castelpetroso

Fonte Del Benessere Resort

9,3

Fonte Del Benessere Resort

Ubytování (Hotel) Fonte Del Benessere Resort. Fonte Del Benessere Resort se nachází jen 1 km od svatyně v Castelpetroso a je zcela věnován wellness a relaxaci. Ubytování Fonte Del Benessere Resort se nachází ve městě Castelpetroso (Itálie - Molise).

Castelpetroso Bed&Breakfast

9,3

Castelpetroso Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Castelpetroso Bed&Breakfast. Castelpetroso Bed&Breakfast se nachází v Castelpetrosu v regionu Molise a nabízí zahradu. 26 km od Campobasso. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Ubytování Castelpetroso Bed&Breakfast se nachází ve městě Castelpetroso (Itálie - Molise).

Nel verde di Carinci

9,2

Nel verde di Carinci

Ubytování (Bed and breakfast) Nel verde di Carinci. Nel verde di Carinci se nachází v Castelpetrosu a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol a sdílený lounge. Ubytování Nel verde di Carinci se nachází ve městě Castelpetroso (Itálie - Molise).

Guado di Pio-appartamento panoramico

8,8

Guado di Pio-appartamento panoramico

UbytováníGuado di Pio-appartamento panoramico. Guado di Pio-appartamento panoramico se nachází asi 35 km od San Vincenzo al Volturno. Nabízí výhled na město, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Guado di Pio-appartamento panoramico se nachází ve městě Castelpetroso (Itálie - Molise).

L'angolo fiorito

8,8

L'angolo fiorito

Ubytování (Bed and breakfast) L'angolo fiorito. L'angolo fiorito se nachází v Castelpetrosu, 36 km od San Vincenzo al Volturno, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování L'angolo fiorito se nachází ve městě Castelpetroso (Itálie - Molise).

Castelpetroso Bed&Food

8,7

Castelpetroso Bed&Food

Ubytování (Bed and breakfast) Castelpetroso Bed&Food. Castelpetroso Bed&Food se nachází v Castelpetrosu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Castelpetroso Bed&Food se nachází ve městě Castelpetroso (Itálie - Molise).

La Fonte dell'Astore

8,6

La Fonte dell'Astore

UbytováníLa Fonte dell'Astore. La Fonte nabízí elegantní pokoje, typickou restauraci Molise a vlastní wellness centrum Mességué. Ubytování La Fonte dell'Astore se nachází ve městě Castelpetroso (Itálie - Molise).

Ubytování ve městě Castelpetroso

Město Castelpetroso se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Castelpetroso.