Hledat

Ubytování

Ubytování město San Massimo

Ve městě San Massimo (Itálie) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Massimo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Massimo

IL PICCOLO PARADISO

9,6

IL PICCOLO PARADISO

UbytováníIL PICCOLO PARADISO. IL PICCOLO PARADISO se nachází ve městě San Massimo, pouhých 47 km od města San Vincenzo al Volturno, a nabízí zahradu, tenisový kurt a sdílenou kuchyň. Ubytování IL PICCOLO PARADISO se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Beautiful apartment in San Massimo with 3 Bedrooms and WiFi

9,5

Beautiful apartment in San Massimo with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in San Massimo with 3 Bedrooms and WiFi. Beautiful apartment in San Massimo with 3 Bedrooms and WiFi se nachází v San Massimu. 44 km od Caserty. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Beautiful apartment in San Massimo with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

La finestra sul Matese

9,5

La finestra sul Matese

Ubytování (Apartmán) La finestra sul Matese. La finestra sul Matese se nachází ve městě San Massimo. 47 km od Cassina. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování La finestra sul Matese se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

LE CANONICHE NEL MATESE ALBERGO DIFFUSO

9,1

LE CANONICHE NEL MATESE ALBERGO DIFFUSO

Ubytování (Aparthotel) LE CANONICHE NEL MATESE ALBERGO DIFFUSO. LE CANONICHE NEL MATESE ALBERGO DIFUSO se nachází ve městě San Massimo v regionu Molise a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování LE CANONICHE NEL MATESE ALBERGO DIFFUSO se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Il rifugio di Anna - davanti piste

9

Il rifugio di Anna - davanti piste

Ubytování (Apartmán) Il rifugio di Anna - davanti piste. Il rifugio di Anna - davanti piste se nachází v San Massimu a nabízí restauraci. Campobasso leží 24 km daleko. Ubytování Il rifugio di Anna - davanti piste se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

La Pinetina

8,7

La Pinetina

Ubytování (Bed and breakfast) La Pinetina. La Pinetina se nachází ve městě San Massimo a nabízí tradiční restauraci. Nabízí zahradu, pokoje v horském stylu a bezplatné Wi-Fi ve společných... Ubytování La Pinetina se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

“Molise” Four Seasons

8,7

“Molise” Four Seasons

Ubytování“Molise” Four Seasons. "Molise" Four Seasons se nachází v San Massimu, 47 km od San Vincenza al Volturna, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování “Molise” Four Seasons se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Club Hotel Lo Sciatore

8,6

Club Hotel Lo Sciatore

Ubytování (Hotel) Club Hotel Lo Sciatore. Club Hotel Lo Sciatore se nachází ve městě San Massimo a nabízí tenisový kurt a restauraci podávající tradiční jídla molise. Ubytování Club Hotel Lo Sciatore se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Hotel Miletto

8,5

Hotel Miletto

Ubytování (Hotel) Hotel Miletto. Hotel Miletto se nachází pouhých 100 metrů od sjezdovek Campitello Matese a nabízí lázeňské a wellness centrum a tradiční restauraci. Ubytování Hotel Miletto se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Appartamento San Nicola 2 secondo piano

8,3

Appartamento San Nicola 2 secondo piano

Ubytování (Apartmán) Appartamento San Nicola 2 secondo piano. Appartamento San Nicola 2 secondo piano se nachází v San Massimu. 39 km od Isernie. Nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento San Nicola 2 secondo piano se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

La Veranda sul Matese - Appartamento a Campitello Matese

8,3

La Veranda sul Matese - Appartamento a Campitello Matese

Ubytování (Apartmán) La Veranda sul Matese - Appartamento a Campitello Matese. La Veranda sul Matese - Appartamento a Campitello Matese se nachází ve městě San Massimo a nabízí fitness centrum, sdílený lounge a přímý přístup na... Ubytování La Veranda sul Matese - Appartamento a Campitello Matese se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

APPARTAMENTO SAN NICOLA 2

8

APPARTAMENTO SAN NICOLA 2

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO SAN NICOLA 2. APPARTAMENTO SAN NICOLA 2 se nachází ve městě San Massimo. 39 km od Isernie. Nabízí výhled na hory. Ubytování APPARTAMENTO SAN NICOLA 2 se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Agriturismo Le Due Arcate

7,5

Agriturismo Le Due Arcate

Ubytování (Farma) Agriturismo Le Due Arcate. Agriturismo Le Due Arcate se nachází v San Massimu a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Agriturismo Le Due Arcate se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Chalet San Massimo

6,3

Chalet San Massimo

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet San Massimo. Chalet San Massimo se nachází v San Massimu a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Chalet San Massimo se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

All’ombra del Miletto

5,3

All’ombra del Miletto

UbytováníAll’ombra del Miletto. All'ombra del Miletto se nachází ve městě San Massimo. Ubytování All’ombra del Miletto se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Chalet Miramonti

Chalet Miramonti

Ubytování (Vily) Chalet Miramonti. Chalet Miramonti se nachází asi 48 km od San Vincenzo al Volturno a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Miramonti se nachází ve městě San Massimo (Itálie - Molise).

Ubytování ve městě San Massimo

Město San Massimo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě San Massimo.