Hledat

Ubytování

Ubytování město Petacciato

Ve městě Petacciato (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petacciato

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petacciato

Beb Il Girasole

10

Beb Il Girasole

Ubytování (Bed and breakfast) Beb Il Girasole. Beb Il Girasole nabízí ubytování s terasou v obci Petacciato. Ve vlastní koupelně najdete bidet, pantofle, fén a bezplatné toaletní potřeby. Ubytování Beb Il Girasole se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Villa Nino

10

Villa Nino

Ubytování (Vila) Villa Nino. Villa Nino se nachází v obci Petacciato a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. Ubytování Villa Nino se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Central Petacciato-Guest House

10

Central Petacciato-Guest House

UbytováníCentral Petacciato-Guest House. Central Petacciato-Guest House is located in Petacciato. It has inner courtyard views and free WiFithroughout the property. Ubytování Central Petacciato-Guest House se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Villa Carla

9,6

Villa Carla

UbytováníVilla Carla. Villa Carla se nachází na venkově Molise, 11 km od Montenero Di Bisaccia. Nabízí zahradu, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Nabízí klimatizované pokoje. Ubytování Villa Carla se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Rosa dei Venti B&B

9,5

Rosa dei Venti B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Rosa dei Venti B&B. Rosa dei Venti B&B se nachází v Petacciato, 1,2 km od Petacciato a 5,2 km od Stazione di Montenero-Petacciato. Ubytování Rosa dei Venti B&B se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Residenza B&B VistaMare

9,4

Residenza B&B VistaMare

UbytováníResidenza B&B VistaMare. Residenza VistaMare nabízí ubytování se zahradou v obci Petacciato. Apartmány mají balkon, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Ubytování Residenza B&B VistaMare se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

B&B La Palma

9,4

B&B La Palma

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Palma. B&B La Palma se nachází ve městě Petacciato. Toto ubytování se nachází na pláži a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B La Palma se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Exclusive Holidays Molise

9,4

Exclusive Holidays Molise

Ubytování (Prázdninový dům) Exclusive Holidays Molise. Exclusive Holidays Molise se nachází v obci Petacciato v regionu Molise a nabízí zahradu. 11 km od San Salva. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Exclusive Holidays Molise se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

La Collina sul Mare Apartments

9,2

La Collina sul Mare Apartments

Ubytování (Apartmány) La Collina sul Mare Apartments. La Collina sul Mare Apartments se nachází v obci Petacciato a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování La Collina sul Mare Apartments se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

A due passi dal mare - Petacciato

9,2

A due passi dal mare - Petacciato

Ubytování (Apartmány) A due passi dal mare - Petacciato. A due passi dal mare - Petacciato se nachází v Petacciato, 600 metrů od přístavu Spiaggia di Petacciato a pár kroků od Stazione di Montenero-Petacciato, a... Ubytování A due passi dal mare - Petacciato se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Relax House

9

Relax House

UbytováníRelax House. Relax House is located in Petacciato. It has mountain views and free WiFithroughout the property. Ubytování Relax House se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Gemelli

8,8

Gemelli

UbytováníGemelli. Gemelli se nachází v obci Petacciato a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Gemelli se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Casa Limone

8,4

Casa Limone

UbytováníCasa Limone. Casa Limone se nachází v obci Petacciato v regionu Molise a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa Limone se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Hotel Di Nardo

8,3

Hotel Di Nardo

Ubytování (Hotel) Hotel Di Nardo. Moderní hotel Di Nardo se nachází ve městě Petacciato a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Di Nardo se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Cavatelli

8,2

Cavatelli

UbytováníCavatelli. Cavatelli se nachází v obci Petacciato. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Cavatelli se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Sguardo sul mare

8

Sguardo sul mare

UbytováníSguardo sul mare. Sguardo sul mare se nachází asi 800 metrů od přístavu Spiaggia di Petacciato a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Sguardo sul mare se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

B e B Il Vigneto

7,9

B e B Il Vigneto

Ubytování (Bed and breakfast) B e B Il Vigneto. B e B se nachází v obci Petacciato v regionu Molise. Il Vigneto nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B e B Il Vigneto se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

La casa di Rosanna tra mare e campagna

7,9

La casa di Rosanna tra mare e campagna

UbytováníLa casa di Rosanna tra mare e campagna. La casa di Rosanna tra mare e campagna se nachází v obci Petacciato. Ubytování La casa di Rosanna tra mare e campagna se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Farfalle

7,8

Farfalle

UbytováníFarfalle. Farfalle se nachází v obci Petacciato v regionu Molise a nabízí balkon. Tento apartmán má terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Farfalle se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

AREA 21

6,4

AREA 21

UbytováníAREA 21. AREA 21 se nachází v obci Petacciato a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a výhled do zahrady. Ubytování AREA 21 se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Casa Linguine

Casa Linguine

UbytováníCasa Linguine. Casa Linguine se nachází v obci Petacciato v regionu Molise a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Linguine se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Wonderful villa with private swimming pool near the sea

Wonderful villa with private swimming pool near the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Wonderful villa with private swimming pool near the sea. Wonderful villa with private swimming pool near the sea se nachází v Petacciato a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, fitness centrem a... Ubytování Wonderful villa with private swimming pool near the sea se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Casa Al Fianco - Brand new house with beautiful view!

Casa Al Fianco - Brand new house with beautiful view!

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Al Fianco - Brand new house with beautiful view!. Casa Al Fianco - Brand new house with beautiful view! Ubytování se nachází v obci Petacciato a nabízí zahradu a terasu. 13 km od San Salva. Ubytování Casa Al Fianco - Brand new house with beautiful view! se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Apartment Casa Natalia by Interhome

Apartment Casa Natalia by Interhome

UbytováníApartment Casa Natalia by Interhome. Ubytování Petacciato se nachází v obci Petacciato. Locazione Turistica Casa Natalia by Interhome nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartment Casa Natalia by Interhome se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Dimora Mirtilla - alloggio, max 4 posti letto.

Dimora Mirtilla - alloggio, max 4 posti letto.

UbytováníDimora Mirtilla - alloggio, max 4 posti letto.. Dimora Mirtilla - alloggio, max 4 posti letto. Is situated in Petacciato. Ubytování Dimora Mirtilla - alloggio, max 4 posti letto. se nachází ve městě Petacciato (Itálie - Molise).

Ubytování ve městě Petacciato

Město Petacciato se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Petacciato.