Hledat

Ubytování

Ubytování město Montenero di Bisaccia

Ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Montenero di Bisaccia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Montenero di Bisaccia

La casina di Alicia

9,7

La casina di Alicia

UbytováníLa casina di Alicia. La casina di Alicia se nachází v Montenero di Bisaccia v regionu Molise a nabízí zahradu. Ubytování La casina di Alicia se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

La Casa di Iacchiml

9,6

La Casa di Iacchiml

Ubytování (Apartmány) La Casa di Iacchiml. La Casa di Iacchiml se nachází v Montenero di Bisaccia, 60 metrů od Montenero di Bisaccia a 10 km od Mafaldy. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování La Casa di Iacchiml se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Oca Giuliva

9,6

Oca Giuliva

Ubytování (Penzion) Oca Giuliva. Oca Giuliva se nachází v Montenero di Bisaccia, 50 km od opatství San Giovanni in Venere, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým... Ubytování Oca Giuliva se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

In collina sul mare...

9,5

In collina sul mare...

Ubytování (Prázdninové domy) In collina sul mare.... Nabízí bazén, fitness centrum, zahradu a výhled na bazén, In collina sul mare... Ubytování In collina sul mare... se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Appartamento 10 minuti dal mare

9,3

Appartamento 10 minuti dal mare

UbytováníAppartamento 10 minuti dal mare. Appartamento 10 minuti dal mare se nachází v Montenero di Bisaccia. Ubytování Appartamento 10 minuti dal mare se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

B&B Pozzo Innamorato

9,2

B&B Pozzo Innamorato

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pozzo Innamorato. B&B Pozzo Innamorato se nachází v Montenero a nabízí výhled do zahrady. Ubytování B&B Pozzo Innamorato se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

La Casa di Iacchiml 2

9

La Casa di Iacchiml 2

Ubytování (Apartmány) La Casa di Iacchiml 2. La Casa di Iacchiml 2 se nachází v Montenero di Bisaccia v regionu Molise a nabízí balkon a výhled do zahrady. 13 km od Petacciato a Montecilfone. Ubytování La Casa di Iacchiml 2 se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Mare Luna

8,9

Mare Luna

Ubytování (Apartmán) Mare Luna. Mare Luna se nachází v Montenero di Bisaccia a nabízí sdílený lounge. 45 km od Campobasso. Ubytování Mare Luna se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

La casina delle coste

8,9

La casina delle coste

UbytováníLa casina delle coste. La casina delle coste se nachází v Montenero di Bisaccia. Ubytování La casina delle coste se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Corte Soriano

8,9

Corte Soriano

Ubytování (Bed and breakfast) Corte Soriano. Corte Soriano se nachází v Montenero di Bisaccia, 11 km od San Salva. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se zde podává italská snídaně. Ubytování Corte Soriano se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Villa Nonno Nicola

8,8

Villa Nonno Nicola

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Nonno Nicola. Villa Nonno Nicola se nachází v Montenero di Bisaccia v regionu Molise a nabízí zahradu. Ubytování Villa Nonno Nicola se nachází ve městě (Itálie - Molise).

La Quiete

8,6

La Quiete

UbytováníLa Quiete. La Quiete se nachází v Montenero di Bisaccia a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, zahradou a společným salonkem. Ubytování La Quiete se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Piccolo Marte

8,4

Piccolo Marte

Ubytování (Aparthotel) Piccolo Marte. Piccolo Marte se nachází v Montenero di Bisaccia, 18 km od Vasta, a nabízí klimatizované ubytování. Campobasso je 67 km daleko. Ubytování Piccolo Marte se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Al Settimo Cielo

8,3

Al Settimo Cielo

UbytováníAl Settimo Cielo. Al Settimo Cielo se nachází 4 km od Montenero Di Bisaccia a nabízí zahradu a venkovní bazén. Ubytování Al Settimo Cielo se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Da Nonna Livia

7,5

Da Nonna Livia

UbytováníDa Nonna Livia. Da Nonna Livia se nachází v Montenero di Bisaccia a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Da Nonna Livia se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Villa Sofia

7,1

Villa Sofia

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Sofia. Villa Sofia se nachází v Montenero di Bisaccia a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Villa Sofia se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Loft La Petite Histoire

5,9

Loft La Petite Histoire

Ubytování (Prázdninové domy) Loft La Petite Histoire. Loft La Petite Histoire se nachází v Montenero di Bisaccia, 300 metrů od Montenero di Bisaccia, 10 km od Mafaldy a 13 km od Montecilfone. Ubytování Loft La Petite Histoire se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Villa Sofia

4

Villa Sofia

Ubytování (Apartmán) Villa Sofia. Villa Sofia se nachází v Montenero di Bisaccia a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 44 km od Campobasso. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Sofia se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Stunning home in Montenero di Bisaccia with 5 Bedrooms

Stunning home in Montenero di Bisaccia with 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninové domy) Stunning home in Montenero di Bisaccia with 5 Bedrooms. Stunning home in Montenero di Bisaccia with 5 Bedrooms se nachází v Montenero di Bisaccia. 45 km od Campobasso. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stunning home in Montenero di Bisaccia with 5 Bedrooms se nachází ve městě (Itálie - Molise).

One bedroom appartement with furnished balcony at Montenero di Bisaccia

One bedroom appartement with furnished balcony at Montenero di Bisaccia

UbytováníOne bedroom appartement with furnished balcony at Montenero di Bisaccia. One bedroom appartement with zařízený balkon at Montenero di Bisaccia se nachází v Montenero di Bisaccia v regionu Molise a nabízí balkon a výhled do... Ubytování One bedroom appartement with furnished balcony at Montenero di Bisaccia se nachází ve městě (Itálie - Molise).

Locazione Turistica Masseria Difesa Grande - MOB100

Locazione Turistica Masseria Difesa Grande - MOB100

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Masseria Difesa Grande - MOB100. Locazione Turistica Masseria Difesa Grande - MOB100 se nachází v Montenero di Bisaccia v regionu Molise a nabízí zahradu. Ubytování Locazione Turistica Masseria Difesa Grande - MOB100 se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

3 bedrooms house with sea view jacuzzi and enclosed garden at Montenero di bisaccia 5 km away from the beach

3 bedrooms house with sea view jacuzzi and enclosed garden at Montenero di bisaccia 5 km away from the beach

Ubytování3 bedrooms house with sea view jacuzzi and enclosed garden at Montenero di bisaccia 5 km away from the beach. Dům se 3 ložnicemi, vířivkou a uzavřenou zahradou se nachází v Montenero di Bisaccia, pouhých 49 km od San Giovanni in Venere Abbey a 5 km od pláže. Ubytování 3 bedrooms house with sea view jacuzzi and enclosed garden at Montenero di bisaccia 5 km away from the beach se nachází ve městě Montenero di Bisaccia (Itálie - Molise).

Ubytování ve městě Montenero di Bisaccia

Město Montenero di Bisaccia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Montenero di Bisaccia.