Hledat

Ubytování

Ubytování město Agnone

Ve městě Agnone (Itálie) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agnone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agnone

Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA

10

Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA

Ubytování (Apartmán) Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA. Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA nabízí klimatizované ubytování v Agnone, 34 km od jezera Bomba a 49 km od... Ubytování Agnone - Appartamento CODONORAO in pieno centro con BALCONE vista 'NDOCCIATA se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Suite Chevalier Claudio

10

Suite Chevalier Claudio

UbytováníSuite Chevalier Claudio. Suite Chevalier Claudio is situated in Agnone. With free private parking, the property is 29 km from Lake Bomba and 43 km from Roccaraso - Rivisondoli. Ubytování Suite Chevalier Claudio se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

B&B De Sire

10

B&B De Sire

UbytováníB&B De Sire. B&B De Sire se nachází ve městě Agnone. Tento bed and breakfast poskytuje výhled na město a je vzdálen 39 km od San Salva. Ubytování B&B De Sire se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Casa San Francesco

9,8

Casa San Francesco

Ubytování (Prázdninový dům) Casa San Francesco. Casa San Francesco se nachází v Agnone a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa San Francesco se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Il Baglivo

9,8

Il Baglivo

Ubytování (Bed and breakfast) Il Baglivo. Il Baglivo B&b se nachází v historickém centru města Agnone a nabízí pokoje v rustikálním stylu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Il Baglivo se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Piccolo Borgo - Camere Felici - 4 posti letto

9,3

Piccolo Borgo - Camere Felici - 4 posti letto

Ubytování (Prázdninový dům) Piccolo Borgo - Camere Felici - 4 posti letto. Piccolo Borgo - Camere Felici - 4 posti letto se nachází v Indiprete. Roccaraso leží 40 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Piccolo Borgo - Camere Felici - 4 posti letto se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Appartamento storico in pieno centro ad Agnone

9,2

Appartamento storico in pieno centro ad Agnone

UbytováníAppartamento storico in pieno centro ad Agnone. Appartamento storico in pieno centro se nachází na ideálním místě v Agnone, 34 km od jezera Bomba a 49 km od Roccaraso - Rivisondoli. Ubytování Appartamento storico in pieno centro ad Agnone se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Locanda La Campana

9,2

Locanda La Campana

Ubytování (Bed and breakfast) Locanda La Campana. Locanda La Campana se nachází v Agnone, oceněné vesnici v kopcích Molise. Ubytování Locanda La Campana se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Il Tomolo

9,2

Il Tomolo

Ubytování (Bed and breakfast) Il Tomolo. Il Tomolo se nachází v centru města Agnone s výhledem na náměstí Piazza del Plebiscito a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Il Tomolo se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Masseria Acquasalsa

9,1

Masseria Acquasalsa

Ubytování (Venkovský dům) Masseria Acquasalsa. Masseria Acquasalsa sídlí v přestavěném statku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a satelitní TV. Ubytování Masseria Acquasalsa se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Borgo San Pietro

9

Borgo San Pietro

Ubytování (Bed and breakfast) Borgo San Pietro. Tento bed and breakfast se nachází ve 2 historických budovách v centru města Agnone. Ubytování Borgo San Pietro se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

B&B La Marella

9

B&B La Marella

UbytováníB&B La Marella. B&B La Marella se nachází v Agnone v regionu Molise a nabízí balkon a výhled na město. 45 km od Roccarasa. Ubytování B&B La Marella se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

B & B L'ABBRACCIO

8,9

B & B L'ABBRACCIO

UbytováníB & B L'ABBRACCIO. B & B L'ABBRACCIO se nachází v Agnone a nabízí výhled na město, sdílený lounge a terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B & B L'ABBRACCIO se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Casa Vacanza Diana

8,8

Casa Vacanza Diana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza Diana. Casa Vacanza Diana se nachází v Agnone, 35 km od jezera Bomba, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Vacanza Diana se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Casale Santilli

8,3

Casale Santilli

Ubytování (Bed and breakfast) Casale Santilli. Casale Santilli se nachází v Agnone a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled na hory a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casale Santilli se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Locanda Mammi'

8,3

Locanda Mammi'

UbytováníLocanda Mammi'. Locanda Mammi' se nachází ve zrekonstruovaném venkovském domě ze 17. století, 3 km od Agnone, a nabízí zahradu a à la carte restauraci. Ubytování Locanda Mammi' se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Hotel Il Duca Del Sannio

8,2

Hotel Il Duca Del Sannio

Ubytování (Hotel) Hotel Il Duca Del Sannio. Il Duca Del Sannio leží 50 metrů od Fonderia Pontificia Marinelli, v blízkosti hlavních kostelů v Agnone. Ubytování Hotel Il Duca Del Sannio se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Loft nel centro storico di Agnone

7,3

Loft nel centro storico di Agnone

UbytováníLoft nel centro storico di Agnone. Loft nel centro storico di Agnone se nachází v Agnone, 36 km od jezera Bomba a 50 km od Roccaraso - Rivisondoli, a nabízí výhled na město. Ubytování Loft nel centro storico di Agnone se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Amy Villa

Amy Villa

Ubytování (Vily) Amy Villa. Amy Villa se nachází v Agnone v regionu Molise a nabízí zahradu. Ubytování Amy Villa se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Casa San Quirico Agnone

Casa San Quirico Agnone

UbytováníCasa San Quirico Agnone. Casa San Quirico Agnone se nachází na klidném venkově a nabízí barevné pokoje se sdílenou koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa San Quirico Agnone se nachází ve městě Agnone (Itálie - Molise).

Ubytování ve městě Agnone

Město Agnone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Agnone.