Hledat

Ubytování

Emilia-Romagna

V regionu Emilia-Romagna (Itálie) máme celkem 9941 hotelů a ubytování.

Pro region Emilia-Romagna doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Boloňa (2109), Rimini (1175), Parma (324), Cesenatico (307), Bellaria-Igea Marina (299), Cattolica (257), Ravenna (207), Cervia (205), Lido di Spina (153), Lido degli Estensi (112). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Emilia-Romagna

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Emilia-Romagna

Appartamento confortevole, silenzioso con vista, centro raggiungibile a piedi come i ristoranti

10

Appartamento confortevole, silenzioso con vista, centro raggiungibile a piedi come i ristoranti

Ubytování (Apartmány) Appartamento confortevole, silenzioso con vista, centro raggiungibile a piedi come i ristoranti. Appartamento confortevole, silenzioso con vista, centro raggiungibile se nachází v obci Soragna v regionu Emilia-Romagna. Ubytování Appartamento confortevole, silenzioso con vista, centro raggiungibile a piedi come i ristoranti se nachází ve městě Soragna (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Cevedale11

10

Appartamento Cevedale11

Ubytování (Apartmány) Appartamento Cevedale11. Appartamento Cevedale11 se nachází v Riccione, 1,1 km od pláže Riccione a 2,5 km od pláže Miramare. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Appartamento Cevedale11 se nachází ve městě Riccione (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Centro a Comacchio

10

Appartamento Centro a Comacchio

Ubytování (Apartmány) Appartamento Centro a Comacchio. Appartamento Centro nabízí klimatizované ubytování s balkonem. a Comacchio se nachází v Comacchiu. Ubytování Appartamento Centro a Comacchio se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Sanulli

10

Casa Sanulli

Ubytování (Apartmány) Casa Sanulli. Casa Sanulli se nachází v Riccione, pouhých 600 metrů od pláže, a nabízí zahradu, pokojovou službu a možnost zapůjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Casa Sanulli se nachází ve městě Riccione (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Dei

10

Casa Dei

Ubytování (Apartmány) Casa Dei. Casa Dei se nachází v Cervii, 1,2 km od pláže Cervia a 1,2 km od pláže Paparazzi 242. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Dei se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Cà del Glicine - charming apartment on the canal

10

Cà del Glicine - charming apartment on the canal

Ubytování (Apartmány) Cà del Glicine - charming apartment on the canal. Cà del Glicine - charming apartment on the canal se nachází v Benátkách, 1,1 km od divadla La Fenice a 1,4 km od náměstí sv. Marka, a nabízí klimatizaci. Ubytování Cà del Glicine - charming apartment on the canal se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

City center luxury apartment

10

City center luxury apartment

Ubytování (Apartmán) City center luxury apartment. City center luxury apartment se nachází v centru Bologni, 100 metrů od kostela Santo Stefano a 200 metrů od chrámu La Macchina del Tempo. Ubytování City center luxury apartment se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Casina Morgana B&B

10

Casina Morgana B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casina Morgana B&B. Casina Morgana B&B se nachází v Novafeltria v regionu Emilia-Romagna a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Casina Morgana B&B se nachází ve městě Novafeltria (Itálie - Emilia-Romagna).

Dimora De Le Romite

10

Dimora De Le Romite

Ubytování (Apartmány) Dimora De Le Romite. Dimora De Le Romite se nachází v Benátkách, 1,1 km od divadla La Fenice a 1,5 km od náměstí sv. Marka. Ubytování Dimora De Le Romite se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

I Delfini - Natural B&B

10

I Delfini - Natural B&B

Ubytování (Bed and breakfast) I Delfini - Natural B&B. I Delfini - Natural B&B se nachází v Cesenaticu a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a zahradu. Ubytování I Delfini - Natural B&B se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Primaluce

10

Primaluce

Ubytování (Bed and breakfast) Primaluce. Primaluce se nachází v Benátkách a nabízí zahradu. Nachází se ve čtvrti Dorsoduro, 180 metrů od baziliky dei Frari a 15 minut chůze od mostu Rialto. Ubytování Primaluce se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Pidkova

10

Pidkova

Ubytování (Penzion) Pidkova. Pidkova se nachází v Modeně, 10 km od divadla Modena a 13 km od výstaviště Modena Fiere. Ubytování Pidkova se nachází ve městě Modena (Itálie - Emilia-Romagna).

MONNALISA VENICE APARTMENT

10

MONNALISA VENICE APARTMENT

Ubytování (Apartmány) MONNALISA VENICE APARTMENT. MONNALISA VENICE APARTMENT se nachází v Benátkách, necelý 1 km od vlakového nádraží Santa Lucia a 1,7 km od baziliky Frari. Ubytování MONNALISA VENICE APARTMENT se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Alcova apt2

10

Alcova apt2

Ubytování (Apartmány) Alcova apt2. Alcova apt2 se nachází v San Giovanni in Marignano a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Alcova apt2 se nachází ve městě San Giovanni in Marignano (Itálie - Emilia-Romagna).

La casina col fico

10

La casina col fico

Ubytování (Vila) La casina col fico. La casina col fico se nachází v San Vito Rimini v regionu Emilia-Romagna a nabízí zahradu. 22 km od letoviska Milano Marittima. Ubytování La casina col fico se nachází ve městě San Vito Rimini (Itálie - Emilia-Romagna).

Incantevole bilocale. Ospedale a 1 min, centro 10.

10

Incantevole bilocale. Ospedale a 1 min, centro 10.

Ubytování (Apartmány) Incantevole bilocale. Ospedale a 1 min, centro 10.. Incantevole bilocale se nachází v Parmě, 3 km od vlakového nádraží a 2 km od parku Ducale Parma. Ospedale a 1 min, centro 10. Ubytování Incantevole bilocale. Ospedale a 1 min, centro 10. se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

La Terrasse

10

La Terrasse

Ubytování (Vila) La Terrasse. La Terrasse se nachází v Benátkách, necelý 1 km od baziliky Frari a 12 minut chůze od Scuola Grande di San Rocco. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování La Terrasse se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Lo Squero 2 Charming Apartment in Dorsoduro

10

Lo Squero 2 Charming Apartment in Dorsoduro

Ubytování (Apartmán) Lo Squero 2 Charming Apartment in Dorsoduro. Lo Squero se nachází v Benátkách, 600 metrů od divadla La Fenice a necelý 1 km od náměstí sv. Marka. Ubytování Lo Squero 2 Charming Apartment in Dorsoduro se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Mansarda Vista Mare

10

Mansarda Vista Mare

Ubytování (Apartmány) Mansarda Vista Mare. Mansarda Vista Mare se nachází na pláži v Casal Borsetti a nabízí bezplatné Wi-Fi. 17 km od Ravenny. Ubytování Mansarda Vista Mare se nachází ve městě Casal Borsetti (Itálie - Emilia-Romagna).

Magnolia Apartment, easy for family

10

Magnolia Apartment, easy for family

Ubytování (Apartmány) Magnolia Apartment, easy for family. Magnolia Apartment, easy for family se nachází v benátské čtvrti Cannaregio, v blízkosti benátského vlakového nádraží Santa Lucia. Ubytování Magnolia Apartment, easy for family se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Villa Athena Luxury

10

Villa Athena Luxury

Ubytování (Vila) Villa Athena Luxury. Villa Athena Luxury se nachází v Avole, 1,5 km od Spaggia Calabernando a 2,7 km od pláže Pantanello. Ubytování Villa Athena Luxury se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Sottoalfico b&b

10

Sottoalfico b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Sottoalfico b&b. Sottoalfico b&b se nachází 3,6 km od stadionu v Rimini a nabízí ubytování s barem, zahradou a pokojovou službou. Ubytování Sottoalfico b&b se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Mia 6

10

Villa Mia 6

Ubytování (Vila) Villa Mia 6. Villa Mia 6 se nachází v Mercato Saraceno a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Mia 6 se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

36 cattolica

10

36 cattolica

Ubytování (Apartmán) 36 cattolica. 36 cattolica se nachází ve městě Cattolica, necelý 1 km od pláže Cattolica, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a bezplatným... Ubytování 36 cattolica se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e tranquillità

10

Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e tranquillità

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e tranquillità. Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e sedalità se nachází v Cervii a nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a zahradu. Ubytování Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e tranquillità se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento in Palazzo Storico a Venezia Centro

10

Appartamento in Palazzo Storico a Venezia Centro

Ubytování (Apartmán) Appartamento in Palazzo Storico a Venezia Centro. Appartamento in Palazzo Storico se nachází v Benátkách, 1,3 km od vlakového nádraží Santa Lucia a 1,8 km od baziliky Frari. Ubytování Appartamento in Palazzo Storico a Venezia Centro se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Casa con vista sul canale by Wonderful Italy

10

Casa con vista sul canale by Wonderful Italy

Ubytování (Apartmány) Casa con vista sul canale by Wonderful Italy. Casa con vista sul canale by Wonderful Italy se nachází v centru Bologni, kousek od Via dell' Indipendenza a Quadrilatero Bologna. Ubytování Casa con vista sul canale by Wonderful Italy se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Camera matrimoniale a due passi dal mare

10

Camera matrimoniale a due passi dal mare

Ubytování (Privát) Camera matrimoniale a due passi dal mare. Camera matrimoniale a due passi dal mare se nachází v Cervii, 2 km od pláže Pinarella a nabízí zahradu a terasu. 2,7 km od pláže Milano Marittima. Ubytování Camera matrimoniale a due passi dal mare se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Ca' del Monastero 7 Collection Bright Apartment with Terrace

10

Ca' del Monastero 7 Collection Bright Apartment with Terrace

Ubytování (Apartmán) Ca' del Monastero 7 Collection Bright Apartment with Terrace. Ca' del Monastero 7 Collection Bright Apartment with Terrace se nachází v Benátkách, 1,7 km od baziliky sv. Ubytování Ca' del Monastero 7 Collection Bright Apartment with Terrace se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Ca Sansovino

10

Ca Sansovino

Ubytování (Apartmán) Ca Sansovino. Ca Sansovino se nachází v Benátkách, 1,2 km od divadla La Fenice, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Na náměstí sv. Ubytování Ca Sansovino se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

ARCA Conte Rosso Apartments

10

ARCA Conte Rosso Apartments

Ubytování (Apartmán) ARCA Conte Rosso Apartments. ARCA Conte Rosso Apartments se nachází v Mestre, 1,7 km od muzea M9 a 2,4 km od náměstí Ferretto. Ubytování ARCA Conte Rosso Apartments se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Casa Calari

10

Casa Calari

Ubytování (Apartmán) Casa Calari. Casa Calari se nachází v Casa Calari, 29 km od katedrály sv. Petra a arény Unipol, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, barem a zahradou. Ubytování Casa Calari se nachází ve městě Casa Calari (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Elisa

10

Casa Elisa

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Elisa. Casa Elisa se nachází v Bellaria-Igea Marina, 400 metrů od nádraží Bellaria Igea Marina, 9,3 km od muzea Marineria a 14 km od výstaviště Rimini Fiera. Ubytování Casa Elisa se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B La Casa Rosa

10

B&B La Casa Rosa

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Casa Rosa. B&B La Casa Rosa se nachází v Balze a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu. Ubytování B&B La Casa Rosa se nachází ve městě Balze (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Lauretta

10

Casa Lauretta

Ubytování (Apartmán) Casa Lauretta. Casa Lauretta se nachází v Riccione, 600 metrů od pláže Riccione a 2,1 km od pláže Miramare, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Lauretta se nachází ve městě Riccione (Itálie - Emilia-Romagna).

Casale13

10

Casale13

Ubytování (Prázdninové domy) Casale13. Casale13 se nachází v obci Faenza v regionu Emilia-Romagna, 43 km od nádraží Ravenna. Ubytování Casale13 se nachází ve městě Faenza (Itálie - Emilia-Romagna).

LHost in Venice - The Big Dream

10

LHost in Venice - The Big Dream

Ubytování (Apartmán) LHost in Venice - The Big Dream. LHost in Venice - The Big Dream se nachází v benátské čtvrti Santa Croce a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na město. Ubytování LHost in Venice - The Big Dream se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Lo Scrittore Venere Apartments

10

Lo Scrittore Venere Apartments

Ubytování (Apartmán) Lo Scrittore Venere Apartments. Lo Scrittore Venere Apartments se nachází v Benátkách, 200 metrů od Scuola Grande di San Rocco a 200 metrů od baziliky Frari, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Lo Scrittore Venere Apartments se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

La Torre del Porto

10

La Torre del Porto

Ubytování (Apartmány) La Torre del Porto. La Torre del Porto se nachází v Riccione, pouhých 700 metrů od Viale Ceccarini a 1,8 km od Oltremare, a nabízí balkon. Ubytování La Torre del Porto se nachází ve městě Riccione (Itálie - Emilia-Romagna).

CRIMA LEDA LUXURY

10

CRIMA LEDA LUXURY

Ubytování (Apartmán) CRIMA LEDA LUXURY. CRIMA LEDA LUXURY se nachází v letovisku Misano Adriatico, 200 metrů od pláže Misano Adriatico, necelý 1 km od pláže Riccione a 2,1 km od pláže Portoverde. Ubytování CRIMA LEDA LUXURY se nachází ve městě Misano Adriatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Gocce balsamiche

10

Gocce balsamiche

Ubytování (Apartmány) Gocce balsamiche. Gocce balsamiche se nachází v Ravarinu, 18 km od vlakového nádraží Modena a divadla Modena. Ubytování Gocce balsamiche se nachází ve městě Ravarino (Itálie - Emilia-Romagna).

luxurious and quiet apartment in the lively heart of Venice

10

luxurious and quiet apartment in the lively heart of Venice

Ubytování (Apartmán) luxurious and quiet apartment in the lively heart of Venice. Luxusní a tichý apartmán v živém srdci Benátek se nachází v benátské čtvrti Cannaregio a nabízí klimatizaci, balkon a výhled do zahrady. Ubytování luxurious and quiet apartment in the lively heart of Venice se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Residenza Cortemaggiore Porto - ABISSINIA

10

Residenza Cortemaggiore Porto - ABISSINIA

Ubytování (Apartmány) Residenza Cortemaggiore Porto - ABISSINIA. Residenza Cortemaggiore Porto - ABISSINIA se nachází v Riccione a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Residenza Cortemaggiore Porto - ABISSINIA se nachází ve městě Riccione (Itálie - Emilia-Romagna).

RESIDENZA JP

10

RESIDENZA JP

Ubytování (Apartmány) RESIDENZA JP. RESIDENZA JP se nachází ve čtvrti Bologna Fiere v Bologni, necelý 1 km od muzea pamětihodnosti Ustica a 3,2 km od arény Parco Nord. Ubytování RESIDENZA JP se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Venice- flat in Cannaregio district near Sinagogue

10

Venice- flat in Cannaregio district near Sinagogue

Ubytování (Apartmány) Venice- flat in Cannaregio district near Sinagogue. Venice- flat in Cannaregio district near Sinagogue se nachází v Benátkách, necelý 1 km od vlakového nádraží Santa Lucia a 1,6 km od baziliky Frari. Ubytování Venice- flat in Cannaregio district near Sinagogue se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Villa Bruna Montefeltro

10

Villa Bruna Montefeltro

Ubytování (Vila) Villa Bruna Montefeltro. Villa Bruna Montefeltro se nachází v obci Perticara a nabízí zahradu a gril. 42 km od letoviska Milano Marittima. Ubytování Villa Bruna Montefeltro se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Belvedere

10

Villa Belvedere

Ubytování (Vila) Villa Belvedere. Villa Belvedere se nachází v Bertinoro a nabízí terasu s výhledem na bazén a do zahrady, sezónní venkovní bazén, krytý bazén a fitness centrum. Ubytování Villa Belvedere se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS

10

HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS

Ubytování (Apartmán) HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS. HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS se nachází v boloňské čtvrti s vlakovým nádražím a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Ubytování HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Gold River House

10

Gold River House

Ubytování (Apartmán) Gold River House. Gold River House se nachází ve Ferrarě, 700 metrů od katedrály Ferrara, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Gold River House se nachází ve městě Ferrara (Itálie - Emilia-Romagna).

GetTheKey Pasubio Apartment

10

GetTheKey Pasubio Apartment

Ubytování (Apartmány) GetTheKey Pasubio Apartment. GetTheKey Pasubio Apartment se nachází v Bologni a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování GetTheKey Pasubio Apartment se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Poli

10

Appartamento Poli

Ubytování (Apartmány) Appartamento Poli. Appartamento Poli se nachází v Castiglione dei Pepoli. Ubytování Appartamento Poli se nachází ve městě Castiglione dei Pepoli (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování v městech regionu Emilia-Romagna

Ubytování v městech regionu Emilia-Romagna