Hledat

Ubytování

Ubytování město Cattolica

Ve městě Cattolica (Itálie) máme celkem 257 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cattolica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cattolica

36 cattolica

10

36 cattolica

Ubytování (Apartmán) 36 cattolica. 36 cattolica se nachází ve městě Cattolica, necelý 1 km od pláže Cattolica, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a bezplatným... Ubytování 36 cattolica se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa vacanze Andrea

10

Casa vacanze Andrea

UbytováníCasa vacanze Andrea. Casa vacanze Andrea se nachází v Cattolice a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa vacanze Andrea se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Delizioso appartamento vicino al mare e in centro

10

Delizioso appartamento vicino al mare e in centro

UbytováníDelizioso appartamento vicino al mare e in centro. Delizioso appartamento vicino al mare e in centro se nachází ve městě Cattolica, 1,7 km od pláže Portoverde, 2,2 km od pláže Misano Adriatico a 12 km od... Ubytování Delizioso appartamento vicino al mare e in centro se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Attico Suite Superior Sul Mare

10

Attico Suite Superior Sul Mare

UbytováníAttico Suite Superior Sul Mare. Attico Suite Superior Sul Mare se nachází ve městě Cattolica, 1,8 km od pláže Portoverde, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Attico Suite Superior Sul Mare se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

B.d.B Apartment

10

B.d.B Apartment

Ubytování (Apartmány) B.d.B Apartment. B.d. se nachází ve městě Cattolica, 300 metrů od pláže Cattolica a 350 metrů od pláže Gabicce Mare. Ubytování B.d.B Apartment se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa a due passi dal mare

10

Casa a due passi dal mare

UbytováníCasa a due passi dal mare. Casa a due passi dal mare se nachází v Cattolice, 300 metrů od pláže Cattolica, necelý 1 km od pláže Gabicce Mare a 13 km od Oltremare. Ubytování Casa a due passi dal mare se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento di lusso in centro

10

Appartamento di lusso in centro

UbytováníAppartamento di lusso in centro. Appartamento di lusso in centro se nachází v Cattolice, 400 metrů od pláže Cattolica a 1,5 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování Appartamento di lusso in centro se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

La Maison Rose - a pochi passi dal mare

10

La Maison Rose - a pochi passi dal mare

UbytováníLa Maison Rose - a pochi passi dal mare. Offering inner courtyard views, La Maison Rose - a pochi passi dal mare is an accommodation located in Cattolica, 1.7 km from Gabicce Mare Beach and 2. Ubytování La Maison Rose - a pochi passi dal mare se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

IN CENTRO E AL MARE - CASA CON TERRAZZO E NETFLIX

10

IN CENTRO E AL MARE - CASA CON TERRAZZO E NETFLIX

Ubytování (Apartmán) IN CENTRO E AL MARE - CASA CON TERRAZZO E NETFLIX. IN CENTRO se nachází v Cattolice, 200 metrů od pláže Cattolica, 1,2 km od pláže Misano Adriatico a 1,7 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování IN CENTRO E AL MARE - CASA CON TERRAZZO E NETFLIX se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Vista Mare Bluemar - 105mq con terrazze vista mare e canale

9,9

Vista Mare Bluemar - 105mq con terrazze vista mare e canale

UbytováníVista Mare Bluemar - 105mq con terrazze vista mare e canale. Vista Mare Bluemar - 105mq se nachází ve městě Cattolica, 200 metrů od pláže Cattolica a 1,3 km od pláže Portoverde. Ubytování Vista Mare Bluemar - 105mq con terrazze vista mare e canale se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Cattolica Apartments

9,8

Cattolica Apartments

Ubytování (Apartmány) Cattolica Apartments. Cattolica Apartments se nachází 1,1 km od pláže Cattolica a nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cattolica Apartments se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Il Melograno

9,7

Appartamento Il Melograno

Ubytování (Apartmán) Appartamento Il Melograno. Appartamento Il Melograno se nachází v Cattolice, 300 metrů od pláže Cattolica, 550 metrů od pláže Gabicce Mare a 2,5 km od pláže Misano Adriatico. Ubytování Appartamento Il Melograno se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Cattolica vista mare

9,7

Appartamento Cattolica vista mare

UbytováníAppartamento Cattolica vista mare. Appartamento Cattolica vista mare se nachází v Cattolice, 200 metrů od pláže Cattolica a 1 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování Appartamento Cattolica vista mare se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza Azzurra

9,6

Residenza Azzurra

Ubytování (Apartmány) Residenza Azzurra. Residenza Azzurra se nachází v Cattolice v regionu Emilia-Romagna, nedaleko pláží Cattolica a Gabicce Mare. Ubytování Residenza Azzurra se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamentino sul Mare

9,6

Appartamentino sul Mare

UbytováníAppartamentino sul Mare. Appartamentino sul Mare se nachází v Cattolice, jen pár kroků od pláže Cattolica a 1,5 km od pláže Portoverde. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Appartamentino sul Mare se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Patty Sweet Home, Cattolica Centro

9,6

Patty Sweet Home, Cattolica Centro

UbytováníPatty Sweet Home, Cattolica Centro. Patty Sweet Home, Cattolica Centro se nachází ve městě Cattolica, 400 metrů od pláže Cattolica a 1,5 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování Patty Sweet Home, Cattolica Centro se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Pascoli Home a Cattolica Centro Mare by Yohome

9,5

Pascoli Home a Cattolica Centro Mare by Yohome

UbytováníPascoli Home a Cattolica Centro Mare by Yohome. Pascoli Home se nachází v Cattolice, 500 metrů od pláže Cattolica a 1,6 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování Pascoli Home a Cattolica Centro Mare by Yohome se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Armonia Apartments

9,5

Armonia Apartments

UbytováníArmonia Apartments. Armonia Apartments se nachází asi 600 metrů od pláže Cattolica a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Armonia Apartments se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Diamond Apartment

9,4

Diamond Apartment

Ubytování (Apartmán) Diamond Apartment. Diamond Apartment se nachází v Cattolici, 1 km od pláže Cattolica a 1,8 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování Diamond Apartment se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento dei Pini

9,4

Appartamento dei Pini

Ubytování (Apartmán) Appartamento dei Pini. Appartamento dei Pini se nachází v Cattolici, 200 metrů od pláže Cattolica, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Appartamento dei Pini se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

CATTOLICA SEA VIEW

9,4

CATTOLICA SEA VIEW

UbytováníCATTOLICA SEA VIEW. CATTOLICA SEA VIEW se nachází ve městě Cattolica, 200 metrů od pláže Cattolica a 1 km od pláže Portoverde, a nabízí klimatizaci. Ubytování CATTOLICA SEA VIEW se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Darsena

9,3

Residence Darsena

UbytováníResidence Darsena. Residence Darsena se nachází v Cattolice, 300 metrů od pláže Cattolica a 500 metrů od pláže Gabicce Mare. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Darsena se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Fiorita

9,3

Villa Fiorita

Ubytování (Apartmány) Villa Fiorita. Proudila vlnami Jaderského moře, která se nachází v oblíbené centrální části města Cattolica, "Villa Fiorita" pochází z prvních let roku 1900. Ubytování Villa Fiorita se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Domus Mazzini

9,3

Domus Mazzini

UbytováníDomus Mazzini. Domus Mazzini se nachází 600 metrů od pláže Cattolica v Cattolici a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Domus Mazzini se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamenti Diffusi di Villa Fiorita

9,3

Appartamenti Diffusi di Villa Fiorita

UbytováníAppartamenti Diffusi di Villa Fiorita. Appartamenti Diffusi di Villa Fiorita se nachází 300 metrů od pláže Cattolica a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Appartamenti Diffusi di Villa Fiorita se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Residenze by Victoria Palace

9,2

Le Residenze by Victoria Palace

Ubytování (Apartmány) Le Residenze by Victoria Palace. Gabicce Mare Beach and Aquarium se nachází ve městě Cattolica, v blízkosti pláže Cattolica. Ubytování Le Residenze by Victoria Palace se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Manu Vintage B&B

9,2

Manu Vintage B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Manu Vintage B&B. Manu Vintage B&B se nachází necelý 1 km od pláže Cattolica a nabízí ubytování se společným salonkem, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování Manu Vintage B&B se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B IL NIDO

9,2

B&B IL NIDO

UbytováníB&B IL NIDO. B&B IL NIDO se nachází 2 km od pláže Gabicce Mare a nabízí ubytování s balkonem a zahradou. Ubytování B&B IL NIDO se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento 150 mq vicino al mare

9,2

Appartamento 150 mq vicino al mare

UbytováníAppartamento 150 mq vicino al mare. Appartamento 150 mq vicino al mare se nachází u pláže ve městě Cattolica, 200 metrů od pláže Cattolica a necelý 1 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování Appartamento 150 mq vicino al mare se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Villa Primule

9,2

Appartamento Villa Primule

UbytováníAppartamento Villa Primule. Appartamento Villa Primule se nachází v Cattolici, 11 km od Oltremare a aquaparku Aquafan. Nabízí klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Villa Primule se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

CASA GABRIELLA

9,1

CASA GABRIELLA

Ubytování (Apartmány) CASA GABRIELLA. CASA GABRIELLA se nachází v Cattolici, 200 metrů od pláže Cattolica, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA GABRIELLA se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

MANSARDA CASA GABRIELLA

9,1

MANSARDA CASA GABRIELLA

Ubytování (Apartmán) MANSARDA CASA GABRIELLA. MANSARDA CASA GABRIELLA se nachází ve městě Cattolica, pouhých 100 metrů od pláže Cattolica, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a nepřetržitě otevřenou... Ubytování MANSARDA CASA GABRIELLA se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Luxor Cattolica Beach Hotel

9,1

Luxor Cattolica Beach Hotel

UbytováníLuxor Cattolica Beach Hotel. Luxor Cattolica Beach Hotel se nachází ve městě Cattolica, 50 metrů od pláže Cattolica. Ubytování Luxor Cattolica Beach Hotel se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa vacanze a due passi dal mare

9,1

Casa vacanze a due passi dal mare

UbytováníCasa vacanze a due passi dal mare. Casa vacanze a due passi dal mare se nachází v Cattolice, 500 metrů od pláže Cattolica a 2,3 km od pláže Portoverde. Ubytování Casa vacanze a due passi dal mare se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel HamilTown

9,1

Hotel HamilTown

Ubytování (Hotel) Hotel HamilTown. Hotel HamilTown se nachází v Cattolice, nedaleko akvária Le Navi, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Pokoje jsou zcela zvukotěsné a vybavené TV. Ubytování Hotel HamilTown se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamenti Selly

9

Appartamenti Selly

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Selly. Appartamenti Selly se nachází ve městě Cattolica, 400 metrů od pláže Cattolica, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Selly se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Villa Fulgida

9

Hotel Villa Fulgida

UbytováníHotel Villa Fulgida. Hotel Villa Fulgida se nachází přímo před písečnou pláží v Cattolice. Nabízí velkou zahradu, restauraci, bar a bezplatnou půjčovnu kol. Ubytování Hotel Villa Fulgida se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Esperia

9

Hotel Esperia

UbytováníHotel Esperia. Hotel Esperia se nachází ve městě Cattolica, 120 metrů od pláže. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Esperia se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Cattolica Centro & Mare

9

Cattolica Centro & Mare

UbytováníCattolica Centro & Mare. Cattolica Centro & Mare se nachází v Cattolice, 500 metrů od pláže Cattolica a 1,2 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování Cattolica Centro & Mare se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Monolocale centralissimo

9

Monolocale centralissimo

UbytováníMonolocale centralissimo. Monolocale centralissimo se nachází ve městě Cattolica, 500 metrů od pláže Cattolica, 1,4 km od pláže Gabicce Mare a 2,6 km od pláže Portoverde. Ubytování Monolocale centralissimo se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Anastasia's boutique apartment

9

Anastasia's boutique apartment

Ubytování (Apartmán) Anastasia's boutique apartment. Anastasia's boutique apartment se nachází na ideálním místě ve městě Cattolica, 200 metrů od pláže Cattolica a 1,7 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování Anastasia's boutique apartment se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Le Vele

9

Residence Le Vele

Ubytování (Aparthotel) Residence Le Vele. Residence Hotel Le Vele nabízí ubytování s možností vlastního stravování a wellness centrum, 150 metrů od pláže v Cattolice. Ubytování Residence Le Vele se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza Azzurra

9

Residenza Azzurra

Ubytování (Penzion) Residenza Azzurra. Residenza Azzurra se nachází ve městě Cattolica, 350 metrů od pláže Cattolica, a nabízí klimatizované ubytování a terasu. Ubytování Residenza Azzurra se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Ines

9

Hotel Ines

Ubytování (Hotel) Hotel Ines. Hotel Ines se nachází 300 metrů od moře, jen pár kroků od Via Dante, nejcharakterističtější ulice Cattolica. Očekávejte řadu skvělých zařízení a služeb. Ubytování Hotel Ines se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Adele

9

Casa Adele

Ubytování (Apartmán) Casa Adele. Casa Adele se nachází v Cattolice v regionu Emilia-Romagna a nabízí balkon. Ubytování Casa Adele se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Batty

9

Casa Batty

UbytováníCasa Batty. Casa Batty se nachází v Cattolice, necelý 1 km od pláže Cattolica a 13 km od Oltremare. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Batty se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamenti Olimpia e Letizia

9

Appartamenti Olimpia e Letizia

UbytováníAppartamenti Olimpia e Letizia. Appartamenti Olimpia e Letizia se nachází v Cattolice v regionu Emilia-Romagna, nedaleko pláží Cattolica a Portoverde. Ubytování Appartamenti Olimpia e Letizia se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Queen Mary

8,9

Residence Queen Mary

UbytováníResidence Queen Mary. Residence Queen Mary se nachází pouhých 250 metrů od pláže Lido delle Sirene a nabízí jednoduše zařízené apartmány s balkonem, společnou prádelnu a... Ubytování Residence Queen Mary se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Universal

8,9

Hotel Universal

UbytováníHotel Universal. Hotel Universal se nachází v Cattolice, 2 minuty chůze od akvária Le Navi, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Hotel Universal se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Vacanze Cattolica

8,8

Casa Vacanze Cattolica

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Cattolica. Casa Vacanze Cattolica se nachází ve městě Cattolica, 800 metrů od pláže Cattolica, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě... Ubytování Casa Vacanze Cattolica se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Prestige

8,8

Hotel Prestige

UbytováníHotel Prestige. Nabízí venkovní bazén, volný vstup na soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Prestige se nachází ve městě Cattolica (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování ve městě Cattolica

Město Cattolica se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 257 hotelů a ubytování ve městě Cattolica.