Hledat

Ubytování

Ubytování město Boloňa

Ve městě Boloňa (Itálie) máme celkem 2109 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Boloňa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Boloňa

City center luxury apartment

10

City center luxury apartment

Ubytování (Apartmán) City center luxury apartment. City center luxury apartment se nachází v centru Bologni, 100 metrů od kostela Santo Stefano a 200 metrů od chrámu La Macchina del Tempo. Ubytování City center luxury apartment se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Canonica Home, in the Heart of the City

10

Canonica Home, in the Heart of the City

UbytováníCanonica Home, in the Heart of the City. Canonica Home, in the Heart of the City se nachází v centru Bologni, 800 metrů od Via dell' Indipendenza a 50 metrů od La Macchina del Tempo, a nabízí... Ubytování Canonica Home, in the Heart of the City se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Bright and Peaceful Apartment in Historic Palazzo

10

Bright and Peaceful Apartment in Historic Palazzo

UbytováníBright and Peaceful Apartment in Historic Palazzo. Bright and Peaceful Apartment in Historic Palazzo se nachází v centru Bologni a nabízí výhled na město a terasu. Ubytování Bright and Peaceful Apartment in Historic Palazzo se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Cozy house in the heart of Bologna

10

Cozy house in the heart of Bologna

UbytováníCozy house in the heart of Bologna. Cozy house in the heart of Bologna se nachází v centru Bologni, kousek od Via dell' Indipendenza a Quadrilatero Bologna. Ubytování Cozy house in the heart of Bologna se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Castellata La Suite

10

Castellata La Suite

UbytováníCastellata La Suite. Castellata La Suite se nachází přímo v centru Bologni, kousek od Archiginnasio di Bologna a San Michele v Boscu. Ubytování Castellata La Suite se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Large studio flat with private car park

10

Large studio flat with private car park

UbytováníLarge studio flat with private car park. Large studio flat with private parking se nachází v Bologni, 1,2 km od chrámu La Macchina del Tempo a 1,6 km od kostela Santo Stefano, a nabízí bezplatné... Ubytování Large studio flat with private car park se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

La casa di Amy in Fiera

10

La casa di Amy in Fiera

UbytováníLa casa di Amy in Fiera. La casa di Amy in Fiera se nachází ve čtvrti Bologna Fiere v Bologni, 2,9 km od muzea MAMbo, 1,8 km od ulice Via dell' Indipendenza a 4 km od čtvrti La... Ubytování La casa di Amy in Fiera se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Loft Centro Storico_Saudart Suite Apartment

10

Loft Centro Storico_Saudart Suite Apartment

UbytováníLoft Centro Storico_Saudart Suite Apartment. Loft Centro Storico_Saudart Suite Apartment se nachází v centru Bologni, 1,1 km od náměstí Quadrilatero Bologna a 1,2 km od náměstí Piazza Maggiore, a... Ubytování Loft Centro Storico_Saudart Suite Apartment se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

ZAN24 LA TUA COMFORT ZONE NEL CUORE DI BOLOGNA

10

ZAN24 LA TUA COMFORT ZONE NEL CUORE DI BOLOGNA

UbytováníZAN24 LA TUA COMFORT ZONE NEL CUORE DI BOLOGNA. ZAN24 LA TUA COMFORT ZONE NEL CUORE DI BOLOGNA se nachází v Bologni, 1,2 km od čtvrti La Macchina del Tempo, 1,2 km od kostela Santo Stefano a 1,6 km od... Ubytování ZAN24 LA TUA COMFORT ZONE NEL CUORE DI BOLOGNA se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

SiBilla Suite Apartment

10

SiBilla Suite Apartment

UbytováníSiBilla Suite Apartment. SiBilla Suite Apartment se nachází přímo v centru Bologni, kousek od Via dell' Indipendenza a Quadrilatero Bologna. Ubytování SiBilla Suite Apartment se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Bologna Centro via indipendenza 58

10

Bologna Centro via indipendenza 58

UbytováníBologna Centro via indipendenza 58. Ideally situated in the Bologna Train Station district of Bologna, Bologna Centro via indipendenza 58 is situated 100 metres from Via dell' Indipendenza,... Ubytování Bologna Centro via indipendenza 58 se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Il Mulino con parcheggio gratuito

10

Appartamento Il Mulino con parcheggio gratuito

UbytováníAppartamento Il Mulino con parcheggio gratuito. Appartamento Il Mulino con parcheggio gratuito se nachází v Bologni, 1,4 km od muzea MAMbo a 3,5 km od čtvrti Quadrilatero Bologna, a nabízí výhled na... Ubytování Appartamento Il Mulino con parcheggio gratuito se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

I Love Bologna

10

I Love Bologna

UbytováníI Love Bologna. I Love Bologna se nachází v Bologni, 4,5 km od arény Parco Nord a 4,8 km od boloňského výstaviště, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování I Love Bologna se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Linda - Casa Vacanze Bologna

10

Casa Linda - Casa Vacanze Bologna

UbytováníCasa Linda - Casa Vacanze Bologna. Offering city views, Casa Linda - Casa Vacanze Bologna is an accommodation located in Bologna, 3.5 km from La Macchina del Tempo and 3. Ubytování Casa Linda - Casa Vacanze Bologna se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa con vista sul canale by Wonderful Italy

10

Casa con vista sul canale by Wonderful Italy

Ubytování (Apartmány) Casa con vista sul canale by Wonderful Italy. Casa con vista sul canale by Wonderful Italy se nachází v centru Bologni, kousek od Via dell' Indipendenza a Quadrilatero Bologna. Ubytování Casa con vista sul canale by Wonderful Italy se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

RESIDENZA JP

10

RESIDENZA JP

Ubytování (Apartmány) RESIDENZA JP. RESIDENZA JP se nachází ve čtvrti Bologna Fiere v Bologni, necelý 1 km od muzea pamětihodnosti Ustica a 3,2 km od arény Parco Nord. Ubytování RESIDENZA JP se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

[Old Town]Panorama Medieval Tower

10

[Old Town]Panorama Medieval Tower

Ubytování[Old Town]Panorama Medieval Tower. [Old Town]Panorama Medieval Tower se nachází v centru Bologni, 300 metrů od čtvrti Quadrilatero Bologna, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným... Ubytování [Old Town]Panorama Medieval Tower se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

[Santo Stefano] 5* Apartment with private Garden

10

[Santo Stefano] 5* Apartment with private Garden

Ubytování[Santo Stefano] 5* Apartment with private Garden. [Santo Stefano] 5 má výhodnou polohu v centru Boloně.* Apartmán se soukromou zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování [Santo Stefano] 5* Apartment with private Garden se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Realkasa De Crescenzi Family Apartment

10

Realkasa De Crescenzi Family Apartment

UbytováníRealkasa De Crescenzi Family Apartment. Realkasa De Crescenzi Family Apartment se nachází v Bologni, 1,6 km od náměstí Quadrilatero Bologna a 1,7 km od náměstí Piazza Maggiore a baziliky Santa... Ubytování Realkasa De Crescenzi Family Apartment se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Resté Bellavista - Parcheggio e Vista Mozzafiato

10

Resté Bellavista - Parcheggio e Vista Mozzafiato

UbytováníResté Bellavista - Parcheggio e Vista Mozzafiato. Resté Bellavista Design e Vista Mozzafiato se nachází v centru Bologni, kousek od Quadrilatero Bologna a Santa Maria della Vita. Ubytování Resté Bellavista - Parcheggio e Vista Mozzafiato se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Gala158DUE

10

Gala158DUE

UbytováníGala158DUE. Gala158DUE se nachází ve čtvrti Bologna Fiere v Bologni, necelý 1 km od boloňského výstaviště, 3,2 km od muzea paměti Ustice a 3,6 km od arény Parco Nord. Ubytování Gala158DUE se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Gemma suites whole apartment

10

Gemma suites whole apartment

UbytováníGemma suites whole apartment. Situated in Bologna, 1.3 km from Museum for the Memory of Ustica and 2.9 km from MAMbo, Gemma suites whole apartment 4 people offers air conditioning. Ubytování Gemma suites whole apartment se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Charme in Righi

10

Charme in Righi

UbytováníCharme in Righi. Charme in Righi se nachází v centru Bologni, 200 metrů od Via dell' Indipendenza a 700 metrů od Quadrilatero Bologna, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Charme in Righi se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Affittacamere Bononia Station

10

Affittacamere Bononia Station

UbytováníAffittacamere Bononia Station. Boasting a garden, Affittacamere Bononia Station is located in Bologna in the Emilia-Romagna region, 1 km from Via dell' Indipendenza and 1. Ubytování Affittacamere Bononia Station se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

DeChiari21 Boutique Home

10

DeChiari21 Boutique Home

UbytováníDeChiari21 Boutique Home. DeChiari21 Boutique Home se nachází v centru Bologni, 600 metrů od muzea Archiginnasio di Bologna a 2,1 km od ostrova San Michele v Boscu. Ubytování DeChiari21 Boutique Home se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS

10

HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS

Ubytování (Apartmán) HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS. HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS se nachází v boloňské čtvrti s vlakovým nádražím a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Ubytování HH HOLIDAY HOUSE APARTMENTS se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

GetTheKey Pasubio Apartment

10

GetTheKey Pasubio Apartment

Ubytování (Apartmány) GetTheKey Pasubio Apartment. GetTheKey Pasubio Apartment se nachází v Bologni a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování GetTheKey Pasubio Apartment se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Clavature Suite

10

Clavature Suite

Ubytování (Apartmány) Clavature Suite. Clavature Suite se nachází v Bologni, jen pár kroků od kostela Santa Maria della Vita a 400 metrů od chrámu La Macchina del Tempo. Ubytování Clavature Suite se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Giardino dell'Apollonia fra 2 Torri e Sant'Orsola

10

Giardino dell'Apollonia fra 2 Torri e Sant'Orsola

Ubytování (Apartmány) Giardino dell'Apollonia fra 2 Torri e Sant'Orsola. Giardino dell'Apollonia fra 2 Torri e Sant'Orsola se nachází v Bologni, 300 metrů od ulice Via Zamboni, 500 metrů od kostela Santo Stefano a 600 metrů od... Ubytování Giardino dell'Apollonia fra 2 Torri e Sant'Orsola se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Casale Monte Valestra

10

Casale Monte Valestra

Ubytování (Bed and breakfast) Casale Monte Valestra. Casale Monte Valestra BB se nachází v Bebbiu a nabízí vířivku. 28 km od Reggio Emilia. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casale Monte Valestra se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Mezzofanti

10

Casa Mezzofanti

Ubytování (Apartmány) Casa Mezzofanti. Casa Mezzofanti se nachází v Bologni v regionu Emilia-Romagna a nabízí balkon. Ubytování Casa Mezzofanti se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Agrada Loft

10

Agrada Loft

Ubytování (Apartmány) Agrada Loft. Agrada Loft se nachází v centru Bologni, kousek od MAMbo a Via dell' Indipendenza. Ubytování Agrada Loft se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Terrazza Petroni

10

Terrazza Petroni

Ubytování (Apartmán) Terrazza Petroni. Terrazza Petroni se nachází na ideálním místě v boloňském centru Centro Storico a nabízí terasu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Terrazza Petroni se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

UR-NEST San Martino

10

UR-NEST San Martino

Ubytování (Apartmán) UR-NEST San Martino. UR-NEST San Martino se nachází v centru Bologni, kousek od náměstí La Macchina del Tempo a ulice Via Zamboni. Ubytování UR-NEST San Martino se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Home Sweet Home

10

Home Sweet Home

UbytováníHome Sweet Home. Home Sweet Home se nachází v Bologni. Ubytování Home Sweet Home se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Clelia.f apartments

10

Clelia.f apartments

UbytováníClelia.f apartments. Set in Bologna, 1 km from Saint Peter's Cathedral and 2.1 km from MAMbo, Clelia.f apartments offers air conditioning. Ubytování Clelia.f apartments se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

La Ca' Pezzana Affittaly Apartments

10

La Ca' Pezzana Affittaly Apartments

UbytováníLa Ca' Pezzana Affittaly Apartments. La Ca' Pezzana Affittaly Apartments se nachází v Bologni, 1,7 km od čtvrti La Macchina del Tempo a 1,9 km od ulice Via dell' Indipendenza, a nabízí... Ubytování La Ca' Pezzana Affittaly Apartments se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

La Casa nel Vicolo

10

La Casa nel Vicolo

UbytováníLa Casa nel Vicolo. La Casa nel Vicolo se nachází v centru Bologni, necelý 1 km od chrámu La Macchina del Tempo a 7 minut chůze od kostela Santo Stefano, a nabízí ubytování s... Ubytování La Casa nel Vicolo se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

casa contessa rinaldi

10

casa contessa rinaldi

Ubytovánícasa contessa rinaldi. casa contessa rinaldi se nachází v centru Bologni, 400 metrů od čtvrti La Macchina del Tempo a kostela Santo Stefano, a nabízí klimatizaci. Ubytování casa contessa rinaldi se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Casavacanzetoffee Gold

10

Casavacanzetoffee Gold

UbytováníCasavacanzetoffee Gold. Casavacanzetoffee Gold se nachází v Bologni, 2,1 km od katedrály sv. Petra a 4,5 km od muzea MAMbo. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Casavacanzetoffee Gold se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Stanza in Maggiore Rooms Bologna

10

Stanza in Maggiore Rooms Bologna

UbytováníStanza in Maggiore Rooms Bologna. Situated in Bologna, 1.4 km from Saint Peter's Cathedral, Stanza in Maggiore Rooms Bologna features air-conditioned accommodation and a garden. Ubytování Stanza in Maggiore Rooms Bologna se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

ADL APARTMENT

10

ADL APARTMENT

UbytováníADL APARTMENT. ADL APARTMENT se nachází v centru Bologni, necelý 1 km od chrámu La Macchina del Tempo a 10 minut chůze od kostela Santo Stefano, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování ADL APARTMENT se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

A.Casa Liber Paradisus

10

A.Casa Liber Paradisus

UbytováníA.Casa Liber Paradisus. A.Casa Liber Paradisus se nachází v Bologni, 1,1 km od muzea MAMbo, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování A.Casa Liber Paradisus se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Penthouse F8 - Panoramic terrace, view Two Towers

10

Penthouse F8 - Panoramic terrace, view Two Towers

UbytováníPenthouse F8 - Panoramic terrace, view Two Towers. Penthouse F8 - Panoramic terrace, view Two Towers se nachází v Bologni, jen 2,8 km od čtvrti La Macchina del Tempo. Ubytování Penthouse F8 - Panoramic terrace, view Two Towers se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Bijou House

10

Bijou House

Ubytování (Apartmán) Bijou House. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Bologni v historické budově a nabízí bezplatné Wi-Fi a parketové podlahy. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Bijou House se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Maneki Murri 124 bologna

10

Maneki Murri 124 bologna

Ubytování (Apartmány) Maneki Murri 124 bologna. Maneki Murri 24 bologna se nachází v Bologni, 2,6 km od chrámu La Macchina del Tempo, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Maneki Murri 124 bologna se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Little Donkey Suite

10

Little Donkey Suite

Ubytování (Apartmán) Little Donkey Suite. Little Donkey Suite se nachází v centru Bologni, kousek od Via dell' Indipendenza a Via Zamboni. Ubytování Little Donkey Suite se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B CUCUTÍ

10

B&B CUCUTÍ

Ubytování (Bed and breakfast) B&B CUCUTÍ. Featuring an extensive garden, B&B Cucutì is siuated in the quiet countryside 6.5 km from Ziano Piacentino. Ubytování B&B CUCUTÍ se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Cozy Family Flat

10

Cozy Family Flat

Ubytování (Apartmány) Cozy Family Flat. Cozy Family Flat se nachází v Bologni a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Cozy Family Flat se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Italianway - San Vitale 87

10

Italianway - San Vitale 87

Ubytování (Apartmán) Italianway - San Vitale 87. Italianway - San Vitale 87 se nachází v Bologni, 500 metrů od ulice Via Zamboni a 700 metrů od kostela Santo Stefano. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Italianway - San Vitale 87 se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

GRADO24

10

GRADO24

Ubytování (Apartmány) GRADO24. GRADO24 nabízí ubytování s výhledem na město, barem a bezplatným Wi-Fi v Bologni, kousek od Muzea paměti Ustice, Via dell' Indipendenza a La Macchina del... Ubytování GRADO24 se nachází ve městě Boloňa (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování ve městě Boloňa

Město Boloňa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2109 hotelů a ubytování ve městě Boloňa.