Hledat

Ubytování

Ubytování město Parma

Ve městě Parma (Itálie) máme celkem 324 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Parma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Parma

Incantevole bilocale. Ospedale a 1 min, centro 10.

10

Incantevole bilocale. Ospedale a 1 min, centro 10.

Ubytování (Apartmány) Incantevole bilocale. Ospedale a 1 min, centro 10.. Incantevole bilocale se nachází v Parmě, 3 km od vlakového nádraží a 2 km od parku Ducale Parma. Ospedale a 1 min, centro 10. Ubytování Incantevole bilocale. Ospedale a 1 min, centro 10. se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Parakeet House, Terrazzo in Centro Parma

10

Parakeet House, Terrazzo in Centro Parma

UbytováníParakeet House, Terrazzo in Centro Parma. Parakeet House, Terrazzo in Centro Parma se nachází v centru Parmy, necelý 1 km od vlakového nádraží a 8 minut chůze od parku Ducale Parma, a nabízí... Ubytování Parakeet House, Terrazzo in Centro Parma se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

SUITE NAVIGLIO 26

10

SUITE NAVIGLIO 26

UbytováníSUITE NAVIGLIO 26. Boasting quiet street views, SUITE NAVIGLIO 26 features accommodation with a balcony, around 2.7 km from Parco Ducale Parma. The accommodation is 1. Ubytování SUITE NAVIGLIO 26 se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza Il Principe Bilocale 3, Centro

10

Residenza Il Principe Bilocale 3, Centro

UbytováníResidenza Il Principe Bilocale 3, Centro. Residenza Il Principe Bilocale 3, Centro se nachází v Parmě, 2,3 km od vlakového nádraží, 2,9 km od parku Ducale Parma a 9,3 km od výstaviště Fiere di... Ubytování Residenza Il Principe Bilocale 3, Centro se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Freeland House (Zona Ospedale e Università)

10

Freeland House (Zona Ospedale e Università)

UbytováníFreeland House (Zona Ospedale e Università). Freeland House (Zona Ospedale e Università) se nachází v Parmě, 2 km od parku Ducale Parma, 8,7 km od výstaviště Fiere di Parma a 2,4 km od svatyně Santa... Ubytování Freeland House (Zona Ospedale e Università) se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

A casa di GEO

10

A casa di GEO

UbytováníA casa di GEO. Situated right in the heart of Parma, A casa di GEO provides accommodation with garden views, just 1.8 km from Parma Train Station and 1. Ubytování A casa di GEO se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Tiny House

10

Tiny House

UbytováníTiny House. Tiny House se nachází v centru Parmy, 1,4 km od vlakového nádraží a parku Ducale Parma. Ubytování Tiny House se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

[Center-Town] Elegant Loft

10

[Center-Town] Elegant Loft

Ubytování[Center-Town] Elegant Loft. [Center-Town] Elegant Loft má ideální polohu v centru Parmy a nabízí výhled do zahrady a zahradu. Ubytování [Center-Town] Elegant Loft se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

residenza Al Duomo

10

residenza Al Duomo

Ubytováníresidenza Al Duomo. Residence Al Duomo se nachází v centru Parmy, 1,1 km od vlakového nádraží a 800 metrů od parku Ducale Parma, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování residenza Al Duomo se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Bellacorte Gentiluogo per Viaggiatori

10

Bellacorte Gentiluogo per Viaggiatori

UbytováníBellacorte Gentiluogo per Viaggiatori. Bellacorte Gentiluogo per Viaggiatori má ideální polohu v centru Parmy a nabízí klimatizované pokoje, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bellacorte Gentiluogo per Viaggiatori se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Il giardino di Marghe

10

Il giardino di Marghe

Ubytování (Apartmány) Il giardino di Marghe. Parma stojí 1,6 km od vlakového nádraží a 1,3 km od parku Ducale Parma. Ubytování Il giardino di Marghe se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Altana - loft sulla città

10

Altana - loft sulla città

UbytováníAltana - loft sulla città. Altana - loft sulla città se nachází v centru Parmy, 1,2 km od vlakového nádraží. Ubytování Altana - loft sulla città se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Campus adiacente Ampio 6 Posti

10

Campus adiacente Ampio 6 Posti

UbytováníCampus adiacente Ampio 6 Posti. Situated in Parma, 5.5 km from Parma Train Station and 6. Ubytování Campus adiacente Ampio 6 Posti se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

CasaFiore Art Bijoux in centro storico a Parma

10

CasaFiore Art Bijoux in centro storico a Parma

UbytováníCasaFiore Art Bijoux in centro storico a Parma. CasaFiore Art Bijoux in centro storico a Parma se nachází v centru Parmy, 700 metrů od vlakového nádraží a necelý 1 km od parku Ducale Parma, a nabízí... Ubytování CasaFiore Art Bijoux in centro storico a Parma se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Tropical - Residenze Tarasconi

9,9

Tropical - Residenze Tarasconi

UbytováníTropical - Residenze Tarasconi. Tropical - Residenze Tarasconi se nachází v Parmě, necelý 1 km od vlakového nádraží Parma, 1,7 km od parku Ducale Parma a 7,6 km od výstaviště Fiere di... Ubytování Tropical - Residenze Tarasconi se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

My Home by Sveva

9,8

My Home by Sveva

Ubytování (Apartmán) My Home by Sveva. My Home by Sveva se nachází přímo v centru Parmy, kousek od Parco Ducale Parma a Galleria Nazionale di Parma. Ubytování My Home by Sveva se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

La Flo House

9,8

La Flo House

Ubytování (Apartmán) La Flo House. La Flo House se nachází v centru Parmy, 1 km od vlakového nádraží. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování La Flo House se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Mansarda Laurent

9,8

Mansarda Laurent

UbytováníMansarda Laurent. Mansarda Laurent se nachází v centru Parmy, necelý 1 km od vlakového nádraží a 7 minut chůze od parku Ducale Parma, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mansarda Laurent se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Palazzo Gozzi Bed & Beauty

9,8

Palazzo Gozzi Bed & Beauty

Ubytování (Bed and breakfast) Palazzo Gozzi Bed & Beauty. Palazzo Gozzi Bed & Beauty se nachází v Parmě, 100 metrů od parku Ducale, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Palazzo Gozzi Bed & Beauty se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Maison La Balconata

9,8

Maison La Balconata

UbytováníMaison La Balconata. Maison La Balconata se nachází v centru Parmy a nabízí výhled na město a terasu. Nabízí Wi-Fi zdarma a balkon. Ubytování Maison La Balconata se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Gelsomina

9,8

Villa Gelsomina

UbytováníVilla Gelsomina. Villa Gelsomina se nachází v Parmě, 47 km od vlakového nádraží a 41 km od výstaviště Fiere di Parma. Ubytování Villa Gelsomina se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Al 32 In Centro Storico

9,7

Al 32 In Centro Storico

Ubytování (Apartmán) Al 32 In Centro Storico. V centru Parmy, který se nachází v krátké vzdálenosti Parco Ducale Parma a rodiště a muzeum Arturo Toscanini Museum, Al 32 In Centro Storico nabízí... Ubytování Al 32 In Centro Storico se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Tre Torri

9,7

Le Tre Torri

Ubytování (Apartmán) Le Tre Torri. Le Tre Torri se nachází v centru Parmy, v blízkosti parku Ducale Parma. Nabízí terasu a pračku. Ubytování Le Tre Torri se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Mirò

9,7

Casa Mirò

UbytováníCasa Mirò. Casa Mirò se nachází v Parmě, 1,9 km od vlakového nádraží a 1,5 km od parku Ducale Parma, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Mirò se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa with private swimming pool & Spa Parma

9,7

Villa with private swimming pool & Spa Parma

Ubytování (Vila) Villa with private swimming pool & Spa Parma. Villa with private pool & Spa Parma se nachází v Parmě a nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa with private swimming pool & Spa Parma se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Strada Duomo

9,7

Appartamento Strada Duomo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Strada Duomo. Appartamento Strada Duomo se nachází v centru Parmy, kousek od parku Ducale Parma a baptisteria. Ubytování Appartamento Strada Duomo se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Podere Merlo

9,7

B&B Podere Merlo

UbytováníB&B Podere Merlo. B&B Podere Merlo se nachází v Parmě, 3,8 km od vlakového nádraží. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Podere Merlo se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Flower - Residenze Tarasconi

9,7

Flower - Residenze Tarasconi

UbytováníFlower - Residenze Tarasconi. Flower - Residenze Tarasconi se nachází v Parmě, 1,7 km od parku Ducale Parma, 7,6 km od výstaviště Fiere di Parma a 2 km od vévodského paláce. Ubytování Flower - Residenze Tarasconi se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa di Alice

9,6

Casa di Alice

Ubytování (Apartmán) Casa di Alice. Casa di Alice se nachází v Parmě, 2,5 km od parku Ducale Parma a 6 km od výstaviště Fiere di Parma. Ubytování Casa di Alice se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Maison del Ducato Cavour 37

9,6

Maison del Ducato Cavour 37

Ubytování (Apartmán) Maison del Ducato Cavour 37. Maison del Ducato Cavour 37 se nachází přímo v srdci Parmy, v krátké vzdálenosti od Parco Ducale Parma a Baptistery of Parma. Ubytování Maison del Ducato Cavour 37 se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Ardesia Exclusive Apartament

9,6

Ardesia Exclusive Apartament

UbytováníArdesia Exclusive Apartament. Ardesia Exclusive Apartament se nachází v centru Parmy, 1,2 km od vlakového nádraží a necelý 1 km od parku Ducale Parma. Ubytování Ardesia Exclusive Apartament se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Open Space, centrale e luminoso, in classe A

9,6

Open Space, centrale e luminoso, in classe A

Ubytování (Apartmány) Open Space, centrale e luminoso, in classe A. Open Space, centrale e luminoso, in classe A se nachází v Parmě, 600 metrů od vlakového nádraží a 1,3 km od parku Ducale Parma. Ubytování Open Space, centrale e luminoso, in classe A se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Parma City Centre Holiday House

9,6

Parma City Centre Holiday House

Ubytování (Apartmán) Parma City Centre Holiday House. Parma City Centre Holiday House nabízí ubytování v Parmě, 1,8 km od nemocnice Parma a 600 metrů od parku Ducale. Ubytování Parma City Centre Holiday House se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Logge

9,6

Le Logge

Ubytování (Apartmány) Le Logge. Le Logge se nachází v Parmě, 700 metrů od vlakového nádraží a 800 metrů od parku Ducale Parma. Ubytování Le Logge se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Lovely Apartment

9,6

Lovely Apartment

UbytováníLovely Apartment. Lovely Apartment se nachází v Parmě, 4,8 km od parku Ducale Parma a 10 km od výstaviště Fiere di Parma. Nabízí terasu a výhled do klidné ulice. Ubytování Lovely Apartment se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento casa sul fiume

9,6

Appartamento casa sul fiume

UbytováníAppartamento casa sul fiume. Appartamento casa sul fiume se nachází v Parmě, 3,2 km od vlakového nádraží a 4,2 km od parku Ducale Parma. Ubytování Appartamento casa sul fiume se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Burò il Viaggiatore

9,6

Burò il Viaggiatore

Ubytování (Apartmán) Burò il Viaggiatore. Burò il Viaggiatore se nachází v Parmě, 7 km od výstaviště Fiere di Parma, 1,3 km od stadionu Ennio Tardini a 1,3 km od Cattedrale di Parma. Ubytování Burò il Viaggiatore se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

intero appartamento con giardino e colazione Dario

9,6

intero appartamento con giardino e colazione Dario

Ubytování (Apartmán) intero appartamento con giardino e colazione Dario. Intero appartamento se nachází v Parmě, 7 km od parku Ducale Parma a 13 km od výstaviště Fiere di Parma. Ubytování intero appartamento con giardino e colazione Dario se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Il Nido - La dépendance di Podere Merlo

9,6

Il Nido - La dépendance di Podere Merlo

UbytováníIl Nido - La dépendance di Podere Merlo. Il Nido - La dépendance s výhledem do zahrady di Podere Merlo nabízí ubytování s terasou a patiem, asi 4,7 km od parku Ducale Parma. Ubytování Il Nido - La dépendance di Podere Merlo se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento sui tetti di Parma

9,5

Appartamento sui tetti di Parma

Ubytování (Apartmán) Appartamento sui tetti di Parma. Appartamento sui tetti se nachází přímo v centru Parmy, kousek od vlakového nádraží a parku Ducale Parma. Ubytování Appartamento sui tetti di Parma se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

La casa nel borgo

9,5

La casa nel borgo

UbytováníLa casa nel borgo. Located in a central area of Parma, La casa nel borgo provides accommodation with city views, just 1.4 km from Parma Train Station and 1. Ubytování La casa nel borgo se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Logge dell'Angiol d'Or

9,5

Le Logge dell'Angiol d'Or

UbytováníLe Logge dell'Angiol d'Or. Le Logge dell'Angiol d'Or se nachází v centru Parmy, jen 7 km od výstaviště Fiere di Parma a pár kroků od katedrály Cattedrale di Parma, a nabízí ubytování... Ubytování Le Logge dell'Angiol d'Or se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Palazzo Liberati Apartments

9,5

Palazzo Liberati Apartments

UbytováníPalazzo Liberati Apartments. Palazzo Liberati Apartments se nachází v Parmě, 600 metrů od parku Ducale Parma, a nabízí expresní check-in a check-out a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Palazzo Liberati Apartments se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Cristina

9,5

Casa Cristina

Ubytování (Apartmán) Casa Cristina. Casa Cristina se nachází v Parmě, 17 km od vlakového nádraží a 18 km od parku Ducale Parma. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Cristina se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B San Paolo Sweethome

9,5

B&B San Paolo Sweethome

Ubytování (Apartmány) B&B San Paolo Sweethome. B&B San Paolo Sweethome se nachází v Parmě, 600 metrů od vlakového nádraží Parma, 600 metrů od parku Ducale Parma a 7,6 km od výstaviště Fiere di Parma. Ubytování B&B San Paolo Sweethome se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

La Plume

9,5

La Plume

UbytováníLa Plume. La Plume se nachází v centru Parmy, 700 metrů od vlakového nádraží a necelý 1 km od parku Ducale Parma. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Plume se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

CENTRO PARMA Loft incantevole con volte

9,5

CENTRO PARMA Loft incantevole con volte

Ubytování (Apartmán) CENTRO PARMA Loft incantevole con volte. CENTRO PARMA Loft incantevole con volte se nachází v centru Parmy, kousek od Parco Ducale Parma a náměstí Piazza Giuseppe Garibaldi. Ubytování CENTRO PARMA Loft incantevole con volte se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Grandi gruppi, soluzione ideale, amici o famiglie.

9,5

Grandi gruppi, soluzione ideale, amici o famiglie.

UbytováníGrandi gruppi, soluzione ideale, amici o famiglie.. Grandi gruppi, soluzione ideale, amici o famiglie. Tento apartmán s balkonem se nachází v Parmě, pouhých 800 metrů od stadionu Ennio Tardini a 1,9 km od... Ubytování Grandi gruppi, soluzione ideale, amici o famiglie. se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

XX Settembre Studio Apartment

9,5

XX Settembre Studio Apartment

UbytováníXX Settembre Studio Apartment. XX Settembre Studio Apartment se nachází v centru Parmy, 700 metrů od vlakového nádraží a necelý 1 km od parku Ducale Parma. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování XX Settembre Studio Apartment se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Soleluna

9,4

Appartamento Soleluna

Ubytování (Apartmán) Appartamento Soleluna. Appartamento Soleluna se nachází v Parmě, 1,9 km od parku Ducale Parma a 7 km od výstaviště Fiere di Parma. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar a klimatizaci. Ubytování Appartamento Soleluna se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

AriediParma Appartamenti casa vacanza

9,4

AriediParma Appartamenti casa vacanza

Ubytování (Apartmán) AriediParma Appartamenti casa vacanza. AriediParma Appartamenti casa vacanza se nachází v centru Parmy, 7 km od výstaviště Fiere di Parma, 500 metrů od stadionu Ennio Tardini a 600 metrů od... Ubytování AriediParma Appartamenti casa vacanza se nachází ve městě Parma (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování ve městě Parma

Město Parma se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 324 hotelů a ubytování ve městě Parma.