Hledat

Ubytování

Ubytování město Cesenatico

Ve městě Cesenatico (Itálie) máme celkem 307 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cesenatico

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cesenatico

I Delfini - Natural B&B

10

I Delfini - Natural B&B

Ubytování (Bed and breakfast) I Delfini - Natural B&B. I Delfini - Natural B&B se nachází v Cesenaticu a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a zahradu. Ubytování I Delfini - Natural B&B se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Mazzarini

10

Casa Mazzarini

UbytováníCasa Mazzarini. Casa Mazzarini se nachází v Cesenaticu, 1,1 km od muzea Marineria, a nabízí solárium. Ubytování Casa Mazzarini se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

La Minicasa vicino al Mare

10

La Minicasa vicino al Mare

UbytováníLa Minicasa vicino al Mare. Ubytování se nachází v Cesenaticu, 800 metrů od pláže Cesenatico a 1,7 km od Gattea. La Minicasa vicino al Mare má terasu a klimatizaci. Ubytování La Minicasa vicino al Mare se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Approdo29 Cesenatico - all’ultimo piano del grattacielo

10

Approdo29 Cesenatico - all’ultimo piano del grattacielo

Ubytování (Apartmán) Approdo29 Cesenatico - all’ultimo piano del grattacielo. Approdo29 se nachází v Cesenaticu, 2,9 km od pláže Pinarella a 1,6 km od muzea Marineria. Ubytování Approdo29 Cesenatico - all’ultimo piano del grattacielo se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Villetta Belgrado

10

Villetta Belgrado

UbytováníVilletta Belgrado. Villetta Belgrado se nachází v Cesenaticu, 400 metrů od pláže Pinarella a 500 metrů od pláže Cesenatico. Nabízí zahradu a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Villetta Belgrado se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Finestre Sul Lago

10

Le Finestre Sul Lago

UbytováníLe Finestre Sul Lago. Ubytování se nachází v Cesenaticu, 3,6 km od muzea Marineria. Le Finestre Sul Lago nabízí klimatizované ubytování a zahradu. Ubytování Le Finestre Sul Lago se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

GIOIA, SOLE E MARE comodo appartamento vicino al mare

9,8

GIOIA, SOLE E MARE comodo appartamento vicino al mare

Ubytování (Apartmány) GIOIA, SOLE E MARE comodo appartamento vicino al mare. GIOIA, SOLE E MARE comodo appartamento vicino al mare se nachází v Cesenaticu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování GIOIA, SOLE E MARE comodo appartamento vicino al mare se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Cartesio 10

9,7

Cartesio 10

UbytováníCartesio 10. Cartesio 10 se nachází v Cesenaticu, 600 metrů od pláže Cesenatico, 4,7 km od nádraží Bellaria Igea Marina a 5,8 km od muzea Marineria. Ubytování Cartesio 10 se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Ca squero911 appartements

9,7

Ca squero911 appartements

Ubytování (Bed and breakfast) Ca squero911 appartements. Ca squero911 appartements se nachází v Cesenaticu, 2,5 km od pláže Pinarella, 200 metrů od muzea Marineria a 300 metrů od Pantani Space. Ubytování Ca squero911 appartements se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

I Velieri

9,7

I Velieri

Ubytování (Apartmán) I Velieri. I Velieri se nachází v Cesenaticu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování I Velieri se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza La Fenice

9,7

Residenza La Fenice

Ubytování (Apartmány) Residenza La Fenice. Residenza La Fenice se nachází asi 2,2 km od pláže Pinarella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Residenza La Fenice se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Le stanze di Caterina

9,7

Le stanze di Caterina

Ubytování (Penzion) Le stanze di Caterina. Le stanze di Caterina se nachází v Cesenaticu a nabízí ubytování pouze pro dospělé, bar a zahradu. Ubytování Le stanze di Caterina se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Guest House Cortemazzini36

9,7

Guest House Cortemazzini36

Ubytování (Prázdninový dům) Guest House Cortemazzini36. Guest House Cortemazzini36 se nachází asi 1,6 km od pláže Cesenatico a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Guest House Cortemazzini36 se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

labotanica_casalounge

9,6

labotanica_casalounge

Ubytování (Aparthotel) labotanica_casalounge. Labotanica_casalounge se nachází 300 metrů od pláže Cesenatico a nabízí bar, sdílený lounge a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování labotanica_casalounge se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Il Battello

9,6

Il Battello

Ubytování (Penzion) Il Battello. Il Battello se nachází v Cesenaticu, 1,5 km od pláže Cesenatico a 2,7 km od pláže Pinarella. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Il Battello se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

ca' squero911 luxury rooms

9,6

ca' squero911 luxury rooms

Ubytování (Bed and breakfast) ca' squero911 luxury rooms. Ca' squero911 luxury rooms se nachází v Cesenaticu, 1,8 km od pláže Cesenatico, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování ca' squero911 luxury rooms se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Rosamare B&B

9,6

Rosamare B&B

Ubytování (Penzion) Rosamare B&B. Rosamare B&B se nachází v Cesenaticu, 1,8 km od pláže Cesenatico, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, pokoje vhodné pro alergiky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rosamare B&B se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Bruna

9,6

Villa Bruna

UbytováníVilla Bruna. Villa Bruna se nachází v Cesenaticu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a bezplatnou půjčovnou... Ubytování Villa Bruna se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Agriturismo Le margherite

9,5

Agriturismo Le margherite

Ubytování (Farma) Agriturismo Le margherite. Agriturismo Le margherite se nachází 6 km od muzea Marineria a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Agriturismo Le margherite se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Le stanze di Diana

9,5

Le stanze di Diana

Ubytování (Bed and breakfast) Le stanze di Diana. Le stanze di Diana se nachází v Cesenaticu a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a zahradu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Le stanze di Diana se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Euromare

9,5

Residence Euromare

UbytováníResidence Euromare. Residence Euromare se nachází asi 1,3 km od pláže Gatteo a Mare a nabízí ubytování s výhledem na moře, balkonem a kávovarem. Ubytování Residence Euromare se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Italia

9,5

Villa Italia

Ubytování (Aparthotel) Villa Italia. Villa Italia se nachází 400 metrů od pláže a nabízí ubytování se zahradou, terasou a službou concierge. Ubytování Villa Italia se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Bileza

9,4

Casa Bileza

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Bileza. Casa Bileza se nachází asi 5 km od Pantani Space a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. 4,3 km od muzea Marineria. Ubytování Casa Bileza se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Nido Suite & Apartments

9,4

Nido Suite & Apartments

UbytováníNido Suite & Apartments. Nido Suite & Apartments se nachází v letovisku Cesenatico, 600 metrů od pláže Gatteo a Mare, a nabízí ubytování s bezplatnými jízdními koly, soukromým... Ubytování Nido Suite & Apartments se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Maree Hotel

9,4

Maree Hotel

Ubytování (Hotel) Maree Hotel. Maree Hotel se nachází 10 minut chůze od centra letoviska Cesenatico a 100 metrů od pobřeží. Na místě jsou k dispozici jízdní kola a Wi-Fi zdarma. Ubytování Maree Hotel se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Ampio appartamento per 4/6 pers

9,4

Ampio appartamento per 4/6 pers

UbytováníAmpio appartamento per 4/6 pers. Ampio appartamento per 4/6 pers se nachází v Cesenaticu, 1,1 km od pláže Cesenatico, 1,3 km od muzea Marineria a 7,8 km od nádraží Bellaria Igea Marina. Ubytování Ampio appartamento per 4/6 pers se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Albachiara Vistamare

9,4

Appartamento Albachiara Vistamare

Ubytování (Apartmán) Appartamento Albachiara Vistamare. Appartamento Albachiara Vistamare se nachází v Cesenaticu, 1,4 km od přístavu Bellaria Igea a 3,8 km od muzea Marineria. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Appartamento Albachiara Vistamare se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Graziano

9,4

Villa Graziano

UbytováníVilla Graziano. Villa Graziano se nachází v Cesenaticu, 2,1 km od pláže Pinarella, 1,2 km od muzea Marineria a 8,2 km od nádraží Cervia. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Villa Graziano se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Highest Cesenatico

9,3

Highest Cesenatico

Ubytování (Apartmán) Highest Cesenatico. Highest Cesenatico se nachází v letovisku Cesenatico, pouhých 60 metrů od pláže, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Highest Cesenatico se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Evergreen: tra mare e natura

9,3

Evergreen: tra mare e natura

UbytováníEvergreen: tra mare e natura. Evergreen se může pochlubit zahradou, společným lounge a terasou. tra mare e natura nabízí ubytování v Cesenaticu s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Evergreen: tra mare e natura se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Il Giullare by agriturismo Borgo Castellaccia

9,3

Il Giullare by agriturismo Borgo Castellaccia

UbytováníIl Giullare by agriturismo Borgo Castellaccia. Il Giullare by agriturismo Borgo Castellaccia se nachází v Cesenaticu, 8,1 km od muzea Marineria, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Il Giullare by agriturismo Borgo Castellaccia se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Leo 62 Affittacamere

9,3

Leo 62 Affittacamere

UbytováníLeo 62 Affittacamere. Pokoj Leo 62 And Breakfast nabízí ubytování v Cesenaticu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Leo 62 Affittacamere se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Viale Pascoli Due

9,3

Viale Pascoli Due

UbytováníViale Pascoli Due. Viale Pascoli Due se nachází v Cesenaticu, 500 metrů od muzea Marineria, 9,3 km od nádraží Bellaria Igea Marina a 10 km od nádraží Cervia, a nabízí terasu. Ubytování Viale Pascoli Due se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Eugenio

9,3

Hotel Eugenio

Ubytování (Hotel) Hotel Eugenio. Hotel Eugenio se nachází v Cesenaticu, méně než 1 km od pláže Gatteo a Mare, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, neplacené... Ubytování Hotel Eugenio se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

[Azure Dream] - 200mt Beach - Free Parking + Wi-Fi

9,3

[Azure Dream] - 200mt Beach - Free Parking + Wi-Fi

Ubytování[Azure Dream] - 200mt Beach - Free Parking + Wi-Fi. Apartmán [Azure Dream] - 200mt se nachází v Cesenaticu, 500 metrů od pláže Gatteo a Mare, 4,6 km od nádraží Bellaria Igea Marina a 5,8 km od muzea... Ubytování [Azure Dream] - 200mt Beach - Free Parking + Wi-Fi se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

B&b villa lambusta

9,3

B&b villa lambusta

Ubytování (Bed and breakfast) B&b villa lambusta. B&b villa lambusta se nachází v Cesenaticu a nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. Ubytování B&b villa lambusta se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Stanze Di Leonardo

9,3

Le Stanze Di Leonardo

UbytováníLe Stanze Di Leonardo. Le Stanze Di Leonardo se nachází v Cesenaticu v regionu Emilia-Romagna, 2 km od pláže Cesenatico a 300 metrů od muzea Marineria. Ubytování Le Stanze Di Leonardo se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Aries

9,2

Residence Aries

Ubytování (Aparthotel) Residence Aries. Residence Aries se nachází 100 metrů od pláže Cesenatico a nabízí prakticky zařízená klimatizovaná studia a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Aries se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Geminus B&B

9,2

Hotel Geminus B&B

Ubytování (Hotel) Hotel Geminus B&B. Located just 50 metres from the beaches of Cesenatico, Hotel Geminus B&B is a 3-star hotel with a furnished garden and terrace. Ubytování Hotel Geminus B&B se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

CasaDodici Boutique Hotel

9,2

CasaDodici Boutique Hotel

Ubytování (Bed and breakfast) CasaDodici Boutique Hotel. CasaDodici Boutique Hotel s výhledem na vodní kanál Leonardo da Vinci se nachází v přístavu Cesenatico a nabízí elegantní designové pokoje s bezplatným... Ubytování CasaDodici Boutique Hotel se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Cesenatico casa vacanza B&B

9,2

Cesenatico casa vacanza B&B

UbytováníCesenatico casa vacanza B&B. Cesenatico casa vacanza B&B se nachází v Cesenaticu, 1,9 km od pláže. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a službou... Ubytování Cesenatico casa vacanza B&B se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

La Finestra sul Porto

9,2

La Finestra sul Porto

Ubytování (Penzion) La Finestra sul Porto. La Finestra sul Porto nabízí ubytování v Cesenaticu, vedle kanálu v historickém centru a 15 minut chůze od pláže. Ubytování La Finestra sul Porto se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Locanda Remare

9,2

Locanda Remare

Ubytování (Penzion – hostinec) Locanda Remare. Locanda Remare se nachází v Cesenaticu, 100 metrů od muzea Marineria a 300 metrů od Pantani Space. Ubytování Locanda Remare se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

La Corte dei Mari

9,2

La Corte dei Mari

Ubytování (Apartmány) La Corte dei Mari. Nachází se v Cesenaticu v regionu Emilia-Romagna, s pláží Cesenatico a Marineria muzeum La Corte dei Mari se nachází nedaleko a nabízí ubytování s... Ubytování La Corte dei Mari se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Vistamare Cesenatico - all’ultimo piano del grattacielo

9,2

Vistamare Cesenatico - all’ultimo piano del grattacielo

Ubytování (Apartmán) Vistamare Cesenatico - all’ultimo piano del grattacielo. Vistamare Cesenatico - all'ultimo piano del grattacielo se nachází v Cesenaticu, 2,9 km od pláže Pinarella a 1,6 km od muzea Marineria. Ubytování Vistamare Cesenatico - all’ultimo piano del grattacielo se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Kiss

9,1

Hotel Kiss

Ubytování (Hotel) Hotel Kiss. Kiss Hotel se nachází v zelené oblasti, 10 minut jízdy od Cesenatico, 80 metrů od moře Cesenatico a borového lesa. Ubytování Hotel Kiss se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Casina Le Conserve

9,1

Casina Le Conserve

Ubytování (Penzion) Casina Le Conserve. Casina Le Conserve se nachází v centru města Cesenatico. Ubytování Casina Le Conserve se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

20dimare

9

20dimare

Ubytování (Penzion) 20dimare. 20dimare se nachází v Cesenaticu, pouhých 500 metrů od moře, a nabízí moderní ubytování, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. 20 km od Rimini. Ubytování 20dimare se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Tra Cielo e Mare Cesenatico

9

Appartamento Tra Cielo e Mare Cesenatico

Ubytování (Apartmány) Appartamento Tra Cielo e Mare Cesenatico. Appartamento Tra Cielo e Mare Cesenatico se nachází v Cesenaticu, 1,6 km od pláže Cesenatico a 2,8 km od pláže Pinarella. Ubytování Appartamento Tra Cielo e Mare Cesenatico se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa La Stazione

9

Casa La Stazione

UbytováníCasa La Stazione. Casa La Stazione se nachází v Cesenaticu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa La Stazione se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Cesenatico 250m dal mare

9

Cesenatico 250m dal mare

UbytováníCesenatico 250m dal mare. Appartamento Cesenatico se nachází v Cesenaticu v regionu Emilia-Romagna. Apartmán má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Cesenatico 250m dal mare se nachází ve městě Cesenatico (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování ve městě Cesenatico

Město Cesenatico se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 307 hotelů a ubytování ve městě Cesenatico.